Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Sprzet,jak wam chodzi CS
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 2 [3] 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Rzeznik
Siła wyższa



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]JACKKILLER


Eee, ja bym jednak wzial Athlona i jakas plyte MSI - sa przystepne cenowo i dobre do podkrecania (K7M Turbo np).
Z grafiki to dosyc ciekawe sa GF2 Titanium - ale tych lepszych firm - zadne tam prolinki czy power color'y, choc porzadny PRO tez starczy na dlugo. Wszystkie MX'y to niezla klapa, jesli chodzi o gry, wymiekaja w wysokich rozdzielczosciach, a najwieksza pomylka sa MX'y z 64MB RAM - ta karta dostaje zadyszki z taka iloscia pamieci - nigdy jej nie spozytkuje.

Aha, radze poczekac az bedzie wiecej plyt glownych na VIA KT266A - zwracam szczegolna uwage na A w oznaczeniach. Ta wersja VIA266 ma bardzo duzy skok wydjnosci jesli chodzi o pamiec (poprostu zwykle KT266 bylo troche nieudane). KT266A to naprawde dobry chipset.



Zgadza się MX'y są do bani, lepiej trochę dopłacić i kupić sobie GTS'a. Co do płyty głównej to nie nalezy oszczędzać, solidna podstawa przede wszystkim. RAM'y są tanie, spokojnie można wziąść dużo (ale powyżej 256 nie ma już dużych różnicy, co najwyżej mapka ci się szybciej ładuje). A procek oczywiście AMD, od Pentium trzymaj się z daleka (chyba, że chcesz mieć extra komp - P4 2.0 GHz).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2001 10:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rzeznik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rzeznik Znajdź więcej post'ów przez  Rzeznik Dodaj Rzeznik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rzeznik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ONIX
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyniak

Wink Sory Panowie 1 raz Tu pisze :p

Ja mam Amd duron 600 128 ramu ;/ bende mial ponad 500 niedlugo Grate Graficzna Mam tak Zryta ze jak nania patrze to mnie glowa boli Riva TnT 16 mgb ;/////
Ale na Swieta Bende Mial Rive TnT 32 Mgb ]
Wypowiedzcie sie Co to Za Sprzet
A mysz Trekkera
Fps w scianie 99-100
a przysz dymnym nie schodz ponizej 60 ;}}
Sory jak cos Zwalilem 1 Raz Tu pisze ]
DD

__________________
Lamer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2001 11:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ONIX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ONIX Znajdź więcej post'ów przez  ONIX Dodaj ONIX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ONIX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rzeznik
Siła wyższa



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sory Panowie 1 raz Tu pisze :p

quote:
Napisane oryginalnie przez ONIX
Ja mam Amd duron 600 128 ramu ;/ bende mial ponad 500 niedlugo Grate Graficzna Mam tak Zryta ze jak nania patrze to mnie glowa boli Riva TnT 16 mgb ;/////
Ale na Swieta Bende Mial Rive TnT 32 Mgb ]
Wypowiedzcie sie Co to Za Sprzet
A mysz Trekkera
Fps w scianie 99-100
a przysz dymnym nie schodz ponizej 60 ;}}
Sory jak cos Zwalilem 1 Raz Tu pisze ]
DD



Coś mi się nie chce wierzyć w twoje fps'y. Przy zadymie na Rivie nawet przy świetnie skonfigurowanym kompie wszystko skacze jak szalone. Lepiej kup sobie GF 2 GTS.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2001 12:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rzeznik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rzeznik Znajdź więcej post'ów przez  Rzeznik Dodaj Rzeznik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rzeznik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ONIX
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyniak

Talking

Naprawde Jak chcesz to spytaj sie RYNIA albo Blackpussiego ]
Oni byli umnie i grali

__________________
Lamer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2001 12:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ONIX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ONIX Znajdź więcej post'ów przez  ONIX Dodaj ONIX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ONIX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
<MaD>Magirk
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Januff LuB

Lightbulb Obiektywnie ;) o FPS

Panowie, napiszę coś długiego, bo i mam o czym. Nie będę się rozpisywał, że wszystko zależy od skonfigurowania sprzętu, bo o tym było. Wrzucę tylko parę opisów sprzętu i jego wydajność.
Maszynka 1. (w pracy czasem gram)
Celeron 300A
Płyta EPoX na LX
128 MB ram
Diamond Viper V550 - Riva TnT 1 16MB + Diamond Detonator 3.68 (!)
Diamond Sonic Impact S90
Da się grać, zazwyczaj w 640x480x16 jest ok. 50 fps, jak jakieś zamieszanie to spada do 10-15. Sterowniki takie wiekowe, bo na nowszych KARTA SIĘ NIEMIŁOSIERNIE WLOKŁA! Tak tak, najnowsze nie są najlepsze dla starego sprzętu...

Maszynka 2 (moja)
AMD K6-2 533 MHz
Płyta Shuttle Spacewalker 591P na VIA Apollo 3
RAM 160 MB
ASUS V7100 - GF MX 32MB + Detki 7.58
SB Live! 1024
Tutaj bezboleśnie da się grać w 800x600x16. Fps-y rzadko spadają poniżej 40, a stale jest ok. 60.

Maszynka 3 (też moja)
Pentium!!! 800@900 MHz (150x6)
Płyta ECS Me6Vap+ na Apollo Pro 133A
RAM 256 MB (Infineon @ 150MHz)
Elsa Erazor X2 - GeForce DDR 32MB (Core 120@133MHz, RAM 300@333) - Detonatory 21.81 ELSA
SB Live! 5.1
W tym przypadku nie ma ŻADNYCH problemów - 99.9 FPS w CS (i nieprawdą jest, że CS nie pokaże więcej - on pokazuje, tylko licznik FPS nie) i 1024x768x32 (można więcej ale mam słaby monitor). Dym prawie wcale nie wpływa na szybkość, jedynie jak jest dużo modeli naraz (ludzi), to spada do ok. 70-80 FPS.

Jak widać sprzęt nie musi być potężny - przecież CS hula na engine H-L, a ten pochodzi od Q2 - teraz na każdym kompie ostatnio kupionym powinien HULAĆ!
BTW, jeszcze niedawno zamiast P3 miałem Celka 500 @ 563 i też nie miałem większych problemów.

__________________
...chybić i umrzeć...hmmm...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2001 14:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil <MaD>Magirk Znajdź więcej post'ów przez  <MaD>Magirk Dodaj <MaD>Magirk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać <MaD>Magirk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rzeznik
Siła wyższa



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektywnie ;) o FPS

quote:
Napisane oryginalnie przez <MaD>Magirk

(...)99.9 FPS w CS (i nieprawdą jest, że CS nie pokaże więcej - on pokazuje, tylko licznik FPS nie)(...)



I tu się z tobą nie zgadzam, CS naprawdę nie pokazuje więcej. U mnie na liczniku jest 100.0 (czyli 4 miejsca), a więc nie ma tu ograniczeń (powinno się przecież zmieścic do 999.9!).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2001 16:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rzeznik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rzeznik Znajdź więcej post'ów przez  Rzeznik Dodaj Rzeznik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rzeznik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]JACKKILLER
Master of disaster



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Poland, Olsztyn

Re: Obiektywnie ;) o FPS

quote:
Napisane oryginalnie przez <MaD>Magirk
Jak widać sprzęt nie musi być potężny - przecież CS hula na engine H-L, a ten pochodzi od Q2 - teraz na każdym kompie ostatnio kupionym powinien HULAĆ!


Pragne tylko dodac ze ten engine nie jest przystosowany do wyswietlania takich ilosci wielokatow wiec jest bardzo przeciazony. Przypomnijcie sobie modele z Q2 i porownajcie do tych z CS'a + masa efektow.

__________________
Kernel Panic!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2001 16:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]JACKKILLER Znajdź więcej post'ów przez  [STER]JACKKILLER Dodaj [STER]JACKKILLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]JACKKILLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lis3n
Who Cares ??



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Obiektywnie ;) o FPS

quote:
Napisane oryginalnie przez <MaD>Magirk

Dym prawie wcale nie wpływa na szybkość


cos nie tak kumpel ma atholna 1.4 geforce 3 i 512 DDR i w rodzielczosci najwyzszej nie pamietam dokladnie fpsy spadaju mu do 60 przy jednym dymnym a przy 2 do 40 wiec nie wiem jakim cudem tobie nie spadaja

__________________
Po co sie wysilac i tak wkoncu zginiesz
Give me a sign
GG : 5344492
ICQ : 109602047

mail me [email protected]
pozdr00vka undercover lisen

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2001 16:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  Lis3n Dodaj Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Re: Obiektywnie ;) o FPS

ONIX nie dziw sie ze ci tyle FPSow ciagnie. O ile wiem miales kiedys (nie weim czy nadal masz) opcje gl_max_size 1, a to daje spppppoooko FPSow.

Ja ostatnio zaistalowalem chachemana, dopracowalem config i gram tera na 1024x... z 800x600. Roznica jest minimalna !!!
Wystarczy zkonfigurowac optymalnie komp + config

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2001 16:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Re: Obiektywnie ;) o FPS

quote:
Napisane oryginalnie przez Lis3n

cos nie tak kumpel ma atholna 1.4 geforce 3 i 512 DDR i w rodzielczosci najwyzszej nie pamietam dokladnie fpsy spadaju mu do 60 przy jednym dymnym a przy 2 do 40 wiec nie wiem jakim cudem tobie nie spadaja


Raz sciagnalem chyba z edit strike`a file do RIVY. Przed updatem SG mi niezle chamowalo ale po bylo spoko. Tak wiec jeszce raz - configuracja

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2001 16:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Exclamation

LUDZIE CUD dzisiaj włanczam Cs'a
patrze a tu 80 fps i nie spadnie ponizej tego

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2001 16:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

No dobra jak musze to napisze :P

Wiec moj kompik zawiera : PIII600E@650,256RAMPC133, MB Asus CUSL2C, GeF-MX-Zwei(32mb poisoned) SB Live!.
Gram w GL zadnych zmian 800x600 i mam 60-65FPS nie spadaja, zadko brykna do 72FPS to max.
Co do txt o VIA to powiem tak mialem kiedys VIA pod tego PIII wlasnie, zbadalem 3 plyty , Shutle jaki wypas nowy wtedy za 450zl, Epoxa i na koncu Asusa P3VX4 jakos tak i tego wsadzilem :) Kazda testowalem i wypadaly duzo slabiej, przy czym VIA slabo wypadala do poprzedniego BXa tez Asus P2B zdaje sie. Od lat uzywam Asusy i nigdy sie nie zawiodlem, nie bede sie klocil czy sa najlepsze czy nie, porownalem fizycznie tylke te o ktorych pisalem, ale kupujac asusa czuje sie pewnie -> O.K.>O.B. :)

Moj kompek (i zarazem BattleStation) widac tu :
http://www.shinden.pl/W/moje/DSC00386.jpg

to pojechalem szeroko hehz ;)

Pozdrawiam :)

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2001 08:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

no tak .. to ja amm PIII 500mhz, 256RAM, RivaTNT2 32mb (juz niedlugo zmieniam na GF2, lecz jeszcze nie wiem jakiego), SoundBlaster Live! + Pepsi Coa na biurku

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2001 08:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ShizO
[ov>ada]ShiZos



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

celeron podkrecany do 480, 128 Ram, GF 2 MX 32 MB, Live!,HDD 30 IBM 7200 +2 Mb cash, plyta chyba Abit ale nie pamietam w kazdym badz racie wczesniej mialem jakiegos MICROSTAR-a i wieszal sie srednio co 30 minut
FPS czasem spada nawet do 20 a srenio to 40 aczkolwiek gralem na wielu super kompach z FPS 100 i szczerze nie robi mi to roznicy, zwlaszcza ze bardziej w tym wypadku ping sie liczy bo co z tego ze masz odswiezanie ekranu co 0,01 sekundy skoro sytuacja na mapie zmienia sie co 0,1 sekundy(ping 100).

Tak czy siak w domu gram przez modem bo UPC jeszcze nie doszlo do mnie a i tak czesto jestem lepszy od tych co maja super lacza z super kompami... raz przy pingu(lag jakis) 800 zabilem 3 gosci na raz trzeba byc obytym he he

__________________
... w blasku ogni jedynie, jęk i krzyk bólu rannych słychać było, a umarli już tylko ze sobą rozmawiać mogli ...
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2001 11:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ShizO Znajdź więcej post'ów przez  ShizO Dodaj ShizO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ShizO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Czasem przy ostrych lagach wychodza piekne akcjie, fakt Schizo ja na office kiedys szalalem z duzym lagiem btw wszyscy go mieli , istny slide show, koles sie pojawia cisniesz czas leci przuszczasz fire, next slide lezy i tak po calej mapie big ROTFL

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-11-2001 09:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ShizO
[ov>ada]ShiZos



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez DarkXenocide

Moj kompek (i zarazem BattleStation) widac tu :
http://www.shinden.pl/W/moje/DSC00386.jpg

to pojechalem szeroko hehz

Pozdrawiam



MATKO ALE MASZ MEGA TOWER!

he he
niezle gniazdko sobie zrobiles, wszystko pod reka...

tylko ta lampka nieaergonomicznie bo sie odbija w monitorze

__________________
... w blasku ogni jedynie, jęk i krzyk bólu rannych słychać było, a umarli już tylko ze sobą rozmawiać mogli ...
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-11-2001 12:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ShizO Znajdź więcej post'ów przez  ShizO Dodaj ShizO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ShizO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

oj sluzy mi juz pare lat oryginalny greenik, polecam, wypas zasilacz 330W chodzi do dzic cichutko masa miejsca wew. Trzymam tam 4 mag zapasowe do AK

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-11-2001 13:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Partyzant
Partyzancik



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bydzia

Talking buuuu

ja do was to jestem goly i wesoly hih wy wszyscy macie powyzej 400 aj biedny 350 nawet niezle mi idzie ale czasmi sie wloczy riva 2 qll a najmniej mam ramof 64 hih na poczatku je czysci a potem juz spox
jakos idzie grac na moim zlomie :>

__________________

MoJa DoMoWa PaGiNa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-11-2001 15:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Partyzant Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Partyzant Znajdź więcej post'ów przez  Partyzant Dodaj Partyzant do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Partyzant prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Partyzant
Partyzancik



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bydzia

quote:
Napisane oryginalnie przez DarkXenocide
No dobra jak musze to napisze

Wiec moj kompik zawiera : PIII600E@650,256RAMPC133, MB Asus CUSL2C, GeF-MX-Zwei(32mb poisoned) SB Live!.
Gram w GL zadnych zmian 800x600 i mam 60-65FPS nie spadaja, zadko brykna do 72FPS to max.
Co do txt o VIA to powiem tak mialem kiedys VIA pod tego PIII wlasnie, zbadalem 3 plyty , Shutle jaki wypas nowy wtedy za 450zl, Epoxa i na koncu Asusa P3VX4 jakos tak i tego wsadzilem Kazda testowalem i wypadaly duzo slabiej, przy czym VIA slabo wypadala do poprzedniego BXa tez Asus P2B zdaje sie. Od lat uzywam Asusy i nigdy sie nie zawiodlem, nie bede sie klocil czy sa najlepsze czy nie, porownalem fizycznie tylke te o ktorych pisalem, ale kupujac asusa czuje sie pewnie -> O.K.>O.B.

Moj kompek (i zarazem BattleStation) widac tu :
http://www.shinden.pl/W/moje/DSC00386.jpg

to pojechalem szeroko hehz

Pozdrawiam


jejq ale masz towera

__________________

MoJa DoMoWa PaGiNa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-11-2001 15:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Partyzant Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Partyzant Znajdź więcej post'ów przez  Partyzant Dodaj Partyzant do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Partyzant prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Cool Fps

quote:
Napisane oryginalnie przez Partyzant
ja do was to jestem goly i wesoly hih wy wszyscy macie powyzej 400 aj biedny 350 nawet niezle mi idzie ale czasmi sie wloczy riva 2 qll a najmniej mam ramof 64 hih na poczatku je czysci a potem juz spox
jakos idzie grac na moim zlomie :>



A ile masz FPSow ?

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-11-2001 17:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
abu
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Gryfice

Mam P3 1GHz i GF2 Ti Leadtek`a. FPSy ZAWSZE stoja w miejscu, czyli mam 99.9 :-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 16:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil abu Znajdź więcej post'ów przez  abu Dodaj abu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać abu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

Mogłys mi pozyczyc troche tych FPS'ow...? Chociaz z 10.. oddam jak bede mial lepszy sprzet....

__________________
back from the death

Edytowane przez Eustachy dnia 03-04-2002 o godz. 16:51

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 16:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Ja moge sprzedac...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 17:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Vooplayer
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bromberg

Re: buuuu

quote:
Napisane oryginalnie przez Partyzant
ja do was to jestem goly i wesoly hih wy wszyscy macie powyzej 400 aj biedny 350 nawet niezle mi idzie ale czasmi sie wloczy riva 2 qll a najmniej mam ramof 64 hih na poczatku je czysci a potem juz spox
jakos idzie grac na moim zlomie :>



i swietnie, te gadki o fps-ach przypominają przechwalanki pt. kto ma dłuższego... mozna by pomysleć że w counterze chodzi o to kto ma wiecej klatek na sek. jakis gościu rzuca temat a wszyscy potem maja podniete bo moga opowiedziec o swoim ukochanym komputerku.
Ja mam sprzęt jak rakieta, ale sie nie chwale bo umiejętności jeszcze cienkie

__________________
Vooplayer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 18:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Vooplayer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Vooplayer Znajdź więcej post'ów przez  Vooplayer Dodaj Vooplayer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Vooplayer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Co ty koles pierdzielisz ?

quote:
Napisane oryginalnie przez Vooplayer


i swietnie, te gadki o fps-ach przypominają przechwalanki pt. kto ma dłuższego... mozna by pomysleć że w counterze chodzi o to kto ma wiecej klatek na sek. jakis gościu rzuca temat a wszyscy potem maja podniete bo moga opowiedziec o swoim ukochanym komputerku.
Ja mam sprzęt jak rakieta, ale sie nie chwale bo umiejętności jeszcze cienkie



Powiem ci tak koles :
Ja gralem w CSa na roznych sprzetach i mialem po 10 fps w akcji (zdziwilibyscie sie ze na niektorych z tych kompow sie da grac w cokolwiek) a 2 tygodnie temu przesiadlem sie na Athlona 1700+ XP ( na razie procek jest taktowany 1466 mHz ale sie jeszcze wykreci albo mnoznikiem go wezme ) na plycie MSI K7T266 pamiec 256 DDR (na wiecej na razie nie starczylo bo za cos musze zyc , dokupi sie za miesiac) karta graficzna to MSI gf2 gts pro2 muzyczna to SB live 5.1 (wiekszosc z was nie ma pojecia co daje dzwiek 3D). FPS oczywiscie nie spadaja ponizej 99 ale nie o to mi chodzilo - ilosc ramek na sekunde ma wplyw na to gdzie masz plynnosc twojej gry , masz lepszy czas reakcji bo ci tak nie tnie jak koles wyskoczy zza rogu (mi wogole teraz nie tnie) i uwiez mi ze w komfortowych warunkach latwiej sie uczy grac ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 19:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

No tak, ale ktos juz tutaj mowil kilka razy ze powyzej 60 fps ludzkie oko nie wylapuje roznicy czy cos takiego...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 19:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt.
ULRAUNT



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Częstochowa

OK ja tez sie wypowiem:
Mój komputerek to:
Duron 700 GeForce II MX 400 64 MB (rok temu Voodoo 2)
256 Mb ram
Dyski:
- 20 GB
- 3,6 GB
Win 2000

Fpsów mam około 80.

chce ktoś kupić Voodoosa II 12 mb? polecam naprawde kozacka karta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 20:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ulraunt. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ulraunt. Znajdź więcej post'ów przez  Ulraunt. Dodaj Ulraunt. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ulraunt. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Vooplayer
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bromberg

Re: Co ty koles pierdzielisz ?

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis


Powiem ci tak koles :
Ja gralem w CSa na roznych sprzetach (...) i uwiez mi ze w komfortowych warunkach latwiej sie uczy grac ...




Pełna racja po Twej stronie, zuwaz tylko że goście nie gadają tak naprawdę o wpływie sprzętu na grę w countera tylko łapią podnietę komu mama dała wiecej kasy na kompa i licytują się w ramach, prockach, płytach głównych, grafice etc.

__________________
Vooplayer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 20:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Vooplayer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Vooplayer Znajdź więcej post'ów przez  Vooplayer Dodaj Vooplayer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Vooplayer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Re: Re: Co ty koles pierdzielisz ?

quote:
Napisane oryginalnie przez Vooplayer



Pełna racja po Twej stronie, zuwaz tylko że goście nie gadają tak naprawdę o wpływie sprzętu na grę w countera tylko łapią podnietę komu mama dała wiecej kasy na kompa i licytują się w ramach, prockach, płytach głównych, grafice etc.



Wiem ze mam racje bo zawsze ja mam a widzisz ja kupiel kompa za kase ktora sam zarobilem i nie wstydze sie tego (mama juz mi dawno pieniedzy nie daje bo troche za stary jestem na to)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 20:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt.
ULRAUNT



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Re: Co ty koles pierdzielisz ?

quote:
Napisane oryginalnie przez Vooplayer



Pełna racja po Twej stronie, zuwaz tylko że goście nie gadają tak naprawdę o wpływie sprzętu na grę w countera tylko łapią podnietę komu mama dała wiecej kasy na kompa i licytują się w ramach, prockach, płytach głównych, grafice etc.



masz rację, doprowadza mnie to do orgazmu, ah te wielkie radiatory i wielkie towery wooooww jaki jestem mondry

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 20:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ulraunt. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ulraunt. Znajdź więcej post'ów przez  Ulraunt. Dodaj Ulraunt. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ulraunt. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:53.    Strony (4): « 1 2 [3] 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions