Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Jak to raz 2 squadalo komputerek...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
MLS
Strange one



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Somewhere out there

A tak... wracajac do nowego kompa mAJKiel'a - jaka plyte glowna kupiles? Tzn. jaki model ECS'a Moze K7S5a? Bo jesli taq, to qpilem kilka dnie wczesniej niz Ty

__________________
MLS
/Banner wkrótce wróci /
Scotch me tea who you yeah Bunny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 20:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MLS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MLS Znajdź więcej post'ów przez  MLS Dodaj MLS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MLS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Amiri
Kurde normalnie jestem zszokowany!


Fajnie.

quote:
Napisane oryginalnie przez Amiri
(...)zrobiłem w celach edukacyjnych zdjęcia(...)


Przepraszam... A ta eduklacja to, w ktorym momecie jest uwypuknola... IMHO gdybys opisal po kolei etapy oraz do tego dana czesc sluzy, mozna bylo by mowic o edukacji. Do tego poczulem sie gleboko urazony faktem, iz uwazasz mnie za _lame_ i trzeba mnie edukowac w sprawach skladania kompotera. Informuje Cie, ze to juz potrafie zrobic.

quote:
Napisane oryginalnie przez Amiri
(...)a wy mi po rodzinie jeździcie!(...)


Eeee... Gdzie ja Ci po rodzinie "jade"... A moze wracales sie ogolnikowo. Jak tak to prosze o personalizacje problemu.

quote:
Napisane oryginalnie przez Amiri
(...)Moja babcia na przykład nigdy nie złożyła kompa.(...)


A Twoja babcie czyta to forum?

quote:
Napisane oryginalnie przez Amiri
szpanował starymi skarpetkami


A prosze Cie bardzo. Tylko nie dawaj tylko tych scanow tutaj, lub chodziaz zaznacz w topicku, ze w nim znajduja sie zdjecia, ktore nie powinny ujrzec swiatla dziennego. Aha... Nie kazdego stac na cos lepszego niz modem... Nie kazdemu chce sie czekac, az zaladuja sie te picki, ale moze sie tylko czepiam.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 20:40
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Amiri
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez MLS
A tak... wracajac do nowego kompa mAJKiel'a - jaka plyte glowna kupiles? Tzn. jaki model ECS'a Moze K7S5a? Bo jesli taq, to qpilem kilka dnie wczesniej niz Ty


Nie powiem jaka płyta, mAJKIEL też wam nie powie, bo znowu pojedziecie nam po rodzinie i zacznieniecie obrażac moja babcie, za to że "szpanujemy".

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 20:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Amiri Znajdź więcej post'ów przez  Amiri Dodaj Amiri do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Amiri prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Amiri
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Exclamation

quote:
Napisane oryginalnie przez bLADE

Przepraszam... A ta eduklacja to, w ktorym momecie jest uwypuknola... IMHO gdybys opisal po kolei etapy oraz do tego dana czesc sluzy, mozna bylo by mowic o edukacji. Do tego poczulem sie gleboko urazony faktem, iz uwazasz mnie za _lame_ i trzeba mnie edukowac w sprawach skladania kompotera. Informuje Cie, ze to juz potrafie zrobic.



A skad ja miałem wiedziec, że ty to będziesz czytał. Przecież nigdy bym cię nie posadził o to, że nie umiesz złożyc kompa.

quote:

Eeee... Gdzie ja Ci po rodzinie "jade"... A moze wracales sie ogolnikowo. Jak tak to prosze o personalizacje problemu.



To był taki kolokwializm.

quote:

A Twoja babcie czyta to forum?



Tak. Czasami gra w Quake'a III i ogólnie jest dośc oblatana w tych sprawach, ale kompa nie złoży.

quote:

A prosze Cie bardzo. Tylko nie dawaj tylko tych scanow tutaj, lub chodziaz zaznacz w topicku, ze w nim znajduja sie zdjecia, ktore nie powinny ujrzec swiatla dziennego. Aha... Nie kazdego stac na cos lepszego niz modem... Nie kazdemu chce sie czekac, az zaladuja sie te picki, ale moze sie tylko czepiam.


Stawiam antytezę twojej tezy że się czepiasz.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 20:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Amiri Znajdź więcej post'ów przez  Amiri Dodaj Amiri do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Amiri prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MLS
Strange one



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Somewhere out there

quote:
Napisane oryginalnie przez Amiri


Nie powiem jaka płyta, mAJKIEL też wam nie powie, bo znowu pojedziecie nam po rodzinie i zacznieniecie obrażac moja babcie, za to że "szpanujemy".



A nie "szpanujecie" juz samymi screenami? (joke)

__________________
MLS
/Banner wkrótce wróci /
Scotch me tea who you yeah Bunny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 20:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MLS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MLS Znajdź więcej post'ów przez  MLS Dodaj MLS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MLS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Amiri
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez MLS
A tak... wracajac do nowego kompa mAJKiel'a - jaka plyte glowna kupiles? Tzn. jaki model ECS'a Moze K7S5a? Bo jesli taq, to qpilem kilka dnie wczesniej niz Ty


A poważnie to K7S5A. Na prawdę niezła płyta. U siebie mam MSI K7T Turbo-R, ale ECS mi się na prawdę podoba. Czekam na K7S6A (na SiS 745).

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 20:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Amiri Znajdź więcej post'ów przez  Amiri Dodaj Amiri do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Amiri prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MLS
Strange one



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Somewhere out there

Mnie dziala dobrze (K7S5A) i jestem z niej zadowolony Oczywiscie najnowszy biosik i te sprawy... Mam nadzieje ze zaktualizowaliscie bios?

__________________
MLS
/Banner wkrótce wróci /
Scotch me tea who you yeah Bunny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 20:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MLS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MLS Znajdź więcej post'ów przez  MLS Dodaj MLS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MLS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Amiri
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Wink

quote:
Napisane oryginalnie przez MLS
Mnie dziala dobrze (K7S5A) i jestem z niej zadowolony Oczywiscie najnowszy biosik i te sprawy... Mam nadzieje ze zaktualizowaliscie bios?


Jak ja byłem to flop była padnięty, więc dupa z aktualizowania biosa. A majkelowi pewnie się potem nie chciało.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 21:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Amiri Znajdź więcej post'ów przez  Amiri Dodaj Amiri do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Amiri prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ereaser
Mr. self destuct



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Puńsk

ja to sie na tych płytavh za dobrze niznam,co sądzicie o płycie solteka?

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 21:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ereaser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ereaser Znajdź więcej post'ów przez  ereaser Dodaj ereaser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ereaser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MLS
Strange one



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Somewhere out there

quote:
Napisane oryginalnie przez Amiri


Jak ja byłem to flop była padnięty, więc dupa z aktualizowania biosa. A majkelowi pewnie się potem nie chciało.



Wszedzie pisze, zeby bios aktualizowac z flopa (z dysku systemowego), a ja to olewam i zawsze flas***e z dysku twardego

__________________
MLS
/Banner wkrótce wróci /
Scotch me tea who you yeah Bunny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 21:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MLS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MLS Znajdź więcej post'ów przez  MLS Dodaj MLS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MLS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MLS
Strange one



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Somewhere out there

quote:
Napisane oryginalnie przez ereaser
ja to sie na tych płytavh za dobrze niznam,co sądzicie o płycie solteka?


Zalezy jaki model, ale z tego co wiem to Solteki zle nie sa... Skladalem kiedys kompa na takiej plycie (nie pamietam modelu), i wszystko chodzilo (i chodzi) ok, null problemos

__________________
MLS
/Banner wkrótce wróci /
Scotch me tea who you yeah Bunny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 21:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MLS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MLS Znajdź więcej post'ów przez  MLS Dodaj MLS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MLS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

amiri : no owszem, bardzo mozliwe ze twoja wielce szanowna i zacna babcia nie skladala kompa. ale, o czym pisalem... : to chyba bardzo logiczne, ze piszac wszyscy mialem na mysli wszyscy na tym bordzie a nie wszyscy ludzie na swiecie!? ale to chyba niestety logiczne tylko dla mnie...

MaslaV, oxygen : nie wydaje mi sie zebym sie bardzo zmienil, nie wydaje mi sie ze to przez muze (slucham wciaz takiej samej, a tak btw to wiesz co oxy, w tej wypowiedzi byla nutka ironii, bardzo nieprzyjemnej ironii na temat metalu)
a juz na pewno nie wydaje mi sie zebym sie denerwowal. wszystko pisalem na pelnym luzie, bez nerwow. moze tak to wyglada z postuff, ale to tylko dlatego, ze nie robie usmieszkow. a dlaczego? zeby kazdy moj post nie wygladal tak:

i tu:
***** CYNICAL SPACE *****
ble ble ble bleblableebla ble ble? bleblableleblaaa a tak wogole to ble ble blebleblaaable ble
***** END OF CYNICAL SPACE *****

dziekuje za uwage

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 03:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Amiri
A skad ja miałem wiedziec, że ty to będziesz czytał. Przecież nigdy bym cię nie posadził o to, że nie umiesz złożyc kompa.

To w takim razie, dlaczego "posadzasz" o to Saari, Tramwaja, Oxygen'a... I reszte? Ja mowe wyskoczylem jak "Filip z konopi", ale oni dluzysz czas tu siedza. Moze z drugiej strony nadintermetuje.
quote:
Napisane oryginalnie przez Amiri
To był taki kolokwializm.

Eee... Nie wnikam w jakim srodowisku sie wychowujesz, ani jakie masz narosla oraz jakie neologizmy i regionalizmy w Twoim jezyku, ale dla mnie "najerzadzac na rodzine" jest stwierdzeniem faktu.
quote:
Napisane oryginalnie przez Amiri
Tak. Czasami gra w Quake'a III i ogólnie jest dośc oblatana w tych sprawach, ale kompa nie złoży.

To masz fajnie, ale chyba nie zrozumiales tego co chcialem Ci przekazac. Chodzilo mi o to, ze Twoja babcia chyba nie czyta tego forum, wiec dla kogo to tu umieszczasz?
quote:
Napisane oryginalnie przez Amiri
Stawiam antytezę twojej tezy że się czepiasz.

Antyteze powiadasz... Ciekawe...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 11:17
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

CENZURED

tu bylo pare ciezkich slow o tym co wy gadacie ale stwierdzilem ze sa zbyt mocne

Edytowane przez mAJKiEL dnia 15-01-2002 o godz. 13:33

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 13:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Amiri
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Red face

quote:
Napisane oryginalnie przez bLADE

To w takim razie, dlaczego "posadzasz" o to Saari, Tramwaja, Oxygen'a... I reszte? Ja mowe wyskoczylem jak "Filip z konopi", ale oni dluzysz czas tu siedza. Moze z drugiej strony nadintermetuje.



Dobra, EOT bo nic z tego sensownego nie wyjdzie. Trochę mnie poniosło, ale wy też przegieliście pałę.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 15:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Amiri Znajdź więcej post'ów przez  Amiri Dodaj Amiri do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Amiri prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Amiri
(...)ale wy też przegieliście pałę.(...)

Tak? Gdzie?
btw: Nie lubi uogolniac. Spersonalizoj problem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 20:27
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Amiri
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Red face

quote:
Napisane oryginalnie przez bLADE

Tak? Gdzie?
btw: Nie lubi uogolniac. Spersonalizoj problem.



Szukajac "szpanerstwa" tam gdzie go nie było. Majkiel chciał się po prostu pochwalic nowym kompem i walnał zdjęcia na board, a wy mu (i mi przy okazji) zaraz przyczepiliście etykietkę bananowca.

A i jeszcze jedna sprawa - nie chcę żeby to wygladało tak, że ja tu bronię majkela bo on sam nie potrafi. Po prostu ja siedzę na stałce (ha! zaszpanowałem!) a on włazi na net raz na kilka dni.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 20:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Amiri Znajdź więcej post'ów przez  Amiri Dodaj Amiri do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Amiri prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
pienio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

a moze ktos sie podniecal kamerka? ja nie mam kamerki i tez bym mial dziwne pomysla. a tak wogole to "zabrali mi slonce..." lalla

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 21:14
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Amiri
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Exclamation

quote:
Napisane oryginalnie przez pienio
a moze ktos sie podniecal kamerka? ja nie mam kamerki i tez bym mial dziwne pomysla. a tak wogole to "zabrali mi slonce..." lalla


Racja! poza tym majkiel szpanował dywanem (nie każdy w końcu ma dywan) i biurkiem (jw.). Na stos, na stos, na stos!!!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 21:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Amiri Znajdź więcej post'ów przez  Amiri Dodaj Amiri do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Amiri prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
astral
księciunio [ownz]



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań/Inowrocław

W sumie to fajna sprawa złożyć sobie nowego kompa, w końcu nie robi się tego na codzień. To że fotki daliście to też luzik, mi to nie przeszkadza. Jednak uważam, że zniszczenie tamtych części i upublicznienie tego to już przesada. Myśleliście, że bedzię cool, ale niektórzy szanują sprzęt. Ja rozumiem ze można rozwalić np. niedziałającą już mysz, ale żeby sprawny sprzęt. I chyba głównie za to was teraz tak tu najeżdżają, bo skoro tamten topic zamkęli to tu można. Nie gniewajcie się ale ja też to tak odebrałem - na zasadzie "patrzcie jakiego kompa mam, a starego to mogę zniszczyć, taki jestem bóg!!!"

Moja propozycja zamknąć ten topic.
EOT pliz!!!!

__________________
...the spice is vital to space travel. Travel without moving.
Gruszki - zdecydowanie nie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 21:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil astral Znajdź więcej post'ów przez  astral Dodaj astral do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Amiri
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez astral
W sumie to fajna sprawa złożyć sobie nowego kompa, w końcu nie robi się tego na codzień. To że fotki daliście to też luzik, mi to nie przeszkadza. Jednak uważam, że zniszczenie tamtych części i upublicznienie tego to już przesada. Myśleliście, że bedzię cool, ale niektórzy szanują sprzęt. Ja rozumiem ze można rozwalić np. niedziałającą już mysz, ale żeby sprawny sprzęt. I chyba głównie za to was teraz tak tu najeżdżają, bo skoro tamten topic zamkęli to tu można. Nie gniewajcie się ale ja też to tak odebrałem - na zasadzie "patrzcie jakiego kompa mam, a starego to mogę zniszczyć, taki jestem bóg!!!"


Jestem syna szefa tepsy to mnie kurde stac, ni?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 21:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Amiri Znajdź więcej post'ów przez  Amiri Dodaj Amiri do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Amiri prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Amiri
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez astral
W sumie to fajna sprawa złożyć sobie nowego kompa, w końcu nie robi się tego na codzień. To że fotki daliście to też luzik, mi to nie przeszkadza. Jednak uważam, że zniszczenie tamtych części i upublicznienie tego to już przesada. Myśleliście, że bedzię cool, ale niektórzy szanują sprzęt. Ja rozumiem ze można rozwalić np. niedziałającą już mysz, ale żeby sprawny sprzęt. I chyba głównie za to was teraz tak tu najeżdżają, bo skoro tamten topic zamkęli to tu można. Nie gniewajcie się ale ja też to tak odebrałem - na zasadzie "patrzcie jakiego kompa mam, a starego to mogę zniszczyć, taki jestem bóg!!!"


A tak poważnie: LOL.
Na prawdę uważacie, że to był SPRAWNY sprzęt?
LOL^2.
Jeśli tak, to nie mam więcej pytań.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 21:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Amiri Znajdź więcej post'ów przez  Amiri Dodaj Amiri do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Amiri prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Amiri
Szukajac "szpanerstwa" tam gdzie go nie było. Majkiel chciał się po prostu pochwalic nowym kompem (...)


o taaaa.... nie szpanowal tylko sie chwalil.... zmiazdzyles mnie

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 21:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
astral
księciunio [ownz]



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań/Inowrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Amiri


A tak poważnie: LOL.
Na prawdę uważacie, że to był SPRAWNY sprzęt?
LOL^2.
Jeśli tak, to nie mam więcej pytań.



A napisałeś, że nie był?

__________________
...the spice is vital to space travel. Travel without moving.
Gruszki - zdecydowanie nie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 21:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil astral Znajdź więcej post'ów przez  astral Dodaj astral do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Amiri
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Thumbs down

quote:
Napisane oryginalnie przez tramwaj


o taaaa.... nie szpanowal tylko sie chwalil.... zmiazdzyles mnie



Dobra, jestem szpanerem, bananowcem i czym tam jeszcze chcecie. EOT bo nie mam już na to wszystko siły.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 22:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Amiri Znajdź więcej post'ów przez  Amiri Dodaj Amiri do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Amiri prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tramwaj


o taaaa.... nie szpanowal tylko sie chwalil.... zmiazdzyles mnie



Miazga totalna... EOT...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 22:12
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xkill
Płatny Zabójca



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Unknown

Ja squadalem sam kompa tyle ze w standardzie AT. Kupilem obudowe bez zasilacza i z dwoch kompow powjmowalem najlepszy stuff. Najgorze to to, ze w AT trzeba podlaczas wszystkie tasmy od portow i takie duperele.

__________________
Jak zwykle...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 22:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xkill Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xkill Znajdź więcej post'ów przez  Xkill Dodaj Xkill do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xkill prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 04:18.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions