Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Tribes2 > Tribes 2 jest ZA DARMO!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
SKRIKER
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Nysa

hmmmm na bank sa poprawne ale cd-keya nie ma
...hhmmm zastanawiam sie czy przypadkiem aby otrzymac cd-keya nie trzeba sciagac z fileplanet oczywiscie po uprzedim wypelniu tego samego formularza do cd-keya
http://www.fileplanet.com/promotions/tribes2/ <--- hmmmm
a po sciagnieciu i wypelnieniu tegoz formularza dostanie sie cd-keya moze wten sposob sprawdzana jest wiarygodnosc osoby ktora scigala Tribes 2 z Fileplanet ??

__________________
>>Cała sala szuka ciała<<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2004 17:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SKRIKER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SKRIKER Znajdź więcej post'ów przez  SKRIKER Dodaj SKRIKER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SKRIKER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Darko
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Poznań

heh ja właśnie obejżałem sobie demko z komentarzem tego pana na D . Wypas maxymalny!!normalnie lepiej niz na Eurosporcie. Gość się tak wczuwa że normalnie serce szybciej lata. Wspaniałe, a i meczyk nieczego sobie; mają ludzie skilla...

Skriker--->także miałem spore problemy z tym keyem. Udalo się za którymś razem. Gamespy musi pierw zweryfikować twojego emaila. Przy wypełnianiu wniosku o key musisz koniecznie podac identyczne dane jak w loginie, wszystko się musi zgadzać. Jest jednak jeden TIP . Ja dostałem CD keya dopiero wówczas gdy zaznaczyłem iż chcę otrzymywać co tydzień informacje o nowym downloadzie!! Musisz wiec się liczyć z małym spamem raz na tydzień , ale z tego co zaobserwowałem bez tego keya nie dostaniesz (tzn. ja nie dostałem)

pozdro.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2004 17:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Darko Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Darko Znajdź więcej post'ów przez  Darko Dodaj Darko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Darko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SKRIKER
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Nysa

Cd-kay grrrrr

ale jak panie kolego po wypelnieniu formularza i kliknieciu butona "Get Your Kay" nastepuje jest to --->Your email must be verified to access this page!
Click here to verify your email address a pozniej co powinno byc bo umnie jest to Your current Email Verification Status is:
Verified!
ale cd-kaye nie widac :9 czy on na maila przychodzi ??
pozdro for all no i oczywiscie dla pana Darko

__________________
>>Cała sala szuka ciała<<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2004 17:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SKRIKER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SKRIKER Znajdź więcej post'ów przez  SKRIKER Dodaj SKRIKER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SKRIKER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Darko
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Poznań

Re: Cd-kay grrrrr

quote:
Napisane oryginalnie przez SKRIKER
ale jak panie kolego po wypelnieniu formularza i kliknieciu butona "Get Your Kay" nastepuje jest to --->Your email must be verified to access this page!
Click here to verify your email address a pozniej co powinno byc bo umnie jest to Your current Email Verification Status is:
Verified!
ale cd-kaye nie widac :9 czy on na maila przychodzi ??
pozdro for all no i oczywiscie dla pana Darko



konicznie zaznacz to!!!lease send information about Tribes: Vengeance and other VU Games products

a jeżeli twój adres email wymaga weryfikacji to nie panikuj tylko zweryfikuj-przyjdzie do ciebie emailem mała broszurka z linkiem do veryfikacji. Klikasz na niego i masz zweryfikowanego emaila. Formulasz wypałniasz do skutku i koniecznie zaznaczasz to co napisałem!! Otworzy ci się nowe okno. Przepisujesz cyferki (że niby nie jestes botem, no wiesz takie zabezpieczenie) i dostajesz w nowym okienku kluczyk. Dodatkowo zostaje on przesłany do twojego ID oraz Emailem.

ps. mi się udało chyba za 20 razem i równiez miałem takie problemy jak ty, więc spoko. Na pewno kluczyk dostaniesz.

Jeszcze coś możliwe że Gamespy jakoś weryfikuje czy ściagałeś Tribes włąsnie od nich...
Jeśli będziesz miał nadal kłopoty jest bardzo proste rozwiązanie: poproś kogoś kto ma wersję pudełkową gry i kluczyka nie potrzebuje, oraz jest zalogowany na gamespy aby najzwyczajniej wypełnił formularz o kluczyk i przesłał ci emailem ów key. Myślę że ktoś uczynny sie znajdzie. Ja bym tak zrobił ale juz pobrałem swój key i chyba nie dadzą mi drugiego

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2004 17:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Darko Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Darko Znajdź więcej post'ów przez  Darko Dodaj Darko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Darko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SKRIKER
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Nysa

spoko wjec bede probowal
bo normalnie sciagam Tribes 2 z tysoft.org bo na fileplanet to mialem wczoraj sciagniete ponad 300 i kicha przerwalo mi polaczenie zreszta 3 razy mi przerwalo takze dziekuje panu Darko za pomoc


30 minut pozniej -->>> Mam w koncu go mam alez sie czlowiek napocil by go zdobyc ale jest wkoncu shiet ale mordega

POZDRO DLA PANA DARKO WJELKIE THX OCZYWISCIE WJELKIE POZDRO DLA WSZTSTKICH ODWIEDZAJACYH FORUM
Soory za tak duza liczbe wpisow z mojej strony.

__________________
>>Cała sala szuka ciała<<

Edytowane przez SKRIKER dnia 05-05-2004 o godz. 18:23

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2004 17:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SKRIKER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SKRIKER Znajdź więcej post'ów przez  SKRIKER Dodaj SKRIKER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SKRIKER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
$corcerer
Mad WildCat driver



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Częstochowa

Panie Darko, gratuluje, wlasnie zapisal pan SKRIKER'a na spamliste o T:V Tego NIE TRZEBA BYLO zaznaczac, mnie poszlo bez tego. Jako ze tez mialem problem z veryfikacja to WYLOGOWALEM sie, poczekalem 10 min i ZALOGOWALEM po czym bez problemu dostalem Keya. Nie trzebabylo niczego zaznaczac, oprocz poprawnego wypelnienia formulaza (dane musialy sie zgadzac z profilem).

@moderator
Pozik wez dupe w troki i podziel ten topik bo sie deko offtopik zrobil

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2004 18:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil $corcerer Znajdź więcej post'ów przez  $corcerer Dodaj $corcerer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać $corcerer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MephiR
Commodore ROX!



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Bytom

Jak chce tego keya i wypelnie poprawnie formulaz, to pokazuje sie mi strona ze sciaganiem pelnej wersji T2 =/. Jak kurcze blade zdobyc tego keya?

__________________
MephiR's Homepage

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2004 19:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]MephiR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]MephiR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]MephiR Dodaj [FPP]MephiR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]MephiR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SKRIKER
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Nysa

Mam pytanko co do serverow tribes 2 ?? ... a mianowicie ile jest ich??

__________________
>>Cała sala szuka ciała<<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2004 19:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SKRIKER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SKRIKER Znajdź więcej post'ów przez  SKRIKER Dodaj SKRIKER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SKRIKER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yavor
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

W tzw. pip. Z serwerami nie ma problemow, problemy sa z obsada. Zwykle w miare obsadzonych jest od 1 do 5 serwerow (chyba, ze wieczor ladderowy, to i z 10 ma pelna obsade).

Polski serwer jest jeden i chyba nawet nie ma sensu, aby bylo ich wiecej. To nie UT, tu sie liczy granie razem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2004 20:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yavor Znajdź więcej post'ów przez  yavor Dodaj yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MephiR
Commodore ROX!



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Bytom

chyba będą nici z mirrora na fpp.pl - jarek z powodu problemow natury technicznej (klopoty z kompem) nie bedzie on-line przez najblizszy tydzien, co sie rowna z przedluzeniem okresu czekania na t2 na naszym serwerze =/.

__________________
MephiR's Homepage

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2004 20:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]MephiR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]MephiR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]MephiR Dodaj [FPP]MephiR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]MephiR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SKRIKER
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Nysa

zalamany jestem totalnie

shiet tribes 2 chyba niejest mi pisany abym mogl w niego zagrac i sciagnac
czy moze ktos wje co sie stalo z mirrorem tysoft.org brakowalo mi 50 mb do sciagniecia oks znalazlem inny server wjec procedure musze zaczac od nowa grrrrrrrr shiet fuck kutwa mac

__________________
>>Cała sala szuka ciała<<

Edytowane przez SKRIKER dnia 06-05-2004 o godz. 05:57

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2004 05:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SKRIKER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SKRIKER Znajdź więcej post'ów przez  SKRIKER Dodaj SKRIKER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SKRIKER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
G.mbit
kawoHolik



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Chodzież

Talking Re Re Kum Kum :P

SIC !! Zasałem zaledwie ok 50 % gry i koniec. Te dwa mirrory do gry co są w topiku "ściągawka" nie działają już :/
Jakieś propozycje innych (fileplanet i torrent odpada bo do końca tygodnia nie zassam gry)
Będę wdzięczny

__________________
"Nie śpiesz się z ujawnianiem swojego sądu. Skryty osąd czasem bywa potężniejszy. Może wywołać reakcje, których skutki ujawnią się dopiero wtedy, kiedy jest już zbyt późno, by im zapobiec" - Dune
|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2004 14:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil G.mbit Znajdź więcej post'ów przez  G.mbit Dodaj G.mbit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać G.mbit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SKRIKER
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Nysa

oto link skad mozna pobrac Tribes http://ftp.fz.port80.se/spel/tribes2/tribes2_gsi.exe gdyby nie fungowal daj znac dzisiaj z rana z niego sciagalem wjec powinien smigac
aha mam pytanko zwiazane ze zwjekszeniem wydajnosci samej gry chodzi dokladnie o fps ?? czy istnieje takowa mozliwosc

__________________
>>Cała sala szuka ciała<<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2004 15:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SKRIKER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SKRIKER Znajdź więcej post'ów przez  SKRIKER Dodaj SKRIKER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SKRIKER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yavor
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

Owszem, mozesz poprobowac wylaczyc czesc opcji graficznych lub zredukowac ich "sile". W praktyce - odradzam. W T2 piekne jest miedzy innymi to, ze w przeciwienstwie do innych efpeesow tu naprawde warto grac na jak najwyzszych ustawieniach graficznych, gdyz latwiej wowczas ocenic wysokosc, odleglosc, szybkosc, przyspieszenia, a wlasnie od poprawnej oceny tych elementow zalezy oddanie poprawnego strzalu. Dlatego raczej sugerowalbym redukowac rozdzielczosc niz "bajery" graficzne.

Generalnie PIII 800 MHz z GF2 GTS lub czyms podobnym wystarcza do w miare plynnego pogrania przy full detalach w 800x600 i fps na poziomie ok. 30-40 spadajacym jedynie w zadymach do 15-20, wiec chyba nie jest tak zle.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2004 16:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yavor Znajdź więcej post'ów przez  yavor Dodaj yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Darko
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Poznań

czy może ktoś powiedzieć jakie są polskie serwery i czy są platne? (bo w jednym topicu jakąś jedną wielką zrzute widziałem przez x stron), jak się nazywaja i czy je znajdę w przeglądarce serwerow Tribes 2, ew czy można jakos manualnie wystukac gdzieś adres serwera i się podłączyć? Czy noby dzisiaj wieczorem są tam (i kiedykolwiek ) mile widziane, lub jakies inne niepisane i pisane zasady tam obowiązują?

chciałbym sobie "pograć" więc pytam.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2004 17:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Darko Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Darko Znajdź więcej post'ów przez  Darko Dodaj Darko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Darko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yavor
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

Zaden serwer Tribes 2 nie jest platny.

Polski serwer Tribes 2 ma nazwe Eagle's Nest PL (serwery w T2 wyszukuje sie wedlug nazw a nie adresow IP). Jesli masz problemy z jego znalezieniem, przesortuj wykraz serwerow wedlug pingow, Orzelek bedzie mial najnizszy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2004 17:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yavor Znajdź więcej post'ów przez  yavor Dodaj yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Darko
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Poznań

heh znalazłem ale nie w przeglądarce Tribesowej ale w All seeing eye, dałem do favorites. Szkoda że nikogo nie ma - może wieczorem. Ping faktycznie jak marzenie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2004 18:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Darko Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Darko Znajdź więcej post'ów przez  Darko Dodaj Darko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Darko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yavor
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

Tia, w T2 gra sie wieczorami glownie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2004 19:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yavor Znajdź więcej post'ów przez  yavor Dodaj yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
G.mbit
kawoHolik



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Chodzież

Talking Re Re Kum Kum :P

quote:
Napisane oryginalnie przez SKRIKER
oto link skad mozna pobrac Tribes http://ftp.fz.port80.se/spel/tribes2/tribes2_gsi.exe gdyby nie fungowal daj znac dzisiaj z rana z niego sciagalem wjec powinien smigac
aha mam pytanko zwiazane ze zwjekszeniem wydajnosci samej gry chodzi dokladnie o fps ?? czy istnieje takowa mozliwosc


Dzięki Zasysa aż miło Jutro mały test czy wszystko działa

__________________
"Nie śpiesz się z ujawnianiem swojego sądu. Skryty osąd czasem bywa potężniejszy. Może wywołać reakcje, których skutki ujawnią się dopiero wtedy, kiedy jest już zbyt późno, by im zapobiec" - Dune
|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2004 22:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil G.mbit Znajdź więcej post'ów przez  G.mbit Dodaj G.mbit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać G.mbit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mavet
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking

qrde ja prubuje jusz 20 raz i nic daje i nic (( moze mi ktos To zrobic bardzo byl bym wdzieczny (

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2004 17:00
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
wayha
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Kraków

wow .. ale sie ludziskow pojawilo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2004 22:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil wayha Kliknij tutaj by wysłać e-maila do wayha Znajdź więcej post'ów przez  wayha Dodaj wayha do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać wayha prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zly_czlek
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: Cd-kay grrrrr

quote:
Napisane oryginalnie przez Darko
konicznie zaznacz to!!!lease send information about Tribes: Vengeance and other VU Games products

a jeżeli twój adres email wymaga weryfikacji to nie panikuj tylko zweryfikuj-przyjdzie do ciebie emailem mała broszurka z linkiem do veryfikacji. Klikasz na niego i masz zweryfikowanego emaila. Formulasz wypałniasz do skutku i koniecznie zaznaczasz to co napisałem!! Otworzy ci się nowe okno. Przepisujesz cyferki (że niby nie jestes botem, no wiesz takie zabezpieczenie) i dostajesz w nowym okienku kluczyk. Dodatkowo zostaje on przesłany do twojego ID oraz Emailem.

ps. mi się udało chyba za 20 razem i równiez miałem takie problemy jak ty, więc spoko. Na pewno kluczyk dostaniesz.

Jeszcze coś możliwe że Gamespy jakoś weryfikuje czy ściagałeś Tribes włąsnie od nich...
Jeśli będziesz miał nadal kłopoty jest bardzo proste rozwiązanie: poproś kogoś kto ma wersję pudełkową gry i kluczyka nie potrzebuje, oraz jest zalogowany na gamespy aby najzwyczajniej wypełnił formularz o kluczyk i przesłał ci emailem ów key. Myślę że ktoś uczynny sie znajdzie. Ja bym tak zrobił ale juz pobrałem swój key i chyba nie dadzą mi drugiego



Te cyfry(sprawdzian na bota) nie wyświetlają mi się... Czy ktoś mógłby mi pomóc? Może ktoś miał podobny problem? Za pomoc z góry dziękuje...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2004 12:04
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

ej ! przy rejestracji na gamespy nie pytali sie o adres, a tu przy kayu chce co im podac kurde ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2005 12:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Totem6
ej ! przy rejestracji na gamespy nie pytali sie o adres, a tu przy kayu chce co im podac kurde ?


O adres domowy pytali?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2005 15:20
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

quote:
Napisane oryginalnie przez Ulraunt
O adres domowy pytali?

no wlasnie nie iwem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2005 18:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Totem6
no wlasnie nie iwem



http://slowniki.onet.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2005 21:11
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

pisało w braniu key'a 'adress' a w rejerstracji nie było pola wypełnienia 'adress'

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2005 21:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Jak nie wiesz co wpisać to wpisz cokolwiek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2005 21:29
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

wpisalem cokowliek i mail nie dochodzi !:<<<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-04-2005 13:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
remiq
Farmer



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Szczecin

Ja w takich przypadkach podaje swój adres...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2005 22:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil remiq Znajdź więcej post'ów przez  remiq Dodaj remiq do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać remiq prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:32.    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions