Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Twoja przegladarka?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « First ... « 3 4 [5] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Boomarks > Manage Bookmarks

fausto: da sie, ino nie pamietam jak :> trza miec tab extensions chyba

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2004 14:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

kurna a jak ja sie pytalem o to samo co fausto to bylo tylko ze masz ctrl+kilk i spadowa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2004 15:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

wlasnie cos mi nie chce dzialac... jeszcze sie z tym pomecze...

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2004 18:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Fausto
wlasnie cos mi nie chce dzialac... jeszcze sie z tym pomecze...

jak znajdziesz odpowiedz to daj znac bo tez sie wlasnie troche bawie firefoxem, ale nie wiem czy zrezygnuje z Opery

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2004 19:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

opera przy firefoxie to jak syrena przy mercedesie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2004 20:28
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

quote:
Napisane oryginalnie przez MajeS
opera przy firefoxie to jak syrena przy mercedesie

polemizowal bym... Wracam, po 15 minutowej zabawie z Firefoxem, do Opery. Opera ma duzo wieksze mozliwosci konfiguracyjne... I ogolnie bardziej mi przypadla do gustu

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2004 20:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

Zle porownanie, Mercedes kojarzy mi sie z przepychem, wodowtryskami itd., a Firefox to wlasnie przeciwienstwo takiego stanu uzebienia. Opera to ciezka i powolna krowa w porownaniu do naszego zwinnego liska.

Tych, ktorzy chca, zeby linki w nowych tabach, a nie okienkach sie otwieraly, tutaj zapraszam (Tabbrowser Preferences).

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2004 20:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

cholera, no a ja wrzucilem firefoxa i cos sie zdupilo z moim toolbarem. Macie jakies mile toolbary do FF? obecnie uzywam silverskin... mily ale moglby byc ladniejszy

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2004 21:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

Yy, ja cie nie panimaju... masz na mysli skorki do Firefoxa?

Jesli tak to tutaj, jesli nie to wypi_erdalaj.

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2004 03:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez DEiMOss
Yy, ja cie nie panimaju... masz na mysli skorki do Firefoxa?

Jesli tak to tutaj, jesli nie to wypi_erdalaj.



ale nie wszystkie te skroki dzialaja z firefoxem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2004 07:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

Wszystkie, ktore tam sa powinny dzialac, z tego wzgledu, ze nie ma wsrod nich mojej ulubionej skory pod Firebirda (zapomnialem nazwy). Jej nieobecnosc mozna tlumaczyc tym, iz byla nie kompatybilna z FF.

Ale skoro tak mowisz... Odkad mam FF jakos nie bierze mnie na instalowanie skor.

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2004 08:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

zawiodlem sie, nie ma ciekawych skinów...

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2004 08:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

No Firefox milo mnie polechtal.
Chyba zagosci na moim dysku. :>

imo defaultowy skin jest zdecydowanie najlepszy.

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Edytowane przez gazi dnia 17-02-2004 o godz. 12:10

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2004 11:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

No troche sie narobilem, ale juz mi te taby dzialaja, dzieki za tego extensiona :E. Przy okazji musze wyklikac, ze ff jak i inne fire* robi niezly burdel w rejestrze. na oko w monitorze rejestru jest okolo 5 stron zmian i 20 odczytow . Dodatkowo przegladarka zastapila mi psp do przegladania grafik etc bez pytania troche

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2004 13:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alienzero
KOSZ




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: racja

a wszystko zaczelo sie od tej smiesznej pomaranczy... no wiec powiem tyle ze IE juz w wersji 5 obslugiwal takie pngi i fokule mial osXowy wyglad jak z bajki ale byl na maca wiec

__________________
plemnik.com[/size]

Edytowane przez [Kosz]Krowa dnia 07-07-1977 o godz. 07:07

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2004 18:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alienzero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alienzero Znajdź więcej post'ów przez  alienzero Dodaj alienzero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alienzero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

quote:
Napisane oryginalnie przez Gazor
No Firefox milo mnie polechtal.
Chyba zagosci na moim dysku. :>

imo defaultowy skin jest zdecydowanie najlepszy.



imo najlepszy był skin crystala (podmieniał tylko iknonki na miodne crystal'owe)...

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2004 18:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

A dziala komus external buttons? taki ext ze mozna robic skroty do wlasnych programow w toolbarze - u mnie niby dzialalo, ale potrafilo sie zrobic przyciskow 2x, i ciagle sie jebalo, wiec musialem wyjebac ;//

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2004 23:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eunuch
facet bez iai



Zarejestrowany: Jun 2004
Lokalizacja: harem

Khm, Firefox 0.9. A dopiero (co pare dni temu) zassalem RC. Mogliby sie bardziej postarac z ta nowa skorka.

__________________
"Czasami wole byc zupelnie sam, niezdarnie tanczyc na granicy zla, i nawet stoczyc sie na samo dno, czasami wole to niz czulosc waszych obcych rak..."
Coma - Leszek Zukowski

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2004 04:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eunuch Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eunuch Znajdź więcej post'ów przez  eunuch Dodaj eunuch do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eunuch prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
g00d
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2004
Lokalizacja:

Opera 7.23

__________________
n00b squad

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2004 07:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil g00d Znajdź więcej post'ów przez  g00d Dodaj g00d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać g00d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Opera 7.23 -> 7.51 En,
- nie ma juz problemow z niezaladowanymi do konca apletami, jeszcze mi sie nie zdazylo aby wywalila sie z tego powodu,
- troche nowych funkcji,
- mialem tylko problem z przeniesieniem zakladek z 7.23 a wlasciwie z brakiem ich przeniesienia. Po zainstalowaniu 7.51 na 7.23 wszelkie ustawienia wlasne poszly sobie hen :/
- dalej ma problemy z niektorymi przyciskami (rozwijane pisane we flashu)
- oglonie przyjemniej jak w 7.51

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2004 13:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez eunuch
Khm, Firefox 0.9. A dopiero (co pare dni temu) zassalem RC. Mogliby sie bardziej postarac z ta nowa skorka.

Nowy Firefox nie jest taki zły

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2004 22:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

ta, szkoda ze mi exty i themesy wyjebalo. Do tego silver costam nie dziala. No ale reszta jest ok.

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2004 14:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Manfred
ponury ... grzybiarz



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: po prawej stronie od [kosza]

mozia pl 1.6, ale czekam na stabilna 1.0 ffoxa po polsku - mam juz dosyc czytania ang. helpow. :/

przy okazji - jaka wtyczka obsluguje w n-scape'ie/mozilli gesty myszki ?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2004 22:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Manfred Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Manfred Znajdź więcej post'ów przez  Manfred Dodaj Manfred do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Manfred prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:57.    Strony (5): « First ... « 3 4 [5] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions