Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Zasoby > Kosz > My testimony.
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

quote:
Napisane oryginalnie przez fajnygosc
no dobra ale zastanów sie teraz nad logicznościa twojego posta. Lubisz poprzynudzać(cos czego sie nie lubi), a potem "zreszta ludzie lubia jak gadam" no i ze pierrdolisz glupoty. Jakies wnioski? Pozatym pytales sie ludzi czy lubią jak "przynudzasz i pierrdolisz glupoty"?
Zrob 10 pompek napij sie wody i pomysl czy to co chcesz napisać jest warte kilobajtow danych zasmiecających internet hehe. Zreszta walcze z wiatrakami.


ty tez mozesz zrobic 10 pompek , wody sie napic i zlozowac; na rubryki wyborczej zapraszam tam masz konkret i dyscypline...
a infi jakby przestraszony

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2002 21:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez Iris
zalezy! ja moze napisze na ten temat prace magisterska


Jej to juz nudne... dlaczego kazdy kto zrobi z siebie lola mowi ze studiuje psychologie i wlasnie pisze prace o tym? Argument stary jak swiat i juz chyba nikt w takie cos nie wierzy... wymysl cos lepszego..

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2002 21:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Q daj spokooj
nie ma sie czego bac

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2002 21:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Iris
Guest



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

no ja chce sie z wami zaprzyjaznic :*
pojdziemy na chata? na sexstronke jakas? :**

chce byc waszym internetowym kolegom

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2002 22:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Iris Znajdź więcej post'ów przez  Iris Dodaj Iris do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Iris prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

To co tu widze jest bardziej niz zalosne. :o
Wezcie skasujcie mu konto, przecierz on sie teraz tylko robi sobie z was jaja i bedzie przypierdalac do kazdej osoby i kazdego topika.
Chyba ze moderatorzy, chca zeby "cos" sie dzialo.

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2002 22:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

gazi wyloozuj przecierz on jest smieszny
ona ma polefke ze wszytskich
a wszyscy maja polefke z niego
czy to nie jest fajny uklad?

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2002 22:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fajnygosc
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

W zasadzie ja nie mam ani polewki z niego ani z was.

__________________
jestem vipem pokaz cipe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2002 22:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fajnygosc Znajdź więcej post'ów przez  fajnygosc Dodaj fajnygosc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fajnygosc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

Sorry Infi ja jestem mroczny i mnie to zupelnie nie smieszy.
I nie znosze glupoty.

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2002 22:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Iris
Guest



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

fajnygosc i Gazor macie u mnie plusa
reszta to *****ki.

Moderatorzy Ja sie nie obraze jak mnie wywalicie,przyjme to z godnoscia, ale wiem ze tego nie zrobicie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2002 22:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Iris Znajdź więcej post'ów przez  Iris Dodaj Iris do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Iris prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

ehh
venotom przynajmniej fajnie formulowal swoje wypowiedzi.

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2002 22:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Iris zaprzestan tego swojego zachowania bo sie naprawde postaram o usuniecie Ciebie... Q3 do tej pory bylo porzadnym forum z interesujacymi tematami a przez Ciebie z Toba na czele zaczeli robic wioche.

Uspokoisz sie czy mam z raptorem pogadac?

To nie sa pogrozki tylko wylozenie kawy na lawe. Ma to byc forum informacyjne a nie komedia o irisie....

Do reszty : wy tez przestancie...

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2002 22:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

CRAZY

Ostatnio jak chce byc w dobrym humorku zagladam do dzialu Kwak_3. Mam tu niezla polewke Wiem ze prawie kazdy tutaj sobie z Iris'a jaja robi i na odwrot , ale nie ktorzy swoja "powaga" powoduja u mnie buaaaaaahahuaaaahuuuuahua.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2002 22:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Iris
Guest



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Q3 do tej pory bylo porzadnym forum z interesujacymi tematami ....




buahahauhaaahahahhah!!!! NAPRAWDE? Z INTERESUJACYMI? hahahahabuhahahaha TUTAJ NIC NIE BYLO CIEKAWEGO! Same *******y!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2002 23:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Iris Znajdź więcej post'ów przez  Iris Dodaj Iris do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Iris prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Iris
Guest



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Przepraszam juz nie bede! Przyzekam.
Obiecuje poprawe i prosze cie ojcze o rozgrzeszenie.
chlipp

Tak mi wstyd przyjeciele. Wybaczcie. Od dzisiaj bede juz grzeczny... Dajcie mi jeszcze jedna szanse.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2002 23:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Iris Znajdź więcej post'ów przez  Iris Dodaj Iris do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Iris prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez Iris
buahahauhaaahahahhah!!!! NAPRAWDE? Z INTERESUJACYMI? hahahahabuhahahaha TUTAJ NIC NIE BYLO CIEKAWEGO! Same *******y!


Wybacz ale to Twoja osobista opinia a nie fakt. To ze forum sie rozwijalo i pojawialy sie nowe tematy swiadczy o tym ze sa ludzie ktorych to interesuje.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2002 23:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Iris
Guest



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

ale po co ty mi to piszesz ?
mam w dupie twoje zdanie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2002 23:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Iris Znajdź więcej post'ów przez  Iris Dodaj Iris do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Iris prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Iris
Guest



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

a ten board jest jak kwiatek czy jak dziewczynka - rozwijal sie a teraz wiednie, niedlugo bedzie chwastem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2002 23:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Iris Znajdź więcej post'ów przez  Iris Dodaj Iris do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Iris prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

n/c

przygotuj sie na szukanie sobie innego forum na ktorym bedziesz grac ludziom na nerwach.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2002 23:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
yrys sie sam nadaje do przestudiowania[...]


to by bylo raczej krotkie

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2002 23:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Btw prosze moderatora o skasowanie tego tematu albo o przeniesienie go do kosza. Wiem ze niektorzy maja niezly ubaw dzieki irisowi ale nie chcemy odstraszac chyba potencjalnych uzytkownikow takim poziomem...

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2002 23:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

zgadzam sie w pelni z Saari.

do Kosza z tym.

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-12-2002 23:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

gazi: ja wiem bardzo dobrze ze ciebie jego glupota nie smieszy tylko denerwuje

co do yrysa
to z jednej strony troche mi bedzie szkoda jak go wywalisz saari
bo on jest tak potwornie zadufany
jest tak niesamowicie zapatrzony w jeden punkt ze robi wokol siebie atmosfere ktora sklania mnie po prostu do turlania sie ze smiechu po podlodze
i tego mi bylo troche brak bo board byl az za powazny jak na moja rozrywakowa osobe
az tu nagle wpadl sobie takie "mistrz" i zrobil kosmiczna bardahe niezle sie ubawilem ale coz...

z drugiej strony trzeba dbac o wizerunek boarda i ludzi ktorzy tu pisza... i to posza sensownie
przy yrysie nie da sie spokojnie porozmawiac:/
tak wiec sumujac jestem za usuniaciem go z boarda

niestety przekladam dobro uzytkownikow nad swoje przyjemnosci

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2002 00:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

zagubiony jestem juz;
jeden na wszystkich wszyscy na jednego
a ja odrazu mowilem ze z irysem inaczej trzeba

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-12-2002 13:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
toFu
Seizure Of Power!!!



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Luzino

Talking

Iris wez sie wylecz z tego kompleksiq "wielkosci" i wyskocz z kims
na mieczyki...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2002 15:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil toFu Znajdź więcej post'ów przez  toFu Dodaj toFu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać toFu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fajnygosc
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

no wlasnie

__________________
jestem vipem pokaz cipe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2002 16:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fajnygosc Znajdź więcej post'ów przez  fajnygosc Dodaj fajnygosc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fajnygosc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:10.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions