Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Hosting > OverNamed > Overnamed
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (11): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Granatniki tyz by sie przydaly:
MGL MK1 "MILKOR" - Milkor to granatnik rewolwerowy (MGL - multiple grenade launcher) skonstruowany z myślą o partyzantach i akcjach desantowych. Zastosowano w nim, podobnie jak w RG-6, konstrukcję przypominającą pierwsze rewolwery - tzw."pieprzniczki". Chodzi konkretnie o brak obracanego bębna z komorami nabojowymi na rzecz pęku luf obracanego przed każym strzałem.

Kraj pochodzenia: RPA
Kaliber: 40 mm
Masa: 5,3 kg
Długość: 778 mm (ze złożoną kolbą) i 566 mm (z rozłożoną)
Długość lufy: 310 mm
Szybkostrzelność: 6 granatów/3-4 sekundy

Załącznik: fabios1.jpg
Załącznik został 185 razy przeglądany.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2001 11:11
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

I niesmiertelne UZI:
UZI - Uzi to chyba najbardziej znany pistolet maszynowy na świecie. Powstał w Izraelu gdzie ciężkie warunki naturalne wymusiły solidną i zwartą konstrukcję. Okienko wyrzutu pustych łusek jest umieszczone z boku i odsłaniane tylko gdy komora zamkowa nie jest w pełni otwarta ani zamknięta - powoduje to ochronę przed zakurzeniem i zapiaszczeniem wnętrza broni. Uzi zaopatrzony jest w bezpiecznik chwytowy, który trzeba silnie wcisnąć by odblokować broń. Przełącznik rodzaju ognia umożliwia zabezpieczenie broni, ustawienie ognia pojedynczego i strzelania seriami.

DANE TECHNICZNE:
Kraj pochodzenia: Izrael
Kaliber: 9 mm
Nabój: 9*19 Parabellum
Masa: 3,7 kg
Długość: 650 mm (z kolbą rozłożoną), 470 mm (ze złożoną)
Długość lufy: 260 mm
Szybkostrzelność: 600 strz./min.
Zasilanie: Magazynek wymienny 25 lub 32 naboi
Prędkość wylotowa pocisku: 400 m/s
Zasada działania: Odrzut zamka swobodnego

Załącznik: fabios1.jpg
Załącznik został 211 razy przeglądany.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2001 11:13
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Kałach - za stary jak na grę w bliskiej przyszłości
"Sztejer" - to samo. Kształt może futurystyczny jest, ale i tak OICW zastąpi te bronie w 100%. M-60 okaże się raczej za słabe w porównaniu z M-134 Minigun .
Miklor - wygląda bardzo fajnie - możemy tego użyć.
Pozostaje jeszcze jakiś shotgun, najlepiej 2 - przeładowywyany ręcznie (Terminator 2 ) i może jakiś samopowtażalny, przyda się jeszcze jakieś RPG jakiś pistolecik (ja ze swojej strony proponuję Desert Eagle'a bo broń po prostu wymiata , "feel the power") no i nożyk. Można by wziąć jakąś szable, ale patrząc na "sukces" Daikaszany wole nie używać tego rodzaju broni.

Półki co mamy taki arsenał:
Nóż???
Pistolet???
Shotgun???
Autoshotgun???
MPDW
OICW
Minigun
Miklor
RPG

10 rodzajów broni całkowicie wystarcza nie za dużo, nie za mało. Można dodać pare specjalnych typu granaty HE, smoke granade i flash bang etc. Niektóre z podanych tu rodzjów uzbrojenia można by wykożystać jako broń przeciwników.

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2001 12:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

Desert Eagle to dobry wybor.

I trzeba by sie zastanowic czy gra bendzie typu idziesz i walisz z glosnych giwer czy tez moga byc wersje z tlumikami.

A to ? :

Ameritech Magnum - Klasyczny ciężki rewolwer wykonany ze wzmacnianej stalą ceramiczną konstrukcją. Jego budowa wynika z myśli o szybkim namierzaniu celów oraz wystarczającej sile by przebić się przez pancerną szybę. W wyposażeniu dodatkowym można zamówić SmartLink`a, celownik laserowy oraz jak pokazany model na rysunku celownik optyczny. Robiony jest wyłącznie na specjalne zamówienie ale na pewno każdy chciałby mieć coś takiego w kaburze.

Dane techniczne:
kaliber .454
zasięg 50m
il. pocisków w magazynku 5



-----------------------------------------------------
Constitution Arms Multi-Amunition Pistol Ten rewelacyjny model rewolweru produkowanego przez Constituition Arms pozwala na wybór przez strzelca konkretnej amunicji umieszczonej w pięcionabojowym bębenku pomiędzy bardziej zabójczą a mniej szkodliwą formą ataku (np.: kule gumowe lub innego kalibru mniejszego od 12mm). Standardowy model posiada specjalny wygodny przełącznik do zmiany amunicji a niewielki wyświetlacz pokazuje wybór. Wersje inteligentne tego typu broni pozwalają na mentalną kontrolę nad wyborem amunicji a informacja o wyborze jest natychmiast podawana użytkownikowi. Wymagana jest amunicja łuskowa.

Dane techniczne:
kaliber 12mm
zasięg 50m
il. pociskw w magazynku 5

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2001 12:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

Pancor Jackhammer 12.G Pancor pochodzi z nowej serii automatycznych śrutówek typu bullpup. W roku 1998 nie została dopuszczona do użycia w amerykańskiej armii jako system CAWS (Close Assault Weapon System) przez co zostala dość szybko zapomniana. Parę lat później Militech wykupił licencję, plany oraz istniejące prototypy za sumę 330.000 e$ i po wprowadzeniu małych udoskonaleń rozpoczął produkcję własnego modelu. W broni wykorzystano mechanizm gazowy, dość podobny do tego z M16. Broń jest ładowana z 10-cio nabojowego cylindrycznego magazynku metodą obrotową (podobnie jak w poł-automatycznych rewolwerach). Jest to wręcz wymarzona broń na krótkie dystanse, a możliwość strzelania ogniem automatycznym jest niezastapiona w gorących sytuacjach. Pod jednym warunkiem, że będzie cię na nią stać....

Dane techniczne:
kaliber 12.gauge
zasięg 60m
il. pocisków w magazynku 10



-----------------------------------------

Bennelli - Heckler&Koch M1014 Bennelli w kooperacji z Heckler und Kochem stworzyła unikalną broń polową, której zadaniem było uzupełnienie uzbrojenia regularnego wojska w strzelby bolt action na przełomie 2006 roku. Stosunkowo wysoka cena zniechęciła wojskowych jednak wiele korporacji włączyło ją do swych aresenałów. W Europie M1014 znalazła się jedynie w prywatnych rękach, niektóre jednak po niezbędnych przeróbkach są używane przez oddziały antyterrorystyczne.

Dane techniczne:
kaliber 12.gauge
zasięg 60m
il. pocisków w magazynku 8

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2001 12:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

Militech M36 Wszyscy pamiętamy wspaniały szwajcarski karabin SIG 551. W 2017 roku Militech wykupił od przeżywającego kłopoty finansowe SIG'a dane techniczne i licencję modelu SG551 i opracował swoją własną wersję - M36. Różnice pomiędzy SG551 i M36 były raczej niewielkie i obejmowały jedynie niewielkie ulepszenia mechanizmu strzelającego, aby przystosować go do amunicji bezłuskowej. Dodatkowo do M36 możemy dołączyć granatnik M203 (było to także możliwe w SG551), celownik snajperski i laserowy, oraz chip smart'u wspomagający celowanie. Szwajcarska firma SIG jest szeroko znana ze swojej niezawodności i dokładności, co widać także w modelu produkcji Militechu. M36 jest masowo produkowany dla wojsk korporacyjnych oraz służb bezpieczeństwa, firm ochroniarskich i policji.

Dane techniczne:
kaliber 5.56mm
zasięg 500m
il. pocisków w magazynku 30



-----------------------------------------------------

Eryx-2 jest przeciwpancernym pociskiem krótkiego zasięgu w skrócie "SRAAM" (Short-Range Anti-Armour Missile) produkcji Francuskiej (obecnie produkowany na licencji przez Kanadyjczyków), i szeroko stosowany przez służby specjalne. Wykorzystywany jest w każdym terenie, a dzięki jego celności i skuteczności głównie na terenach wysoko zurbanizowanych. Eryx-2 jest skuteczny w "pacyfikowaniu" każdego obecnie produkowanego statycznego i ruchomego czołgu, zaopatrzonego w pancerz ERA. Jest także skuteczny przy niszczeniu takich celów jak: bunkry, czy nisko lecšce helipady i AV. Donośność skuteczna to od 50 do 600 metrów. System odpalania Eryx'a jest wysoko ztechnologizowany, dzięki czemu może być odpalany "ręcznie" lub postawiony na teleskopowym trójnogu, i odpalany z innych pozycji. Eryx posiada system "miękkiego wyrzutu" dzięki czemu silniki pocisku są odpalane w odleglości 5 metrów od wyrzutni. Cel może być namierzany trzema sposobami: optycznie, dzięki semi-automatic command to line-of-sight (SACLOS); termicznie; lub laserowo. Czas potrzebny do trafienia celu na maxymalnym zasięgu wynosi 4,2 s. Predkość lotu pocisku może byc kontrolowana. Eryx jest uzbrojony w 3 137mm, spiczaste głowice, typu HECAW (High-Explosive-CumulAtive-Warhead) ułozone jedna za drugą co pozwala na przebijanie pancerza do grubości 900mm (przy pancerzu ERA). Niestety, cena nie pozwala na ćwiczebne strzały. do tego celu używa się Eryx Interactive Gunnery Simulator (EVIGS), a do ćwiczeń zaawansowanych Eryx Precision Gunnery Simulator (EPGS).

Dane techniczne :
Pocisk :
długość 0.955 m; kaliber 137.4 mm; kaliber głowic 136 mm; glowice 3, HECAW, zaostrzony szpic, rzędowe; namierzanie SACLOS, termiczne, laserowe; kontrola lotu "przypustki" zmiana cišgu silnika

Wagi :
"tuba" 13 kg; trójnóg 5 kg; pocisk 8 kg; TTC 10 kg

Inne :
zasięg 50-600 m; przebijalność 900 mm (ERA); Zoom X10 identyfikacja celu komputerowa 1000 m



__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2001 12:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

Zapomnialbym :

Desert Eagle Tylko trzema słowami można określić ostatni już model z serii Desert Eagle - "gigantyczna wielka spluwa". Kaliber .50 to największy jaki zastosowano w pistoletach w XX wieku. Osoby które strzelały z tej "armaty" mówią, że ma sie wrażenie przy każdym strzale jakby odrywało człowiekowi rękę. Istnieje możliwość strzelania z jednej, ale zalecane jest to jedynie z usztywnieniem nadgarstków. W związku z tym, że kupno amunicji do tego pistoletu jest równie ciężkie jak jego kupno, istnieje jedynie kilkadziesiąt sztuk tej broni. Pomimo tego respekt i szacunek do takiego kalibru, sugeruje nam, że nie może być to broń dla wszystkich.

Dane techniczne:
kaliber 0.50
zasięg 50m
il. pocisków w magazynku 7

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2001 12:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

Mam nadzieje ze hoc w ten sposob pomoglem w tej produkcji. W czym jeszcze mozna pomoc? =]

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2001 12:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CE3RDE
Just do it.



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Lodz

Ja chcialbym tylko dodac od siebie ze desert eagle rula nie tylko w grach mam nadzieje ze sie pojawi w tej gierce...

__________________
"Jak tu żyć w mieście, które jest z tego znane, że wszystko, co się dzieje z góry jest ukartowane Tam, gdzie dominują poszlaki, a nie fakty i żeby coś osiągnąć ***** musisz mieć kontakty. Prawdziwe życie bez imaginacji, koniec bredni, chleb powszedni, bogaci biedni -tak było, będzie, musi być- umiesz z tym żyć?" WWO

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2001 14:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CE3RDE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CE3RDE Znajdź więcej post'ów przez  CE3RDE Dodaj CE3RDE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CE3RDE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

No, DE to fajna rzecz. Ale rękę może urwać

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2001 15:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

OGO - daj mi saita z tymi ganami... ja w swoich zrodlach nie mam takich =]

Jelonek - kalach moze jest i stary ale nie zapominaj ze jest jary... jest urzywana na calym swiecie i nie slyszalem zeby na niego ktos sie zalil, a co to nozyka... daj standardowa 18 cm kose urzywana przez amerykanskich marines... jaki mial rambo =]. Ida dalej... do gry by element zacieci broni lub\i zmiana magazynku! przeciez nie bedziesz chodzil i prol do wszystkich z serii bez przeladowania... to nie film jonha wuu ... shotguna masz: paladona daj... wypasocha, w falloucie to bylo cos! a co do pistoletu to mozna jak probonowalem berrete lub gloka, bo DE nie uzywaja zawodiwi zolnieze lub cos ze stajni H&G =], ci maja wypasione guny =]
Jak bys cos chcial to kiedys sie interesowalem militariami i jednostami antyterorystycznimi i jeszcze w glowi mi cos zostalo...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2001 18:17
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Tża było linki podejżeć :
http://rpg.valhalla.com.pl/cp2020
_________

Balde - pominołeś jeden ważny szcegół - akcja gry to ma być niedaleka przyszłość, coś ale H-L tyle że bardziej mroczne, a używanie kałacha to raczej odpada. Co do noża to ja proponuje mały implancik, taka meczeta w nadgarstku ala predator załatwi sprawę . W grze będą rzecz jasna magazynki, lecz gra nie bębze tak realistyczna jak C-S. To ma być coś w dobrym stylu "najpierw strzelasz, potem zadajesz pytania". Co do używania broni to jest jeszcze jeden szczególik, który się pojawi w grze, nasz bohater to nie dokońca będzie człowiek co pozwoli mu na używanie takiego arsenału naraz, że Rambo a może nawet Lobo przy nim to mali chłopcy bawiący się scyzorykami. Dobra, i tak już za dużo powiedziałem . Co byśta powiedzieli jakby zmiksować tę grę z systemem RPG? Nie chodzi mi tu o żadne tam statystyki, fuj! , tylko o hmm.. jak to powiedzieć... sloty... no ten... no takie coś, że mamy ograniczenie co do ilości niesionego ekwipunku niesionego w slotach a broń będziemy wybierać tak jak w Diablo, tz. metodą przeciągnij i upuść walimy weapones'a w łapsko, to uchroni grę przed używaniem wielu klawiszy podczas gry, jasne że i do tego da się przyzwyczaić, ale w końcu chodzi o to, aby gało się intuicyjnie no nie?

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Edytowane przez nea*1337 dnia 14-07-2001 o godz. 18:38

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2001 18:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

Jak noże, to już lepiej to:

BAGNET US M9
Materiał: stal 440C, ostrze parkeryzowane
długość całkowita: 34 cm
długość ostrza: 19 cm
waga:0,59 kg

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2001 18:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Kurde... moze i klach odpada, ale moja ksywka to bLADE, a nie Balade... to tak nawiasikiem =]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2001 19:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez S4i1or
No, DE to fajna rzecz. Ale rękę może urwać


Praktycznie kazda bron jak nie umiesz sie nia poslugiwac to wiecej szkody zrobisz sobie niz otoczeniu. Z tym to trzeba naprawde umiec sie poslugiwac. A swoja droga odrzut w broni palnej jest naprawde silny, mialem okazje wyszalec sie na strzelnicach kalach prawie mi z rak wylecial jak strzelalem po raz pierwszy =] Nie to co slabe KBKS =]

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2001 19:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez JeloneK
Co byśta powiedzieli jakby zmiksować tę grę z systemem RPG? Nie chodzi mi tu o żadne tam statystyki, fuj! , tylko o hmm.. jak to powiedzieć... sloty... no ten... no takie coś, że mamy ograniczenie co do ilości niesionego ekwipunku niesionego w slotach a broń będziemy wybierać tak jak w Diablo, tz. metodą przeciągnij i upuść walimy weapones'a w łapsko, to uchroni grę przed używaniem wielu klawiszy podczas gry, jasne że i do tego da się przyzwyczaić, ale w końcu chodzi o to, aby gało się intuicyjnie no nie?


Za duzo zabawy myszka. Jak gra ma byc w stylu najpierw strzelasz potem pytasz to kazdy wali z broni jak najwiekszej jaka ma i tyle. I sie nie zastanawia czy to czy tamto tylko widzi Miniguna to pruje. Widzi bron ze lezy to ja "zbiera" i dolacza do kolecji i zaraz z niej pruje jak jest lepsza niz ma. Za duzo klawiszy? Hmmm klawisz do zmiany broni na nastepna i tyle bez kombinacji aha i aby czas zmiany broni byl krotki =] I zrobic jak w Quake - zbierzesz bron lepsza niz masz to sie na nia automatycznie przelacza, jak nie, lub ja juz masz to sie nie przelacza =]

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2001 19:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Widzisz, tylko jest pewien problem, nasz komandos będzie miał pewną właściwość, dzięki której zmiana broni będzie z deka bardziej skomplikowana, ehh... nie mogę zdradzić tego pomysła narazie, ale powiem, że w żadnej, podkreśle ŻADNEJ grze FPP tego jeshche nie było, i to będzie zajebista rzecz (I hope so ).

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2001 21:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez JeloneK
Widzisz, tylko jest pewien problem, nasz komandos będzie miał pewną właściwość, dzięki której zmiana broni będzie z deka bardziej skomplikowana, ehh... nie mogę zdradzić tego pomysła narazie, ale powiem, że w żadnej, podkreśle ŻADNEJ grze FPP tego jeshche nie było, i to będzie zajebista rzecz (I hope so ).


Co? Moza rak nie bedzie mial? A jeszcze cos... nie skopcie fabuly na boga! ja nie chce kolejnego Fpp z fabula telenoweli brazylijsciej! Zrobcie cos ambitniejszeg... aha... ja caly czas jestem otwarty na propozycje jakiej kolwiek wspolpracy =]]]]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2001 21:34
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Talking

No blade, prawie trafiłeś . Fabuła będzie, no właśnie, tu jest problem. Klimat ma być morczny, niedaleka przyszłość. Tylko tak, miała być wojna atomowa, ale to za bardzo wyeksploatowane. Co byśta powiedzieli na klimat "cyberpunk"? To jest JESZCZE dość świeży klimat, no i mało gierek FPP jest w CP (są wogóle jakieś). Ale tak ogólnie co do fabuły, to ja wymyśliłem podkładzik, MatKus z deka to upiększył, ale przydałbysię jakiś kurna uzdolniony gościu co by to spisał ładnie (Blade? )

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2001 21:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

Nie skopcie, nie wymyslajcie zabardzo, nie udziwniajcie na sile aby to inne bylo niz pozostale produkcje. Nie badzcie zbyt ambitni - DAIKATANA cos mowi?

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2001 21:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

No i tu jest problem, łatwo powiedzieć, za bardzo zerżnięte czy za bardzo udziwnione, ale jakie to ma dokładnie być, to jest pytanie - gra ma być super, ale jak zrobić super gre? Jakiś przepis ? Nie zmiena to jednak faktu, że czeka nas mały przełom...

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2001 21:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

Z tego co widze to jest produkcja Underground`owa. Bez zaplecza finansowego, technicznego porzadnego i profesjonalnego programistycznego/graficznego/... . Trzymam za was kciuki, ale abyscie nie przecholowali i nie probowali lapac kilka srok za ogon na raz, bo to na dobre nie wyjdzie, tego sie boje. Bo na kartce pomysly sa debest zawsze, i dzialaja i w ogole. Ale podczas ich wprowadzania w zycie moze sie troche problemow pojawic, z czasem coraz wiecej i projekt upadnie bo zbyt ambitny byl na poczaku. Wiele gierek tak upalo z powaznych firm. Wam tego nie zycze. Sadze ze jak sie postaracie i nie przekombinujecie to bendzie luzo i bendzie naprawde fajnie =]

Zdradz cos z fabuly, lub na maila ja przyslij jak chcesz =] A ten pomysl z bronia jaki jest tez daj znac =]

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2001 21:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

CO TO MA ZNACZYĆ! Bez pożądnego zaplecza graficznego, a ja to co?! . Nie kce się chwalić, ale niestety nie znalazłem w polsce jeszcze drugiego gostka znającego się na robieniu modeli tak jak ja, smutne, bo przydały by się jeszcze jedne ręce do pracy, tak do mod'a jak i do gry. A co do noża to co powiecie na taką kose, lub podobną:

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Edytowane przez nea*1337 dnia 14-07-2001 o godz. 22:17

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2001 21:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

Ladny model, ladna kosa =] Sorki jezeli urazilem Ciebie lub/i kogos z Twojego zespolu pracujacego nad ta gra. =] Jezeli reszta wiary jest conajmniej tak dobra jak Ty w modelowaniu to jest naprawde niezle =]

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2001 23:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez JeloneK
No blade, prawie trafiłeś . Fabuła będzie, no właśnie, tu jest problem. Klimat ma być morczny, niedaleka przyszłość. Tylko tak, miała być wojna atomowa, ale to za bardzo wyeksploatowane. Co byśta powiedzieli na klimat "cyberpunk"? To jest JESZCZE dość świeży klimat, no i mało gierek FPP jest w CP (są wogóle jakieś). Ale tak ogólnie co do fabuły, to ja wymyśliłem podkładzik, MatKus z deka to upiększył, ale przydałbysię jakiś kurna uzdolniony gościu co by to spisał ładnie (Blade? )


Jak chcesz =]. Jak tak bardzo chcesz to ci przesle jedno z moich opowiadan, jest jeszcze nie dokonczone, ale bedzie mial zarys to co potrafie robic =].

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2001 09:24
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

JeloneK: mnie w pałę nie zrobisz. Wiem, że to nakładka na nóż z CS'a Ale całkiem fajna. Jak to się nazywa? Chyba Dragon...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2001 10:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MatKus
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: fotel przed komputerem

Ponieważ siedzę na modemie, odpowiem raz na kilka wcześniejszych maili.

Co do broni, po co aż 2 różne shothuny, skoro ich działanie jest podobne? Zamiast tego dodał bym jakąś słabą maszynówkę.
OICW też mi nie za bardzo pasuje. Fajna broń, ale jest trochę zbyt skomplikowana jak na grę. Do tej jednej zabawki potrzeba by chyba z 10 przycisków. Po za tym większość broni powinna być w miarę popularna (może to kiedyś będzie, ale i tak jest za skomplikowane). W końcu zwykle broń znajduje się po przeciwniku, a więc coś, co bedzie popularne w armii/ mafii/ partzantce...

Sloty na broń były w Targecie, i w sumie nie najgorzej to wyszło, ale mi to nie pasuje. Tu nie ma być czasu na myślenie jakiej użyć broni. Walisz z czego popadnie, byle mocno.

Jeśli ktoś ma jakiś dobry pomysł na scenariusz, to niech pisze.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2001 11:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MatKus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MatKus Znajdź więcej post'ów przez  MatKus Dodaj MatKus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MatKus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

No wiecie, nie pisałem że to mój model, ja się tylko pytam czy coś w tym stylu było by dobre do gierki .
Dobra, jak nie ma być OICW (buuuuuu ) To może chociaż:

M41A Pulse Rifle to z pewnoscią jedna z najciekawszych konstrukcji ostatnich lat. Początki projektu siegają lat 90-tych zeszłego wieku kiedy to podczas kręcenia filmu "Aliens" użyto prototypu tej broni jako jednego z rekwizytów ktory zostal wykonany z części staruszka M1A1 Thompson. Jednak ówczesna technologia nie byla na tyle rozwinięta aby uzyskać zadowalający efekt - czyli w pelni sprawny i działający karabin. Po zakończeniu zdjeć rekwizyt powędrował do magazynu. Posiada kaliber 10mm i mieści w magazynku 90 (!) sztuk amunicji.



Ale i tak wolałbym OICW, a ten 20mm tryb strzelania to można by zrobić jak strzelanie z granatnika w HL.

___________________________

Można jeszczre użyć G36, broń znana jest bardzo dobrze, więc opisu chyba nie trzeba, screeny:




____________________________

Broń ta jest przeróbką starego M-60 pamiętającego Wietnam. Wszystkie wady usunięto i stworzono M-203 a Militech dodając do tego ultralekkie elementy kompozytwe oraz system chłodzenia "Chartum". Wtedy M-232 stał się dominującą bronią na polach bitew wojen korporacyjnych. Magazyny pudełkowe mieszczą do 150 pocisków z taśmą rozsypną. Jednak w wersji nie przenośnej jako ckm albo rkm może być zasilany taśmą dowolnej długości (standardowe od 250-500 pocisków).

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Edytowane przez nea*1337 dnia 15-07-2001 o godz. 14:04

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2001 13:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->


Co powiecie na to?

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2001 16:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

hmm... jest o ile sie nie myle cos z H&G? z latarka i celownikiem laserowy... super cacko! moze sie przydac, ale ja nadal obstawiam przy berecie =]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2001 22:09
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 10:08.    Strony (11): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions