Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Szkolka niedzielna?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 2 [3] 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
oferma
TheFartIsStrongWithThis1



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WaWa

#1 co by nie mowic - #1 Aim mastah w *.pl to
FF|Jano aka FF|Freak!
a ze gra medem to hmm .. no nie wiem, on albo C4|Bols
a co do reszty sie zgadzam
aa .. eng.
tu ponownie kandydatura c4|Sh1zo i FF|Spanz

#2 szkolka niedzielna .. .kewl
pomysl ok, do dogadania
dema to raz, opisy map DOKLADNE to dwa (w sensie nie tylko objective ale i kilka podstawowych trickow jak chocby gdie flara na beach, dlaczego tnt na rogu wierzy na assault, gdzie snajpowi dobrze itp.)
do tego zebrac liste osob ktora jest zainteresowana, umowic sie ze raz czy dwa razy w tygodniu na takim i takim servie mozna pocwiczyc, oprocz chetnych do cwiczen wpada kilka mocniejszych person (tu uprasza sie o ludzi ze stazem/klanowiczow o NIE wchodzenie pod fejkami bo to nie dla nich tylko dla newbies)
do tego celu trza by server jakis oddelegowac, al eniestety tak na 30 osob pewnie
moze drugi config na ktoryms z istniejacych z maxrate=4000 czy mniej zeby nie lagowalo a wieksza ilosc osob sie zmiescila

jak cos to polecam swoje uslugi, na tyle na ile bede w stanie

[email protected]
albo na irc

pozdrawiam

__________________
"Niech CO Krwawy Hegemon?!"
Paulinus/AEonFlux aka zboojcesh Oferma =]
C4 clan n00b member :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 12:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oferma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do oferma Znajdź więcej post'ów przez  oferma Dodaj oferma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oferma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

eee tam

quote:
Napisane oryginalnie przez DarkXenocide



Wczoraj na serwie widzialem fajny txt: jakis koles biegal i krzyczal : Ludzie pamietajcie Beach zabija polska scene

Beach aqrat jest przekrojowa mapa gdzie wystepuja chyba wszystkie mozliwe sytuacje od pojedynkow long po hard close combat. Spawn w FWD i atak na upper wymuszaja naprawde szybko gre i nie jest czesto lekko, moze to ludzi tak meczy. Ja jak mowilem lubie beach , daje F2 tylko na tram



Ty chyba Dx nie grasz dużo FFA na polskich serwerach i nie wiesz jaki to jest ból gdy leci ciągle ta sama mapa. Pół biedy jeśli leci cały dzień ale ona leci całymi miesiącami. Powiem to samo co powiedziałem w innych tematach dotyczących map - Czasami autentycznie rzygać mi się chce jak wchodzę na serwer i widze cały czas beach dzień po dniu.

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 04:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: eee tam

quote:
Napisane oryginalnie przez Swiety


Ty chyba Dx nie grasz dużo FFA na polskich serwerach i nie wiesz jaki to jest ból gdy leci ciągle ta sama mapa. Pół biedy jeśli leci cały dzień ale ona leci całymi miesiącami. Powiem to samo co powiedziałem w innych tematach dotyczących map - Czasami autentycznie rzygać mi się chce jak wchodzę na serwer i widze cały czas beach dzień po dniu.



Napewno 2x dziennie na PL serwie gram, i czesto sa te mapy: beach,base,chateau czasem, tram. Depot pare razy tez

Fakt ze beach jest duzo ale sie zmieniaja jednak w ciagu dnia.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2002 12:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pivoo
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Ruda Śląska

Dzisiaj na BiA dzieki mnie była tundra, 3 voty były odemnie pierwsze jak zavotowalem, potem sie 2 razy killnolem i jeszcze raz zavotowalem, to jest sposob na zmiane mapki , oczywiscie trza dobrze z respawnem trafic , tylko szkoda ze jak jest osp to tak nie mozna

A co do szkółki dla niubisów to gdybym ja nim był, to by mi sie raczej nie chcialo w jakis zajeciach uczestniczyc, i mysle ze troche za bardzo narzekacie na kicki, ja sie jeszcze nie spotkałem z kickiem dla poczatkujacego za to ze zabil kogos ze swojej druzyny, zwykle ktos mu tlumaczy do ktorych ma strzelac a ktorzy sa z jego druzyny

__________________
[BSM] Member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-08-2002 18:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pivoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pivoo Znajdź więcej post'ów przez  Pivoo Dodaj Pivoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pivoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Niniejszym chcialem zauwazyc (obym nie zapeszyl ) ze Beach nie jest juz monopolistka na rodzimych serwerach... Wielkie YEAH. Ciekawe tylko czy to dzieki naszym utyskiwaniom czy po prostu ludzie zauwazyli monotonie...

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-08-2002 18:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pivoo
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Ruda Śląska

Chyba sie z toba zgodze Pysiu, bo zwykle jak jest bicz to najwyzej z godzinke na nim graja a potem jest zmieniany

__________________
[BSM] Member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-08-2002 18:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pivoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pivoo Znajdź więcej post'ów przez  Pivoo Dodaj Pivoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pivoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pivoo
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Ruda Śląska

Thumbs up beach

Teraz jest około 14:50 15 sierpnia i własnie włączyłem eye, oficjalnie oswiadczam ze z polskich serwerów na których grają ludzie (jest ich teraz 7) na jednym jest beach , na 2 assault, na jednym keep, na jednym dam i na jednym schwalbe i na jednym village, a na tym z biczem sa 4 osoby

__________________
[BSM] Member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2002 13:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pivoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pivoo Znajdź więcej post'ów przez  Pivoo Dodaj Pivoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pivoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

i to bylo by na tyle jesli chodzi o szkolke?

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2002 16:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Proponuje rzeby moderator wyskasowal wszystkie nie potrzebne posty to by bylo sluszne

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2002 21:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin
Proponuje rzeby moderator wyskasowal wszystkie nie potrzebne posty to by bylo sluszne


eeyyy a po co?

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2002 01:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JohnnyR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Idea stworzenia szkółki jest bardzo dobra moim zdaniem, pozwoli to uniknąc denerwujących zachowań na serwerach nowych ludzi. Poza tym spowoduje napływ nowych ludzi a to z kolei pchnie scene na przód. Co do wypowiedzi sceptycznych dotyczących tego pomysłu to są one dość zadziwiające zważywszy że pomysł nie działa na niczyją szkode a wg mnie wprost przeciwnie i jeśli ktoś nie jest tym zainteresowany to nie powinien krytykować. Nie proponuje swojej kandydatury do pomocy nie dlatego że mi się nie chce ale po prostu jestem za cienki i sporo treningu przede mna, chyba że bylibyście aż tak zdesperowani brakiem chętnych do pomocy to spox Pozdrówka i zdrówka życze

__________________
JohnnyR

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2002 11:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JohnnyR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do JohnnyR Znajdź więcej post'ów przez  JohnnyR Dodaj JohnnyR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać JohnnyR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez Xaoo


eeyyy a po co?



yyy np po to rzeby w szkulece lezaly same konkrety i po to rzeby jakis newbee wszedl i nie musial czytac naszych lamentow ze to dzis na na eye np tylko 1 serwer byl z biczem i innych temu podobnych rzeczy jak sama nazwa topica wskazuje "szkolka niedzielna" a nie "o wszystkim na scenie wolfa"

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2002 13:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin


yyy np po to rzeby w szkulece lezaly same konkrety i po to rzeby jakis newbee wszedl i nie musial czytac naszych lamentow ze to dzis na na eye np tylko 1 serwer byl z biczem i innych temu podobnych rzeczy jak sama nazwa topica wskazuje "szkolka niedzielna" a nie "o wszystkim na scenie wolfa"



czy ty sobie wyobrazasz, ze jakis poczatkujacy wolfmaniac wchodzi na tego boarda? LoL mozliwe ze jest kilku, ale jak juz to o godzinach kiedy bedzie sie to odbywac jak juz to dowiedza sie ze stronek (rtcw.fpp.pl etc.). zreszta nie widze tu zadnych konkretow,no moze tylko to kto chcial by w tym uczestniczyc, a to jest napewnobardzo interesujace powinien jak juz powstac oddzielny topic, gdzie byla by tylko jedna informacja i nikt nie mogl by sie w nim wypowiadac.

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2002 14:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pivoo
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Ruda Śląska

boardy

Ta, zaloze nowy temat o tym ze na biczu w ten dzien grano na 1 z 7 serwerów polskich, to mi powiedza ze tematy o biczu juz byly i skasuja ten temat bo zasmiecam boarda, a odpisze na jakis temat w ktorym ktos juz zaczol mowic cos o biczu i oczywiscie zasmiecam, ta, wszystko skasowac! Ja tam juz lepiej nie bede odpisywal na tematy bo cokolwiek powiem to zle wogole forumy sux

__________________
[BSM] Member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2002 19:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pivoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pivoo Znajdź więcej post'ów przez  Pivoo Dodaj Pivoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pivoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Pivoo przesadzasz
Xaoo ---> to po co Bubi zalozyl topic po co moderator dal go Sticki zeby nie spadl na dol chyba nie po to rzeby pisac o wszystkim co sie dzieje

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2002 21:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

Pivoo nawet nie wiem o co ci chodzi, ale loozik, jestem w stanie uwierzyc, ze kazdy ma swoj swiat

Martin to, ze ludzie nie rozrozniaja topicow to niczyja wina, ale nie kumasz samej ideii stworzenia nowego topica. przeczytaj jeszcze raz moja poprzednia wypowiedz odnosnie tego pomyslu, a mzoe zrozumiesz. jesli skumanie tego bedzie dalej przystwarzac ci same problemy to zapraszam na irc'a (moze byc na #wolfpl)

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2002 22:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Usagi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wroclaw

hmm co do szkolki niedzielnej. podobal mi sie pomysl, by po prostu uczyc appretice'a i tyle, czyli pomagac jednej osoby. swego czasu duzo pomogli mi maziomir (hans danke) oraz oferma (lacza, danke), ja takze nie staram pozostawac z boku i swiece pomoca jak moge. co do ucznia: prosze, evan, ktory w sumie gra od niedawna w wolfa. co do pomocy: ten kto mnie szuka ten mnie znajdzie a tak szczerze to zapraszam pod 2015165. i tak ok 120 numerow w gg to numery graczy wolfa

__________________
RIDDLE RTCW: nas nedogonjat

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2002 13:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Usagi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Usagi Znajdź więcej post'ów przez  Usagi Dodaj Usagi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Usagi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pivoo
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Ruda Śląska

...

Xaoo, chodzilo mi o to ze MArtin powiedzial zeby skasowac wszystkie posty nie zwiazane z tematem, a mnie troche wqrza na boardach ze zwykle posty offtopic są usuwane, moglem zacytowac slowa MArtina to bys troche szybciej zrozumial o co mi chodzi a taki juz jestem ze lubie przesadzac

__________________
[BSM] Member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2002 19:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pivoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pivoo Znajdź więcej post'ów przez  Pivoo Dodaj Pivoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pivoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Pivoo ty tez mnie zle zrozumiales niechodzilo mi o twoj post o biczu chodzilo mi o ogol

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2002 21:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pivoo
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Ruda Śląska

Wiem ze chodzilo o ogół, ale i tak mnie wqrzaja te boardy

__________________
[BSM] Member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2002 22:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pivoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pivoo Znajdź więcej post'ów przez  Pivoo Dodaj Pivoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pivoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Ja pierdziele, teraz to dopiero zrobiliscie sieczke z tego posta

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2002 17:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nowy
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja:

I co dalej?

Czy szkolka juz zakonczyla swoj marny zywot?
Bo jak narazie to tu sa tylko(?) deklaracje i zadnych konkretow.
Wiec moze warto by bylo ustalic jakis konkretny termin/serwer
i zobaczyc co z tego wyjdzie. Tylko ze tu pojawia sie pewien problem: ile osob (tych poczatkujacych) bedzie wiedzialo ze cus takiego ma miec miejsce? Wiec moja propozycja jest taka: ustalcie jakis termin, serwer na haslo i bindy z numerem gadu do osob ktore sa chetne pomoc. Wtedy taki nebs zobaczy to (binda)grajac na ffa i dowie sie do kogo ma sie zwrocic w celu dogadania szczegulow, bo odsulanie do boarda chyba nie ma wiekszego sensoo (imo). Pozdrawiam.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2002 11:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nowy Znajdź więcej post'ów przez  Nowy Dodaj Nowy do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

No nie wiem

Ja i Bubi rzuciliśmy pomysł, zorganizowanie grupy graczy to już problem samych zainteresowanych graczy.
Sory ale wykładowcy na takiej szkółce poświęcają swój czas za darmo. I jeśli teraz mieliby zbierać chętnych (czyli przesiadywać na ircu i gg) to zajęłoby to mnóstwo czasu.

Wszyscy chętni mogą pisać do mnie:
gg 2803058 irc #fuzz #!thc!

Moge zebrać listę chętnych zamieszcze tutaj na boardzie, a dalej to niech sami gracze zorganizują się i określą wspólny termin.

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2002 19:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnoopDoggyDoG
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Dobra tez cos dodam od siebie bo az niewypada siedziec cicho jak jest taki powazny topic

Na forumhttp://www.rtcw.co.uk/forums/ znalazlem ciekawy link do pewnej stronki przeznaczonej dla newbie's http://www.meicosoft.com/rtcw_nr/ . Jeszce dokladnie tego nie obadalem ale zdaje sie ze mozna znalezc tam wiele cieakwych rzeczy, sam sie moze czegos naucze . Niestety wszystko jest w jezyku angielskim wiec nie kazdemu bedzie sie chcialo/bedzie umial to przeczytac. Ale w sumie sam pomysl takiej stronki nie jest glupi... Swiety, twoj poradnik moglby wygladac podobnie i moglbys go umiescic powiedzmy na stronce fpp zeby dostep byl latwiejszy...



"While playing on the public servers keep an eye out for those with the Blue Blob tag at the end of their name. These players are members of the Blue Blob Army and they will help you learn the maps and may give you tips during the game."



U nas moznaby zrobic dokladnie to samo...czyli wszyscy, ktorzy zadeklarowali sie ze sa chetni do pomocy mieliby powiedzmy jakis charakterystyczny tag przed/po nicku. Wtedy newbie, ktory przypadkiem wpadl na ta stronke, wiedzialby ze moze smialo walic z jakims pytaniem do takiego goscia... Aha taka osoba mialaby powiedzmy jeszcze binda z adresem stronki - poradnika.


Mysle ze byloby to chyba mniej skomplikowane niz jakies lekcje na servie... poprostu newbie (jezeli ma ambicje stac sie dobrym graczem ) usiadzie sobie nad taka stronka, poczyta, dowie sie kilku rzeczy a podczas gry bedzie jedynie doskonalil umiejetnosci... Oczywscie jedno nie wyklucza drugiego wiec moze byc i stronka i lekcje - jeszcze lepiej.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2002 22:38
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnoopDoggyDoG
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ehh skopalem linka do tego poradnika.. a podedytowac na razie nie mozna bo cos sie kopie (jak zwykle)

http://www.meicosoft.com/rtcw_nr/

Hop i jest, eee jak cos to nie nabilem sobie posta bo sie board znowu jebnal troche

http://www.wolfensteinresource.com/train/keybind.htm
Tyz fajny site z wieloma poradami.

------------edit---------
juz ok, mozna edytowac posty i poprawilem linka wyzej
------------edit---------

Edytowane przez dnia 19-08-2002 o godz. 23:54

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2002 22:43
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez SnoopDoggyDoG
Dobra tez cos dodam od siebie bo az niewypada siedziec cicho jak jest taki powazny topic




"While playing on the public servers keep an eye out for those with the Blue Blob tag at the end of their name. These players are members of the Blue Blob Army and they will help you learn the maps and may give you tips during the game."



U nas moznaby zrobic dokladnie to samo...czyli wszyscy, ktorzy zadeklarowali sie ze sa chetni do pomocy mieliby powiedzmy jakis charakterystyczny tag przed/po nicku. Wtedy newbie, ktory przypadkiem wpadl na ta stronke, wiedzialby ze moze smialo walic z jakims pytaniem do takiego goscia... Aha taka osoba mialaby powiedzmy jeszcze binda z adresem stronki - poradnika.



Swietny pomysl prosty jak cep i genialny takie chwytaja
Mysle ze to jedno z best rozwiazan, mozna stosowac rozne symultanicznie

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2002 03:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

dobra zzaczelem cos takeigo z demkami... teraz mam prosbe
tzn. szukam kogos kto moglby jakies lekcje pisac... to nie jest "praca na caly etat " tylko jedno, dwurazowa chyba ze macie wieksze ambicje...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-09-2002 18:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Misiek07
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Brzesko

quote:
Napisane oryginalnie przez DarkXenocide


Swietny pomysl prosty jak cep i genialny takie chwytaja
Mysle ze to jedno z best rozwiazan, mozna stosowac rozne symultanicznie




DX jak wyglada cep i chwytaja???. ;p

__________________
"Będziemy Walczyć na plażach, Będziemy walczyć na morzu i lądzie.
Będziemy walczyć na polach, na ulicach i w górach.
Nigdy sie nie poddamy!"
Winston Churchill

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-09-2002 20:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Misiek07 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Misiek07 Znajdź więcej post'ów przez  Misiek07 Dodaj Misiek07 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Misiek07 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez Misiek07



DX jak wyglada cep i chwytaja???. ;p



Cep nie wiesz jak wyglada? chodzi o prostote budowy... i zasade dzialania cepa stad przyslowie. Chwytaja- nie wyglada- chwytają, a ze nie uzywam PL znakow na boardzie to czasem ktos moze tajemniczo zrozumiec wyraz chwytaja... :lol:

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-09-2002 15:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Cep nie wiesz jak wyglada?

CEP, cepy, reczne narzedzie do omlotu zboz, zlozone z 2 drazkow - dluzszego dzierzaka i krotkiego bijaka, polaczonych rzemiennym wiazaniem; c. zelazny - sredniow. bron piechoty.

Mala Encyklopedia Powszechna PWN, Panstwowe Wydawnictwo Naukowe, Warszawa 1974, s. 122

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2002 11:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:56.    Strony (4): « 1 2 [3] 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions