Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Call of Duty > Multiplayer > zacina mi sie gra w multiplajerze
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
kider
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

zacina mi sie gra w multiplajerze

mam problem czego moze byc wina ze mam za duzy ping i co to jest komputer mam pentiuma 4 768 ram wiec nie chodzi o sprzet wiec o co i co to jest ten ping mmozna go zmniejszyc??pomocy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2006 23:30
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
radki
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2006
Lokalizacja: podlaskie

PING to jest czas odpowiedzi serwera na zapytanie twojego komputera, im krótszy tym lepiej. to znaczy że serwer szybko reaguje na twój komputer. jeśli masz duży ping (długi czas, kilkaset milisekund) to gra będzie ci się "cieła" PING zależy też od tego gdzie znajduje się serwer i z jakiego łącza korzysta. RADA wyłącz wszystko co korzysta z internetu i wybieraj polskie serwery.

__________________
MIŁEGO DNIA

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2006 14:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil radki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do radki Znajdź więcej post'ów przez  radki Dodaj radki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać radki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:02.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions