Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Co się dzieje z PLK ????
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (10): « First ... « 8 9 [10] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
*|SLS|* lm
nietoperek



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: siedlce

hm.. od czego tu zaczac...

moze od


PFT Tomek (22:43)
często było tak że dostawaliśmy z dzinych stron i dopiero jak właczyłem program dowiedziałem sie skąd strzelano


z tej wypowiedzi wedlug mnie jednoznacznie wynika ze uzyles jakiegos wspomagacza w grze podczas maczu

a teksty typu

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
A kto powiedział że ktos coś testował w meczu clanbase ?????


quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
używając programu kodującego który włączyłem po meczu na serwerze który sobie sam postawiłem


quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Przepraszam Cie najmocniej ale sugerujesz że na meczu Clanbase niczym rusałka skakałem sobie po budynkach, szukałem sobie bugów tak przez nikogo nie zaczepiony i niepokojony. Co Ty wogóle wygadujesz. Jakie bzdury, jakie debile. Przeciez chyba normalnym jest że po meczu na bierząco można pamietając większość sytuacji sprawdzić to na sucho. To że mniej więcej jakieś 6-8 miesięcy temu byłem wybitnie uczulony na koderów i sprawdzałem czy da sie wejśc na budynki z których do mnie strzelano chyba nie jest żadnym przestepstwema, a co najwyżej nadwrażliwością. Co Ty próbujesz udowodnić i czy aby sie troszke nie zagalopowałeś. Wybacz chłopcze ale chyba próbujesz teraz udowodnić że czarne jest białe...


quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Co do sprawdzenia skąd strzelano to jak juz wspomniałem wcześniej zzrobiłem to po meczu tak samo jak szukałem po meczu bugów.


jakos do mnie nie przemawiaja. ciekawi mnie jak mogles sprawdzic po maczu z kad do ciebie strzelano. wedlug mnie nie ma takiej mozliwosci.
chociaz teoretycznie jest to mozliwe biorac pod uwage pewne rzeczy takie jak:
a ) zostales po meczu na serwerze i szukales "wlaczonym programem" jakis pozostalosci po graczach w przeciwnej deuzyny np: gowien (wlaczyles program do tropienia "dziwnych" zapachow ( chociaz o ile mi wiadomo nie ma takiego "programu"))
b) zostales po meczy na serwerze i szukales odciskow butow i lusek pozostawionych po przeciwnikach (gratuluje dobrego sprzetu bo u mnie czegos takiego nie widac chociaz mam rozdzielczosc 1024na 768 i na max szczeguly)
c) poprosiles graczy z przeciwnej druzyny aby zostali a ty ich bedziesz szukal (zabawa w chowanego), ale jesli by tak bylo to bys o tym napisal

ale z tego co czytam

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
przyznaje że po każdym meczu włączałem sobie serwer próbując sprawdzić jak strzelano do mnie z budynków na które ja nigdy nie mogłem wejść.


sprawdzales to u siebie na serwerze, wiec nie mogles sprawdzic gdzie ktos jakiegos "klocka" (gowno) zostawil, gdzie leza luski i sa odciski butow przeciwnikow

wniosek: UZYLES KODOW PODCZAS MECZU.

wiec mam do ciebie propozycje zastanow sie co piszesz. chyba ze probujesz nam pokazac jaki z ciebie chory psychicznie czlowiek. wiec idz do jakiegos lekarza zeby ci pomogl lub jesli sie leczysz to zmien lekarza bo ten ci nie pomaga.

zas co do maczu SLS kontra PFT ktory mial sie odbyc w sobote to powiedz mi
a) dlaczego o godzinie 17 pojawil sie serwer w "Priwate games" na pingarze "PFT vs SLS" postawiony przez kogos z PFT
b) kto ustalil mecz na godzine 21

i jeszcze jesli do tego meczu dojdzie to lidze PLK to i tak w nim nie bedziesz mogl grac bo tak jak wykluczyles Rwewnanta za czitowanie musisz wykluczyc sam (jako admin ligi) siebie (czlonka klanu PFT), bo zostalo to tobie udowodnione (ale to musi bolec)tak jak Rewenenatowi (przepraszam sam sie do tego przyznałeś). zreszta o czym ja pisze SLS nie jest juz w lidze PLK , troche szkoda

a teraz o tym co bylo po meczu
sladek piszesz ze

quote:
Napisane oryginalnie przez Sladek
jesli sie nie dogadacie na powtorzenie meczu


niestety nie mielismy mozliwosci sie dogadac poniewaz:
tomek wszedl do nas na TSa i rozmawial z nami o meczu. spytal sie co robimy dalej p (czy powtazamy mecz czy robimy cos innego z tym tematem)wyszedl i zostawil nam czas na przedyskutowanie tego pomiedzy klanowiczami. niestety po kilku minutach wrocil i nie zdazylismy przedyskutowac tego. siedzial u nas i gadal cos do okolo 24. jak wyszedl niewiele osob zostalo na TSie poniewaz czesc poszla spac. wiec postanowilismy zostawic ten temat do przedyskutowania na godziny popoludniowe niedzieli. w niedziele okazalo sie ze tomek postawil dziwny news na stronie http://bhd.fpp.pl/ po czym powstalo to co teraz czytasz.

-----------------------------------------------------------------------
Post został wyedytowany ponieważ prośba o nie używanie wyzwisk dotyczy wszystkich

__________________
eL eM

nietoperek

Edytowane przez tmat dnia 24-05-2004 o godz. 20:14

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 20:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|* lm Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|* lm Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|* lm Dodaj *|SLS|* lm do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|* lm prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:


to było zupełnie niezamierzone
P.S.
potrzebny jest zapasowy moderator, poważnie mówię

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 20:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|* lm
hm.. od czego tu zaczac...

moze od


PFT Tomek (22:43)
często było tak że dostawaliśmy z dzinych stron i dopiero jak właczyłem program dowiedziałem sie skąd strzelano


z tej wypowiedzi wedlug mnie jednoznacznie wynika ze uzyles jakiegos wspomagacza w grze podczas maczu

a teksty typu









jakos do mnie nie przemawiaja. ciekawi mnie jak mogles sprawdzic po maczu z kad do ciebie strzelano. wedlug mnie nie ma takiej mozliwosci.
chociaz teoretycznie jest to mozliwe biorac pod uwage pewne rzeczy takie jak:
a ) zostales po meczu na serwerze i szukales "wlaczonym programem" jakis pozostalosci po graczach w przeciwnej deuzyny np: gowien (wlaczyles program do tropienia "dziwnych" zapachow ( chociaz o ile mi wiadomo nie ma takiego "programu"))
b) zostales po meczy na serwerze i szukales odciskow butow i lusek pozostawionych po przeciwnikach (gratuluje dobrego sprzetu bo u mnie czegos takiego nie widac chociaz mam rozdzielczosc 1024na 768 i na max szczeguly)
c) poprosiles graczy z przeciwnej druzyny aby zostali a ty ich bedziesz szukal (zabawa w chowanego), ale jesli by tak bylo to bys o tym napisal

ale z tego co czytam



sprawdzales to u siebie na serwerze, wiec nie mogles sprawdzic gdzie ktos jakiegos "klocka" (gowno) zostawil, gdzie leza luski i sa odciski butow przeciwnikow

wniosek: UZYLES KODOW PODCZAS MECZU.

wiec mam do ciebie propozycje zastanow sie co piszesz. chyba ze probujesz nam pokazac jaki z ciebie chory psychicznie czlowiek. wiec idz do jakiegos lekarza zeby ci pomogl lub jesli sie leczysz to zmien lekarza bo ten ci nie pomaga.

zas co do maczu SLS kontra PFT ktory mial sie odbyc w sobote to powiedz mi
a) dlaczego o godzinie 17 pojawil sie serwer w "Priwate games" na pingarze "PFT vs SLS" postawiony przez kogos z PFT
b) kto ustalil mecz na godzine 21

i jeszcze jesli do tego meczu dojdzie to lidze PLK to i tak w nim nie bedziesz mogl grac bo tak jak wykluczyles Rwewnanta za czitowanie musisz wykluczyc sam (jako admin ligi) siebie (czlonka klanu PFT), bo zostalo to tobie udowodnione (ale to musi bolec)tak jak Rewenenatowi (przepraszam sam sie do tego przyznałeś). zreszta o czym ja pisze SLS nie jest juz w lidze PLK , troche szkoda



Co do budynków i śladów to wystarczą te z pamięci, a jeżeli masz z nią problem to sa leki pomagające w tych dolegliwościach.
Jeżeli oskarżasz mnie o kodowanie to oczywiście moge z Toba o tym podyskutowac ale o konkretach, bez inwektyw i bez nadinterpretacji faktów, ponieważ na taką dyskusje jestam całkowicie gotów. Zważywszy na to że jestem osobą wedłóg niektórych az zbyt uczciwą wszelki tego typu teksty po prostu sa krzywdzące.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 20:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

A ja widzę tutaj stanowczo za dużo indukcji.

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 20:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

A mi się już czytać nie chce,wszystko to można streścić w jednym zdaniu....którego nie użyje.Ale i tak wszystkie te błoto którym się poobrzucaliście do niczego nie doprowadziło.

Powodzenia w dalszej konstruktywnej,kulturalnej dyskusji.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 20:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|* lm
niestety nie mielismy mozliwosci sie dogadac poniewaz:
tomek wszedl do nas na TSa i rozmawial z nami o meczu. spytal sie co robimy dalej p (czy powtazamy mecz czy robimy cos innego z tym tematem)wyszedl i zostawil nam czas na przedyskutowanie tego pomiedzy klanowiczami. niestety po kilku minutach wrocil i nie zdazylismy przedyskutowac tego. siedzial u nas i gadal cos do okolo 24. jak wyszedl niewiele osob zostalo na TSie poniewaz czesc poszla spac. wiec postanowilismy zostawic ten temat do przedyskutowania na godziny popoludniowe niedzieli. w niedziele okazalo sie ze tomek postawil dziwny news na stronie http://bhd.fpp.pl/ po czym powstalo to co teraz czytasz.



Co do tej sprawy to mylisz wiele faktów(ale to juz standard, bo nie tylko w tej sprawie je mylisz). Zreszta świadczą o tym nawet posty Twoich klanowych kolegów. Może pomyliłes mnie z kimś innym ale ja ostatni raz (na kilka sekund) wszedłem na waszego ts-a pare minut po 22.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 20:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
patryk pl
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Topola Wielka

Red face

Cosik mi się wydaje, że brak meczy ligowych źle na niektórych wpływa, bo rywalizację z map BHD przenieśli na FPP tylko, po co i czemu to ma służyć, co tu, komu chce udowodnić bezsensu nie lepiej sobie w tym straconym już niepowrotnie czasie było umówić kilka meczyków i sobie pograć.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 20:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil patryk pl Znajdź więcej post'ów przez  patryk pl Dodaj patryk pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać patryk pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Drogi pyszny misiu. Nie będę już odpowiadał na Twoje pytania poniewaz poza nowymi inwektywami nic one nowego do sprawy nie wnoszą. Po prostu nie chce mi sie cały czas udowadniac że ziemia jest okrągła osobie która twierdzi ze mimo wszystko jest inaczej.
Dodatkowo, oskarżyłeś mnie o złe zarządzanie liga co nie ukrywam że zabolało ponieważ starałem sie najlepiej jak to tylko było możliwe godzic i rozdzielac wszystkich. W związku z tym jeżeli nie przedstawisz tu na tym forum jakiejś chocby jednej sytuacji, choćby jednego meczu jakiegokolwiek klanu która przeszkadzała w rozegraniu w duchu sportowej rywalizacji i w duchu zasad fairplay tego spotkania, to kategorycznie żądam od Ciebie przeprosin !!!!
Co do Twoich postów od teraz każdy post w którym obrazisz kogokolwiek uzywając przekleńst lub wyzwisk, bądz strasząc kogokolwiek pobiciem( do dzis jestem w szoku po tym jak oznajmiłeś że czekasz na zlot tylko po to aby pobić vava za to że nie zgadzał sie z Toba w dyskusji na forum) zostanie wykasowany !!!!



To dobre, hehe, wrócił pan i władca. Widze, że pamięć zawodzi, ale postaram ci przypomnieć. Więc tak;
-to, ze nie ukrywam nie chęci co do osoby VAV-a, to nie jest żadna nowość, ale jak powiedziałem, że Go za obrażanie "pacne", to ty powiedziałeś, że są na to zapisy i między innymi, stoisz w kolejce. Mało tego, nie mówiłem tego za jego plecami(tak jak to jest w twoim przypadku), bo Jemu też to oświadczyłem. Co więcej, mówiłem to pod wpływem emocji, a to ty byłeś wyluzowany i bardzo cię to rozbawiło. Tu kolejny raz pokazujesz kim naprawde jesteś, bo cheatowanie widze, ze mamy załatwione Grozisz mi usuwaniem postów??? Kolejne mądre zagranie, bo dotyczą tylko ciebie. No i ty "dyktator znowu chcesz pokazać kto tu rządzi. O jakich przeprosinach mówisz??? Ja przepraszam tylko tych, których obraziłem i daże szacunkiem, co w twoim przypadku nie ma miejsca.

__________________
Yogas na Prezydenta

Edytowane przez Yogas dnia 24-05-2004 o godz. 22:18

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 21:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Zważywszy na to że jestem osobą wedłóg niektórych az zbyt uczciwą wszelki tego typu teksty po prostu sa krzywdzące.


Niestety byłeś, ale szybko o tobie zapomną

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 21:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery


__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 22:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

dabra Panowie , fajnie było pośmialiśmy sie do rozpuku (puk) na dzisiaj wystarczy i zamknąć ten topik

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 22:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

A juz tak całkiem na koniec.
Parafrazując słowa pana Tyczyńskiego powiem tak.

"Słuchajcie kochani, siedzę własnie sobie na forum sportowym, gdzie nikt nikomu nie grozi pobiciem . Jestem człowiekiem szczęśliwym, a wiecie dlaczego? Patrzę na tutejsze posty i nie widzę w nich mordy Yogasa. Czego i wam na najbliższe miesiace również, jako i sobie, życzę".


-------------------------------------------------------------------------------


Ujebała misia pszczoła

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 22:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:10.    Strony (10): « First ... « 8 9 [10] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions