Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Co się dzieje z PLK ????
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (10): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Yogas totalnie mijasz sie z faktami i albo robisz to celowo, albo...

A mianowicie:
1.Kolega Badyl był istotnie adminem klanu, ale nie był adminem klanu w lidze PLK. Regulamin jest jednakowy dla wszystkich i jeżeli wszystkie klany miały po 2 adminów w lidze to dlaczego PFT miałoby mieć ich 3 ?! . Z badylem mogłeś co najwyżej ustalić date meczu towarzyskiego i nic więcej. Sprawy ligi to sprawy ligi które są regulowane pewnymi zapisami spisanymi w formie regulaminu. Twoje osobiste odczucia sa tu mało istotne. Jescze raz przypomnę odpowiedni putkt regulaminu: "18. Admini Klanu są jedynymi reprezentantami swoich klanów i tylko ich ustalenia są wiążące. Wszelkie ustalenia co do terminów, map, serwerów, itp. dokonane przez inne osoby są nieważne." Ten wpis został dodany po to aby uniknąc własnie takich sytuacji jak ta obecna, a przypomne że ten punkt regulaminu został dodany po złych doswiadczeniach z 1 sesji i aby wiadomo było kto jest odpowiedzialny za usawianie meczy !!!

Piszesz że przed meczem, ok masz w takim razie rozmowe po meczu:
Yogas (14-05-2004 23:01)
potwierdzam poniedziałek 20.30
Yogas (14-05-2004 23:01)
otrząsnełeś się już
Ja (14-05-2004 23:01)
poniedziałek 21 bo niestety nie wyrobie sie na 20 :30
Ja (14-05-2004 23:01)
no juz prawie
Yogas (14-05-2004 23:02)
zacznijmy rozgrzewke o 20.30, ok?

Pisząc kilkakrotnie(na gg i w emailu do kapitano juz jakis czas temu) o tym że NIE MOŻEMY GRAĆ przed godzina 20
i serwer MOST lub MOST- PLK na którym miał byc rozegrany mecz (notabene kolejna zmiana nieustalona z adminem klanu, przeciez ten "mecz" został zagrany na BHD) wczesniej niz przed godzina 20:30 nie może byc postawiony. Doskonale wiedzieliście o tym więc nie rozumiem skąd nagle wzięła sie ta godzina 17 i serwer BHD.
Wszedłem na Wasze wyrazne zaproszenie ????? Przeciez kilkakrotnie musiałem prosić sie o rozmowe z Wami na GG !!!!
Tak jak powiedziałem, chciałem sprawę tego nieporozumienia wyjasnic normalnie, natomiast wy na wszystkie argumenty odpowiadaliście jedno. Jaki regulamin, zagraliśmy "mecz", mamy screeny i sprawa jest załatwiona !!! Panowie jeżeli byłbym człowiekiem Waszego pokroju to w tym momencie zrobiłbym screeny z godziny 21 z serwera MOST w momencie kiedy nie stawiliscie sie na nim i walczyłbym o walkowera. Nie zrobiłem tego, poniewaz zalezało mi na normalnym meczu i żałuje bardzo że Wam od dobrego, zaciekłego pojedynku bardziej zalezało na zwyciestwie, niewazne czy na serwerze czy przy "zielonym stoliku"



To w takim razie nie bylo Was w ustalony poniedziałek, tak jak to widać w ustaleniu między nami. I co teraz WODZU LIGI!

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 16:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
To w takim razie nie bylo Was w ustalony poniedziałek, tak jak to widać w ustaleniu między nami. I co teraz WODZU LIGI!


A Wy byliście w ustalony poniedziałek ??? Jeżeli nie, to wniosek o wykreśleniu klanów PFt i SLS jest jak najbardziej zasadny. I co WODZU KLANU !!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 16:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Może z innej beczki: Wczoraj w nocy Tomku wszedłeś do nas ( SLS) na TSa i stwierdziłes krótko, zaskakując niektórych swoja wypowiedzią: " Ok chłopaki, wynik meczu akceptujemy, jest po sprawie" ( czy coś w tym kontekscie), a teraz dowiaduje sie o jakis wykreśleniach obu klanów z rozgrywek. Coś jest chyba nie tak w takim razie. Albo na "gorąco" zaakceptowałeś wynik tego spotkania, albo na "gorąco" podjołeś decyzje o zawieszeniu rozgrywek i wykluczeniu klanów PFT i SLS.

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 16:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

I jeszcze jedno. Mam dość Twojego "złoto-ustnego" pierd.....
Niech zadecydują admini klanów, bo Tobie nie da sie pewnych rzeczy wytłumaczyć. Starasz sie za wszelką cenę przeforsować swoje racje w dużej mierze naciągając fakty. Faktem jest, ze nie bylo serwera w poniedziałek. Pytanie dlaczego???????? my byliśmy w komplecie. Kto ustalił mecz na sobotę i z kim???? Przecież Badyl nie mógł, a ja i Kapitano nie przypominam sobie rozmowy z Tobą, czy Ivanem. Obudź się, bo błądzisz. Swoja bronią się załatwiasz. Pytanie następne. Dlaczego wczoraj wszedłeś na nasz TS i potwierdziłeś wynik spotkania???? Jak zapomniałeś swoje słowa, to są nagrane przez Tomcata. Ciekawe jak teraz sie będziesz tłumaczył

Zaczynasz mnie bawić. Pogudź się, że to wasz klan dał dupy, nie my. I nie bede wnikał czyja jest to wina. Załóż nowy topic, niech się wypowiedzą admini klanów, bo narazie zbieramy od wszystkich gratulacje, a Ciebie maja za niepoważnego faceta.

W odpowierdzi pisz konkretnie, bo cały czas lawirujesz. Chcesz regulamin??? To co z w/w poniedziałkiem???? Czekam na nową opowieść "Drzewa Sandałowego"

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 16:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
A Wy byliście w ustalony poniedziałek ???


My akurat byliśmy. Masz pecha, a na dowód poprosze Cerbera o logi z TS-a ilu ludzi było.

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Jeżeli nie, to wniosek o wykreśleniu klanów PFt i SLS jest jak najbardziej zasadny. I co WODZU KLANU !!!


Słuszne to by bylo, jakbyś złożyl rezygnacje z pełnienia funkcji admina ligi, bo pasujesz .......

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 16:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sileo
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
to Wy sobie tu gadu gadu, a koszulki dla *SAS* możecie pakować w trakcie rozmowy


Halo halo, gralem wiekszosc meczykow 2. sesji. Czy podzielisz sie ze mna prawym rekawkiem? Zona mi go doszyje do innej koszulki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 17:39
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez sileo
Halo halo, gralem wiekszosc meczykow 2. sesji. Czy podzielisz sie ze mna prawym rekawkiem? Zona mi go doszyje do innej koszulki


Ja nie widze problemu,może i dostaniesz i ten rekawek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 17:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*Marek T.
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: Drawsko Pomorskie

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
A Wy byliście w ustalony poniedziałek ??? Jeżeli nie, to wniosek o wykreśleniu klanów PFt i SLS jest jak najbardziej zasadny. I co WODZU KLANU !!!



Yogi odpowiedział Ci na to pytanie, że jednak my byliśmy ale ja nie o tym - piszesz że chcesz wykreślenia z ligi klany PFT i SLS, a kto dał ci takie prawo. Czy nie za daleko się posuwasz z takimi wnioskami, to ty samozwańczy admin PLK ( Prywatna liga Kolegi Tomka ) chceszsam o wszystkim decydować, a może lepiej dla wszystkich uczestników ligi było by żebyś to ty ją opuścił i to admini poszczególnych klanów będą decydować o tej lidze, a nie ty jeden Pan i władca. Myślę, a nawet jestem pewien że wtedy ta liga nabierze rozpędu i będzie lepiej wszystko szło niż teraz gdy ty wszystko robisz pod siebie. Tak więc admini klanów powinni zadecydować nie o wykluczeniu PFT i SLS - bo to by tylko źle wpłynęło na ligę ale nad wykluczeniem ciebie z funkcji admina ligi>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 18:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*Marek T. Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*Marek T. Dodaj *|SLS|*Marek T. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*Marek T. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez sileo
Halo halo, gralem wiekszosc meczykow 2. sesji. Czy podzielisz sie ze mna prawym rekawkiem? Zona mi go doszyje do innej koszulki

rękawków ci u nas dostatek, a tę moją koszulkę prześlę Ci na znak Naszego zwycięstwa
P.S.
Problem w tym, czy będzie jeszcze ktoś, kto przyśle nam te koszulki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 18:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
I jeszcze jedno. Mam dość Twojego "złoto-ustnego" pierd.....
Niech zadecydują admini klanów, bo Tobie nie da sie pewnych rzeczy wytłumaczyć. Starasz sie za wszelką cenę przeforsować swoje racje w dużej mierze naciągając fakty. Faktem jest, ze nie bylo serwera w poniedziałek. Pytanie dlaczego???????? my byliśmy w komplecie. Kto ustalił mecz na sobotę i z kim???? Przecież Badyl nie mógł, a ja i Kapitano nie przypominam sobie rozmowy z Tobą, czy Ivanem. Obudź się, bo błądzisz. Swoja bronią się załatwiasz. Pytanie następne. Dlaczego wczoraj wszedłeś na nasz TS i potwierdziłeś wynik spotkania???? Jak zapomniałeś swoje słowa, to są nagrane przez Tomcata. Ciekawe jak teraz sie będziesz tłumaczył

Zaczynasz mnie bawić. Pogudź się, że to wasz klan dał dupy, nie my. I nie bede wnikał czyja jest to wina. Załóż nowy topic, niech się wypowiedzą admini klanów, bo narazie zbieramy od wszystkich gratulacje, a Ciebie maja za niepoważnego faceta.

W odpowierdzi pisz konkretnie, bo cały czas lawirujesz. Chcesz regulamin??? To co z w/w poniedziałkiem???? Czekam na nową opowieść "Drzewa Sandałowego"



Więc jezeli nie ustaliłes z adminem ligi godziny i daty meczu to zarówno klan SLS jak i PFT dał plame. W związku z tym jedyna decyzja powinien być obystronny walkower(no chyba że chcecie walkower dla Was bo przeciez ponoc cos Cerber nagrał i nie ważne jak byle by tylko wygrać... ) Co do Tomcata to mam nadzieje że to nagrał i wszyscy usłyszymy co dokładnie powiedział admin klanu. Co do przypomnienia przez Ciebie rozmowy ze mna lub z kapitano to wcale sie nie dziwie że jej nie pamietacie bo juz nie raz udowodniliście to ze nie pamietacie spraw które sa dla Was nie po mysli.
Jeżeli chcesz regulamin to proszę bardzo: Zarówno klan PFT jak i SLS nie stawił sie na ustalonym meczu meczu ligowym więc mozna zasądzic obustronny walkower. Co do gratulacji to równiez sie dołacze do nich i gratuluje Wam zwycięstwa nad rezerwami i rekrutami PFT w towarzyskim meczu .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 19:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
My akurat byliśmy. Masz pecha, a na dowód poprosze Cerbera o logi z TS-a ilu ludzi było.



Czyli co, juz drugi walkower dla Was??? Jesteś naprawde śmieszny chłopcze...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 19:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*Marek T.
Yogi odpowiedział Ci na to pytanie, że jednak my byliśmy ale ja nie o tym - piszesz że chcesz wykreślenia z ligi klany PFT i SLS, a kto dał ci takie prawo. Czy nie za daleko się posuwasz z takimi wnioskami, to ty samozwańczy admin PLK ( Prywatna liga Kolegi Tomka ) chceszsam o wszystkim decydować, a może lepiej dla wszystkich uczestników ligi było by żebyś to ty ją opuścił i to admini poszczególnych klanów będą decydować o tej lidze, a nie ty jeden Pan i władca. Myślę, a nawet jestem pewien że wtedy ta liga nabierze rozpędu i będzie lepiej wszystko szło niż teraz gdy ty wszystko robisz pod siebie. Tak więc admini klanów powinni zadecydować nie o wykluczeniu PFT i SLS - bo to by tylko źle wpłynęło na ligę ale nad wykluczeniem ciebie z funkcji admina ligi>


Prosiłem o to aby dwa razy sie zastonowic zanim ktos oskarzy mnie o subiektywizm. Widze że nie zdązyłes przeczytac więc powtarzam: Panowie jak juz wspomniałem regulamin jest równy dla wszystkich i nie odbierajcie nam prawa do niego tylko dlatego że jestem równocześnie adminem ligi. Zawsze sterałem się regulamin stosowac równo w stosunku do wszystkich. Za przykład podam tu jedna niedawna sytuację. Przed meczem z pixcom padła propozycja aby w składzie na ten mecz znalażł sie niedawno pozyskany gracz Dizzy. Jako admin klanu byłem temu przychylny, poniewaz pokazał on że jest bardzo wartościowym graczem. Po sprawdzeniu kiedy został on zgłoszony do ligi zauwazyłem ze zabrakło mu kilkunastu godzin do regulaminowych 3 dni. W związku z tym jako admin ligi, i pomimo protestów niektórych kolegów z klanu, zabroniłem mu gry w tym meczu wiedząc że tym samym osłabiam swój klan. Nie mogłem zrobic inaczej poniewaz w innym przypadku nie byłbym uczciwy w stosunku do innych klanów i w stosunku do samego siebie. Tak naprawde pewnie nikt by o tym sie nie dowiedział bo przeciez zarówno ja go do ligi zgłosiłem(admin klanu) jak i go do ligi przyjąłem(admin ligi) ale jak zawsze stwierdziłem że regulamin jest równy dla wszystkich. W świetle tego zanim nastepnym razem niesłusznie oskerżycie mnie o stronniczośc przemyslcie to dwa razy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 19:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Tomku, nadal nie rozumiem pewnej kwestii, a mianowicie że sam potwierdziłeś wynik meczu i zaakceptowałeś wczoraj na naszym kanale TS-a! A na drugi dzien wygląda na to że wszystko odwołujesz. O co chodzi? Nie obrażaj sie ale to wyglada tak jak byś zmieniał zdanie w zalezności od nastroju. Nie rozumiem tego.

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 19:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Co do ligi to bardzo Was przepraszam , ale nie po to ją stworzyłem i nie po to poswięciłem jej swój cały wolny czas, aby kilka osób które nie do końca chcą grać, ale zalezy im na zwycięstwach walkowerem zrobiły sobie z tej ligi plac zabaw. Wybaczcie ale nie oddam wam swojego dzieł po to abyście (oczywiście nie wszyscy) zrobili z tego burdel.

Co do innych spraw to wybacz Yogas ale Twoje oskarżenia członków innych klanów o kodowanie przeszły juz do historii i żałuje jedynie że dałem sie Ci podpuscić i uwierzyłem w Twoje dziwne historie na temat członków innych klanów( Rev przepraszam, pixcom przepraszam - o Waszych oszustwach dowiedziałem sie od Yogasa i przepraszam że nie sprawdziłem tego do końca).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 19:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Co do ligi to bardzo Was przepraszam , ale nie po to ją stworzyłem i nie po to poswięciłem jej swój cały wolny czas, aby kilka osób które nie do końca chcą grać, ale zalezy im na zwycięstwach walkowerem zrobiły sobie z tej ligi plac zabaw. Wybaczcie ale nie oddam wam swojego dzieł po to abyście (oczywiście nie wszyscy) zrobili z tego burdel.

Co do innych spraw to wybacz Yogas ale Twoje oskarżenia członków innych klanów o kodowanie przeszły juz do historii i żałuje jedynie że dałem sie Ci podpuscić i uwierzyłem w Twoje dziwne historie na temat członków innych klanów( Rev przepraszam, pixcom przepraszam - o Waszych oszustwach dowiedziałem sie od Yogasa i przepraszam że nie sprawdziłem tego do końca).



Zapomniałes przeprosić Ciemo i LM

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 19:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
Tomku, nadal nie rozumiem pewnej kwestii, a mianowicie że sam potwierdziłeś wynik meczu i zaakceptowałeś wczoraj na naszym kanale TS-a! A na drugi dzien wygląda na to że wszystko odwołujesz. O co chodzi? Nie obrażaj sie ale to wyglada tak jak byś zmieniał zdanie w zalezności od nastroju. Nie rozumiem tego.


Przepraszam ale chyba powiedziałem Wam że nie chce z Wami dalej dyskutować na ten temat, tym bardziej że podczas tej dyskusji byłem obecny tylko ja i 10 członków Waszego klanu...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 19:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
Zapomniałes przeprosić Ciemo i LM


A to Yogas ich tez oskarżał ??? Wybacz ale w takim razie to pominąłem...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 19:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*Marek T.
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: Drawsko Pomorskie

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez tmat
[B]Co do ligi to bardzo Was przepraszam , ale nie po to ją stworzyłem i nie po to poswięciłem jej swój cały wolny czas, aby kilka osób które nie do końca chcą grać, ale zalezy im na zwycięstwach walkowerem zrobiły sobie z tej ligi plac zabaw. Wybaczcie ale nie oddam wam swojego dzieł po to abyście (oczywiście nie wszyscy) zrobili z tego burdel.

Chwalę się!!! Bo nikt mnie nie chwali za me dzieło - to nie ty stworzyłeś tę ligę, ty dałeś tylko pomysł stworzenia ligi, ale bez naszych klanów które grają w BHD nie było by jej - była by tylko pustym stwierdzeniem LIGA PLK i nic poza tym, to my gracze robimy i jesteśmy ligą i bez nas ona nie będzie istnieć czy tego chcesz czy nie. Gdy nas nie będzie zostaniesz sam jako Pan i stwórca, gracz zawodnik i drużyna. Wszyscy chcemy grać ale to ty wprowadzasz zament i najlepiej było by dla nas wszystkich grających w tej lidze byś z honorem zrezygnował i dał nam spokojnie prowadzić zmagania w PLK.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 19:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*Marek T. Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*Marek T. Dodaj *|SLS|*Marek T. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*Marek T. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*Marek T.
[QUOTE]Napisane oryginalnie przez tmat
[B]Co do ligi to bardzo Was przepraszam , ale nie po to ją stworzyłem i nie po to poswięciłem jej swój cały wolny czas, aby kilka osób które nie do końca chcą grać, ale zalezy im na zwycięstwach walkowerem zrobiły sobie z tej ligi plac zabaw. Wybaczcie ale nie oddam wam swojego dzieł po to abyście (oczywiście nie wszyscy) zrobili z tego burdel.

Chwalę się!!! Bo nikt mnie nie chwali za me dzieło - to nie ty stworzyłeś tę ligę, ty dałeś tylko pomysł stworzenia ligi, ale bez naszych klanów które grają w BHD nie było by jej - była by tylko pustym stwierdzeniem LIGA PLK i nic poza tym, to my gracze robimy i jesteśmy ligą i bez nas ona nie będzie istnieć czy tego chcesz czy nie. Gdy nas nie będzie zostaniesz sam jako Pan i stwórca, gracz zawodnik i drużyna. Wszyscy chcemy grać ale to ty wprowadzasz zament i najlepiej było by dla nas wszystkich grających w tej lidze byś z honorem zrezygnował i dał nam spokojnie prowadzić zmagania w PLK.




HEHE czasami dobrze usłyczeć żart w środku dyskusji

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 20:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Czyli co, juz drugi walkower dla Was??? Jesteś naprawde śmieszny chłopcze...


Chłopca to se w jamie poszukaj i lepiej będzie dla Ciebie jak stonujesz.

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 20:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|* lm
nietoperek



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
..... pixcom przepraszam - o Waszych oszustwach dowiedziałem sie od Yogasa....



a to yogas byl na meczu pixcom vs pft? chodzil po krzakach i podgladal jak gracie. bo z tego co sie orientuje to zaczeles oskarzac pixcom o czitowanie po meczu pft vs pixcom. zastanow sie co piszesz.

__________________
eL eM

nietoperek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 20:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|* lm Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|* lm Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|* lm Dodaj *|SLS|* lm do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|* lm prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Co do ligi to bardzo Was przepraszam , ale nie po to ją stworzyłem i nie po to poswięciłem jej swój cały wolny czas, aby kilka osób które nie do końca chcą grać, ale zalezy im na zwycięstwach walkowerem zrobiły sobie z tej ligi plac zabaw. Wybaczcie ale nie oddam wam swojego dzieł po to abyście (oczywiście nie wszyscy) zrobili z tego burdel.

Co do innych spraw to wybacz Yogas ale Twoje oskarżenia członków innych klanów o kodowanie przeszły juz do historii i żałuje jedynie że dałem sie Ci podpuscić i uwierzyłem w Twoje dziwne historie na temat członków innych klanów( Rev przepraszam, pixcom przepraszam - o Waszych oszustwach dowiedziałem sie od Yogasa i przepraszam że nie sprawdziłem tego do końca).



Jednak jesteś mega frajer. Zakompleksiony gówniarz i tradycyjnie obracasz kota ogonem. Szkoda, ze z toba wogóle rozmawiałem.

I dalej oczywiście nie masz argumentu z kim ustaliłeś mecz na sobote.

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 20:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|* lm
a to yogas byl na meczu pixcom vs pft? chodzil po krzakach i podgladal jak gracie. bo z tego co sie orientuje to zaczeles oskarzac pixcom o czitowanie po meczu pft vs pixcom. zastanow sie co piszesz.


Nie chłopcze, prześledz to co pixcom napisało na swojeej stronie (nie tylko o meczu z PFT) i bedziesz miał odpowiedz. Yogas informował mnie o tym że Cierń przechodzi przez ściany tuneli na serwerze pixcom...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 20:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Jednak jesteś mega frajer. Zakompleksiony gówniarz i tradycyjnie obracasz kota ogonem. Szkoda, ze z toba wogóle rozmawiałem.

I dalej oczywiście nie masz argumentu z kim ustaliłeś mecz na sobote.




Chłopcze gdyby nie moja wrodzona kultura osobista powiedziłabym Ci że chyba z własnym .ujem sie na łby pozamieniałeś. Nie powiem tak, ale powiedz mi chłopcze z kim Ty ustaliłes mecz na sobote i czy do admina ligi przesłałes info o tym ze taki mecz ustaliłeś...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 20:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|* lm
nietoperek



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Nie chłopcze, prześledz to co pixcom napisało na swojeej stronie (nie tylko o meczu z PFT) i bedziesz miał odpowiedz. Yogas informował mnie o tym że Cierń przechodzi przez ściany tuneli na serwerze pixcom...


a wiesz ze Rafal (mily) na moscie przechodzil przez sciany?! wierzysz w to? czy jesli ci powiem ze slonce jest niebieskie to tez w to uwierzysz. a skad wiesz ze Yogi nie nabijal sie z ciebie, i zebys wyszedl na debila wymyslil glupote.

__________________
eL eM

nietoperek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 20:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|* lm Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|* lm Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|* lm Dodaj *|SLS|* lm do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|* lm prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|* lm
a wiesz ze Rafal (mily) na moscie przechodzil przez sciany?! wierzysz w to? czy jesli ci powiem ze slonce jest niebieskie to tez w to uwierzysz. a skad wiesz ze Yogi nie nabijal sie z ciebie, i zebys wyszedl na debila wymyslil glupote.


Może masz rację. Ale sprawiał wrażenie rozsądnego goscia. Sprawiał....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 20:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Chłopca to se w jamie poszukaj i lepiej będzie dla Ciebie jak stonujesz.


Juz mam iść się bać czy moge jeszcze chwilę poczekać ???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 20:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Juz mam iść się bać czy moge jeszcze chwilę poczekać ???


Zacznij

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 21:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Przepraszam ale chyba powiedziałem Wam że nie chce z Wami dalej dyskutować na ten temat, tym bardziej że podczas tej dyskusji byłem obecny tylko ja i 10 członków Waszego klanu...


A owszem, lecz także w czasie tej dyskusji powiedziałeś jawnie ze wynik akceptujesz!!! Więc proste pytanie: Czemu zmieniasz zdanie za pare godzin? Zaraz sie dowiemy że mecz PFT vs Pixcom2 też jest nie wazny i reszta także ( mam na mysli te które Tomkowi nie poszły po myśli).

Nudzi mnie to, uważałem Cie za jednego z bardziej rozsądnych ludzi, ale po tym jak zmieniasz zdanie w kilka godzin, wypisując idiotyzmy o sabotarzu i wiele innych rzeczy to poprostu przestaje traktowac Cie powaznie i zaczynam sie zastanawiac czy wiesz czego chcesz. Wszędzie widzisz cziterów, Dobermana ganiasz pod innym nickiem, bo ratio mu wzrosło. Zaczynasz przypominac He-Mana ze swoim tygryskiem w siodle, który walczy z całym Wszechswiatem. Mi osobiście wisi cała ta PLK po tym wszystkim, na brak meczy nie narzekam bo mamy Lige w której gramy ( CB-lige na powaznie)

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 21:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

Mam nieodparte wrażenie, że gdzieś po drodze zagubiono ten delikatny posmak 4fun

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 21:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:36.    Strony (10): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions