Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > The All Seeing Eye
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
*XSIADZ*
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Krakow

Question The All Seeing Eye

Przeczytalem gdzies, ze ASE mozna zcrackowac i dziala lepiej. szukalem cracka cala noc kazdy nipasowal, sciagaly sie do niego jakies loadery, generatory i inne badziewia. ale to dranstwo sie obronilo w dodaku co jakis to gowienko zasrywa mi rejestr systemowy i otwiera jakies porty. Nie znam sie na tym zbytnio ale wydaje mi sie, ze to ma w sobie trojana. Po ok tygodniu grania komp sam wysyla pakiety gdzies w swiat szyfrowanym protokolem (tak powiedzial mi znajomy spec)
Moze jest jakas alternatywna przegladarka do serwerow UrT bo nie mam juz nerwow???
Moze sam cos namotalem probujac to crackowac???

__________________
Gowno chodzi po ludziach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2003 00:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *XSIADZ* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *XSIADZ* Znajdź więcej post'ów przez  *XSIADZ* Dodaj *XSIADZ* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *XSIADZ* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jezzail
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Ja Jestem Z Miasta

Wink Re: The All Seeing Eye

quote:
Napisane oryginalnie przez *XSIADZ*
Przeczytalem gdzies, ze ASE mozna zcrackowac i dziala lepiej ... nie mam juz nerwow???
Moze sam cos namotalem probujac to crackowac???



Hmm, gościu, dostajesz narzędzie które praktycznie za free odwala za ciebie czarną robotę i narzekasz ? I co znaczy "lepiej" ? Co ASE robiłoby lepiej po zcrackowaniu ?
A w ogóle witam wszystkich, kłaniam się niziutko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2003 00:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jezzail Znajdź więcej post'ów przez  Jezzail Dodaj Jezzail do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jezzail prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Monar"bzn"
Thug Life



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Red face Re: Re: The All Seeing Eye

quote:
Napisane oryginalnie przez Jezzail
Hmm, gościu, dostajesz narzędzie które praktycznie za free odwala za ciebie czarną robotę i narzekasz ? I co znaczy "lepiej" ? Co ASE robiłoby lepiej po zcrackowaniu ?
A w ogóle witam wszystkich, kłaniam się niziutko



1]To wiec możesz sobie zapisać ile chcesh (w hooj) graczy w buddy list jest to takie coś ze jak jest koleś ktoorego tam dodałeś na serverze to bendzie ci na tej liscie (jesli gdzieś gra) i wtady klikasz na niego i odrazu pokazuje ci server gdzie on sie znajduje.

2]Z "remotee console" możesz sobie sterować serverem zakładać hasła zmieniać mapy treyb gry i rozmawiać z ludzmi na serverzy (nie bedąc na nim) itp. komendy oczywiście jeśli masz rcona aa i jesczze możesz banowac i kickać

Jakoś na dniach jak znajde cracka na dysku to tu wrzyce do odpowiedniej wersji bo ja mam do wersji 1.9.7 wiec nie najnowszej bo do nowej nie mogłem znalesć pozdroofka....

__________________
-=BieżZaNooż=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2003 08:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Monar"bzn" Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Monar"bzn" Znajdź więcej post'ów przez  Monar"bzn" Dodaj Monar"bzn" do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Monar"bzn" prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jezzail
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Ja Jestem Z Miasta

Re: Re: Re: The All Seeing Eye

quote:
Napisane oryginalnie przez Monar"bzn"
1]To wiec możesz sobie zapisać ile chcesh (w hooj) graczy w buddy list ... nie mogłem znalesć pozdroofka....


WOW ! Thx Monar, faktycznie to z buddy jest w porządku ... czyli warto ... zarejestrować się albo zcrackować ... pewnie rejestracja byłaby moralnie słuszniejsza, ale crack też ma swoje zalety ;)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2003 10:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jezzail Znajdź więcej post'ów przez  Jezzail Dodaj Jezzail do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jezzail prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: Re: Re: The All Seeing Eye

quote:
Napisane oryginalnie przez Monar"bzn"
1]To wiec możesz sobie zapisać ile chcesh (w hooj) graczy w buddy list jest to takie coś ze jak jest koleś ktoorego tam dodałeś na serverze to bendzie ci na tej liscie (jesli gdzieś gra) i wtady klikasz na niego i odrazu pokazuje ci server gdzie on sie znajduje.

2]Z "remotee console" możesz sobie sterować serverem zakładać hasła zmieniać mapy treyb gry i rozmawiać z ludzmi na serverzy (nie bedąc na nim) itp. komendy oczywiście jeśli masz rcona aa i jesczze możesz banowac i kickać



Blah!
wszystko to ma linuxowy xqf i to bez żadnych crackoof - hehe
Powodzenia...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2003 10:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jezzail
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Ja Jestem Z Miasta

Re: Re: Re: Re: The All Seeing Eye

quote:
Napisane oryginalnie przez forever
Blah!
wszystko to ma linuxowy xqf i to bez żadnych crackoof - hehe
Powodzenia...



Witaj 4FR
A ty ornitolog jesteś widzę, ptaki nieloty ci do serca przypadły

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2003 10:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jezzail Znajdź więcej post'ów przez  Jezzail Dodaj Jezzail do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jezzail prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: Re: Re: Re: Re: The All Seeing Eye

quote:
Napisane oryginalnie przez Jezzail
Witaj 4FR
A ty ornitolog jesteś widzę, ptaki nieloty ci do serca przypadły


Oj z tego punktu widzenia to jestem ornitolog-specjalista od jakichs 5-ciu lat

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2003 10:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Monar"bzn"
Thug Life



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Thumbs up Macie co chcecie

OKa mash tutaj linki do eye jooż sckrakowane wysterczy ze wypaqjesh kliki i uroochomish tam eye.exe

http://strony.wp.pl/wp/b.z.n/eye/eye.rar - tu tylko przez programy do sciagania dajesh mu tego linka i ściągnie
http://strony.wp.pl/wp/b.z.n/eye/eye.bzn - tu wystarczy zmienić nazwe z eye.bzn na eye.rar miłej zabawy dałem 2 linki zeby czasem nie bylo przekroczenia transferq

__________________
-=BieżZaNooż=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2003 09:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Monar"bzn" Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Monar"bzn" Znajdź więcej post'ów przez  Monar"bzn" Dodaj Monar"bzn" do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Monar"bzn" prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*XSIADZ*
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Krakow

Talking Re: Macie co chcecie

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez Monar"bzn"
[B]OKa mash tutaj linki do eye jooż sckrakowane wysterczy ze wypaqjesh kliki i uroochomish tam eye.exe

Dzieki wieczorem to zbadam
Pozdrowki...

__________________
Gowno chodzi po ludziach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2003 09:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *XSIADZ* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *XSIADZ* Znajdź więcej post'ów przez  *XSIADZ* Dodaj *XSIADZ* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *XSIADZ* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
thor
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Hlajnówka

Re: Macie co chcecie

quote:
Napisane oryginalnie przez Monar"bzn"
OKa mash tutaj linki do eye jooż sckrakowane wysterczy ze wypaqjesh kliki i uroochomish tam eye.exe

http://strony.wp.pl/wp/b.z.n/eye/eye.rar - tu tylko przez programy do sciagania dajesh mu tego linka i ściągnie
http://strony.wp.pl/wp/b.z.n/eye/eye.bzn - tu wystarczy zmienić nazwe z eye.bzn na eye.rar miłej zabawy dałem 2 linki zeby czasem nie bylo przekroczenia transferq



monar, why tam trzeba password ? w tym pierwszym file z koncowka rar

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2003 16:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil thor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do thor Znajdź więcej post'ów przez  thor Dodaj thor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać thor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Monar"bzn"
Thug Life



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Lightbulb Re: Re: Macie co chcecie

quote:
Napisane oryginalnie przez thor
monar, why tam trzeba password ? w tym pierwszym file z koncowka rar


Czyżby ci wyskakiwało cośik takiego??>>
"403 - Dostęp zabroniony
Ta strona została administracyjnie zablokowana
lub konfiguracja serwera wyklucza Twój dostęp do niej."

Chodzi tu o to ze wrzucam na darmowy server WP.pl i oni mają taka blokade ze nie morzesz wzoocać plików z roszerzeniem typy ".rar, .mp3 , .ace" poprostu chamy sobie tak wymyśliły dlatego zmieniłem w jednym roserzenie a drugim tez można sciągnąc tylko ze musish klikąć prawym i zapisz w FleshGet'cie

__________________
-=BieżZaNooż=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2003 17:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Monar"bzn" Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Monar"bzn" Znajdź więcej post'ów przez  Monar"bzn" Dodaj Monar"bzn" do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Monar"bzn" prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:08.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions