Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Aliens vs. Predator > Pare słow o FPP Liv i FPP Mika
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
KarluS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Katowice

A na wtrysku nitrometanu czy eteru ? te turbo ma ? hehehehe

To samo mialem na mysli Maniek, ale uprzedziles mnie z tym pomyslem przejscia 2 glownych masterow avp.fpp.pl do sekcji kwaka na pro modzie i "meski wystajacy kawalek ciala" wie na czym jeszcze.

Mamusie oczukasz, tatusia oszukasz, ale AvP2 nie oszukasz

__________________
nobody fuck with jezus

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2005 22:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KarluS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KarluS Znajdź więcej post'ów przez  KarluS Dodaj KarluS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KarluS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BlazoQ
(Bez)alkocholowy ludek



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: 52°47'29"N 18°14'43"E 108m n.p.m.

Karlus zauwaz ze praktycznie nikt na tym forum nie podziela twojego zdania na temat avp.

Ja na avp sie nie znam wiec nie bede sie wypowiadal czy masz racje czy racje maja Liv3smack i Mika.

Biorac jednak pod uwage ze jestes w mniejszosci w krytyce Miki I Liv'a wydaje mi sie ze robisz to z nudow albo zwyklej zazdrosci ze oni sa redaktorami na fpp.pl a ty nie.

Zreszta z tego co wiem to avp tak jak kazda gra ma pewne bledy i prawdopodobnie to przeznie wystepuja Speed Hop'y.

A jesli Liv3smack albo Mika edytuja posty/komentarze to gdzie sa jakies dowody? Powinno zostac Edytowane przez: (Nick) (data)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2005 22:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BlazoQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BlazoQ Znajdź więcej post'ów przez  BlazoQ Dodaj BlazoQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BlazoQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KarluS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Katowice

muehehhehe

zauwaz, ze tylko liv i mika maja odmienne zdanie

nacpales ie chyba i slepy jestes

__________________
nobody fuck with jezus

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2005 23:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KarluS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KarluS Znajdź więcej post'ów przez  KarluS Dodaj KarluS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KarluS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KarluS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Katowice

quote:
Napisane oryginalnie przez BlazoQ
A jesli Liv3smack albo Mika edytuja posty/komentarze to gdzie sa jakies dowody? Powinno zostac Edytowane przez: (Nick) (data)



edytuje liv na www.avp.fpp.pl/ogl.....

nie zansz tematu i pallasz od rzeczy, w .....mam fpp nie czytam tego szitu, juz nie czytam

__________________
nobody fuck with jezus

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2005 23:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KarluS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KarluS Znajdź więcej post'ów przez  KarluS Dodaj KarluS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KarluS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Liv3sMack




Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Tam gdzie bracia Katosi łączą się w grupy...

Nie edytowalem...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2005 00:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Liv3sMack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Liv3sMack Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Liv3sMack Dodaj [FPP]Liv3sMack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Liv3sMack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mayron
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: Warszawa

Albo Pred na sterydach ; Low-Gravity Pred itd.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2005 00:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mayron Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mayron Znajdź więcej post'ów przez  Mayron Dodaj Mayron do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mayron prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez KarluS
(..) w .....mam fpp nie czytam tego szitu, juz nie czytam


Więc już zakończ tą tyradę.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2005 00:53
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
EoD SeBo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja:

sebo

a ja zygam na to i pier-dole bo gram swoje, i ciesz sie ze sa osoby ktore wiedza o co chodzi jak czysto grac...

__________________
E]-o-[D SeBo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2005 02:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil EoD SeBo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do EoD SeBo Znajdź więcej post'ów przez  EoD SeBo Dodaj EoD SeBo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać EoD SeBo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez KarluS
w .....mam fpp nie czytam tego szitu, juz nie czytam


To milo ze doceniasz prace innych. Przegladanie stron fpp.pl nie jest obowiazkowe, a brak twojej "skromnej" osoby na pewno zostanie silnie odczooty w serwisie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2005 08:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nataku
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja:

Karlus : Ale jasne lepiej sie spierac (mowie tu do Liva) o to czy w avp2 isnieje speed hoop czy nie bueheheheh czlowieku oprzytomnij.

Liv : Speed Hoop nie istnieje w AvsP2... tylko taki nub i lamer ktory nie wie nawet jak wyglada speed hoop moze mowic ze jest takie cos w AvsP2.
<---- Tutaj sie zaczeła cała kłutnia, Liv mówił ze to Karlus zaczą obrażać a ja nie widze w jego wypowiedzi nic co moglo byc Liva obrazic, natomiast w wypowiedzi Liva wyraźnie widać bluzg w kierunku kazdej osoby co ma odmienne zdanie od liva.

Liv : A nie wpadlo wam to to glowy ze roznice klasowe predatorow moga sie roznic? <---- Wpadło, bo tak jest...
Liv : * niby heavy od lighta nie moze sie roznic jakimis wlasciwosciami? <--- i sie rózni, heavy pred ma wiecej hp i jest wolniejszy od Lighta, wiec szybki heavy pred jest niezgodny z załozeniami autorów gry co powoduje ze speedhopa buga.

Liv : takie cos jak speed hop to jest tylko w QUAKE. <---- Gratuluje inteligencji, A takie p*i*e*r*d*o*l*y jak liv są na całym świecie i trzeba je znosic. cos było w quake wiec nie ma tego w zadnej innej grze... kompletny brak logiki, a moze jestes dzieckiem autystycznym? Aha i gówno mnie obchodzi co jest w quake jak gadamy o avp, idz sobie pograj w quake i nie wracaj.

Liv : Jednoczesne nacisniecie przyciusku strafe i jump z trzymaniem forward i powtarzanie tej kombinacji sprawia ze po lewelu poruszasz sie z niewiarygodna szybkoscia... <----- w avp2 wyglada to calkowicie inaczej, tylko nazwy Speed Hop sie zbiegaja , w avp2 trzeba wyskoczyc w powietrze skokiem dosieznym ( crouch skok ) i podczas ladawania naparzac skoka.

Yaji : Tylko ze "speed hop" w avp2 nie dotyczy wyloncznie heavy preda, normalem i lightem tez mozna sie w to bawic. <--- prawda, czyli twoj argument liv lega w gruzach o róznosci klas, klasy sie róznią inaczej niz ci sie wydaje i speedhop psuje balans postaci, tworząc z heavy preda ponaddźwiękowy czołg.

Liv : Tu nie chodzi o nazwe. Pograj kiedys w Q3 na CPM... www.promode.org <---- Spierdalaj, sam se graj w q, my tu o avp2 gadamy debilu.

Liv : Jak bys wiedzial... co to jest speed hop to bys nie pyskowal. <--- wiem doskonale co to speedhop w avp2 jak i q, w przeciwienstwie do ciebie bo ty moze cos tam o q wiesz ale gowno o avp2, w dodatku poruwnywujesz 2 rózne gry co jest oznaką twojej tempoty i upośledzenia umysłowego, chyba wolniej dorastasz od reszty rówiesników.

Liv : Moze akurat to nie jest bug! To jest roznica miedzy klasami predatorow <--- śnij dalej, juz ci zostało wytłumaczone co to jest, mogles stworzyc gre i przetestowac a nie dalej sie upierac jak głupie dziecko przy swoim.

Liv : jeden moze skakac dalej od drugiego <--- wszystkie skaczą z jedną predkoscią, nie grałes nigdy predem to sie nie wypowiadaj ( moją rasą był predator na początku mojej kariery w avp2, grałem nim jak byłem w nomercy i jeszcze nawet servera sky nie było i od czasu do czasu lubie sobie jeszcze poskakac predkiem )

Liv : dla mnie rownie dobrze jednym wielkim bugiem moze byc to ze predator potrafi tak wysoko skoczyc do gory! <---- idiot

Liv : Zrozum dzieciaku ze wlasnie w Q3 narodzil sie speed hoop i jak o tym nie wiesz... i nie wiesz jak wyglada prawdziwy speed chop to nie pyskuj. <----- a co mnie to ze speedhop sie narodził w q? prawa autorskie jakies ma? nie ma, w avp2 poprostu nazwy są takie same bo ukazują podobnego buga.

Liv : Nazwe speed hop wymyslil jakis frajer ktory chcial przyrownac trik z Q3 do AvsP2... nie wiem ktory taki byl madry ale wy jak male cielaki podazacie za jego glosem. <---- ty jak autystyczny cielak podązasz za słowami ludzi z q któzi ci pieprzą bzdury i ty łykasz jak młody pelikan, ja moje zdanie opieram na latach doswiadczen ty na bzdurach quejkowcow co gowno wiedzą o avp2.

Liv : Tu nie chodzi o to kto ile jest na scenie... z koro kazdy predato moze tak przyspieszyc to moze nie ma miedzy nimi roznicy? <--- jest róznica, light pred wyraźnie sie szybciej porusza od heavy...chyba ze heavy urzywa speedhopa

Liv : Pograj w Q3 na CPM... co ja mowie?! Pograj w jakiego kolwiek Q! <---- Grałem, fajna gierka tylko czemu chcesz zebysmy w niego grali? nie interesuje mnie to jak i pewnie wiekszosc graczy avp2, ponownie ci mowie, mowa teras o avp2 i *** mnie obchodzi jak speedhop wyglada w quake.

Liv : "KAZDY RODZAJ PREDA przyspiesza do tego samego poziomu" - to twoje slowa czy mi sie zdaje? Sam to napisales a teraz mowisz ze jest inaczej... ( zwrot w kierunku wypowiedzi yajiego ) <---- informacja dla debili... przyspiesza do jednego poziomu jesli urzywa speedhopa.

Mika : Liv ma racje <------ BLAHHAHAHHAHHAHHAHAH

Mika : predator przyspiesza tak odrobinke ze trafic takiego z tym waszym speed hopem to zadne wyzwanie. <--- i tu sie mylisz panienko, moze na lanie i jak jest daleko od ciebie ale jesli jest blisko ciebie i przez internet to za ***a nie trafisz ( mowie o grze sniperem )

Mika : a jesli chcecie cos o przyspieszaniu w avp2 to moze marin z nozem to tez bug? <---- n/c Jezu kogo my mamy w ekipie avp.fpp.pl

Mika : Poprostu mamy odmienne zdania my z livem przebywalismy troche w towarzystwie quake'owcow <--- nie poruwnoj quake do avp2 bo to 2 róznie gry... nie wiem jak wogle mozna byc tak tępym zeby te 2 gry porównywac i na podstawie tego tworzyc argumenty na temat speedhopa...

Mika : wiemy co to speed hop <---- Liv tylko jesli chodzi o q, ty tam cos niby wiesz o speedhopie w avp2 ale nie wiem czemu nie chcesz uznac nazwy speedhop? sadzisz ze stagger to bug a speedhop nie? jak juz jestes anty bugowa to do wszystich bugów bez wyjątków a nie. A moze chcesz poprostu byc po stronie liva bo jakims fartem zdobył twoją przyjazn?

Mika : a nie cos po czym oceniasz mnie, liva czy kogos? <--- tak sie składa ze po dyskusji sie tez ocenia... i to w znacznym stopniu.

Liv : A widzialas tego runnera z shoulder cannonem? Strzelasz pod nogi i skaczesz i prawie jak rocket jump! Mowie ci chodz na serva to ci pokaze... <--- sarkazm nie jest twoją dobra strona, powoduje ze stajesz sie jeszcze wiekszym idiotą.

Liv : Pytasz dlaczego nie mozemy was uswiadomic w naszych przekonaniach? Bo my wlaczylismy AvsP2 i Q2 naraz <--- ja tez i co? nadal uwarzam ze speedhoop w avp2 istnieje co z tego ze skok jest mniejszy niz w q? nadal jest to speedhop i znowu nie poruwnuj prosze q do avp2

Liv : i my im pokazalismy speed hop w AvsP2 a oni nas wysmiali <--- widac kulturalni ludzie.... Tak samo jak ty.


Liv : Dopuki na scenie AvsP2 bedzie dalej tylu ignorantow i dzieci jak Karlus <--- nie boj sie ty tez sie do nich zaliczasz.

Liv : Ten temat zostal poruszony bo Karlus skomentowal moje zdanie dotyczace "speed hopu" w AvsP2... skomentowal je nawet nie wiedzac jak wyglada prawdziwy speed hop <---- bzdura to ty wjechałes na ludzi co maja inne zdanie od ciebie, aha i może być wiele prawdziwych speedhopów, zalezy tylko w jaka gre grasz, bo w q jest prawdziwy w avp2 jest prawdziwy w hl2 jest prawdziwy nawet w jk jest prawdziwy tylko ty jestes tępy burak i nie dojdzie to do ciebie frajerzyno ze speedhop niejest tylko i wyłacznie w quake, moze sie troche róznic, predkoscia i sposobem wykonania ale nadal to speedhop jest ( nazwa najlepiej pasująca ) I nie dojdzie do ciebie ze to jest zbierznosc nazw ze sie tak samo nazywa w q i w avp2.

Liv : Banda ignorantow, ktora z braku tolerancji i wiedzy dalej nie odpali tego Q3 na pro modzie i nie sprawdzi co to jest speed hop bo boja sie ze Quakowcy moga miec racje <--- no co za skurwiel, sam nawet nie odpalił avp2 i nigdy nie sprobował zrobic speedhopa a sam nas kurwiszcz odsyła do grania w q mimo ze q gówno ma do avp2... co za leszcz... weź wyjdź i ciesz sie ze nie bylo mnie w gdańsku bo drugi koniec polski.

Liv : Tylko trzeba pamietac ze swoje zdanie trzeba popierac jakimis dowodami i argumentami. <--- tobie od poczatku dyskusji sie to nie udaje i wszystkie twoje argumenty zostały obalone a mimo to nadal sie wykłucasz jak dziecko.

Liv : Ja potrafie swoje zdanie poprzec <------ Blahhahahahaah

Liv : Grałem (...) długo w AvsP2 <---- ta tyle ze na servach ciebie nigdy nie było widac.

Liv : Najpierw sie zastanow zanim cos napiszesz <----- to flecie to sam powinienes sie do tego zastosowac.

Yaji :Liv mam jeszcze jedno pytanko, ty wogule wiesz jak sie wykonuje speed hop w avp2?
Liv Odpowiada : widzialem jak dziala i tlumaczono mi na turnieju w GDA. <------- Blahahhahaha to fajnie, frajer sie kłuci a nawet speedhopa nigdy nie urzył i nas ***** odsyła do grania w q no rotfl poprostu.

Shooler : Nie wiem ile razy graliscie w Quake, ale zarowno Mika jak i Liv3 opieraja sie na opinii (miedzy innymi) ludzi, ktorzy zarowno w Q jaki i w AvP grali kilkadziesiat godzin (multiplayer). <---- ooooo bossu az kilkadziesiąt godzin? ja w avp2 grałem jeszcze przed polską premierą ( w avp1 grałem na singlu kiedy tylko wyszło bo jeszcze nie mialem łacza z internetem ) w queja tez był czas ze grałem ze oja*******e i jakos mam inne zdanie na ten temat. I opieram sie na swoim zdanie a nie na zdaniu jakichś loli ze sceny queka co sie wpierdalaja na scene avp2 z buciorami tak samo jak ty! Kim ty ***** wogle jestes frajerze ze sie wypowiadasz na tej scenie? pojawiles sie nagle jak psi ***** i udajesz pro a jestes zwykłym n00bem w dziedzinie avp2 jak i pewnie w wielu innych dzidzinach, zaryzykuje nawet stwierdzenie "lama"

Schooler : Speed Hop to tylko "wrazenie" coraz szybszego poruszania sie. Zwykly blad percepcji ludzkiego umyslu. W Quake ten blad mozna udowodnic - sam John Carmac pisal o bledach w sumowaniu wektorow ruchu postaci. <----- to fajne wrażenie... taki matrix nie? ze niby nie prawda ale prawda.... lol błąd percepcji umysło to ty chyba masz na codzien, powiedz lepiej cos sensownego a nie banialuki i farmazony.

Mika : mój cytacik mial tez na uwadze takie szydzenie "weś czlowieku" To nie jest miłe.. <---- takie ironie nie na miejscu tez są niemiłe...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2005 12:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nataku Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nataku Znajdź więcej post'ów przez  Nataku Dodaj Nataku do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nataku prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nataku
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja:

Czesc dalasza :



Mika : Tylko dlaczego koniecznie chcecie nam wytlumaczyć ze jest tak i tak i nie mamy mowić czego innego? Wasz 'honor' to wam nakazuje? <---- bo tak sie składa ze mamy racje... pomysl, to z wami jest cos nie tak jesli tylko we dwoje czy tam troje ( lol schooler ) uwarza ze speedhop w avp2 to nie bug a cała reszta graczy wyraxnie mówi ze speedhop w avp2 to bug i jeszcze tłumaczy jego działanie.

Mika : Jeszcze nic na tym forum nie zmienialam jesli chodzi czyjes posty <---- Mika mi cenzurowałas posty na forum i w komentarzach na avp.fpp.pl wiec stfu.

Blazoq (co to za frajer kolejny shooler sie wpierdala? ) : Karlus zauwaz ze praktycznie nikt na tym forum nie podziela twojego zdania na temat avp. <---- zauwarz drogi lolu ze tylko mika, liv i shooler są przeciw Kalrusowi a cała reszta jest za, *********** z tąd gówno jadzie co sie gowno znasz.

Blazoq : Ja na avp sie nie znam wiec nie bede sie wypowiadal <--- wiec co sie ***** wypowiadasz? ***********

Blazoq : Biorac jednak pod uwage ze jestes w mniejszosci w krytyce Miki I Liv'a wydaje mi sie ze robisz to z nudow albo zwyklej zazdrosci ze oni sa redaktorami na fpp.pl a ty nie. <--- co za kurwisz bez szkoły, on nie jest w mniejszosci mik i liv są, i nie baw sie w psychoanalize bo jestes rotflmaostem *******cu zasrany jak mnie takie ***** jak ty wqrwiaja idz z tad parówo, *******isz nieprzemyslane dyrdymały.



Moje podsumowanie tej dyskusji

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2005 12:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nataku Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nataku Znajdź więcej post'ów przez  Nataku Dodaj Nataku do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nataku prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Liv3sMack




Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Tam gdzie bracia Katosi łączą się w grupy...

Hm... podsumowanie nawet ujdzie... troche mniej agresji by sie przyadalo i mniej wyzwania ludzi. Jezeli ja na kogos powiem ze jest n00bem... a on sie obrazi to ma do tego prawo. Ale jezeli mysli ze to jest jakies bardzo brzydkie slowo to ma skrzywiona psychike. Temat czy speed hop istnieje w AvsP2 zaczelismy bedac na serwie TBH. Pierwszy komentarz karlusa byl wlasnie o speed hopie... byl dla mnie prowokujacy poniewasz kierowany do mnie.

Jezeli ja widzialem jak gralo duzo osob predami na turnieju w Gdansku i uzywali speed hopa to po co niby mial bym sprawdzac jak sie to robi... nie uzywam tego (chociaz probowalem) i dla mnie nic to nie znaczylo. Widzialem natomiast jak grali ludzie uzywajac tego i nie wnosilo to do gry niczego oprocz wiekszej dynamiki. Wiecej dzialo sie na monitorze... niby po co mial by sluzyc speed hop w AvsP2? Zeby predator szybciej doszedl do jakiegos armora? Zeby zebral jakas bron? Nie wiem... moze wam chodzi o to ze speed hop sluzy do szybkiego podejscia do respawnu i poprostu zrobieniu SK?

To nie koniecznie musi byc zalozenie autorow gry... ja tak zakladam. Moze to wam sluzy do robienia lagow, do omijania strzalow. Ja na turnieju nie wiedzialem z tego zadnej pomyslnej dobroci... no oprocz tego ze gra wydawala sie szybsza. Dalej trzymam sie tego ze to zalozenie autorow gry... czesto pada ze light pred i heavy pred maja podobna szybkosc... jeden jest szybszy od drugiego chyba ze ten bedzie uzywal "speed hopu" no ale co to niby ma dawac? To tylko pozorne zludzenie... dlaczego napisalem ze jakis frajer porownal trik z Q3 do AvsP2? Bo inaczej cos takiego nie moglo by sie narodzic... no i pada pytanie... dlaczego niby jest porownywane Q3 do AvsP2... dla tego ze speed hop w Q3 na promodzie to jak umiejetnosc zamkniecia kluczami domu... musisz to umiec... bez tego nigdzie nie zajdziesz. A w AvsP2 jak gra sie po lanie nie ma przy "speed hopie" w AvsP2 lagow. Predatora dalej widzisz i dobry gracz z dobrym aimem ustrzeli go bez problemu.

Nataku... szkoda ze nie przyjechales do GDA. Mam nadzieje ze bedziesz na turnieju w Warszawie... chyba tam nawet mieszkasz to nie bedziesz mial problemu z dotarciem na miejsce.

Nie chodzi mi tu o nazwe... ze ona jest zarezerwowana dla Q3 wylacznie. Absolutnie... nie gralem predatorem i to jest fakt. Gralem Rykovem... i nigdy mi nie przeszkadzalo jak ktos skakal predem. Ja gralem zeby cwiczyc bo trening czyni mistrza. Nie wazne czy ktos uzywal stagg`a czy skaal sobie predatorem. Wazne ze ja tego nie robilem...

Gdy przyjechalismy do Gdanska weszlismy w otoczenie ludzi ktorych zycie gracza laczylo sie z seria Quake. Gdy zaczelismy im opowiadac i tlumaczyc zasady jakie panuja na scenie AvsP2 to nas wysmiali... tak, ale bylo to zrobione jak najbardziej kulturalnie i nikt nie mial do siebie pretensji. To nic ze grali tylko pare godzin w AvsP2... Fatality tez gral (na wersji podstawowej) i wygral forda fokusa na pierwszym turnieju AvsP2 na swiecie... Ci ludzie uswiadomili nas ze porownywanie honoru z zycia prawdziwego do gry w tym nie uzywanie sk, stagg, bk, itd. jest bardzo glupie. To tylko zasady a nie kwestia czy ktos ma honor czy nie... osobiscie stwierdzilem ze 4 lata na scenie aktywnie czy mniej aktywnie sprawily ze zaczolem myslec o honorze jako rzeczy podstawowej w grze. Ale to bezsensu... honor to mozna miec w zyciu rl... To jak ktos przyrownal trik z Q3 do "speed hopu" w AvsP2 bylo wywolane checiom stworzenia czegos nowego z niczego i przy okazji podlaczyc to pod honor. Kazdy z nas byl n00bem w AvsP2... nie ma ludzi ktorzy odrazu byli w to pr0... tylko jest jedna mala uwaga... nie ma w swiecie AvsP2 graczy pr0 bo AvsP2 nie jest gra w ktorej mozna stac sie pr0 graczem, nie ma turniejow, nie ma nagrod pienieznych, nie ma igrzysk olimpijskich WCG w AvsP2, nie ma lig europejskich... nawet nie ma tej gry w clanbase... juz gunbount czy nawet szachy tam sa a nie ma AvsP2. Ktos poprostu chcial zrobic z AvsP2 gre pr0 i dlatego lapal wszystkie rzeczy podobne do innych gier i wkladal im nazwy w AvsP2. To jest robienie z AvsP2 na sile gry pr0... nie dlugo kazda rzecz bedziecie jakos nazywac zeby porownac AvsP2 do jakiejs innej, lepszej gry.

Przykladem takiego rozumowania jest chodzby crouch+strafe... dlaczego nikt tego nie nazwal a przeciez na poczatku robili to wszyscy? Ja mam odpowiedz... dlatego tego nikt nie nazwal bo nie bylo tego w zadnej innej grze. A poniewaz jakis typ zobaczyl trik z Q3 uzywany przez wiekszosc graczy.. i zauwazyl minimalne podobienstwo z AvsP2, postanowil na sile to nazwac i nadac temu sprawe. A to tylko cos co na sile przez autorow gry moze byc sforsowane.

I nataku wiem ze nie moge ci mowic co masz robic ani nikomu innemu i ze nie zalezy wam zeby wchodzic na tego boarda albo na avp.fpp.pl i jak powiem teraz cos to stwierdzicie ze to jest moja jedyna obrona... ale tak nie jest, a chce powiedziec: nie wyzywajcie tak wulgarnie ani mnie ani nikogo innego... bo jestesmy administratorami tych dzialow na forum i z checiom za takie wyzwanie bedziemy kasowac konta. Robcie co chcecie... ale porownywanie na chama triku z Q3 do czegos co nie koniecznie jest bugiem w AvsP2 jest bezsensu i naprawde "nasile".

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2005 13:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Liv3sMack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Liv3sMack Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Liv3sMack Dodaj [FPP]Liv3sMack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Liv3sMack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez Nataku
Kim ty ***** wogle jestes frajerze ze sie wypowiadasz na tej scenie? pojawiles sie nagle jak psi ***** i udajesz pro a jestes zwykłym n00bem w dziedzinie avp2 jak i pewnie w wielu innych dzidzinach, zaryzykuje nawet stwierdzenie "lama"


I tym wlasnie skonczyles nasza rozmowe za duza roznica poziomow (zarowno intelektualnych jak i wiedzy) nas dzieli nieprzemyslane slowa czasami szkodza wiesz? jak kogos nie znasz to sie poprostu nie wypowiadaj :>

Nie widze potrzeby kontynuowania tego topic'a, znam wiele scen gier komputerowych, ale tak "dziwnej" jak scena avp2 jeszcze nie widzialem :> i to nie tylko moje zdanie ale i wielu osob ktore z boku obserwuja wasz (jako sceny) rozwuj.

GL & HF

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2005 13:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Liv3sMack




Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Tam gdzie bracia Katosi łączą się w grupy...

W rezultacie to mogę wysnuć kolejną, rzecz, teorię, nie wiem... nazywajcie to jak chcecie. Kolejnym przykładem na robienie z AvsP2 na siłę gry profesjonalnej jest RUSH. Kolejny super frajer chciał przyrównać do AvsP2 inną grę. RUSH`ować możemy w CS`ie, Urban Terror, prawie wszystkich RTS`ach do których trzeba zaliczyć Star Crafta i Warcrafta. Kolejny frajer przyrównał trik, spotykany w różnych grach do czegoś co w AvsP2 w rezultacie nie istnieje... Jak to nazwiecie? RUSH to tak naprawdę zaskoczenie wroga po przez szybkie do niego dojście i wraz z elementem zaskoczenia zlikwidowanie jak największej ilości graczy. W Urban Terror można nawet było używać do tego strafe jump... mało to była podstawa. Podam przykład na leadrowks... RUSH na tej mapie to tak naprawdę zejście z góry na tyły wroga i wybicie wszystkiego co się rusza. Fakt! Jest tu element zaskoczenia... ale wszystkie fragi jakie z tego lecą to wasze BACK KILLe a to przecież gra nie honorowa! RUSH na AvsP2 to nic innego jak źle umiejscowiony respawn postaci, która respawnuje się za blisko miejsca bazy, w której bronią się inni gracze. Ale najpierw ktoś zobaczył rush w innej grze poczym od razu przyrównał to do AvsP2. Stąd nazwa RUSH na naszej scenie... nigdy nie uważałem RUSH`u za coś okropnego w innych grach. Dopiero w AvsP2 uznałem to za rzecz głupią, która powinna być zlikwidowana ale tylko i wyłącznie dla tego, że podczas ruszu ponad połowa fragów była zdobywana po przez BACK KILLE. Kompletny brak honoru! Tak wyglada RUSH na overrunach. I jest to kolejny przykład ze mówicie „nie wolno porównywać Q3 do AvsP2” ale tak naprawdę spoglądacie na różne sytuacje z innych gier i porównujecie je do AvsP2... RUSH w AvsP2 wynika z miejsc respawnów a nie z samego faktu istnienia takiego pojęcia. Chcialem to napisac zeby pokazac ze sa ludzie ktorzy wymyslaja te wszystkie nazwy wlasnie po przez to ze porownuja rozne gry takie jak Q3, CS do AvsP2... a wy idziecie za tym z mysla i nadzieje ze AvsP2 da wam miano nazywac sie profesjonalnymi graczami... zarowno Speed Hop jak I Rush wedlug mojego uznania to totalne bzdury.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2005 14:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Liv3sMack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Liv3sMack Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Liv3sMack Dodaj [FPP]Liv3sMack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Liv3sMack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yaji
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

No to tak...

"Widzialem natomiast jak grali ludzie uzywajac tego i nie wnosilo to do gry niczego oprocz wiekszej dynamiki. Wiecej dzialo sie na monitorze... niby po co mial by sluzyc speed hop w AvsP2? Zeby predator szybciej doszedl do jakiegos armora? Zeby zebral jakas bron? Nie wiem... moze wam chodzi o to ze speed hop sluzy do szybkiego podejscia do respawnu i poprostu zrobieniu SK?"

Wieksza dynamike mozna tez uzyskac stagujac snipa... Na ekranie tez sie tylko wiecej dzialo jak na serv wpadl gosc ktory sobie zrobil deszcz plazmy na mapie... to przeciez tylko ciut wiecej dynamiki... Pytasz do czego sluzyc moze speed hop? np do tego by szybko sie zawinac z miejsca zagrozenia, z ktorego w normalnych warunkach heavy pred zywy by nie wyszedl, do tego by szybciej do"kicac" do przeciwnika i zmasakrowac go z lagi. Tem bug najzwyczajniej w swiecie ulatwia walke, pozwala szybciej zabic przeciwnika ( tak jak stag [ no moze cut mniej bezposrednio ] ). Przeciez ty nie grasz predem wiec skad mozesz znac zastosowania tego buga?

Mowisz ze gra w avp2 nie moze byc pr0. Moze i racja, malo mnie to interesuje, gram w ta gre bo ja lubie, lubie aliena, lubie preda. Mi to wystarcza.

"znam wiele scen gier komputerowych, ale tak "dziwnej" jak scena avp2 jeszcze nie widzialem :> i to nie tylko moje zdanie ale i wielu osob ktore z boku obserwuja wasz (jako sceny) rozwuj."

Shooler a stojcie sobie dalej z boku i komentujcie sobie za naszymi plecami, wasza sprawa...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2005 15:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yaji Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yaji Znajdź więcej post'ów przez  yaji Dodaj yaji do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yaji prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Liv3sMack




Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Tam gdzie bracia Katosi łączą się w grupy...

Napisalem odpowiedz dla ciebie yaji... ale komp mi sie zawiesil i nie chce mi sie tego drug raz pisac. Powiem krotko ze w GDA gdy do kafejki w ktorej stacjonowalo FPP.pl przyjechali SEGA, NEO, Cadm i pare innych osob zostal poruszony wprost temat zachowania naszej sceny... nie bylo to mowione za plecami. Jak bys przyjechal to bys mogl uczestniczyc w takiej dyskusji... tutaj, na forum takie cos chyba nie ma sensu... bo jak ktos juz napisal istnieje bariera internetu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2005 15:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Liv3sMack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Liv3sMack Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Liv3sMack Dodaj [FPP]Liv3sMack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Liv3sMack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KarluS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Katowice

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Liv3sMack

Jezeli ja widzialem jak gralo duzo osob predami na turnieju w Gdansku i uzywali speed hopa to po co niby mial bym sprawdzac jak sie to robi... nie uzywam tego (chociaz probowalem) i dla mnie nic to nie znaczylo. Widzialem natomiast jak grali ludzie uzywajac tego i nie wnosilo to do gry niczego oprocz wiekszej dynamiki. Wiecej dzialo sie na monitorze... niby po co mial by sluzyc speed hop w AvsP2? Zeby predator szybciej doszedl do jakiegos armora? Zeby zebral jakas bron? Nie wiem... moze wam chodzi o to ze speed hop sluzy do szybkiego podejscia do respawnu i poprostu zrobieniu SK?





No wlasnie tylko widziales..............
Probowales, ale nie zauwazyles roznicy - wniosek - nie potrafisz zrobic speed hoopa

Czemu on sluzy ? szybsze podejscie heavy predem do ofiary, trudniejsze trafienie go - ghosty wiekrze - bez speed hoopa heavy pred staje sie nieuzyteczna postacia - dlatego tyle osob nia gra uzywajac speed hoopa - GDA venomshot - jego sprawa, ze tak gra

Widze, ze forum sie rozkrecilo na maxa i ma szanse pobic rekord w dziale avvp2 szkoda tylko, ze liv i mika (shooler nie licze- bo gowno wie o avp2) ciagle sie osmieszaja a moze to i dobrze

__________________
nobody fuck with jezus

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2005 16:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KarluS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KarluS Znajdź więcej post'ów przez  KarluS Dodaj KarluS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KarluS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Liv3sMack




Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Tam gdzie bracia Katosi łączą się w grupy...

Cos ci sie pomylilo... predator tylko przez internet moze w ten sposob cos zyskac... na lanie nie ma to zupelnie zadnego znaczenia. Nikt sie tu nie osmiesza. Jedynimi osobami ktore moga sie osmieszac to jestes ty poniewaz twoje zasady wirtualnego honoru wzbudzaja tu powszechny smiech. Smiech ze strony ignorantow sceny AvsP2 nie ma tu zadnego znaczenia... Probowalem, nie udalo mi sie, przestalem probowac, wszystko po tym jak zobaczylem gre ludzi w GDA. Spodobalo mi sie ze AvsP2 moze byc bardziej dynamiczna gra... nic wiecej. Widzialem ja to dziala i gowno to daje po lanie. Jezeli wam to przeszkadza po internecie to jestescie banda dzieciakow placzaca przez to ze maja lagi i ghost shoty. Gdyby turniej byl przez internet moglbys placac razem z calym TBH o to ze ktos uzywa speed hopa bo sa lagi ale po lanie zostali byscie wysmiani. Po przegranej z kims kto uzywal speed hopu plakanie ze taka zasada jest dozwolona w turnieju to pokaz jak nie umie ktos przegrywac. Da end.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2005 16:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Liv3sMack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Liv3sMack Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Liv3sMack Dodaj [FPP]Liv3sMack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Liv3sMack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KarluS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Katowice

mueheheheh w klasyczyn sposob buraczysz po raz kolejny, sam jestes dzieciakiem (chcesz z nas takich zrobic w innych oczach)

Przeczytaj dyslektyku temat....

dlaczego tu to wszystko jest ? czy ktos tu placze, ze na speed hoopie dostaje baty ? ze nei wolno go uzywac ? nie lepy dzieciaku(jak to mowisz)

Brak kompetencji glownych ludzi w servisie fpp i czy w AvP2 jest speed hoop...

nie wywracaj kota ogonem prostaku, chcesz zablysnac strategia rozmowy i wywiezsc kogos na manowce ? ehhehehe polecam forum Qx lub pokemon tam sie wykaz

__________________
nobody fuck with jezus

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2005 16:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KarluS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KarluS Znajdź więcej post'ów przez  KarluS Dodaj KarluS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KarluS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Liv3sMack




Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Tam gdzie bracia Katosi łączą się w grupy...

Nie musze z was robic dzieci... swoimi wirtualnymi zasadami honoru sami to robicie. Ile ty masz lat? Dwadziescia pare a masz wartosci bycia jak gowniaz ktory buntuje sie przed rodzicami i nie potrafi przyjac do wiadomosci innych zdan ludzi. Wysmiewasz sie z innych sam nie potrafiac spojrzec z gory na swoje postepowanie.

Kto placze o speed hopa? Wszyscy ktorzy mowia ze powinien byc zabroniony. Tak jak mowilem... na lanie to gowno daje a plakanie ze sa ghost shoty po internecie to tylko wymowka za przegrana.

Brak kompetencji? Jakos 16 milionow wejsc miesiecznie z roznych ip na serwisy sieci fpp.pl swiadcza zupelnie cos innego. Jestes zbyt ograniczony zeby wyjsc po za AvsP2 i AvP.Fpp.pl a wypowiadasz sie na temat glownych ludzi z Fpp.pl Najpierw pomysl o wszystkich bledach ktore ty popelniasz zanim zaczniesz oceniac innych... swoim zachowaniem dowodzisz tylko swojej ignorancji wobec innych ludzi a ciagniesz za tym pokaz inteligencji polskiej sceny AvsP2.

Jestem prosty... potrafie sie do tego przyznac i umiem myslec logicznie. Nie trzeba byc geniuszem zeby zauwazac pewne sprawy. Forum Qx czy pokemonow bylo by na wiekszym poziomie niz rozmowa s tobom... Jestes przykladem dwudziestoparo letniego czlowieka do ktorego idealnie pasuje zdanie "Przyplyw inteligencji i kultury nie zawsze idzie w parze z wiekiem"... idz, zamknij sie na serwerze TBH a na klanowkach placz gdy ktos bedzie uzywal "speed hopu"...

Do Fpp.pl sie nie czepiaj bo caly zarzad bedzie tylko z ciebie smial.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2005 16:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Liv3sMack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Liv3sMack Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Liv3sMack Dodaj [FPP]Liv3sMack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Liv3sMack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KarluS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Katowice

hehehe trzydziesto paroletni osle widze, ze przytoczyles tu swoja wlasna biografie ehehhehehehefajna a kiedy Ty widziales na klanowce TBH zeby ktos plala o speed hoopa ? smieje sie z takich frajerow bo sa zalosni i zjadam takie cipy na sniadanie - coloseum 3 dzial walki klanowe na www TBH jakbys chcial popatrzec

Ja uwazam, ze ludzie tego uzywajacy sa prosci i baznadziejni bo brak im ambicji by zagrtac trudniejsza postacia i pokazac klase - light pred - przypomnij sobie zlamasie moje dojscie do TBH i towje slowa o uzywaniu latwego zdobywania fragow w prosty sposob zapomniales juz ?

To ty nie potrafisz przyjac do wiadomosci, ze jestes w bledzie, tylu ludzi sie tu wpisalo z argumetami, a ty nic jak debil ze szpitala w Lublincu dla oblakanych ciagniesz bzdurny temat - obrazic mnie - ale mnie nie da sie obrazic gowniarzu zrozum to myslisz, ze ci kozia broda wyrosla to zaraz pozjadasz rozumy wszystkie ?

__________________
nobody fuck with jezus

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2005 16:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KarluS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KarluS Znajdź więcej post'ów przez  KarluS Dodaj KarluS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KarluS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KarluS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Katowice

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Liv3sMack
Do Fpp.pl sie nie czepiaj bo caly zarzad bedzie tylko z ciebie smial.



nie tylko ja sie smieje

__________________
nobody fuck with jezus

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2005 16:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KarluS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KarluS Znajdź więcej post'ów przez  KarluS Dodaj KarluS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KarluS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[TBH]Dugi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja:

Tak czytam to i sie dziwie, ze byly lider klanu TBH ma tak znikome pojecie o avp2.Gram predatorem od od poczatku mej karieru tutaj na tej naszej skromnej scenie fakt faktem ze krocej od coniektorych ale takich klapek niemam na oczach.Niewiem co do glowy przyszlo wam zeby mowic ze SH byl zamierzony przez producentow gry,Yajek wam juz wyjanial logicznie i chyba najprosciej jak sie da.Ale z tego co pamietam zawsze liv byles uparty i niedales sobie nic powiedziec mowa tu o czasach zanim odszedles z TBH.Wedlug mnie SH to syf jeden wielki i j.e.b.i.e mnie ze na turnieju grali na tym.A p.i.e.r.d.o.l.e.n.i.e takiego typu ze tzra bylo przyjechac na turniej itd mnie smieszy, niekazdy mial taka mozliwosc przyjechania tam , niektorym cos wypadla wazniejszego ale co tu tlumaczyc jak i tak to nie dotrze. Mam tylko nadzieje ze na nastepny bede mogl wpascNiemam tu zamiaru sie klucic z nikim bo stoje murem za Karlusem i reszta ludzi ktorzy twierdza za SH to syf

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2005 17:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [TBH]Dugi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [TBH]Dugi Znajdź więcej post'ów przez  [TBH]Dugi Dodaj [TBH]Dugi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [TBH]Dugi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[TBH]Dugi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja:

SH istnieje , byl jest i bedzie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2005 17:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [TBH]Dugi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [TBH]Dugi Znajdź więcej post'ów przez  [TBH]Dugi Dodaj [TBH]Dugi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [TBH]Dugi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yaji
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

No nic, ja juz chyba koncze z udzialem w tej dyskusji. Szkoda ze nie doszlismy do niczego sensownego, 73( kilka na inny temat ) komentow + 2 strony na forum i nic sie nie zmienilo ( no moze tylko ktos w czyichs oczach mniej lub bardziej stracil... ) ... ale trudno, ktos kto kiedys moze to bedzie czytac bedzie mial okazje sam ocenic kto mial racje. Pozdro panowie ( i panie ).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2005 17:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yaji Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yaji Znajdź więcej post'ów przez  yaji Dodaj yaji do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yaji prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kaczka
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Warszawa

Kurcze miałem już nic nie pisać, trudno nie dotrzymam obietnicy

Jeśli chodzi o stagowanie snajperką... Stagując snajperką można niesamowicie podbić dynamikę gry. W czasach gdy ten trik nie był popularny, grałem często sam przeciwko kilku stagującym snajperom. Gdy wszyscy wpadną w rytm, prędkość akcji i adrenalina po prostu wylewają się z monitora. Bardzo dobrze to wspominam, bo grało mi się wtedy wspaniale (dronem). Jednak gdy trik zaczął być popularny, a na horyzoncie zaczęły pojawiać się turnieje, trzeba było jakoś się ustosunkować, postawić się w położeniu innego gracza, który może woli "jak pan bóg przykazał". Teraz nie ma to już dla mnie znaczenia, co nie zmienia faktu że trik istnieje i przyjęła się do niego jakaś nazwa, niekoniecznie właściwa. Niektóre z pierwszych osób bawiących się stagiem tłumaczyły już wtedy, że to odpowiedź na 'turbo preda'. Ale... powoli zaczyna się rozmowa o tym, co można a czego nie można, a miało być co jest, a czego niema.

Jeśli chodzi o przyrównywanie AvP2 do innych gier na siłę i robienie z niej gry "profesjonalnej"... Osobiście nie gram w Quake i nie interesuje się (nie znam) pojęciami które są tam używane. Dlatego nie potrafiłbym nawet przyrównać tych gier, ani użyć/przenieść takich pojęć. Zaryzykowałbym raczej stwierdzenie, że to osoby grające więcej w quake przeniosły te pojęcia i porównania do AvP2. Pretensje niech więc mają sami do siebie.

Jeśli chodzi o spotkania w realu przy piwku i barierze internetowej... To że ktoś spotyka się i rozmawia twarzą w twarz nie oznacza że jest szczery. Jak ktoś uważa inaczej to zmieni zdanie gdy zacznie pracować Jeśli kogoś się zna, lubi, rozumie, ufa, ma się o czym rozmawiać (niepotrzebne skreślić), to wtedy spotkanie się w realu przy piwku to doskonały pomysł, ale nie widzę tego w odwrotnej kolejności. (że w sieci absolutnie nie można się porozumieć, a w realu nagle wszystko cacy).

__________________
Death is only the beginning.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2005 17:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kaczka Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kaczka Znajdź więcej post'ów przez  Kaczka Dodaj Kaczka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kaczka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mayron
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: Warszawa

Liv, po tym jak zostal opisany speed hop w Quake to juz wogole nie widze powodu zeby zjawisko w avp2 nazywac inaczej (albo co gorsza wcale) Sposob uzycia jest inny ( logiczne ,ze kazda gra ma nieco inna mechanike i technologię) ale efekt pozostaje ten sam : znacznie szybsze przemieszczanie sie po levelu. Mowisz ,ze na LANie to gowno daje ? Tylko co mnie obchodzi LAN , jak liczy sie glownie gra w necie.
Nie zalezy mi na tym aby AvP bylo grą profesjonalną, Ale co do cholery jest zlego w nazywaniu bugow i innych zdarzen ? To ,że chcemy dodac do gry pewne zasady ,aby byla ona czyms wiecej niz glupia nawalanką jest takie śmieszne dla innych "patrzacych z boku" ??? Czemu niby Rush nie istnieje w AVP ?
"RUSH to tak naprawdę zaskoczenie wroga po przez szybkie do niego dojście i wraz z elementem zaskoczenia zlikwidowanie jak największej ilości graczy" - z tego co napisales wynika, że rozgrywka np. Overrun wcale nie odbiega od tego terminu. W kazdej strzelance FPP i strategii (grach dajacych pewna swobode dzialania) moze zainstniec rush i CS ani Urban Terror czy chocby StarCraft nie są wyjątkami. Liv, gadasz jak jakis p.i.e.p.r.z.o.n.y. "rasista" , który traktuje Q3 jako wzor , perfekcyjny , ktorego nikt nie moze nasladowac , ktory daje graczom mozliwosc czucia sie "profesjonalnymi" , a AVP2 to male, czarne, podworkowe gowno w ktorym nie ma wrecz prawa istniec chocby malych nawiazan do Q3 i innych gier.
A co niby Q3 to jakis boski twór ? JA osobiscie wole UT i zwisa mi scena kwaka oraz gra jako calosc.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2005 19:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mayron Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mayron Znajdź więcej post'ów przez  Mayron Dodaj Mayron do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mayron prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KarluS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Katowice

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Więc już zakończ tą tyradę.



mueheheh a ty skad si eurwales kolo ? co ma czytanie fpp do forum o niekompetencji i braku wiedzy oraz zadufaniu w kwaku x w/w osob ? to chyba wplyw spalin wdychanych na paringu co ? ehhehehee

__________________
nobody fuck with jezus

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2005 02:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KarluS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KarluS Znajdź więcej post'ów przez  KarluS Dodaj KarluS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KarluS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KarluS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Katowice

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Liv3sMack
Nie edytowalem...


a jak ci zwrocilem uwage, ze w 4 literowym slowie palnoles 3 byki to coo ? dyslekcja samonaprawcza ? hehehehe pozatym zniknelo pare innych kluczowych slow z avp.fpp.pl/ogl ale to juz inna bajka i nie chce mi sie tu przytaczac ich bo niepamietam i nie mam screenow

__________________
nobody fuck with jezus

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2005 02:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KarluS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KarluS Znajdź więcej post'ów przez  KarluS Dodaj KarluS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KarluS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nataku
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja:

terefere

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2005 16:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nataku Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nataku Znajdź więcej post'ów przez  Nataku Dodaj Nataku do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nataku prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:31.    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions