Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Soldier Of Fortune > Wszystko co chcielibyście wiedzieć o SoF, ale boicie się zapytać
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

Lightbulb Wszystko co chcielibyście wiedzieć o SoF, ale boicie się zapytać

Oto mój wątek o przewrotnym tytule "Wszystko co chcielibyście wiedzieć o SoF, ale boicie się zapytać"
O co chodzi? Sprawa jest prosta. Mam wrażenie, że przynajmniej część graczy SoF'a jest początkująca. Ja jestem. Tak! Przyznaję otwarcie, jestem n00b'em!
SoF jest pierwszą grą w którą ostro gram po sieci. Nie liczę oczywiście gierek granych po LANie, czy w gralniech. Mówię o grze przy której, w domu spędzam po kilka godzin dziennie.
Z czasem zaczęły mi się pojawiać pytania ... na większość z nich starzy wyjadacze znają odpowiedź od wieków, albo jeszcze dłużej (na pewno ci którzy nazywali mnie lamą )
Stąd pomysł wątku w którym możnaby takie n00bowe pytania zebrać. Jeśli rzeczywiście udałoby się zebrać takie pytania, to może udałoby się również stworzyć swoistego polskiego FAQ-a dla SoF'a....
Może taka działalność przyczyni się do rozrostu sceny o ludzi, których znajomość języka angielskiego wystarcza do skumania komend typu "cover me", ale nie starcza do przeczytania ze zrozumieniem instrukcji stawiania porządnego servera.
OK, przystępuję do swoich pytań:
1. Czy ktoś może stworzyć polską instrukcję stawiania serwera. Taką gdzie będzie jasno wyjaśnione jak go skonfigurować, jakie cvary pozmieniać itp
2. Pojawiły się demka z aimboterem - jak je odtworzyć? i jak takie coś nagrać ?
3. kto wie jak w ścianie robi się okna ??? (mam na mysli robienie mapy oczywiście )

Jak ktos ma równie ciekawe pytania - dopisujcie, może coś się uzbiera ...

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 21:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

kulla jak sam wiesz jestem bardziej zielony od igiel na choinkach
ale na pytanie co do serwera moge ci odpowiedziec ze serwer sie zwykle ustawia w zaleznosci na jakim laczu stoi i na jakim sprzecie dla laika wystarczajace jest to ze moze ustawic sobie ilosc graczy chaslo itp
wydaje mi sie ze to co na forum wisi to sa aimboty a nie demka
chodzi ci o szklo ????
kula na czesc twoich pytan moga ci czasem odpowiedzicec twoi lamerowaci kumple (np taki juzef)
wiekszosc tych informacji rozchodzi sie poczta pantoflowa zwykle zajmuja sie tym klany a w kazdym jest ktos kto zna odpowiedzi na te pytania pozatym zwroc uwage ze na tym forum nie zamieszczaja postow ludzie ktorzy graja od wczoraj
postrafiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 22:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Teuton
Pełzająca Bundeswera



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Marki

na tym forum nie zamieszczaja postow ludzie ktorzy graja od wczoraj

Jasne, że nie ale przyjemnie dowiedzieć się co jest w środku no nie .
Temacik ciekawy ale raczej nie jako topic reformowalny na boardzie tylko nowe ciekawe cudeńko na sof.fpp, o to właśnie pyta glan w topic'u : " Co chcecie zobaczyc na sof.fpp? "
Zdrowie lamerów bez nich (nas) świat byłby do d..y

__________________
Teuton GG#4805299
Niema prawdziwego szczęścia bez prawdziwych potrzeb
<<< VOLTER >>>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-08-2002 09:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Teuton Znajdź więcej post'ów przez  Teuton Dodaj Teuton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Teuton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

ano panowie... bo i ze mnie jest calkiem zielona a faq.. hmmm ciekawy pomysl moze tez zaistnieje na sof.fpp

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-08-2002 09:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

Nooooo

i o taki odzew chodziło
.... a okna wybijać w ścianach to sam się juz nauczyłem

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-08-2002 12:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
El_Mariachi
Gitarzysta



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Sosnowiec

No to panowie zabierać się do pisania? Może ktoś zrobi jakiś plan i potem ludzie będą o danych rzeczach pisać, co?

__________________
Jesteśmy tylko małymi pakietami w tym Internecie życia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-08-2002 20:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil El_Mariachi Znajdź więcej post'ów przez  El_Mariachi Dodaj El_Mariachi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać El_Mariachi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

quote:
Napisane oryginalnie przez El_Mariachi
No to panowie zabierać się do pisania? Może ktoś zrobi jakiś plan i potem ludzie będą o danych rzeczach pisać, co?


No to moze ty El_mariachi zrobisz ten plan a pozniej nam go przedstawisz ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-08-2002 21:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
El_Mariachi
Gitarzysta



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Sosnowiec

quote:
Napisane oryginalnie przez Gazdzik


No to moze ty El_mariachi zrobisz ten plan a pozniej nam go przedstawisz ?



FAQtycznie, mógłbym zrobić P Trzeba to przemyśleć ) Ale tak serio to to ma być o grze czy o stawianiu serwerów??

__________________
Jesteśmy tylko małymi pakietami w tym Internecie życia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-08-2002 21:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil El_Mariachi Znajdź więcej post'ów przez  El_Mariachi Dodaj El_Mariachi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać El_Mariachi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

quote:
Napisane oryginalnie przez El_Mariachi


FAQtycznie, mógłbym zrobić P Trzeba to przemyśleć ) Ale tak serio to to ma być o grze czy o stawianiu serwerów??



O jednym i drugim )). O czym ci wygodniej zrob najpierw a pozniej o drugim, daj do wgladu nam i bedzie good D

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-08-2002 21:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
whitelion
...



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: wawa

pewine o tym wiecie ale jak ktoś jest laikiem w tych sprawach - stawianie serwów - to radziłbym sie zainteresować programem sof2 runner. tam sie to da zrobić prawie w "białych rękawiczkach"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-08-2002 22:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil whitelion Kliknij tutaj by wysłać e-maila do whitelion Znajdź więcej post'ów przez  whitelion Dodaj whitelion do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać whitelion prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Teuton
Pełzająca Bundeswera



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Marki

Thumbs up w tych sprawach - stawianie serwów - to radziłbym ...

Pięknie i tutaj opis co i jak ) o to właśnie chodzi

__________________
Teuton GG#4805299
Niema prawdziwego szczęścia bez prawdziwych potrzeb
<<< VOLTER >>>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-08-2002 22:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Teuton Znajdź więcej post'ów przez  Teuton Dodaj Teuton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Teuton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
El_Mariachi
Gitarzysta



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: w tych sprawach - stawianie serwów - to radziłbym ...

quote:
Napisane oryginalnie przez Teuton
Pięknie i tutaj opis co i jak ) o to właśnie chodzi

Ja nie stawiałęm nigdy serwera, nie ma po co ) Więc w kwestii komfiguracji serwera jestem zielony )

__________________
Jesteśmy tylko małymi pakietami w tym Internecie życia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-08-2002 23:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil El_Mariachi Znajdź więcej post'ów przez  El_Mariachi Dodaj El_Mariachi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać El_Mariachi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

osobiscie pare razy mi sie zdazylo postawic serwer i robilem to wszystko co robi sof runner recznie za pomoca edycji config,cfg cub wklepywaniem komend w konsole z programem sof runner spotakalem sie ale po probach postawienia serwera zdemolowal mi moj misterny konfig gry ktory musialem potem odbudowywac za pierwszym takim posunieciem skonczylo sie na reinstalacji gry potem wiedzilem czym grozi uzycie tego programu i ubezpieczalem sie kopiami zapasowymi program faktycznie jest funkcjonalny wiele mnie nauczyl co do konfiguracji serwera ale ja nie potrafie sie nim poslugiwac dobrze nie wiem czy ma bledy czy to ja cos sknocilem podejrzewam ze ja
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-09-2002 00:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

Bosh !!! Juzef - po tylu latach usilnych starań ze strony wielu, wielu nauczycieli, po ogromnych wydatkach poniesionych przez polski system edukacyjny, po ogromnym wysiłku jaki państwo włożyło w twoją naukę - Ty nadal nie potrafisz użyć podstawowych znaków interpunkcyjnych
Plizzzzzz - zacznij pisać po ludzku bo nie sposób zrozumieć przekazu niesionego przez Twe słowa

A teraz w kwestii FAQ:
odpowiem sobie sam na jedno ze swoich pytań:
pyt.2
Odp:
Aby nagrać demko
serwer musi mieć parametr /g_synchronousClients ustawiony na 1
W katalogu base tworzymy katalog demos
Aby zacząć nagrywanie piszemy w konsoli: /record [nazwa demka] (oczywiście bez nawiasów)
Aby skończyć nagrywanie piszemy: /stoprecord

Aby odtworzyc demko piszemy: /demo [nazwa demka]

Na podstwawie tutoriala
http://www.sof2center.com/modules.p...wpage&pid=8
<== tam też pozostałe informacje o demkach (jak robić z nich divX-y itp)

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-09-2002 17:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

kulla nie ma bata wyjasnie ci ze na forach pisze bez polskich interpunkcji i wielkich liter ponadto zdazaja mi sie bledy ortograficzne ) to nie kwestja polskiego systemy edukacyjnego tylko mojego lenistwa

a co do faq gratuluje mi by sie nie chcialo szukac
mam tylko jedno pytanie jakie konsekwencje wywoluje wstawienie tego parametru na serwerze tzn czy jakies dodatkowe obciazenia serwera i lacz

ps zadzwon to ci wyjasnie to co mam do przekazania

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-09-2002 17:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
El_Mariachi
Gitarzysta



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Sosnowiec

Ja zauważyłem, że po włączeniu g_synchronousclients ping jest taki sam tylko, że czas reakcji np na ruch myszką (po stronie klienta, nie serwera chyba) jest bardzo duży co znacznie utrudnia grę. Osobiście proponuję sobieakiego binga zrobić:

bind PgUp "g_synchronousclients 1; record; g_synchronousclients 0"
bind HOME "stoprecord"

Użyteczne bo rzadko się używa tych klawiszy (jeśli ktoś gra po lewej stornie klawiatry P ale to nie ma znaczenia bo bindy sobie mozna zmienić), pierwszy ustawia g_synchronouclients na 1, rozpoczyna nagrywanie, wyłącza g_synchronousclients tak, żeby nie było tego efektu o którym mówiłem ) A drugi bind kończy demo P

__________________
Jesteśmy tylko małymi pakietami w tym Internecie życia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-09-2002 21:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil El_Mariachi Znajdź więcej post'ów przez  El_Mariachi Dodaj El_Mariachi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać El_Mariachi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
whitelion
...



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: wawa

no zmyślne, nie powiem, zmyślne

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-09-2002 21:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil whitelion Kliknij tutaj by wysłać e-maila do whitelion Znajdź więcej post'ów przez  whitelion Dodaj whitelion do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać whitelion prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
El_Mariachi
Gitarzysta



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Sosnowiec

Dziękuję P Ale to tylko taki mały bindzik (dwa? P )

__________________
Jesteśmy tylko małymi pakietami w tym Internecie życia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-09-2002 22:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil El_Mariachi Znajdź więcej post'ów przez  El_Mariachi Dodaj El_Mariachi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać El_Mariachi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
whitelion
...



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: wawa

przy tej liście komend (nad którą, rozumiem pracujemy ) przydałoby sie dorzucić pare słow o tym jak robić i używać skryptów w sofie, bo rozumiem że da sie, ten powyższy przykład też przypomina nieco mały skrypcik

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-09-2002 23:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil whitelion Kliknij tutaj by wysłać e-maila do whitelion Znajdź więcej post'ów przez  whitelion Dodaj whitelion do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać whitelion prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

Małe pytanko. Czy g_synchronousclients jest komendą serwera czy klienta? (nie zdąże pewnie dziś sprawdzić, a ciekawość mnie zżera ).
Chodzi o to czy żeby nagrać demko sposobem Gitarzysty nie trzeba mieć przypadkiem uprawnień admina ?

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2002 09:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

kula przeczytaj to co napisales wyzej
z tego wynika ze musi byc wlacozne na serwerze
jak chcesz sprawdzic to odezwij sie do mnie to postaram ci sie to umozliwic
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2002 11:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

hmmm... wiem co napisałem wyżej, ale mi chodziło o ten kruciutki skrypcik Gitarzysty. Z tego skryptu możnaby wnioskować że włączenie tej funkcji jest mozliwe również z poziomu zwykłego gracza ....
A jak znajde spokojna chwilę to sobie to sprawdze.
BTW - na joltach g_synchronousclients jest ustawione na 0
A już miałbym takie ładne demko

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2002 15:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

kula wytlumacze choc zapewne wiesz
na serwere musi byc wlaczone g_synchronousclients 1 bez tego ani rusz
nie potrzebujesz uprawnien admina czyli chasla dostepu do konsoli serwera zeby moc nagrac demo
chaslo jest potrzebne jesli chcesz zmienic g_synchronousclients na serwerze 51
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-09-2002 02:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

Ha, ale jest metoda żeby to obejść (chyba). Jeśli są właczone głosowania to można różne żeczy przegłosować ... ostatnio przegłosowaliśmy zmiane grawitacji na serwie
Może z tym synchroniusem też się tak da ?

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-09-2002 12:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
whitelion
...



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: wawa

może ale przy głosowaniu można siobie, zdajsie ustawić na co wolno głosować a na co nie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-09-2002 14:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil whitelion Kliknij tutaj by wysłać e-maila do whitelion Znajdź więcej post'ów przez  whitelion Dodaj whitelion do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać whitelion prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
El_Mariachi
Gitarzysta



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Sosnowiec

Ja tam nie wiem, osobiście nie spotkałem się jeszcze z serwerm żebym ni emógł nagrywać dema.

__________________
Jesteśmy tylko małymi pakietami w tym Internecie życia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-09-2002 19:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil El_Mariachi Znajdź więcej post'ów przez  El_Mariachi Dodaj El_Mariachi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać El_Mariachi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

z tego co wiem to serwer ustala co mozna glosowac
nie jestem pewnien oczywiscie na 100%
podejrzewam ze admini wlanczaja sobie opcje nagrywania gdy chca cos nagrac musi to miec jakies uzasadnienie byc moze lacza albo obciazenie serwera

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-09-2002 01:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
El_Mariachi
Gitarzysta



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Sosnowiec

Ale ja zasadniczo nie wiem co ty mówicie ,że na Joltach demka nie da się nagrywać??? Grałem wczoraj i demko mam. Pozatym g_synchronousclients jest komendą klienta imho a nie serwera.

__________________
Jesteśmy tylko małymi pakietami w tym Internecie życia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-09-2002 21:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil El_Mariachi Znajdź więcej post'ów przez  El_Mariachi Dodaj El_Mariachi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać El_Mariachi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

Ty mówicie?
Ja mówić , moja wielka osba nie moooc nagrać demko na jeden z joltów. Być zły z tego powoda
Ale inne jolta może móc nagrywać ... moja nie wiedzieć

Moja przepraszać za ten nieelegancki atak na słownictwo kolegi ... ale moja mieć ciężki dzień

uuuuuhhhhhhhhhhhhhh musze troche pozabijać!!!!!!!!!!!!!!!

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-09-2002 22:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

kula moc sie po polski wyrazac bo pietaszek nie rozumiec co kula mowic
kula sie uczyc na wyzsza uczelnia i chyba potrafic sie napisac
przetlumacze dla wszystkich
kula pisz po polsku bo cie nie rozumiem chyba sie uczysz na studiach i powinienes sie potrafic wyslawiac
a skoro jak dobrze zrozumialme mowiesz ze na ktoryms z joltow nie mana nagrac dema to powiedz na ktorym odrazu

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2002 04:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:16.    Strony (6): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions