Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Bf 2 - Demo Jest Juz!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

Exclamation Bf 2 - Demo Jest Juz!

http://www.gamespot.com/promos/bf2demo.html 547MB - kilka FTP'ow

ftp://largedownloads.ea.com/pub/dem...edemoserver.exe server dema - samodzielny - 35MB

po 2 godzinach gry - wrazenia calkiem dobre ale jest jakis taki niedosyt, niespelnienie...

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Edytowane przez boski *PL* dnia 11-06-2005 o godz. 11:17

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2005 00:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

Piszcie coś, warte ściągnięcia?

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2005 17:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Piszcie coś, warte ściągnięcia?

pewnie, ze warto... zawsze cos nowego

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2005 17:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Piszcie coś, warte ściągnięcia?


No co mam Jerry Ci napisać? Mi osobiście się gra nie podoba. Grafa niby wypasiona, ale.... . No właśnie, ale; np. walka odbywa się w pięknej słonecznej pogodzie i niby wszystko widać, lecz jak tylko wejdziesz pod dach stacji benzynowej lub do jakiegoś budynku, to już nic nie widać Duże problemy z zabijaniem. Brak respawtime i wiele jeszcze by wymieniać. Mi osobiście gra sie nie podoba i wątpie, żebym sie do niej przełamał. Pozostaje mi JO(na którym zostane sam) lub cheaterskie BHD Musze szukać coś nowego Podkreślam, że to tylko moje zdanie. Z tego co widze, inni są nią zachwyceni.

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2005 19:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
(...) Mi osobiście gra sie nie podoba i wątpie, żebym sie do niej przełamał. Pozostaje mi JO(na którym zostane sam) lub cheaterskie BHD Musze szukać coś nowego Podkreślam, że to tylko moje zdanie. Z tego co widze, inni są nią zachwyceni.
po kilku godzinach gry mam podobne odczucia... grafika w JO o niebo lepsza - ale mniej wymagajaca w BF2.
chyba troszke przereklamowany ten produkt...

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2005 20:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Znam odpowiedź.... SWAT 4 ;D

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2005 20:53
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
.....
chyba troszke przereklamowany ten produkt...




Troszke???!!!!

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2005 21:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ciekawe co powiedzą inni.... Ci którzy uznali tą grę za dobrą "z urzędu". Ja jeszcze nie grałem więc się nie wypowiem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2005 21:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zeo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2004
Lokalizacja:

Co do grafiki to jest ona dobra ale też racja nie jest rewelacyjna jakiej się niektórzy spodziewali przy tych wymaganiach. Engine Half Lifa 2 jest o niebo lepszy. Co do ciemnych miejsc to myśle że to jednak wina odpowiedniego ustawienia opcji gry. Jest grywalna nawet jak ktoś lubi czołgami czy samolotami polatać to napewno go wciągnie. Nie mniej nie więcej poprostu kolejna odsłona kultowej gry EA. Jak nikt nie wyda niczego lepszego to pewnie będe w nią grał razem z klanem CQF, chociaż gdyby nie klan to bym pewnie w CSa grał. W samo demo dzień po premierze gra więcej ludzi niż w bhd kiedykolwiek więc napewno będzie z kim rywalizować.Moim zdaniem warto ściągnąć i chociaż oblukać czy nam się spodoba jeśli oczywiście sprzęt pociągnie bo ma troche za duże wymagania jak na taką grafike. Mogła być lepsza ale i tak to chyba najlepsza tego typu gra na tą chwile.

__________________
:::::||:::::

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2005 22:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zeo Znajdź więcej post'ów przez  Zeo Dodaj Zeo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zeo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Myślę że jest jeszcze za wcześnie na definitywne „skazywanie” bądź „gloryfikowanie” gry.
Jak dla mnie na dzień dzisiejszy największym błędem DEMO jest pominięcie graczy używających „strzałek”, gdyż nie można ustawić „klawiszologi” dla tego stylu gry(klawisze "del","end" oraz połowa numerycznej jest niedostępna). Szkoda że EA jak na razie zapomniała że nie wszyscy lubią operować „WSAD-em”

__________________
OTO GRUPA WŁAŚNIE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2005 23:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VAV
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

Pograłem troche w demko i nie widze szans aby updaty przekonały mnie do tej gry, chyba jednak pozostane przy AA i CSS (moim skromnym zdaniem BF2 to qpa ).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2005 02:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VAV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VAV Znajdź więcej post'ów przez  VAV Dodaj VAV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VAV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
)... lub cheaterskie BHD...

Przepraszam bardzo ale nowa wersja argusa 1.2i blokuje wszystko co jest dostępne na rynku cziterskim, nawet czity z czerwonymi postaciami, nie widziałem jeszcze kogoś żeby czitował mając zainstalowanego argusa. Zreszta każda liga teraz wymaga argusa i mecze grane są tylko argus only.

__________________

Edytowane przez *|SLS|*K@pitano dnia 12-06-2005 o godz. 12:21

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2005 09:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cierń
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: W-wa

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
Przepraszam bardzo ale nowa wersja argusa 1.2i blokuje wszystko co jest dostępny na rynku cziterskim, nawet czity z czerownymi postaciami, nie widziałem jeszcze kogoś żeby czitował mając zainstalowanego argusa. Zreszta każda liga teraz wymaga argusa i mecze grane są tylko argus only.




heheh Choc Cie juz nie lubie to musze Ci przyznac racje we wczorajszym meczu wszystko bylo cacy,nikogo nie podejrzewam o cheatowanie .Wiec fakt faktem BHD z argusem to ta lepsza delta .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2005 11:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cierń Znajdź więcej post'ów przez  Cierń Dodaj Cierń do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cierń prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
Przepraszam bardzo ale nowa wersja argusa 1.2i blokuje wszystko co jest dostępny na rynku cziterskim, nawet czity z czerownymi postaciami, (...)

i nie tylko czity... rowniez sporo innych dziala jak armia radziecka w 44-tym roku

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2005 12:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yaRan
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

a co wy wogole wiecie o zabijaniu?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2005 16:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yaRan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yaRan Znajdź więcej post'ów przez  yaRan Dodaj yaRan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yaRan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez yaRan
a co wy wogole wiecie o zabijaniu?


sprecyzuj prosze...

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2005 17:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
sprecyzuj prosze...


lepiej nie ....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2005 18:50
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
lepiej nie ....

moze faktycznie... lepiej nie

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2005 19:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

chym, jestem troszkę zaskoczony tym co tu zostało napisane i z ciekawości oblukam ten tytuł

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2005 18:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

Za tydzień ma być premiera w empiku

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2005 08:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

Powoli, powoli zaczynam coś tam grać poczekam na całą gre, to moze sie przełamie.

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2005 15:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

no coś tam w sobie ma

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2005 22:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:39.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions