Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > DOOM III > PC Gamer o Doom3
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

PC Gamer o Doom3

Pojawiły się w internecie skany z artkułu jaki ma być opublikowany w grudniowym numerze tego pisma.
Polecam odwiedzić www.cyberfight.ru bądź rodzimą konkurencję q3.

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-10-2002 11:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

Dzięki . Co prawda newsa sam znalazłem, ale i tak thx Moim zdaniem screeny naprawde sa godne uwagi. D3 to bedzie gra na miare swoich poprzednikow...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-10-2002 15:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BK]FritzKrieg
aka Cujo



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: U.A.C.

Nie wiem jak wy ale ja musialem zmieniac bielizne po obejrzeniu tych skanow

Tutaj macie linka bezposrednio do nich:
http://www.chuk.tk/

__________________


One of us equals many of us. Disrespect one of us - u'll see plenty of us.

IRCnet - #wolfpl, #globalops

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-10-2002 21:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BK]FritzKrieg Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BK]FritzKrieg Znajdź więcej post'ów przez  [BK]FritzKrieg Dodaj [BK]FritzKrieg do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BK]FritzKrieg prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez j@rzabek
Dzięki . Co prawda newsa sam znalazłem, ale i tak thx Moim zdaniem screeny naprawde sa godne uwagi. D3 to bedzie gra na miare swoich poprzednikow...

BTW.

Good work Jarzabek...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-10-2002 07:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

slawek to znalazl nie j@rzabek. Tak swoja droga to oni za duzo tych screenow pokazuja W koncu ludzia sie to wyszko przeje. Jeszcze pol roq beda opozniac premiere D3 i nie bedzie to juz taka rewelacja

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-10-2002 10:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
slawek to znalazl nie j@rzabek. Tak swoja droga to oni za duzo tych screenow pokazuja W koncu ludzia sie to wyszko przeje. Jeszcze pol roq beda opozniac premiere D3 i nie bedzie to juz taka rewelacja


Boże ten news jest na tylu stronach, że jego znalezienie absolunie nie wymagalo jakiejkolwiek inwencji tworczej. Podziekawac nalezy kolesiowi ktory zdobyl ten material

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-10-2002 11:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez j@rzabek
Boże ten news jest na tylu stronach, że jego znalezienie absolunie nie wymagalo jakiejkolwiek inwencji tworczej. Podziekawac nalezy kolesiowi ktory zdobyl ten material



No dobra Tak czy siak screeny ciagle pokazuja to samo z roznych ujec przejadly mi sie.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-10-2002 12:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

pierwsze powazne info to poznamy pod koniec tego roku ciekawe ile bedzie wazyl beta test

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-10-2002 13:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

http://www.sharereactor.com/release.php?id=2946

Jak komus dobrze kapie eOsiolek to niech pociagnie to demko.

BTW. Pierwszy ten pliczek znalazl tulup

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-11-2002 11:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez rcube
http://www.sharereactor.com/release.php?id=2946

Jak komus dobrze kapie eOsiolek to niech pociagnie to demko.

BTW. Pierwszy ten pliczek znalazl tulup


A jakas wersja na ftp czy http - nie mam osiolka...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2002 11:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Lucas
A jakas wersja na ftp czy http - nie mam osiolka...


hehe.. spokojnie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2002 20:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez j@rzabek
hehe.. spokojnie.

Juz sciagnalem - laski bez

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2002 21:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Lucas
Juz sciagnalem - laski bez


ja bede mial jutro pewno Tak ze cos o tym napisze pewno

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2002 15:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

A ja w to grałem, a wy nie-e

Imo śmieszna gierka Fajnie zrobili efekt gdy stwory zadają obrażenia. Na ekranie widać czerwoną plamę, kawałek stwora i ciekawy efekt zawrotu głowy (coś jak fov 150 ). Tylko textury są dość średniej jakości. No ale alfa to alfa . No i jeszcze fajnie można zrzucać różne przedmioty z półek, czy też pourywane nogi z krzeseł . Generalnie QL. Tylko mało straszne (Pefnie dlatego, że każdy moment znałem na pamięć z trailer'a )

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2002 16:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]RoL
A ja w to grałem, a wy nie-e


Tez mam i tez gralem

Nie moge doczekac sie full ver...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2002 20:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gith
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Lublin

AAAAAAAAAAGRH!

Nie obczajam tego gupiego osiolka... moze mi ktos wytlumaczyc co i jak? PLEASE !!!!!

mam wersje 6.1 (tzn instalka nazywa sie eDonkey61.exe)

__________________
"DOOM shall never die... only the players."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-11-2002 10:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gith Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gith Znajdź więcej post'ów przez  Gith Dodaj Gith do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gith prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez Gith
AAAAAAAAAAGRH!

Nie obczajam tego gupiego osiolka... moze mi ktos wytlumaczyc co i jak? PLEASE !!!!!

mam wersje 6.1 (tzn instalka nazywa sie eDonkey61.exe)



Tu sie spytaj:
Hardware/Software

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-11-2002 13:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

[FPP]Shooler: beszczelnie reklamujesz inne forum. Wstydziłbyś się ;>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-11-2002 14:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez Deadpool
[FPP]Shooler: beszczelnie reklamujesz inne forum. Wstydziłbyś się ;>


Przepraszam ze reklamuje Twoje forum ;D

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-11-2002 15:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

O to mi chodziło. Ja nie chce reklamy mojego forum ;>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-11-2002 18:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:58.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions