Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Warszawa hmm szkoda slow...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[P12]Ciapa
Smierdzacy Frag to Ya



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Buda

eeee a mnie to byscie rozpoznali nawet jakbym na rowerze zapierdalal

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 15:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]Ciapa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]Ciapa Znajdź więcej post'ów przez  [P12]Ciapa Dodaj [P12]Ciapa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]Ciapa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

http://pliki.gorilla.com.pl/ sciagnijcie se filmik i pliki z tekstem do niego (tekst jeszcze w produkci patche beda nedlugo ) (TEN PLIK aVI sciagajcie )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 13:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[s]headhunter
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

mazoor co za turniej i czemu mnie tam nie bylo ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 14:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [s]headhunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [s]headhunter Znajdź więcej post'ów przez  [s]headhunter Dodaj [s]headhunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [s]headhunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P12]Ciapa
Smierdzacy Frag to Ya



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Buda

quote:
Napisane oryginalnie przez mAJKiEL
http://pliki.gorilla.com.pl/ sciagnijcie se filmik i pliki z tekstem do niego (tekst jeszcze w produkci patche beda nedlugo ) (TEN PLIK aVI sciagajcie )


Majkel ty cpunie i pijaku twoja mordeczke wszedzie bym poznal ale fakt niezly filmik pokazuje to co nasza mlodziez w dzisiejszych czasach pokazuje

Pozdro i Good Blow Job Majkel

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 06:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]Ciapa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]Ciapa Znajdź więcej post'ów przez  [P12]Ciapa Dodaj [P12]Ciapa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]Ciapa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ViV
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r

bo w wawie byle kto nieda rady za kierownica!
bedziesz jechal jak ***** to prze******!
tzreba sie wpychac pzrejezdzac na czerwonych i wogole akcje odpierdalac! a jak jakis kolo z wioski do wawy przyjezdza t w szoku jest bo nie wie co sie dzieje!
A tak wogole to co ma prowadzenie samochodu do gry w cs?




Ja jestem z Warszawy i ja jestem kierowca. Niby chamstwo kierowcow warszawskich jest wielkie. Ale uwierzcie mi szlag mnie trafia jak jedzie jakis koles MArszalkowska ( jedna z najwiekszych ulic Warszawy ) na "chamskich blachach" 50 na h lewym pasem. i nie ma zamiaru zjechac na bok mimo ze jade za nim juz 2 minuty zdezak po zderzaku. A jak dam mu sygnal swiatlem to zaraz ale ci warszawcy kierowcy to chamy. W warszawie jakbysmy jezdzili tak jak przepisy wymagaja to niestety ale rozladowanie korkow zajmowalo by 24 h na dobe. Wynika to z 3 krotnie przeciazonej infrastruktory miasta. To spadek po komuchach ktorzy zamist budowac nowe miasto robilo megalopolis . Dlatego prosze kierowcow " jezdzacych inaczej " niech zapoznaja sie ze zwyczajami panujacymi na drogach w konkretnym miescie a nie tylko ze przepisami. Najlatwiej powiedziec ze chamy z warszawy jezdza kolega moj z poznania po 2 miechach spedzonych w Warszawie tak samo jezdzi i sie denerwuje na nie warszawskich kierowcow ktorzy blokuja droge. Ponadto nie mam zastrzezen co do "innych" kierowcow ale takie miasto jak Warszawa jest tylko jedne w Polsce i wlasciwie powinni napisac odrebne przepisy dla niej .

Pozdro

__________________
Warhead

i wszystko jasne .... czasami ciemne ... a czasami z korzonkami .... a |||Szkrable||| to moja pasja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2002 10:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ViV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ViV Znajdź więcej post'ów przez  ViV Dodaj ViV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ViV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Tez jezdze szybko i wkurza mnie jak mnie ktos przyblokuje w wyzej opisany sposob , ale to nie o to chodzi !

Ile razy widzialem jak Warszawiak wpycha sie na miejscie na parkingu , nie zdazyl mi sie widziec zeby kogos wpuscil ( mi sie to zdarza czesto , a jestem mlodym "agresywnym" kierowca ) . Ogolnie do Warszawiakow nic nie mam , wujek tez jest z Warszawy posrednio i w podobny sposob jezdzi !


Btw. ViV skad wziales tyle kawalow ? Wiesz o czym mowie tez sie troche podlaczylem , ale ty po prsotu zasypales ludzi ! Dobry pomysl !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2002 11:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ViV
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

cos musze robnic by stress odreagowac sesja w trakcie ;0

Jestem stalym bywalcem boardow z kawalami

Pozdro

__________________
Warhead

i wszystko jasne .... czasami ciemne ... a czasami z korzonkami .... a |||Szkrable||| to moja pasja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2002 11:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ViV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ViV Znajdź więcej post'ów przez  ViV Dodaj ViV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ViV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez ViV



Ja jestem z Warszawy i ja jestem kierowca. Niby chamstwo kierowcow warszawskich jest wielkie. Ale uwierzcie mi szlag mnie trafia jak jedzie jakis koles MArszalkowska ( jedna z najwiekszych ulic Warszawy ) na "chamskich blachach" 50 na h lewym pasem. i nie ma zamiaru zjechac na bok mimo ze jade za nim juz 2 minuty zdezak po zderzaku. A jak dam mu sygnal swiatlem to zaraz ale ci warszawcy kierowcy to chamy. W warszawie jakbysmy jezdzili tak jak przepisy wymagaja to niestety ale rozladowanie korkow zajmowalo by 24 h na dobe. Wynika to z 3 krotnie przeciazonej infrastruktory miasta. To spadek po komuchach ktorzy zamist budowac nowe miasto robilo megalopolis . Dlatego prosze kierowcow " jezdzacych inaczej " niech zapoznaja sie ze zwyczajami panujacymi na drogach w konkretnym miescie a nie tylko ze przepisami. Najlatwiej powiedziec ze chamy z warszawy jezdza kolega moj z poznania po 2 miechach spedzonych w Warszawie tak samo jezdzi i sie denerwuje na nie warszawskich kierowcow ktorzy blokuja droge. Ponadto nie mam zastrzezen co do "innych" kierowcow ale takie miasto jak Warszawa jest tylko jedne w Polsce i wlasciwie powinni napisac odrebne przepisy dla niej .

Pozdro


Popieram w 100% Jak ja lubie kierowcow z okolic wawki (rejestracje Wf...... zradza )
wjezdza taki na rondo i nie wie o co biega, nie wspomne juz o wiekszym skrzyzowaniu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2002 15:13
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif
Tez jezdze szybko i wkurza mnie jak mnie ktos przyblokuje w wyzej opisany sposob , ale to nie o to chodzi !

Ile razy widzialem jak Warszawiak wpycha sie na miejscie na parkingu , nie zdazyl mi sie widziec zeby kogos wpuscil ( mi sie to zdarza czesto , a jestem mlodym "agresywnym" kierowca ) . Ogolnie do Warszawiakow nic nie mam , wujek tez jest z Warszawy posrednio i w podobny sposob jezdzi !


Btw. ViV skad wziales tyle kawalow ? Wiesz o czym mowie tez sie troche podlaczylem , ale ty po prsotu zasypales ludzi ! Dobry pomysl !


Sorry jak jest miejsce na parkingu to mam czekac az ktos mi je zajmie? Wbijam sie poki wolne i wale innych! Tak sie w Wawie jedzi!!!!! I daj spokoj, kierowcy w Stolicy musza miec silna psychike.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2002 15:17
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

quote:
Napisane oryginalnie przez [P12]Ciapa


Majkel ty cpunie i pijaku twoja mordeczke wszedzie bym poznal ale fakt niezly filmik pokazuje to co nasza mlodziez w dzisiejszych czasach pokazuje

Pozdro i Good Blow Job Majkel


buheheh wiesz ten filmik byl pokazowka mozliwosci polskiej mlodziezy
PS.
Czy odtwarzales go z napisami ?

PS.2
ja to oczywiscie ten nie w dresie a ten rudy to moj kumpel i u niego to krecilismy ten z dlugimi wlosami to moj drugi kumpel on pracuje w WP.pl wsumie to fajne sa z nimi jazdy

PS.3
co do tego blow job to sorry niejestem pedalem i nie "Poleruje Kabury"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2002 20:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

pytanko

To wsumie ktory chlejus wciagnal tyle czystej ? I to bez zagrychy ? Jacy twardzieje , ja tam musze miec paluszki do tego !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2002 10:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Lajkonik?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2002 14:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX
Lajkonik?


W zasadzie to obojetne , tylko mocno slone musza byc !
Lajkonik sa dobre , bo sa grube !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2002 15:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:26.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions