Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Tribes2 > Tower nie żyje...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Hamil_Hamster
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Tower nie żyje...

Przydało by się ogłosić to oficjalnie.

A więc klan, kóry wg. niektóych był wszelkim źródłem zła na polskiej "scenie" T2 można z dniem dzisiejszym uznać za 100% zimnego trupa.
Cóż, od dawien dawna klan nie grał żadnego meczu, jakiś czas temu zamknięto nam jedno forum, po krótkim czasie jeszcze inne (osobiście żałuje, bo na obu forach był tekst o Team Speak dla mało bystrych który napisałem i troche mi go szkoda...).
Dzisiaj na kanale #tower byłem jedynym członkiem klanu (na ogół idlowały jeszcze z 2 osoby) a na priv w ogóle jedyną osobą.
Wnioski chyba oczywiste?

Na pocieszenie zostaje po klanie ładny tag...

Miło było czasami z Wami zagrać, zdarzały się całkiem niezłe scrimmy, ale niestety ostatnio ludzie zaczeli tracić cierpliwość do klanu + wyjazdy na wakacje = klan nie do uratowania.

Ja to już mam takie szczęście...ech...Tower był drugim klanem którego byłem członkiem a przy okazji drugim klanem którego oglądam upadek na wakacje (wcześniej był PoL), powody te same : nie ma komu grać, a jak jest to nikomu się nie chce.

__________________
eee...no właśnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-07-2004 21:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hamil_Hamster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hamil_Hamster Znajdź więcej post'ów przez  Hamil_Hamster Dodaj Hamil_Hamster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hamil_Hamster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
wayha
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Kraków

R.I.P.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-07-2004 21:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil wayha Kliknij tutaj by wysłać e-maila do wayha Znajdź więcej post'ów przez  wayha Dodaj wayha do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać wayha prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Icea
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2004
Lokalizacja:

Re: Tower nie żyje...

quote:
[i]Tower był drugim klanem którego byłem członkiem a przy okazji drugim klanem którego oglądam upadek na wakacje (wcześniej był PoL), powody te same : nie ma komu grać, a jak jest to nikomu się nie chce. [/B]


Gdy czytalem tego posta te same slowa pchaly mi sie na usta. Jednak upadek PoL spowodowany byl utrata mojego dostepu do netu... no lider, no team - ludzie sie porozchodzili, czesc poszla do sYs`akow itd. .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-07-2004 22:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Icea Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Icea Znajdź więcej post'ów przez  Icea Dodaj Icea do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Icea prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !

Cool

a my narazie nie planujemy sie rozpadac

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-07-2004 23:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Icea
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2004
Lokalizacja:

Wink

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|StEELhEArT
a my narazie nie planujemy sie rozpadac


Od kiedy to steel taki zgryzliwy sie zrobiles ?!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2004 00:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Icea Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Icea Znajdź więcej post'ów przez  Icea Dodaj Icea do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Icea prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Smok Mlekopij
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja:

Talking

Od razu niezyje phiiiiii Od razu rozpada sie. Bywało gorzej.
Nie ma co dramatyzowac.
Tower jak to Tower moze czasami opustoszec ale stac bedzie puki przynajmniej jedna osoba bedzie nosiła ten tag. a ja przynajmniej nie zamierzam go zdejmowac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2004 01:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Smok Mlekopij Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Smok Mlekopij Znajdź więcej post'ów przez  Smok Mlekopij Dodaj Smok Mlekopij do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Smok Mlekopij prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hamil_Hamster
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|StEELhEArT
a my narazie nie planujemy sie rozpadac


A to ktokolwiek tutaj ma trąd lub inne problemy z rozpadaniem się?

__________________
eee...no właśnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2004 02:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hamil_Hamster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hamil_Hamster Znajdź więcej post'ów przez  Hamil_Hamster Dodaj Hamil_Hamster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hamil_Hamster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !

quote:
Napisane oryginalnie przez Hamil_Hamster
A to ktokolwiek tutaj ma trąd lub inne problemy z rozpadaniem się?

starosc nie radosc

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2004 12:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-=ReSpEcT=-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

hamil ma racje tower nie zyje ... kazdy kto gral w tower juz nie gra w tryby ( nawet ja ) homic kiedys gral ale czekal na odpowiedni moment zeby odejsc counter zrobil to samo .. gdy do niego dzwonie ON JEST ZAWSZE CHORY :> zgredzio on pracuje rozumime to i szanuje ale ja mam czas zadzwoni do mnie lub wpadnie na irca nie to co zly homic ;p owca hmmm bardzo dawno go nie widzialem tak samo z monia jest.. tez olewa tower a ty qter nie odzywj nie bylo cie ponad rok ( chyba ) a tera masz gadane pf... ja przezylem troche z tower i bede to milo wspominac jak steelus mi tlumaczyl co to mf ( pzd steel ) nie chce mi sie pisac co inni gracze tower robia ... ostatnio maped cos dziala ale sam nie da rady ;p ja tez juz nie gram w tryby nie mam juz ich na hdd ... na irca nie ma sensu wchodzic bo i tak bedzie tam pusto...
nie wiem co pisze ale jest fajnie
bede milo wpsominac czasy kiedy bylo tylko tower przed podzialem na tower i sys gdy byli ludzie do gry nikt nie nie wkurzal i wogule bylo super
no to na tyle
cozzz moge powiedziec
pozdro dla kazdego polskiego gracza nawet dla y.y.y.yyy yavora ( ciezlo bylo to napisac )
btw chcialem jeszcze podziekowac za wszystko ))
jak cos to mozna do mnie napisac :> albo na gg zagadac 6132055
no to pa
jeszcze raz pzd dla wszystkich
wzroszylem sie :>
wasz wierny rexio

__________________
|_ () |) /-\ =]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2004 18:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -=ReSpEcT=- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -=ReSpEcT=- Znajdź więcej post'ów przez  -=ReSpEcT=- Dodaj -=ReSpEcT=- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -=ReSpEcT=- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|Piotrusek
Heavy Lover



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez -=ReSpEcT=-

[ciach]
czasy kiedy bylo tylko tower przed podzialem na tower i sys
[ciach]



Lol, takiego podzialu to scena polska nie widziala bo i nie bylo i nie moglo byc o_O

__________________
BOOM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2004 08:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|Piotrusek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sYs|Piotrusek Znajdź więcej post'ów przez  sYs|Piotrusek Dodaj sYs|Piotrusek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|Piotrusek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
borowies
uber 1337zor



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

lol pio, zabrales mi chleb, tez to chcialem napisac . No coz, jako ze jest to pozegnalny post chlopaka to sie specjlanie nie bede wyzwywal. GL w takim razie :o

__________________
10v10/14v14 {ZORN} Simon Destroyer
2v2/3v3/4v4 [omg] Simon Destroyer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2004 08:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil borowies Kliknij tutaj by wysłać e-maila do borowies Znajdź więcej post'ów przez  borowies Dodaj borowies do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać borowies prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-=ReSpEcT=-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

haha stary dobry szymus :> chodzilo mi o czasy jak steela ty (?) bers buld kaczy grali w tower doba ja juz sie nie odzywam pa

__________________
|_ () |) /-\ =]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2004 12:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -=ReSpEcT=- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -=ReSpEcT=- Znajdź więcej post'ów przez  -=ReSpEcT=- Dodaj -=ReSpEcT=- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -=ReSpEcT=- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|Piotrusek
Heavy Lover



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

Wsyscy syscy wtedy pomagali uzupelnic sklad

__________________
BOOM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2004 13:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|Piotrusek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sYs|Piotrusek Znajdź więcej post'ów przez  sYs|Piotrusek Dodaj sYs|Piotrusek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|Piotrusek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
borowies
uber 1337zor



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

od kiedy jestem stary i od kiedy jestem dobry :o szymus co najwyzej ;-)

__________________
10v10/14v14 {ZORN} Simon Destroyer
2v2/3v3/4v4 [omg] Simon Destroyer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2004 18:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil borowies Kliknij tutaj by wysłać e-maila do borowies Znajdź więcej post'ów przez  borowies Dodaj borowies do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać borowies prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
$corcerer
Mad WildCat driver



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Częstochowa

Qter - nie ty jeden.

a mnie podczas czytania tego topika puscili w radiu "przeżyj to sam"


AMEN

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2004 12:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil $corcerer Znajdź więcej post'ów przez  $corcerer Dodaj $corcerer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać $corcerer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
_]|[_Gonzek
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Tower jeszcze zyje. Przynajmniej w moim nicku... I narazie nie planuje tego zmieniać. Nie jestem kimś ważnym dla klanu, ale sentyment mam. Moje poczatki wraz z klanem byly trudne. Pierwsze mecze, duele - to wszystko z wspierającym tagiem w mym imieniu. Szkoda, szkoda... Moze jeszcze da sie jakos odratowac tower po wakacjach, kiedy wszyscy juz beda w domach.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2004 14:33
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !

quote:
Napisane oryginalnie przez _]|[_Gonzek
Tower jeszcze zyje. Przynajmniej w moim nicku... I narazie nie planuje tego zmieniać. Nie jestem kimś ważnym dla klanu, ale sentyment mam. Moje poczatki wraz z klanem byly trudne. Pierwsze mecze, duele - to wszystko z wspierającym tagiem w mym imieniu. Szkoda, szkoda... Moze jeszcze da sie jakos odratowac tower po wakacjach, kiedy wszyscy juz beda w domach.

powodzenia

tak czy siak sYs-L poszukuje dojrzalych emocjonalnie polskich graczy

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2004 19:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-=ReSpEcT=-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

a jakos mnie nie chcieliscie

__________________
|_ () |) /-\ =]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2004 23:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -=ReSpEcT=- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -=ReSpEcT=- Znajdź więcej post'ów przez  -=ReSpEcT=- Dodaj -=ReSpEcT=- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -=ReSpEcT=- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Smok Mlekopij
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja:

Własnie tak sobie czytałem ale nie wpadł mi w oko poscik respecta
i generalnie napisze tak

Embrionku.
Zanim cos napiszesz wsadz młoda goraca głowke pod zimna wode. I najpierw pomysl a potem napisz.
Nie mam zamiaru sie tłumaczyc przed kimkolwiek czemu nie gram czesto. ( no nie zupełnie juz sie tłumaczyłem kilku ludzi ze starej kadry i tym z mniejszym przebiegiem lecz tez zacnym zna moje powody )
A juz naprawde nie "robaczkowi"
Wiesz takie przytyki to ja moge zbierac od weteranow ale na boga "Lekcesiu" nie od ciebie.

Po za tym JA zawsze bede w Tower nawet jak by odszedł porzucił taga to historia gracza zostanie ty dziubasku takiej szansy nie masz nie miałes i nigdy miał nie bedziesz ups

I na tym koniec

Ps. OJjjjjjjjjjj te dzieci dzieci

Pio Gonzek Scor
Jak mi sie wyprostuje cos sie tam pokombinuje nawet dla Fanu.
Jakies scrimiki sie ustawi Np. z Syskimi albo mixa sobie dziabniemy ale trza mi czasu i zdrowia troszku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2004 09:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Smok Mlekopij Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Smok Mlekopij Znajdź więcej post'ów przez  Smok Mlekopij Dodaj Smok Mlekopij do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Smok Mlekopij prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Smok Mlekopij

Jak mi sie wyprostuje cos sie tam pokombinuje nawet dla Fanu.
Jakies scrimiki sie ustawi Np. z Syskimi albo mixa sobie dziabniemy ale trza mi czasu i zdrowia troszku




Racja... trzeba by coś zagrać. W końcu trzeba trzymać fason

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2004 16:27
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
shoti
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

spokojnie panowie, nie zaszybko grzebiecie tower ? Wakacje sie jeszcze nie skończyły, a ja już zauważyłem dwa niezależne nurty odnowicielskie. Pozatym w kochanym _]|[_ zawsze bede ja :>>>>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2004 00:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil shoti Kliknij tutaj by wysłać e-maila do shoti Znajdź więcej post'ów przez  shoti Dodaj shoti do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać shoti prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hamil_Hamster
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez shoti
spokojnie panowie, nie zaszybko grzebiecie tower ? Wakacje sie jeszcze nie skończyły, a ja już zauważyłem dwa niezależne nurty odnowicielskie. Pozatym w kochanym _]|[_ zawsze bede ja :>>>>


Pewnie ja też...
Jednak co z tego? Tower ma teraz znaczenie nie większe od Polskiego Forum - też niby klan, też niby przynależność...ale żadnego meczu to nie zagra.

Rozumiesz o co mi chodzi? Ten klan (*mam nadzieje że tylko na razie) jest wyłącznie sentymentem byłych jego graczy.

__________________
eee...no właśnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2004 01:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hamil_Hamster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hamil_Hamster Znajdź więcej post'ów przez  Hamil_Hamster Dodaj Hamil_Hamster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hamil_Hamster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|Piotrusek
Heavy Lover



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

To moze byscie wkoncu, Hamil, ruszyli leniwe tylki i zagrali jakiegos scrim raz na 2 tygodnie, a nie sie dziwicie ze coraz mniej osob na kanale jest. Gadki "trzeba by cos zagrac" to od kilku miesiecy sa u was a meczu 0. Sami sobie to zawdzieczacie, a teraz sie dziwicie. Z klanu bez meczy mozna co najwyzej zrobic zgrupowanie pokoiku z chata interii.

__________________
BOOM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2004 09:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|Piotrusek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sYs|Piotrusek Znajdź więcej post'ów przez  sYs|Piotrusek Dodaj sYs|Piotrusek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|Piotrusek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hamil_Hamster
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|Piotrusek
To moze byscie wkoncu, Hamil, ruszyli leniwe tylki i zagrali jakiegos scrim raz na 2 tygodnie


Jakby było komu grać to najpewniej już by się komuś zachciało robić scrimm.
A sytuacja jest taka : nie ma graczy, nie ma leadera, nie ma nawet forum = martwy klan.

Zresztą...dawno nie pisałem niczego w stylu "trzeba by cos zagrac" ponieważ nie ma to sensu w odniesieniu do Tower, które i tak nic nie zagra.
Dlatego pisze, że ten klan nie żyje.

__________________
eee...no właśnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2004 11:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hamil_Hamster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hamil_Hamster Znajdź więcej post'ów przez  Hamil_Hamster Dodaj Hamil_Hamster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hamil_Hamster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Owca
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja:

Nawet napisałem dużo słów na temat Tower, ale wykasowałem wątek bo wydał mi się za bardzo górnolotny i melancholijny. Zamknę to może w jednym zdaniu -Tower to MY.
Ja wspominam ten klan nie jako grupę ludzi, którzy mieli osiągnąć jakiś wielki wynik w T2, tylko grupę ludzi którzy brali ogromną przyjemność z gry w jednym zespole bez adminów, CL i innych niepotrzebnych farmazonów.
Czasami niestety niekórzy zapominali o tym, że T2 to gra i spowodowali, że wolę często zagrać z głupim komputerem solo w pici polo. POZDRAWIAM OWCA!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-09-2004 00:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Owca Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Owca Znajdź więcej post'ów przez  Owca Dodaj Owca do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Owca prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:55.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions