Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > ESWC Quake3
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

ESWC Quake3

Co sadzicie o tej imprezce? I jak sie Wam podoba prowadzony przez nas coverage?

cha0ticz szaleje i chyba nie ma watpliwosci, ze wyjdzie z grupy - bardzo podoba mi sie jego gra. Z kolei StGermain i Akiles... Jakos tak nigdy nie bylem do nich przekonany i teraz to chyba widac. Dostaja w pupe az milo popatrzec

W grupie B niepodzielnie kroluja z4 i z4muz - w sumie nie ma sie czemu dziwic, od poczatku na nich stawialem i to oni wyjda z grupy - nie zaden death A to, ze z4muz dostal z z4... Well, bylo do przewidzenia. Ale i tak 2:1, wiec widac, ze z4muz moze jeszcze sporo namieszac. Wierze w tego kolesia - szczegolnie po tej galerii z wyprawy do Amsterdamu

Grupa C to z kolei poki co Cooller i fazz. Co do tego pierwszego to chyba nie ma co sie wypowiadac - wiadomo, ze znajdzie sie na podium. Fazz? Hmm... w sumie wolalbym, zeby jego miejsce zajal socrates. O Rocketboyu mam podobne zdanie co o StGermain i Akilesie. A blokey to IMO taka zapchajdziura turnieju Podobnie zreszta jak dreg

Nie jestem zadowolony z poczynan Daler'a... To naprawde fajny koles, lubie go i obiecal mi nawet, ze zarobie troche E$ na nim... Przeliczylem sie :/ Szkoda mi tez reef'a, ktory IMO zachowal sie zajebiscie po zdarzeniu z LeXeR'em. IMO powinien na koniec dostac jakas nagrode za Fair-Play czy cos.

Tyle tak pokrotce. Ide sobie teraz obejrzec kilka demek i spac. Jutro kolejny ciekawy dzien, mam zamiar jeszcze jutro cos stworzyc do czytania konkretniejszego

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2003 23:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
manyec
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Bielsko-B

moim zdaniem coverage zajebisty
krotko ,rzeczowo i przejrzyscie (czego nie mozna powiedziec o
systemie komentsow)
jako stary dziad siedze sobie na gtv w papuciach i lookam i dziwi mnie troche lexer ,dla mnie jak dotad najwieksza niespodziewanka
po demach ,ktore ostatnio odladalem nie dal bym za niego 5 groszy , a tu prosze - zajebista swierzosc i polot w grze

licze ze jutro tyz sie postarasz
gw

P.S.
zrobcie te komentarze ,tak zeby sie chcialo komentowac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-07-2003 22:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil manyec Kliknij tutaj by wysłać e-maila do manyec Znajdź więcej post'ów przez  manyec Dodaj manyec do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać manyec prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

Sweep - odwalasz kawal zajebistej roboty!
Szkoda tylko, ze ja nie mam teraz stalki, bo tak sie cieszylem na mozliwosc robienia relacji ;/

GL dalej ...

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-07-2003 22:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tehace
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: tu bo nie tam

widze ze dyskusja trwa .

LeXeR vs cha0ticz 2:0
- 9:6 @ pro-q3dm6
- 8:-2 @ ztn3tourney1 (cha0ticz - diskonekt)
moze lexerowi uda sie wygrac caly turniej , coollera juz tez zjechal.
ZeRo4 vs fazZ 0:2
- 10:12 @ pro-q3tourney4
- 5:9 @ ztn3tourney1
jak przegral z fazzem to nie widze go z foxem.

hmm... jest problem macie dwie te same grupy :/.

__________________
Opcjonalny podpis możesz wstawiać na dole swoich postów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2003 11:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tehace Znajdź więcej post'ów przez  tehace Dodaj tehace do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Dzieki O normalny system komentarzy to juz walczymy z czapka od dawien dawna Moze cos sie zmieni niedlugo...

Co do turnieju to kurde nie lubie LeXeR'a. Nie chce zeby on wygral. ZeRo4 mnie zawiodl... Moze sie nie wyspal?

proZaC za to mi sie spodobal Znaczy sie w sensie, ze zaimponowal mi swoja gra i podejsciem Fajnie by bylo gdyby wszedl na podium.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2003 11:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
navineo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja:

wyniki

duzo juz wiadomo. ale mam pewne watpliwosci. czemu przeszedl fox kiedy mial mniej punktow od fazza? fazz sie poddal?
czy moze fox specjalnie podlozyl sie z4 zeby wyjsc na 2-gim miejscu?
rozpiska kolejnosci w drugiej grupie budzi moje watpliwosci...
ktos sie w tym lapie?

pozdr navineo

PS coverage na fpp jest zajebisty bo nie sa to tylko wyniki ale tez klimat impry. GW & GL tak trzymac!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2003 14:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil navineo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do navineo Znajdź więcej post'ów przez  navineo Dodaj navineo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać navineo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR
[...]
Co do turnieju to kurde nie lubie LeXeR'a. Nie chce zeby on wygral. ZeRo4 mnie zawiodl... Moze sie nie wyspal?
[...]



Pewnie mial male problemy z koncentracja, ale jak gral z fazz'em i dostal po respawnie 9:1 w plecy, to stwierdzilem, ze cosik musi byc nie tak :>

A co do prozac'a - koles ma jaja i tyle

Mysle, ze najbardziej prawdopodobne w tym miejscu jest, ze w finale beda LeXeR i cooller, trzeci bedzie ZeRo4 :o

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2003 14:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ShreQ
Ik@r #2822



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Mi w całym turnieju najbardziej podoba się gra Foxa i Fazza. Zero4 także mnie rozczarował, nie wiem czy mi się wydaje, czy to prawda ale Zero już nie gra tak jak kiedyś . Nie wiem kto będzie na pierwszym miejscu ale na drugie obstawiam Zero4, a na trzecie Fazza, chyba, że uda mu się wygrać z Coollerem(chciałbym ).

__________________
Boroweq HomePage PST



My stock Alfa Romeo 145 *sports suspension *TSW HockenHeim R wheel range *Dunlop SP Sport 2020E 195/50R15 tyres *Zender BodyKit

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2003 17:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ShreQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ShreQ Znajdź więcej post'ów przez  ShreQ Dodaj ShreQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ShreQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tehace
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: tu bo nie tam

Ja nie wiem czy lubie lexera czy nie bo nigdy go nie spotkalem, ale lubie jego "przemyslana" gre... no i podobala mi sie np jego gra z cha0ticzem , pozatym koles ma niezle raile. Za to najwiekszym burakiem turnieju jest Akiles! W galeri na esreality przeczytalem nawet komentarz zeby w koncu scial wasika wiec chyba nie jestem sam.
Z4 strasznie gra na ztnie (chyba ze w finale wygra na niej z coollerem to zwroce honor ) To tak jak z polakami w cheu... chcesz wygrac bierz cpm15 .
Zaskoczyla mnie gra fazza z z4 na t4. Nie mowie tu o tych respawnach i prowadzeniu 9:1 ale o railach fazza na tej mapie. Trzecie miejsce lexera nie jest jeszcze pewne.

__________________
Opcjonalny podpis możesz wstawiać na dole swoich postów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 00:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tehace Znajdź więcej post'ów przez  tehace Dodaj tehace do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tehace
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: tu bo nie tam

no a ten prozac jest kuler than kuler wogole jest chyba kulest.

__________________
Opcjonalny podpis możesz wstawiać na dole swoich postów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 01:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tehace Znajdź więcej post'ów przez  tehace Dodaj tehace do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez tehace
no a ten prozac jest kuler than kuler wogole jest chyba kulest.


co by nie mowic, to pewnie wygra cooller, ale gg dla wszystkich za niebywale emocje.

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 01:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tehace
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: tu bo nie tam

cooller przegral z lexerem z ktorym wygral z4 natomiast z4 przegral z fazzem z ktorym wygral cooller... trudno cos przewidziec .

__________________
Opcjonalny podpis możesz wstawiać na dole swoich postów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 16:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tehace Znajdź więcej post'ów przez  tehace Dodaj tehace do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
navineo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja:

Angry fox

a mnie tam brakujne foxa!
bo qrna czemu kuler i fazz sa w SE kiedy w calym turnieju przegrali dwa mecze,a fox jest poza SE a przegral tylko jedem mecz????
tak serio to kazdy z kazdym po wygrywal.i niby z4 ownuje t4 ale fazz go tam pojechal a fazza pojechal tam fox. tak wiem ze fox dostal od z4 ale jak dla mnie to to wszystko sie za bardzo petli
nie ma co gdybac.kazdy wie ze wynik finalu moze byc dowolny ale wiemy tez ze kuler wygra ztn DD
bedzie jak bedzie ! dla mnie fox is the best!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 20:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil navineo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do navineo Znajdź więcej post'ów przez  navineo Dodaj navineo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać navineo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

No i Cooller wygral... Mecz na ztn'ie mnie zmiazdzyl (koncowka) :o

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-07-2003 20:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR
No i Cooller wygral... Mecz na ztn'ie mnie zmiazdzyl (koncowka) :o


a mnie zmiazdzyl mecz na p-dm6 - nie myslalem, ze Z4 moze tak slabo zagrac na tej mapie ;/

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2003 23:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:06.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions