Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Duke > I znowu Ja !
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Kazik
Mystic



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Skierniewice

I znowu Ja !

Słuchajcie !
Może ktoś z was wie jak ustawiać głos na Duku, bo gram bez niego...
I nie wiem co z tym zrobić. Męczyłem się z tym na marne .
W nie których kartach prosi mnie o plik Mvsound.sys zgrałem go z internetu, gdzie go umieścić ?
Karte mam Jamahe ( jakąś tam nie pamiętam ).
POMÓŻCIE

Siekajcie, głupich ALIENÓW , albo siekajcie głupie boty ...
Ja wolę boty ( mimo wszystko ).
Duke Nukem górą !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2001 12:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kazik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kazik Znajdź więcej post'ów przez  Kazik Dodaj Kazik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kazik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]sarmac
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Leżajsk

Question

Podaj nieco bliższe informacje. Jak dokładnie to ustawiasz?

Jaki model karty przy tym wybierasz i czy pokazują sie jakieś błędy, czy jedynie dźwięk nie działa, a gra startuje poprawnie?

__________________
Always bet on Duke !
http://duke.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-09-2001 21:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]sarmac Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]sarmac Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]sarmac Dodaj [FPP]sarmac do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]sarmac prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kazik
Mystic



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Skierniewice

Karta muzyczna - wszystkie dane.

No więc taka jest moja karta muzyczna:

Nazywa się ,,YAMAHA DS - XG Audio Config" to są jej dane:
CODEC
Address: 220h IRQ: 5 DMA: 1
FM
Address: 388h
MPU401
Address: 330h IRQ: 5

To też jakieś moje ustawienie karty:
MPU401 Out:
- Serial
XG
( zaznaczone mam Serial )

A to błąd, który występuje jak wybieram karte ( bylejaką ):
,,Sound Blaster not responding on selected port"

To chyba wszystko... pomóżcie mi.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2001 15:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kazik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kazik Znajdź więcej post'ów przez  Kazik Dodaj Kazik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kazik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kazik
Mystic



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Skierniewice

I jeszcze parę danych.

A to reszta błedów jakie wyskakują przy wybieraniu karty:

Gravis Ultrasound
Błąd: ,, Ultrasound IRQ must be 7 or less"
Sound Man 16 i Pro Audio Spectrum
Błąd: Brakuje pliku, który nie wiem gzie umieścić ,, MVSOUND.SYS"

Jest jeszcze trochę błedów, ale przy mniej istotnych kartach i są dłuższe.

P.S:
Jak mi się jeszcze coś przypomni to napiszę.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2001 15:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kazik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kazik Znajdź więcej post'ów przez  Kazik Dodaj Kazik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kazik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]sarmac
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Leżajsk

Niestety nie bardzo wiem jak ci pomóc, kiedyś miałem już taki problem na jednej z kart muzycznych i nie potrafiłem go rozwiązać, po zmianie karty muzycznej poszło bez problemu, ale chyba taka informacja niewiele ci da...

Do dn3d nie ma nowych sterowników do kart muzycznych, ponieważ na 95% kart gra chodzi poprawnie, musiałeś trafić na którąś z tych 5% kart, lub po prostu jest coś czego nie wiemy o możliwości zmiany konfiguracji...

__________________
Always bet on Duke !
http://duke.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2001 20:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]sarmac Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]sarmac Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]sarmac Dodaj [FPP]sarmac do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]sarmac prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kazik
Mystic



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Skierniewice

I tak jest fajnie :)...

OOO... napoczątku myślałem, że dzwięk w Duku jest fajny i nie razi, ale jak poszłem do kolegi pograć z głosem, to powiedziałem mu, żeby go wyłączył. Muszę przyznać, że mnie w kurza ( to tylko moja opinia )... Dlatego się zbytnio nie przejmuję ...
Mówi się trudno, ale dzięki za oferowaną pomoc...

PS
To może mi powież jak zainstalować... ten większy realizm ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-09-2001 10:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kazik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kazik Znajdź więcej post'ów przez  Kazik Dodaj Kazik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kazik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kazik
Mystic



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Skierniewice

Smile Mam dzwięk !!!

Mam dzwięk na Duku... CUDOWNIE !!!
Bo reinstalowałem windowsa i usunąłem dużo błędów ...
Teraz gra się o wiele LEPIEJ !!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2001 12:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kazik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kazik Znajdź więcej post'ów przez  Kazik Dodaj Kazik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kazik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xk!ll
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking ;)

I tu widac jak niekorzystnie wplywa uzywanie Windowsa na najlepsza gre na swiecie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2001 22:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]sarmac
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Leżajsk

Thumbs up

Wlasnie...
Ja pamietam jeszcze czasy jak odpalalo sie Duke'a pod Dos'em i gra chodzila o wiele lepiej niz w wingrozie..

__________________
Always bet on Duke !
http://duke.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2001 11:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]sarmac Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]sarmac Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]sarmac Dodaj [FPP]sarmac do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]sarmac prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kazik
Mystic



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Skierniewice

Talking Hehe :)...

No właśnie ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2001 14:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kazik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kazik Znajdź więcej post'ów przez  Kazik Dodaj Kazik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kazik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xk!ll
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Dzwiek i takie rzeczy

Juz nie mow, ze dzwiek w dn jest do niczego, bo to zalezy od karty, ustawien i glsnikow. Kiedys mialem zle ustawione i brzmial jakos metalicznie. A teraz wszystko ok. Jedynym mankamenem dzwieku w DN3d jest czestotliwosc probkowania . Chodzi o to, ze dzwiek cd ma czestotliwosc 44 kHz, a w DN sa dzwieki 22kHz. Stad sa takie jakby przytlumione.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2001 16:07
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kazik
Mystic



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Skierniewice

Talking Hehe...

Oki, nie ma sprawy ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2001 17:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kazik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kazik Znajdź więcej post'ów przez  Kazik Dodaj Kazik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kazik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:02.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions