Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > drogi boardzie / odezwa do narodu
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

drogi boardzie / odezwa do narodu

dzisiaj doznałem niesamowitego odkrycia. zawsze mnie wkurzało, że wodę na herbatę trzeba gotować do wrzenia, co trwa, potem ją studzić albo dolewać zimnej wody. włożyłem do ciepłej wody esencję, zabarwiła się. potem wycisnąłem esencję łapami. chyba nawet była mocna, ale muszę jeszcze raz sprawdzić, tym razem na trzeźwo. a co wy o tym sądzicie drodzy boardowicze?

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2006 00:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

hm nie wiem, ale jak juz udaje mi sie pic herbate [co zdarza sie rzadko bo poprostu nie lubie ]... to wole robic to tradycyjnie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2006 06:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Prawdziwi koneserzy herbaty zaparzaja ja w 80 stopniach, a nie przy wrzeniu.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2006 06:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
majes
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

po co pic herbate jak mozna walnac sobie kawke?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2006 08:11
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
johny_blaze
Da Greatest PlaYer



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: 3miasto

quote:
Napisane oryginalnie przez majes
po co pic herbate jak mozna walnac sobie kawke?


albo setke

__________________
..got no money got no style..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2006 11:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil johny_blaze Kliknij tutaj by wysłać e-maila do johny_blaze Znajdź więcej post'ów przez  johny_blaze Dodaj johny_blaze do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać johny_blaze prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

ja teraz często wale sobie dobre zioła, które muszą sie parzyć z 10minut, więc już nie ma wrzątku

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2006 13:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Prawdziwi koneserzy herbaty zaparzaja ja w 80 stopniach, a nie przy wrzeniu.
quote:
Czarna herbate powinno sie zalewac wrzaca woda (100°C). Najczestszym bledem popelnianym podczas przyrzadzania czarnej herbaty jest uzycie wody o za niskiej temperaturze. Herbate powinno sie zaparzac od trzech do pieciu minut, po tym czasie zaczyna sie uwalniac tanina, ktora neutralizuje pobudzajace dzialanie teofiliny i kofeiny, dodatkowo herbata staje sie gorzka.

W 80 stopniach to glownie zielona.

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2006 14:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

E... ogladalam kiedys jakis program gdzie banda ludzi z herbata dyskutowala wlasnie o tym jak sie ja robi i mowili ze wlasnie powinno sie w 80

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2006 17:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

a po **** mi herbata, która neutralizuje działanie kofeiny?

Zwykła herbata - najlepiej dwie torebki w jedym kubku, wymęczone do ostatniej esencji dają poza tym niezłego kopa, czasem lepszego niż kawa :>

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2006 17:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

No to wlasnie ktos podpowiedzial, zeby nie trzymac dluzej niz piec minut, bo wtedy uwolni sie tanina. Wynika z tego, ze jesli pijemy bardzo gorzka herbate to mniej kopna te pobudzacze.

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2006 02:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Ja nie słodze, ani herbaty, ani kawy

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2006 13:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
majes
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

za to ja do *malej* kawy w mc'donaldsie prosze 4 torebki cukru

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2006 16:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez DEiMOss
W 80 stopniach to glownie zielona.
to niesmaczne... coś? mama raz kupiła, do dziś nie mogę zapomnieć tego smaku

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2006 12:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ZonK
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kontener na makulature

po co meczyc sie z herbata jak mozna kupic sobie Pepsi

__________________
Edytowane przez [kosz]Krowa dnia 01-03-1337 o godz. 13:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2006 13:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ZonK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ZonK Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ZonK Dodaj [FPP]ZonK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ZonK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez majes
za to ja do *malej* kawy w mc'donaldsie prosze 4 torebki cukru


cukier to biała śmierć

używam tylko czasem do potraw wymagająych go :>

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2006 14:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
cukier to biała śmierć

używam tylko czasem do potraw wymagająych go :>


E tam, glukoza jest potrzebna, bo się mózg lasuje
Kawa czy herbata bez 2 łyżeczek jest be.
To już lepiej olać sól, ale cukier musi być.

__________________
...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2006 17:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Ale zjadam czasem jakieś słodycze, więc nie cierpie na niedobór glukozy ;p

a jak zjem zbyt dużo to sie śpiący robie :>

Ostatnio zresztą doszedłem do wniosku, że jak zjem śniadanie w ciągu 3ch godzin od wstania to sie robie śpiący ;>
Dlatego od tygodnia nie jem śniadania tylko dopiero drugie śniadanie

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2006 18:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZonK
po co meczyc sie z herbata jak mozna kupic sobie Pepsi


Posiedz kilka razy u mnie na wykladach z podstaw racjonalnego zywienia a bedziesz z wyrzutami sumienia po nia siegal

Bosh jak ta moja babka opowiada to az wszyscy na wyklady zaczeli mineralna nosic :>

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2006 22:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Posiedz kilka razy u mnie na wykladach z podstaw racjonalnego zywienia a bedziesz z wyrzutami sumienia po nia siegal


Wpadnij domnie do fabryczki napoi, posiedz 10 min w syrup room to odechce Ci sie pic tego pasqdztfa do konca zycia - na mnie tak to podzialalo

__________________
And as soon as I belong, than It's time I dissapear

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-03-2006 14:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
G.mbit
kawoHolik



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Chodzież

Talking Re Re Kum Kum :P

Ktoś coś wspominał o kawie ??

Wnioskując z całości to: kawa, herbata, cukier, sól i wszelkie inne rzeczy jakie da się spożywać są niebezpieczne dla życia

Polecam przejść na utrzymanie się z energii jaka płynie z kosmosu

__________________
"Nie śpiesz się z ujawnianiem swojego sądu. Skryty osąd czasem bywa potężniejszy. Może wywołać reakcje, których skutki ujawnią się dopiero wtedy, kiedy jest już zbyt późno, by im zapobiec" - Dune
|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2006 13:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil G.mbit Znajdź więcej post'ów przez  G.mbit Dodaj G.mbit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać G.mbit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

quote:
Napisane oryginalnie przez weirdo
to niesmaczne... cos? mama raz kupila, do dzis nie moge zapomniec tego smaku

Pierwsze piwo mi nie smakowalo... Do dzis nie moge przestac pic tego dziadostwa ;>
Wystarczy sie przyzwyczaic. Na ogol zielona pije bez dodatkow. Z miodem czy cukrem i np. cytryna trudno mi powiedziec, zeby smak tak bardzo odbiegal od czarnej. Warto pic zielona chociazby dla wplywu na zdrowie.
A zamiast kawy pic yerba mate. A zamiast tabletek przeciwbolowych aplikowac dozylnie morfine ;>

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-03-2006 20:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
majes
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

dokladnie, pierwsze piwo bylo gorzkie jak pies, wodka poczatkowa pachniala jak tani perfum, papieros dusil niemilosiernie...

i co? i dzis bez tych 3 rzeczy swiat by nie istnial...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2006 21:43
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:16.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions