Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Soldier Of Fortune > frajerstwo
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
ebola
(*SITH*) Forever



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: ursynoof

frajerstwo

[07.21.2003 22:07:11] VIOLATION (WALLHACK) #60148: [FB] Runelord.pl (slot #12) Violation (WALLHACK) #60148 [dc9b9c0a0955b5617162d270bdc803a6(VALID) 80.50.231.131:20100]

nic dodac nic ujac efekt updatu punk bustera podczas wspolnego treningu (*SITH*) i [FB]

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2003 19:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ebola Znajdź więcej post'ów przez  ebola Dodaj ebola do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ebola prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-OguR-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój

heh wkoncu wyszło słyszałem opinie ze juz od sporego czasu ludzie zwracali uwage Run .. coś tam frajerwoi a ten dalej grał z ta kupą jedyne co moge napisać i chce zeby to napisał : Jesteś nędzną istotka która ma zer00 skilla a aimie nic niewpomne w s0fie do pewnej formy trzeba dojśc samemu ty jednak chciałeś iśc na skroty i efekt jest jeden teraz będziesz uwazany jako czitera na Polskiej scenie będziesz przesladowany jak Nokio Jaf etc ... reasumując pfff... przez takich jak ty zasranców SoF2 umiera n/c..

__________________
d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2003 23:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -OguR- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -OguR- Znajdź więcej post'ów przez  -OguR- Dodaj -OguR- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -OguR- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KLAUSIK
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: ..

quote:
Napisane oryginalnie przez -OguR-
heh wkoncu wyszło słyszałem opinie ze juz od sporego czasu ludzie zwracali uwage Run .. coś tam frajerwoi a ten dalej grał z ta kupą jedyne co moge napisać i chce zeby to napisał : Jesteś nędzną istotka która ma zer00 skilla a aimie nic niewpomne w s0fie do pewnej formy trzeba dojśc samemu ty jednak chciałeś iśc na skroty i efekt jest jeden teraz będziesz uwazany jako czitera na Polskiej scenie będziesz przesladowany jak Nokio Jaf etc ... reasumując pfff... przez takich jak ty zasranców SoF2 umiera n/c..


1. pff to moje slowo wiec uciekaj ogor bo cie do sloja zamkne
2. Rune po co czitowałeś ? myślalem ze jestes fajny koleś i dobry grasz a tu dupa jesteś n00b , n0sk!ll i tyle ci powiem !! po co grać z dopalaczami ? i wogole na kij tego uzywac jaka satysfakcja/przyjenosc jest z gry ? zadna ! tyle powiem ja gram bez dopalaczy i nie gralem w sof2 z dopalaczami no... po lanie sie bawie z botami czasem dobra ja koncze.. cYa

__________________
ASTALAVISTA BEJBE!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2003 02:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KLAUSIK Znajdź więcej post'ów przez  KLAUSIK Dodaj KLAUSIK do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ebola
(*SITH*) Forever



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: ursynoof

klausik zamknij sie bo sam mowiles ze grales z czitami

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2003 02:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ebola Znajdź więcej post'ów przez  ebola Dodaj ebola do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ebola prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

heh co do sofa i grania .. wkoncu mam sprzecik na jakim moge spokojnie pograc w inecie wiec wroocilem chuopaki do gry

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2003 03:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KLAUSIK
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: ..

quote:
Napisane oryginalnie przez ebola
klausik zamknij sie bo sam mowiles ze grales z czitami

pff ebola to co mowilem ze grałem po necie to se jaja robilem a ty wzioles to na serio ? hahah n/c

__________________
ASTALAVISTA BEJBE!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2003 08:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KLAUSIK Znajdź więcej post'ów przez  KLAUSIK Dodaj KLAUSIK do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ebola
(*SITH*) Forever



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: ursynoof

quote:
Napisane oryginalnie przez KLAUSIK
pff ebola to co mowilem ze grałem po necie to se jaja robilem a ty wzioles to na serio ? hahah n/c

drogi smieciu
co ty za bzdury gadasz
sam powiedziales ze grales z cheatami w SoF2
sam powiedziales ze grales z cheatami w CS
nikt cie do tego nie zmuszal i nie zartowales napewno
EOT

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2003 12:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ebola Znajdź więcej post'ów przez  ebola Dodaj ebola do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ebola prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-OguR-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój

erf... Ebol nie przesadzaj .. niewyzywaj nikogo od smieci bo on cie niewyzywał wystopuj troche bo troche przeginasz pałe

__________________
d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2003 14:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -OguR- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -OguR- Znajdź więcej post'ów przez  -OguR- Dodaj -OguR- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -OguR- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ebola
(*SITH*) Forever



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: ursynoof

quote:
Napisane oryginalnie przez -OguR-
erf... Ebol nie przesadzaj .. niewyzywaj nikogo od smieci bo on cie niewyzywał wystopuj troche bo troche przeginasz pałe

to jest moja osobista opinia na temat tego osobnika no coz chyba ze mi zabraniasz wyrazac swoje opinie

coz nie dziwie sie ze go bronisz w koncu to twoj kolega z klanu

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2003 17:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ebola Znajdź więcej post'ów przez  ebola Dodaj ebola do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ebola prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

jako moderator forum zwaracam ci ebola uwage o nie wyzywanie innych uzytkownikow

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2003 19:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
heh co do sofa i grania .. wkoncu mam sprzecik na jakim moge spokojnie pograc w inecie wiec wroocilem chuopaki do gry

Ech, z tego wszystkiego to to jest najlepsza wiadomość od powrotu z wakacji
Gl & HF na nowym sprzęcie

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2003 20:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ebola
(*SITH*) Forever



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: ursynoof

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
jako moderator forum zwaracam ci ebola uwage o nie wyzywanie innych uzytkownikow

ok zgadzam sie ale
to jest moja osobista opinia o tym gosciu
uwazam ze jest smieciem gdyz :
jego kultura osobista i zachowanie uwlacza normalnym graczom
ma w zwyczaju klamac
ma w zwyczaju niedotrzymywac slowa
ma w zwyczaju czitowac do czego sie sam przyznal
probuje zaprzeczac swoim wlsnym slowom

na podstawie tego wszystkiego a takze na podstwie moich doswiadczen z ww. uwazam ze jest on smieciem i nie jest to wyzwisko tylko okreslenie poniewaz innego nie jestem w stanie znalesc

na podstawie tego wydaje mi sie ze stwierdzenie ze wyzywam innych userow jest nieuzasadnione i pozbawione sensu gdyz z cala pewnoscia nie bylo moja intencja obrazenie kogokolwiek w tej wypowiedzi

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2003 21:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ebola Znajdź więcej post'ów przez  ebola Dodaj ebola do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ebola prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ARES
Bóg Wojny



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja:

OMFG ...

1. ad. CHEAT :

Ostatnio wypowiedziałem się na ten temat na portalu www.sof2.pl (sorka za reklame) więc moją opini większość z was zna.

2. ad. Glan i nowy komp :

Bravo !! Teraz wracaj do akcji byku !!

3. ad. KuLLa :

Ty magisterski pijaku gdzie ty się włóczysz ? Złapać cię nie można. Meldować mi sie natychmiast. LAN Party się szykuje do roboty a nie dupsko na jakiejś plaży wygrzewasz

4. ad Juzefl :

Cho na brofar i sie nie miotaj bo ci cisnienie się podniesie i browar nie bedzie się chciał przyjąć

5. ad hmm:

już chyba skończę

__________________
Być bogiem zobowiązuje - ale być wami to znaczy składać mi hołd !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2003 22:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ARES Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ARES Znajdź więcej post'ów przez  ARES Dodaj ARES do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ARES prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

ebola: to co z tego ze to twooje zdanie... zasady zasadami i prosze cie o nie uzywanie obrazliwych zwrotow w stosunku co do innych uzytkownikow.

ares: zebys wiedzial ze wroce

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2003 22:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-OguR-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój

quote:
Napisane oryginalnie przez ebola
to jest moja osobista opinia na temat tego osobnika no coz chyba ze mi zabraniasz wyrazac swoje opinie

coz nie dziwie sie ze go bronisz w koncu to twoj kolega z klanu



Kolega z clanu ? huh ..

__________________
d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2003 23:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -OguR- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -OguR- Znajdź więcej post'ów przez  -OguR- Dodaj -OguR- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -OguR- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

quote:
Napisane oryginalnie przez ARES
3. ad. KuLLa :

Ty magisterski pijaku gdzie ty się włóczysz ? Złapać cię nie można. Meldować mi sie natychmiast. LAN Party się szykuje do roboty a nie dupsko na jakiejś plaży wygrzewasz

4. ad Juzefl :

Cho na brofar i sie nie miotaj bo ci cisnienie się podniesie i browar nie bedzie się chciał przyjąć




ad. ad. 3. Się spławiałem po Mazurach. Ostatnie chwile wakcaji a potem... 2,5 miesiąca postu Chyba dobrze że do roboty wypoczęty i zrelaksowany zasiadam

ad. ad. 4. Właśnie - jutro ostatni czwartek tygodnia czyli obowiązkowa okazja coby ruszyć dupska na piwo jakieś.

ad. ad. ad. inne ady. Znowu sie kłucicie zamiast zgodnie z obietnicami zacząć się olewać stromym łukiem gotyckim

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2003 23:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ebola
(*SITH*) Forever



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: ursynoof

quote:
Napisane oryginalnie przez -OguR-
Kolega z clanu ? huh ..

ogor sory ale widzialem tego [CENZURA] z tagiem twojego klanu na waszym serverze na haslo i wnioskuje ze nick [/< klausik naleze to ww. [CENZURA]
Glan mam nadzieje ze ci pasuje choc sadze ze moja osobista opinia nie jest odosobniona

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-07-2003 01:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ebola Znajdź więcej post'ów przez  ebola Dodaj ebola do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ebola prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ARES
Bóg Wojny



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja:

@KuLLa

Jak zwykle masz masz rację ostatni czwartek tygodnia jest jak najbardziej odpowiednią okazją aby wypić kilka piwek

__________________
Być bogiem zobowiązuje - ale być wami to znaczy składać mi hołd !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-07-2003 06:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ARES Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ARES Znajdź więcej post'ów przez  ARES Dodaj ARES do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ARES prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 02:35.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions