Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Unreal Tournament > Bombing Run
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Bombing Run

No dobra... Skoro Marlow tak ladnie mnie podpuscil, to zadam male, acz nurtujace mnie pytanko:

Dlaczego nie gracie Bombing Runa w UT2003?

O ile pamietam, w demie byl to jeden z ciekawszych nomen-omen trybow. W przeciwienstwie do unrealowego CTF-a pozwalal wykonywac rzecz bardzo istotna: rzuty szmata (czy raczej kulka ). Mozliwosc przekazywania flagi stanowi jeden z najwiekszych atutow w Tribes 2 (choc na tym forum nie gadajcie mi, ze podajac przyklady z innej gry ja reklamuje - i tak w T2 grac nie bedziecie ). Jest norma w T2, ze zanim flaga dotrze do punktu przylozenia, zmienia wlascicieli, czesto nawet kilkukrotnie. Jak efektownie wygladaja przekazywania flag, mozecie sobie zobaczyc na filmiku dostepnym tutaj:

http://gamefiles.blueyonder.co.uk/b...ribes2/GMTF.avi

Duze to, ale polecam sciagnac, bo moze Was zacheci do Bombing Runa. Gra w gry FPS to nie tylko samo fragowanie, to takze szereg innych czynnikow, takich jak przewidywanie, ocena sytuacji, wlasciwy movement... Pamietam mapke z UT2003, w ktorej mecz BR byl rozgrywany na trzech ogromnych wiezowcach (nota bene jedna z ladniejszych graficznie map w UT2003). .Jakze piekne bylyby tam mecze 5v5, gdy dynamicznie, w szybkich skokach gracze przemieszczaliby sie po mapie, zestrzeliwujac przeciwnikow w powietrzu i przekazujac miedzy soba "pilke". To bylaby umiejetnosc gry najwyzszej klasy - nie tylko trafic przeciwnika, ale zrobic to pod ostrzalem, w ruchu, trafiajac w powietrzu - i jednoczesnie tak rzucajac "pilke", aby zlapal ja partner z druzyny. Czyz nie piekne?

Dla mnie tak, ale ja w UT zawsze bylem inny (morf sie klania ).

Dlaczego zatem nikt nie gra w BR? Bo to trudne? Wierzcie mi, gdy gram w T2, nic nie sprawia wiekszej frajdy niz podanie przeciwnikowi flagi w powietrzu - lub jej zwrocenie w powietrzu. Ostatno mialem fajna sytuacje, gdy dwoch gosci zaatakowalo flage, jeden ja zgarnal, drugi nadlecial z tylu i ten pierwszy chcial mu podac... tyle, ze ja bylem na lepszej pozycji i to ja ja, w pelnym pedzie, na duzej wysokosci - przechwycilem. Bardzo podobne sytuacje moglyby miec miejsce w czasie meczy BR.

Dlaczego wiec kolejny fajny tryb umiera kosztem monotonnych juz dueli i TDM-a?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2003 21:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Edzio
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Gostyń

Pierwszy powod dlaczego w to nie gram brzmi nastepujaca - zastraszajaco slabe lacze
Po drugie, poniewaz lacze bede mial zmieniane mam grac tylko z toba i z Pajda?
Co prawda pogralbym bardzo chetnie poniewaz jestem maniakiem pilki noznej i sam mecze DeathBalla ktorego takze uwazam za swietnego moda.
Powiedz mi - jestes w stanie zalatwic serwa w SGK bombing run na fullu bez sprawdzania cd - keya? Jesli tak to mozna by myslec nad powaznymi rozgrywkami i wtedy dyskutowac o mozliwosciach tego trybu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2003 21:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Edzio Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Edzio Znajdź więcej post'ów przez  Edzio Dodaj Edzio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Edzio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ut chaos
The Szniper :D



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Nie wiem

Cóż, każdy gra w to co lubi. Jednemu się spodoba BR, inny woli TDM. Kwestia wyboru.

__________________

My heart is like an open highway

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2003 21:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ut chaos Znajdź więcej post'ów przez  Ut chaos Dodaj Ut chaos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ut chaos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Nie wspolpracuje z SGK od pewnego czasu, Edzio, wiec nic tam nie zalatwie.

Chaos, to zadne wyjasnienie. Grales kiedys klanowke 5v5 w BR, w gronie graczy, ktorzy potrafia w ten tryb grac? Jestem pewny, ze nie. Sadze, ze znacznie sie ona rozni od takiego sobie pykanka jak na pubsach. Co wiec takiego zlego jest w BR, ze nikt w to w Polsce nie gra? Przeciez nawet mapy w tym trybie naleza do tych nielicznych w UT2003, ktore maja w miare przemyslana konstrukcje i w miare wygladaja... Pamietam, ze gdy w czasie dema byl w SGK postawiony serwer BR, gralo na nim sporo osob. A teraz niejako nawykowo stawiane sa wylacznie serwery DM lub TDM ew. CTF i kolejny fajny i naprawde wymagajacy tryb gry idzie do lamusa... Choc gdyby jakis serw byl, pewnie by pograli...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-07-2003 00:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ut chaos
The Szniper :D



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Nie wiem

Może nie tyle co złego ma w sobie ten tryb, co poprostu niektórzy ludzie niechętnie spoglądają na rzeczy nowe. Napewno znajdzie się grupa osób która będzie grać w BR. Ja sam od czasu do czasu gram w BR. Możliwe że niektóre osoby poprostu nie umiały grać w BR i zaprzestały w ten tryb grać. Nikogo nie można do niczego na siłe przekonać.

__________________

My heart is like an open highway

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-07-2003 10:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ut chaos Znajdź więcej post'ów przez  Ut chaos Dodaj Ut chaos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ut chaos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
marlow
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Lodz

Re: Bombing Run

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|yavor

ale ja w UT zawsze bylem inny (morf sie klania ).



ja uwazam sie za normalnego a 99% czasu gry w UT spedzam na morfie ...a jesli masz kontakt z MaK-iem to powiedz mu ze jak wroce (musze opanowac ten holerny WSAD) to pokaze mu jak nalezy wychodzic po respawnie z dolnych poziomow na morfie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-07-2003 18:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil marlow Kliknij tutaj by wysłać e-maila do marlow Znajdź więcej post'ów przez  marlow Dodaj marlow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać marlow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

On to widzial na dlugo zanim zrobilem te cztery dema z Morfa... I wciaz namawia mnie na to brakujace piate...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-07-2003 20:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ALi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja:

Na vTc jest BR+low grav+instagib. Prześwietna zabawa. Kiedyś właściwie na siłe przełączyłem na BR, a po 1 mapce ludzie sami już głosowali na BR i nie chcieli TDM Zasiedzieli sie ze 2 godziny

/edit: Haha a propos tamtego tematu o elycie, to yavor masz ciekawy podpis pod nickiem:
sYs|yavor
Elite (Fiend)

Zdrada!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2003 00:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ALi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ALi Znajdź więcej post'ów przez  ALi Dodaj ALi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ALi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pajda
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Sandomierz

Na SGK BR LG grali praktycznie wszyscy: sYs (nawet toomek), BEST (ja, Kane...), SoF (explo, lanc), De (prosek i krillan chyba) etc. rA i DFP tez bylo. Totalnie wszyscy w to grali. I wychodzily nawet zgrane akcje, nie bylo problemow z przyznawaniem zadan etc. Gdyby bylo popularniejsze na swiecie pewnie i u nas by grano... A czemu sie nie przyjelo... Dla mnie BR to byl prawdziwy esport. Cos co moglbym w TV ogladac zamiast meczu MS w pilce noznej ;P

__________________
Oderint, dum metuant.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2003 23:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pajda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pajda Znajdź więcej post'ów przez  Pajda Dodaj Pajda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pajda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Edzio
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Gostyń

quote:
Napisane oryginalnie przez Pajda
Dla mnie BR to byl prawdziwy esport. Cos co moglbym w TV ogladac zamiast meczu MS w pilce noznej


Nie przesadzaj prosiaczku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2003 14:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Edzio Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Edzio Znajdź więcej post'ów przez  Edzio Dodaj Edzio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Edzio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

W TV to ja moglbym ogladac relacje z meczy w T2 (heh, Nordramor jako komentator naprawde wymiata...). Z przyjemnoscia obejrzalbym tez efektowny mecz w BR lub duel, UT CTF juz sie gorzej do tego celu nadaje (glownie z uwagi na wiecej niz niefortunne mapy), nie mowiac o kompletnie niemedialnym TDM-ie. Niestety, w przypadku czesci gier i niektorych trybow ich nosnosc medialna nie jest zbyt wysoka i konia z rzedem temu, kto nie grajac w UT polapalby sie w nawet najlepiej przeprowadzonej relacji z TDM-a... Tam tylko mozna sie liczbami w tabelce podniecac...

Ale BR... z tymi swoimi mapkami... efektownymi podaniami... fragami... I przeniesieniem akcentu z durnego i kompletnie amedialnego mordowania na walke bardziej taktyczna - juz sie do TV calkiem nadaje....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-07-2003 17:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 07:14.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions