Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Medal of Honor: Allied Assault > Nowy ukladzik??????
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Marco
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Zielona Gora

Wink Nowy ukladzik??????

Chlopaki oco chodzi w tym ukladziku co jest miedzy miasteczkiem snajperow a czolgiem ide na Hard i wskoczyl mi ten dodatek ale oco tam chodzi cos z bazuka i czas leci hm,hm ciekawa sprawa czekam na odp.a teraz ide grac uwielbiam MEDALA chociarz czasami plata mi figle jest to moja ulubiona gierka mam tez Call of Duty ale wkurza mnie tam celownik i skiny niemcow sa do dupy a celownik mnie wkurza co to za celownik to jakas popierdulka hi,hi narazie Marek.Ach i mam jeszcze pytanko czy gral ktos w Hidden Dangerous 2 ma mi kolega podzucic ale nie slyszalem o tej gierce czy warto ja kupic jest podobno fajna i podobna do Medala czekam na odp.

__________________
Marco

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2004 19:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Marco Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Marco Znajdź więcej post'ów przez  Marco Dodaj Marco do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Marco prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlKaGeN:gRaF
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Parczew Koło Lublina

:)

co do Hidena 2 to zobacz na Wp Link do recenzji http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,...,25,178,2671,-1

a co do tego medala na hardzie to niewiem niegrałem
a w Cod używaj prawego przycisku myszki bedzie inny celownik realniejszy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2004 14:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlKaGeN:gRaF Znajdź więcej post'ów przez  AlKaGeN:gRaF Dodaj AlKaGeN:gRaF do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlKaGeN:gRaF prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:23.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions