Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Szkolka niedzielna?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « First ... « 2 3 [4] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

witam
przyznam sie odrazu ze ze mnie straszny nOOb wiec spojrze na ten topick z wlasnego punktu widzenia
wlasnie zaczynam sie uczyc grac w wolfa gram zwykle w sof2 aniestety dzieki mojemu providerowi nie mam gdzie grac (upie*** mi lacze na swiat)
co do pomyslu jest fajny ale nie ma za bardzo racji bytu na moim przykladzie ja jeszcze nie zaczelem grac jak mam kumpli ktorzy grali i do ktorych sie zwrocilem o to zeby mi pomogli bo odrazy stwierdzilem ze sam nie dam rady a nie mam zamiaru psuc innym zabawy
teorje juz mi wylozyli wiec jedyne co mi zostalo to praktyka
wracajac do topicku
tu wiecej smieci niz porad
ktos stwierdzil ze zaden poczatkujacy gracz nie przyjdzie tu jak by wam to powiedziec ja jestem super poczatkujacy nie kumam jak cokolwiek sie robi w tej grze a jest to jedno z pierwszych miejsc ktore odwiedzilem
niestety ani tu ani gdzie indziej nie znalazlem na przyklad rzeczy ktora by mi sie przydala tzn komend serwera i klijeta w wolfie z opisem chocby w jezyku angielskim sory znalazlem w topicku podkrecanie hansa albo cos takiego ale opis jest poprostu smieszny gdybym nie sajmowal sie serwerami do sof2 na bardzoej powaznie to bym sie pewnie nie skumal o co tam biega (a i tak w wiekszosci niewiele kumam)
panie i panowie pomysl jest dobry ale nie sadze zeby wypalil
choc widze ze wiele osob deklaruje dobre checi to poprostu moze zabraknac chentnych
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-10-2002 16:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

huh
faq jeszcze jest

Edytowane przez Atari dnia 06-10-2002 o godz. 12:46

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2002 12:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Bols
Juz nie C4 :[



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez Atari
huh



Sluchaj stary, ten topic powstal w pewnym okreslonym celu i pisanie takich postow jak twoj jest conajmniej bezsensowny :>

Moderatorzy s0lv3 1t plZ

Jesli chodzi o poprzedni post :

1. Nazywaj providera po imieniu, trzeba slawic imie AstercityNet

2. Szkolka niedzielna IMO miala sluzyc glownie ludziom ktorzy opanowali juz pewne podstawy (znajomosc klas,map czy podstawowych zasad na polu bitwy) ktore mozna opanowac poprzez siedzienie na spectatorze i ogladanie bardziej doswiadczonych/lepszych graczy. Jak lookam w eye wiekszosc czasu siedzisz na jednym servie z kumplem - dobra metoda nauki, ale posiedz czasem na spectatorze na jakims serku
Ewentualnie zlookaj demka z cached.net

http://www.cached.net/?go=%2A/demo/...ame/Wolfenstein


3. "wracajac do topicku tu wiecej smieci niz porad "
- no wlasnie...takie male "halo" do poprzedniego posta.

4. Nie wiem czy ktos zakladal ze nie przyjdzie tu bardzo poczatkujacy gracz. Byli juz tu n00bsy i napewno beda.
Ludzie pokupuja sobie stalki, nowe kompy, wyjda nowe mody do Wolfa etc. Poprostu szykuje sie nam nastepny Kamperstrajk

5. Topic "Jak podkrecic Hansa" byl niezwykle pomocny dla wielu osob ale faktycznym n00bsom nie daje nic - fakt.

Troche komend konsoli mozesz znalesc tu :
http://www.rtcwfiles.com/file.stuff...ConsoleCommands

http://www.planetwolfenstein.com/ch...chinen/news.asp

6. Idea szkolki niedzielnej IMO ma sens ale (jak wszedzie) potrzeba kompetentnych ludzi i duzego poswiecenia (czaaaaas :O)

Jestem very zajetym czleniem ale jak mash jakies pytanka zapraszam na GG 1599297 (pod tym gg powinienem byc w miare dostepny po 19 )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2002 14:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Bols Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Bols Znajdź więcej post'ów przez  C4|Bols Dodaj C4|Bols do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Bols prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

no bols to sie nazywa konkretna odpowiedz
dobra
AstercityNet to straszne gowno jak ktos z warszawy to niech nie instaluje bo zrobia go w wala
nie siedza wiekszosc czasu na jednym serwi wikszosc czasu poswiecam na sof2 i nie zobaczysz mnie tam pod nickiem juzef
ale swoja droga to masz oko siedzialem na serwewrze u kumpla krotko
co do wolfa i kamperstrika to coz widze sof na tym miejscu
taki zupelny noobs to ze mnie nie jest staram sie dowiedziec cokolwiek zanim zaczne grac
co do podkrecania to chyba nie powiedzialem ze nie wiem o co tam chodzi tylko opis ktory tam znalazlem byl odrobine smieszny
pkt 6
no ja widze ze trafilem na kompetentna osobe dzieki za odpowiedz
co do pytan do ciebie jesli astercity szybko nie naprawi lacza a ja nei skoluje jakis serwerow w polsce do sof2 to bede mial chyba milion wszystko zalezy od mojej cierpliwosci ktora sie powoli konczy
jeszcze raz dzieki za odpowiedz
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2002 12:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BadWolf
I'm not like them...



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Warszawa

...

Hmmm tak myślałem nad tym topiciem i doszedłem do wniosku że to nie wypali dlatego że:
-Każdy pilnie strzeże sekretów grania i mówi je ludziom tylko znanym i to żeby sie pochwalić. Wiem o tym bo miałem 6 miesięczną przerwe w wolfie i duzo sie zmienilo w stylu grania. Grałem pod fejkiem i pytałem sie osób o pomoc a one odpowiadaly pięknymi wyzwiskami Lame LoL(co do tego nie jestem pewien czy to do mnie było ale odniosłem takie wrażenie).

__________________
============================================
Tu i teraz i wokół nas trwa pernamętna rewolucja, tu przemówił bóg i tu spadają głowy
==============================================================

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2003 10:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BadWolf Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BadWolf Znajdź więcej post'ów przez  BadWolf Dodaj BadWolf do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BadWolf prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]KaLoH
cs.kaloh.pl H@



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Słupsk

Good idea

__________________
F·P·P · C·S | www.kaloh.pl | http://cs.kaloh.pl
[email protected] | GG 1418354

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2003 07:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]KaLoH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]KaLoH Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]KaLoH Dodaj [FPP]KaLoH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]KaLoH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Re: ...

quote:
Napisane oryginalnie przez BadWolf
Hmmm tak myślałem nad tym topiciem i doszedłem do wniosku że to nie wypali dlatego że:
-Każdy pilnie strzeże sekretów grania i mówi je ludziom tylko znanym i to żeby sie pochwalić. Wiem o tym bo miałem 6 miesięczną przerwe w wolfie i duzo sie zmienilo w stylu grania. Grałem pod fejkiem i pytałem sie osób o pomoc a one odpowiadaly pięknymi wyzwiskami Lame LoL(co do tego nie jestem pewien czy to do mnie było ale odniosłem takie wrażenie).




I tu sie mylisz - bo część starych graczy ma już dość biegania na FFA z graczami którzy za bardzo nie wiedza "Co oni tu robią".
Sekrety grania ??? Jakie sekrety ??? Czytasz uważnie ten topic ??? Chyba nie - bo wielokrotnie mówiono tu o demkach, których oglądanie dużo daje.


Lame LoL to odpowiadają głównie ci co sami niedawno byli lamami - ledwo od ziemi odrośli i już chcą pokazać swoją wyższość. Gdy zapytasz się większość naprawde dobrych graczy to napewno nie odpowiadzą ci lol a część z nich pomoże.

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2003 07:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

Sporo tu racji ma Świety. Z tym wyzywaniem od loli to raczej faktycznie przoduja Ci którym jeszcze niedawno można było zarzucić bardzo wiele ( i czasami nadal można). Sekrety gry to akurat nie jest problem. Jednak niestety to zależy do czlowieka wszystko i trafiają się w dobrych klanach Ci co wyzywają i w tych łabszych reguły nie ma. Ktoś może mieć słabszy dzień itp. Poważniejszą sprawą jest niechęć do shufllle teams czasami widoczna. Rozumiem że każdy chce pograć ze swoimi z klanu ale warto poppatrzeć czy 2 team ma jakiekolwiek szanse.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2003 09:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Madness
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Kalisz

Post

www.madness.dat.com.pl

__________________
Zapraszam na moją strone o grach

Zapraszam na moje forum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-03-2003 16:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Madness Znajdź więcej post'ów przez  Madness Dodaj Madness do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Madness prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Szkolka na ET...

wlasnie wrocilem z et ffa i po prostu rece mi opadaja...
niestety obawiam sie, ze miejscem, w ktorym tak naprawde powinna zaistniec szkolka niedzielna Bubiego jest ET ffa, problem polega na tym, ze jest to wlasnie miejsce, w ktorym nie ma szans wprowadzenie czegos takiego, nie dlatego, ze nie ma chetnych do uczenia noobow i lamakow, ale dlatego, ze ci wlasnie nie chca sluchac, bo wiedza lepiej - wynik? na sama mysl o tym co sie dzieje, jestem zazenowany, nie mowiac juz o pisaniu o tym.
Niestety Swiety okazal sie lepiej ode mnie znac ludzi, gdy mowil, ze ffa na ET nie bedzie nawet zalosne, zas ludzie, ktorzy wlasnie powinni sie pytac i cwiczyc rzeczy podstawowe beda to mieli po prostu w dupie.

jedyna nadzieja na u3manie et na poziomie gwarantujacym jakakolwiek satysfakcje z gry jest granie w klanach... no coz, dla jednych bylo to od pocz. oczywiste, dla innych (w tym mnie) mniej.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-07-2003 23:44
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Szkółka

Szkółka w ET ? Tu raczej potrzebne jest przedszkole albo żłobek.
Ja tu nie mówie nawet o znajomości map, bo wiadomo że każdy noob może się zgubić na mapie.
Ja już nie mówie nawet w problemach ze skillem bo wiadomo że nie każdy ma talent.
Ale jeśli nawet ludzie mają problemy z poruszaniem się albo
ludziom brakuje znajomości objective na mapie ?

W RTCW nawet największe nooby wiedzą że np na beach trzeba donieść albo bronić tych pieprzonych doków.
Ludziom się nawet nie chce przeczytać tej pieprzonej instrukcji dołączonej do gry gdzie są opisane klasy.

Swego czasu na serwerach ET Toadie poprostu kickowano lamy i noobów bo gracze chcieli pograć sobie FFA bez stresów. Nikt nie płakał za nimi bo jest tyle innych pełnych serwerów ET że każdy sobie znajdzie miejsce.
Jednak jak teraz nie będzie serwerów Toadie to chyba dobrym graczom ET pozostanie grać tylko klanówki.

Szkółka to tak jak ktoś już powiedział - dla tych którzy już opanowali podstawy i dla tych którzy CHCĄ SIĘ CZEGOŚ NOWEGO NAUCZYĆ.
Sory ale nikt nie będzie marnował czasu na uczenie kogoś np mapy albo objective na mapie. Tego można się samemu nauczyć
(jeśli ma się czas i się chce)

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2003 04:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|k4|
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Według mnie pomysł założenia szkółki jest bardzo trafny. Choć swoją drogą jeszcze nie widziałem, a żeby ktoś na polskich serverach grał.I myśle że szkółka nie musiała by być tylko dla całkowitych noobów, lecz także np. dla graczy z pewnym starzem, którzy dążą do perfekcji. Proszę poinformować mnie o starcie szkółki..



GG:2196647
mail :[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2003 21:01
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Manfred
ponury ... grzybiarz



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: po prawej stronie od [kosza]

gdybys zerknal na date zalozenia topicu, i pierwsze dwie strony dyskusji, wiedzialbys, ze czekanie na rozpoczecie przez szkolke dzialalnosci nie ma sensu, tym niemniej zycze z calego serca wytrwalosci

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2004 12:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Manfred Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Manfred Znajdź więcej post'ów przez  Manfred Dodaj Manfred do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Manfred prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 20:38.    Strony (4): « First ... « 2 3 [4] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions