Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Counter Strike - Condition Zero > Instalacja multiplayera KROK po KROKU...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
esprix
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Exclamation Instalacja multiplayera KROK po KROKU...

Widzę ze niektórzy maja problemy z zainstalowaniem CS:CZ Multiplayer! postanowiłem napisać poradnik KROK po KROKU jak to zrobić...
Więc zaczynamy!:

Instalujemy Steama! Gdy mamy już zainstalowanego steama instalujemy CZ i Tutaj się zaczyna cała zabawa...
Wchodzimy do "Games" i później robimy następujące kroki:

Klikamy prawym przyciskiem myszy na Condition Zero i wybieramy "Purchase"

Później się nam otwiera takie okienko:

Gdy nie mamy condition zero wybieramy pierwsza pozycje i kupujemy CZ za pomocą karty kredytowej.
Gdy już mamy CZ (kupionego) wybieramy drugą pozycje. I klikamy NEXT >

Gdy juz mamy kupionego CZ i klikniemy na drugą pozycje pokazuje sie nam coś takiego:


W polu CD-KEYE wpisujemy swój oryginalny CD-KEYE...i klikamy Next >

Następnie wybieramy który CZ Chcemy:

Ja bym narazie polecał ściągnąć sobie samego CZ <- Multiplayer
bo CZ <- Singeplayer długo się ściąga i aktualizuje...

Gdy już dokonamy wyboru naciskamy Next >

Następny Krok wygląda tak:

W tej chwili Steam sprawdza czy CD-keye nie był rejestrowany na innym kompie...

Jesli CD-KEYE będzie używany przez innego gracza albo był rejestrowany wyświetli się taki komunikat:

Wtedy należy zakupić oryginalnego Condition Zero.

Gdy cdkeye będzie dobry Condition Zero zacznie się sciągać na twój komputer... później musisz go zaaktualizować to jest banalnie proste bo wystarczy w "Games" Kliknąć na ikone steama dwa razy i zacznie sobie pobierać aktualizacje. Po zaaktualizowaniu możesz już grać po necie

Prosiłbym Moderatora o przyklejenie tego tematu bo się trochę napracowałem!


Steama można pobrać z tąd! Steam Installer
Poradnik chroniony prawami autorskimi by esprix!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2004 07:39
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Muerte
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja:

Co esprix przeniosłeś tu swój poradnik Ale tu grafa lepiej pasi co nie

__________________
Po wyciągnięciu zawleczki granat przestaje być twoim przyjacielem!
Po zainstalowaniu STEAM tekże przestaje być twoim przyjacielem!

Kto Steama używa ten od Steama ginie ...

Edytowane przez Muerte dnia 05-05-2004 o godz. 11:55

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2004 22:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Muerte Znajdź więcej post'ów przez  Muerte Dodaj Muerte do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Muerte prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]BlackGhost
Admin Zajebisty!



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Wawa

Poradnik jest super...

__________________
# gg:1463221 # mail:[email protected] #
# http://condition-zero.pl # http://cz.fpp.pl #

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2004 06:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]BlackGhost Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]BlackGhost Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]BlackGhost Dodaj [FPP]BlackGhost do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]BlackGhost prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GoGu
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

ja mam orginalka a nie mam cdkeya nie bylo poprtu (patrz temat Gdzie jest ten cdkey?? )

__________________
SpoX!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2004 15:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GoGu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GoGu Znajdź więcej post'ów przez  GoGu Dodaj GoGu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GoGu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
pat3nt
g33k



Zarejestrowany: Sep 2004
Lokalizacja: Katowice

Red face

quote:
Napisane oryginalnie przez GoGu
ja mam orginalka a nie mam cdkeya nie bylo poprtu (patrz temat Gdzie jest ten cdkey?? )


rotfl :p

__________________
Gadu-Gadu: 3088178

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-09-2004 22:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil pat3nt Znajdź więcej post'ów przez  pat3nt Dodaj pat3nt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać pat3nt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rosa
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Exclamation a ja mam dalej problem :((

zrobilem tak jak napisales.zrobila mi sie aktualizacja.ale mam problem poniewaz niewyswietla mi zadnych serwerow.pomozcie,prosze !! co mam zrobic ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2004 11:53
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Roven
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Po co ściągać, skoro można zainstalować z płyty???

Mam dwa pytania:

1. Wczoraj kupiłem CS:CZ, dzisiaj zainstalowałem, okazało się że żeby grać przez internet muszę zainstalować Steama. Zrobiłem to, podałem Cd-Key, ale przez net pograć nie mogę, a przecież CZ mam zainstalowane, co prawda nie tak jak w instrukcji (instalowałem z płytek), ale niby jest.
I moje pytanie, po co mam ściągać tego CS:CZ z netu skoro mam go na płycie???:?

2. Zauważyłem że mogę również grać w CS 1.6, czy znaczy to że CS 1.6 jest dodany gratis do CS:CZ??

Edytowane przez dnia 27-10-2004 o godz. 14:43

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2004 14:17
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
zwierz
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

kupiłem sobie cs:cz zaisntalowałem, zaisntalowałem Steam'a , ale nie mam żadnych ikonek z cs cz itp. Mam dac na Brows Games i kliknac na Register produst I already own i wpisac cd-key ?? Będzie mi chodzic ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-01-2005 18:46
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:27.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions