Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > King ? ::>
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

zmiencie te sygny na pol ekranu

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2003 02:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Koras
jestem zajebisty



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Nowhere

hl2 zarzadzi, grafika wcale nie jest taka duzo gorsza, zreszta d3 wychodzi w listopadzie, hl2 jakos pozniej wiec imo hl2 bedzie wygladal b. podobnie. w d3 wszystko jest zbyt no tego glupio to zabrzmi ale takie pastelowe, tzn. nie chodzi mi o kolory bo klimat jest super tylko takie no czysciutko i w ogole :> jedyne co mnie bardziej do d3 ciagnie to modele postaci+atmosfera strachu, grajac w alphe juz sie balem a co dopiero full v. btw. na moim ti4800 d3 alpha mialem 50-60 fps "normalnie" a ok 5-10 jak z bliska komus pociagnalem z shotguna, ew. seria z karabinu. modlmy sie zeby go zoptymilizowali (chyba tak to sie pisze ), szczegolnie ta krew, a d3 nie bedzie mial chyba az tak poteznych wymagan... zreszta do listopada karty troche stanieja

__________________
tu ---> (o tak tu) <---- jest miejsce na twoja reklame

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2003 07:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Koras Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Koras Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Koras Dodaj [SPECNAZ]Koras do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Koras prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez Deadpool

W DooM 3 wszystkie stworki są takie ... plastelinowe. I te wstawki, na które nie ma się wpływu, jak kamera nagle staje się z 3ciej osoby i oglądasz co bohater robi. Wszystko takie ... sterylne.



Ja ostatnio przelazlem Doom'a 2. Wqrwie sie jak w Doom'ie 3 nie bedzie po 15-20 stworqf w pomieszczeniu 5x5 ktore gina od jednego strzalu itp. Nie widzialem jeszcze gry ktora mialaby taki klimat jak Doom (1 i 2). Przed przelaczeniem czegokolwiek ogladasz sie czy kogos za toba nie ma, naciskasz przycisk i spierdalasz daleeeeeeeko zeby tylko zwiekszyc szanse na przezycie Teraz robi sie pseudo "inteligentnych" przeciwnikow - 1 max 2 na pomieszczenie. 30sek zabawy i 2 trupy. W doom'ach po 30 sek albo nie zyjesz, albo masz 40-50 trupow na liczniku

W doomie 3 to zjebia

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2003 09:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
ups zly lucas wraca... a tak wogole to jakos i tak mi to to zadna z tych gier mi nie pojdzie wiec wole sie nie dolowac filmikami
podzielam twoje zdanie glan

trzeba tego athlona 2000 i geforce 3 ti200 w koncu kupic

__________________
Pieniadze to nie wszystko,
ale wszystko bez pieniedzy to ***.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2003 09:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Kiedy jest premiera D2 i HL2 ??
HL2 podobno we wrzesniu wiec kupa czasu.. D3 pewnie jeszcze pozniej. Obejrze se te filmiki w sierpniu przy kielbaskach, pifku i ognisku

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2003 09:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
Wqrwie sie jak w Doom'ie 3 nie bedzie po 15-20 stworqf w pomieszczeniu 5x5 ktore gina od jednego strzalu itp.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2003 09:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
W doom'ach po 30 sek albo nie zyjesz, albo masz 40-50 trupow na liczniku



Coś jak w Crismoland'zie?
Doom to była jedna z moich pierwszych gier i wciągała jak cholera ale teraz juz nie

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2003 11:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:


Mi się wydaje, że DooM 3 to będzie takie coś:

Idziesz, wyskakuje potworek z zaskoczenia, zabijasz go, idziesz dalej. Po drodze jakiś przerywnik. I tak "do usranego końca". Przejdziesz gre i nie będzie Ci się chciało jeszcze raz przechodzić, bo będziesz wiedział gdzie ten potforek wyskoczy i już nie będzie tego zaskoczenia.

Nie sądze, aby było magiczne - otwierasz drzwi, trylion potforków, 50 strzałów z rakietnicy, wielka rzeźnia, kupa flaków i ciał porozrywanych na strzępy. Bierzesz czerwoną karte idziesz do drzwi, otwierasz a tam ... :D

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2003 11:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Dajcie link do trailera pelnego HL, ale nie w .mov.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2003 12:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Deadpool

Nie sądze, aby było magiczne - otwierasz drzwi, trylion potforków, 50 strzałów z rakietnicy, wielka rzeźnia, kupa flaków i ciał porozrywanych na strzępy. Bierzesz czerwoną karte idziesz do drzwi, otwierasz a tam ...



... puste pomieszczenie z niebieska karta na podescie
idziesz sobie spokojnie pobierasz karte a tu nagle ze wszystkich scian podlogi i sufitu wyskakuja potworki

potem jest tak: AAAAAAAAAAAAAAAAAAA [BUM TRATATATATATATATA BLEHT JEBUT JEEEEEEEB BOOOOM TRACH CIACH]

LOAD GAME

a mialo byc tak pieknie...

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2003 12:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez weirdo
zmiencie te sygny na pol ekranu


Przyłaczam sie do apelu

Ale jaki komp udzwignie 50 potworow w d3

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2003 17:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez weirdo
zmiencie te sygny na pol ekranu


ok ja wywale sygne na pol ekranu a ty przestaniesz wrzucac niesmieszne logi z irca na 3 ekrany ok?

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2003 20:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:


quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
ok ja wywale sygne na pol ekranu a ty przestaniesz wrzucac niesmieszne logi z irca na 3 ekrany ok?:)


:)

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2003 20:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

Teraz czas na moje wypociny bo obejrzałem również filmiki z hl2.
D3 podoba mi się bardziej


A teraz poważnie.

Wydaje mi się, że jednak D3 będzie ownował. Dlaczego? O grze nie decyduje engine i fizyka, jaka za nim idzie, tylko klimat.
Na tych filmikach z hl2 osiągnięto wg. mnie klimat bardzo przygnębiający. Zniszczone miasta, jacyś goście bez twarzy strzelający do ciebie. Jakieś chodzące destroyery do których strzela 5 gości z maszynówek wraz z desperatem miotającym komodą i krzesłami. Rozumiem, że gra ma ciekawą fizykę, ale rzucanie krzesłem w opancerzoną jednostkę to LOL jakiś.
Panowie od hl2 zadbali o bardzo wiele szczegółów i odwalili kawał świetnej roboty. Jednak spójrzcie jak upada gostek zestrzelony z wierzy. W d3 taka postać się nie odbija od podłoża. Hl2 chce być realistyczny aż do bólu. To powoduje, że najpierw jesteś w szoku jak nieźle oddają mimikę twarzy (tej panienki z filmików) by zaraz po tym być zawiedzionym jej nierealnymi ruchami przy obrotach. Zupełnie jakby miała włączoną akcelerację. Wiem, że to bardzo trudno zrobić, ale być może dlatego powinno się w grze takich sytuacji unikać by nie popsuć poprzedniego wrażenia.
W d3 na aż taki realizm się nie silą. Wydaje się przez to, że te wszystkie nierealne postacie poruszają się tak jak powinny. W d3 jest element zaskoczenia i strachu. W hl2 - przynajmniej na tych filimkach - tego nie ma. To duży minus.
Przypomnijcie sobie jakie nadzieje wiązano z grą Red Faction i zastosowanym w niej silnikiem geo-mode? Gra okazała się klapą. Nie tylko z powodu odnalezionych bugów. Te przecież można usunąć patchami. Brakowało jej klimaciku.
D3 będzie ściskał nas za jaja i powodował dziwne uczucie gdzieś na dnie żołądka. D3 będzie starał się wpływać na naszą psychikę. Będziemy uważać na to co się dookoła nas dzieje. W hl2 uważać będziemy również, ale tylko dlatego by unikać częstego ładowania ostatnio zapisanego stanu gry. Bać tam się nie ma czego, ot czysta kalkulacja, że za chwilę pojawi się kolejny wróg.
Nasuneło mi się jeszcze jedno spostrzeżenie. W końcówce teasera d3 mamy fragment gry - rozwalanie gości w wąskim korytarzu. Tam wszysko wydaje się nam bliskie i namacalne. W hl2 patrząć na fragmenty gry odnosiłem wrażenie, że oglądam bardziej jakiś reportaż z walk w mieście niż rzeczywiście w nich uczestniczę.
Na zakończenie, chciałbym dodać, że już wiele "fajnych" gierek ukazało się po q3 i counter strike'u. Jednak nie stały się tak rewolucyjne i wciągające. ut2002 miał być taką gwiazdą. Niezdołał jednak przekonać do siebie nawet samych graczy jego poprzednika.


NA MARGINESIE.
Do wszystkich mądrali z długimi sygnami.
Skoro jesteście już takimi filozofami to starajcie się chociaż by wasze posty były co najmniej tak długie i wciągające jak podpisy

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2003 08:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez killertowa
Teraz czas na moje wypociny bo obejrzałem również filmiki z hl2.
D3 podoba mi się bardziej

[CIACH]


Sluchac tego pana - dobrze gada.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2003 09:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

My, fani gier z pod znaku ID musimy trzymać się razem

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2003 09:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:


Ja nie jestem fanem id od czasu odejścia Romero.
Szanuje i podziwiam Carmacka za jego talent w pisaniu kodu silnika gry.
Nie jestem ślepy, i nie widzę jako najlepsze tylko produkty id.

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2003 10:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

Nie jestem taki pewien czy rzeczywiście nie jesteś fanem ID i czy rzeczywiście nie jesteś ślepy bo:
a) ja nawet nie słyszałem o nikim innym niż Carmacku i o ID wiem tylko tyle jakie giery wypuściło i że Carmack tam rządzi - ty jak widzę wiesz więcej
b) nie zauważyłeś chyba w tym wezwaniu do łączenia się - żartu

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2003 11:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Deadpool

Ja nie jestem fanem id od czasu odejścia Romero.
Szanuje i podziwiam Carmacka za jego talent w pisaniu kodu silnika gry.
Nie jestem ślepy, i nie widzę jako najlepsze tylko produkty id.


On przezywa jakies zalamanie nerwowe...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2003 11:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

killertowa grales moze w pierwsza czesc hl?

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2003 11:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:


Jak narazie udaje mi się "rozwijać" i "prowokować delikatnie" do dalszych rozmów.

Często nie widać tego, ale większość co piszę powinno mieć ";>" na końcu, ale ograniczam się ze smilesami ile wlezie (za dużo tego kiedyś sadziłem).

Załamania nerwowego nie mam, z moimi nerwami wsio w porządku, jak to przed każdą sesją na którą nic się nie umie i nic się nie będzie umieć i się raczej będzie ją poprawiać we wrześniu.

Fan id - tak, puki w "składzie" był Romero.

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2003 11:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Deadpool

jak to przed każdą sesją na którą nic się nie umie i nic się nie będzie umieć i się raczej będzie ją poprawiać we wrześniu.



No i wszsytko jasne....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2003 12:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez rcube
Kiedy jest premiera D2 i HL2 ??
HL2 podobno we wrzesniu wiec kupa czasu.. D3 pewnie jeszcze pozniej. Obejrze se te filmiki w sierpniu przy kielbaskach, pifku i ognisku



d2 to juz wiesz.. w***** czasu temu chyba bylo.. ale jak jeszcze nie grales to polecam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2003 13:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez killertowa
W hl2 patrząć na fragmenty gry odnosiłem wrażenie, że oglądam bardziej jakiś reportaż z walk w mieście niż rzeczywiście


i o to właśnie chodzi. Mi sie bardziej podoba zaawansowana interakcja z otoczeniem i np. zabarykatowanie sobie drzwi lub zabicie przeciwnika kaloryferem niz przechodzenie gry z założeniem o tu jest ciemniej niz tam to napewno tutaj cos wyskoczy, zdecydowanie wolę interakcję niż liniowość. ale oczywiście to jest moje subiektywne zdanie. Tym bardziej że gry nie zostały jeszcze wydane i nikt z nas tak naprawde nie wie jak to naprawde będzie wyglądać... amen

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2003 15:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane przez Mazio
PANOWIE (i PANIE) CZAPKI Z GLOW!!!


Nie wiem jakich uzyc slow po obejrzeniu wszystkich filmow do Halflife 2, ktore sa pod tym adresem

http://gamefiles.blueyonder.co.uk/b...lers/halflife2/



TO JEST POPROSTU - PORAZAJACE!! - PO PROSTU WALI NA KOLANA I CISNIE W SKRONIE - kto tylko ma troche wolnego lacza - sciagnijcie koniecznie!!!

na poczatek polecam - http://gamefiles.blueyonder.co.uk/b...2003_1dn_qt.mov
gdzie pokazane sa mozliwosci enginu gry.. ja sciagnalem wszystkie

Obawiam sie, ze DOOM3 niestety nie ma najmniejszej szansy na zadnym polu - grafiki i jakosci wykonania, klimatu i akcji oraz pomyslow - oj chyba szybko powstanie DOOM4


Tylko skoncentrujcie sie na mozliwosciach gry,a nie na tym jaki trzeba bedzie miec komputer, zeby w to pograc. Wyobrazcie sobie (i zobaczcie) jak bedzie sie grac w Halflife 2.

Jesli chodzi o sprzet, to postep i zmiany w tej dziedzinie sa nieuchronne i nieuniknione, i biadolenie o tym niczego nie wnosi - wielu z nas pamieta (ja tak) u siebie na biurkach zmiane z komputera XT na AT, radosc z pierwszego HD 2mb, czy przejscie z Covoxa na SB - spojrzmy na nasze dzisiejsze komputery.

Sam po obejrzeniu tych dem podjalem decyzje odkladania pieniedzy, aby najdalej w ciagu pol roku od dzisiaj miec 3-4 tys. na dolozenie do tego co mam by moja maszyna stala sie ze tak powiem "high endowa". Mam nadzieje, ze w tym celu nie bede musial czaic sie na staruszki pod poczta po emeryturze bo z forsa u mnie nie to co dawniej... Tak czy siak znajac maniakow komputerowych - jakims cudem, jakims magicznym sposobem kazdy i mlodszy, i starszy uzytkownik PC w koncu cos wykombinuje...

Wazne jest jednak najbardziej to co przyswieca celowi takich wyrzeczen - jesli robimy to bo "sie powinno juz zmodernizowac" - przyjemnosc jest mniejsza natomiast jesli mam zrobic to

zeby zagrac w to co mi pokazaly filmy o HALFLIFE 2

zrobie to z prawdziwa przyjemnoscia...

POST SCRIPTUM:

JEEEEEEEZ odechcialo mi sie zupelnie po tym wszystkim dalsze testowanie Chrome'a

HOWGH!!! --> DELETE


dodam, ze widzialem najnowszy teaser DOOMA 3 od razu po obejrzeniu tych filmow o HF2

gram w FPP od dooma (wlasciwie 95% tytulow skonczylem), mialem przez kilka lat sklep z grami i stoisko na gieldzie na Grzybowskiej w W-wie... nie jestem wiec noobem w tym temacie

HALFLIFE2 == CONTRA == DOOM 3

dla mnie:

UMARL KROL! NIECH ZYJE KROL!!!






Nie chciało mi się bawić w kolorki.

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2003 16:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

nie chce mi sie drugi raz oceniac wypocin killertowa

ktos moglby wreszcie opanowac to zajeb... forum bo bledow w nim wiecej niz wypracowaniu absolwenta szkoly specjalnej...!!!

To juz setny raz gdy trace cala wypowiedz po wyslaniu jej po uzyciu "dodaj teraz" - napiszcie wiec tam - "dodaj teraz, a nasze forum i tak ocenzuruje co napisales... i zamiesci Twoja wypowiedz w smietniku gdzie jest jej miejsce!"

++++++++DODANE+++++++++

"COS MI SIE ZDAJE, ZE WY TU MACIE NIEZLY BURDEL SIOSTRY W TYM..." FORUM

pomimo prob nie moge nic zrobic z nastepnym moim postem po tym... co tu sie dzieje - czarna magia, voodoo?

Edytowane przez dnia 19-05-2003 o godz. 17:47

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2003 17:31
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez killertowa
Teraz czas na moje wypociny bo obejrzałem również filmiki z hl2.
D3 podoba mi się bardziej


A teraz poważnie.

Wydaje mi się, że jednak D3 będzie ownował. Dlaczego? O grze nie decyduje engine i fizyka, jaka za nim idzie, tylko klimat.
Na tych filmikach z hl2 osiągnięto wg. mnie klimat bardzo przygnębiający. Zniszczone miasta, jacyś goście bez twarzy strzelający do ciebie. Jakieś chodzące destroyery do których strzela 5 gości z maszynówek wraz z desperatem miotającym komodą i krzesłami. Rozumiem, że gra ma ciekawą fizykę, ale rzucanie krzesłem w opancerzoną jednostkę to LOL jakiś.
Panowie od hl2 zadbali o bardzo wiele szczegółów i odwalili kawał świetnej roboty. Jednak spójrzcie jak upada gostek zestrzelony z wierzy. W d3 taka postać się nie odbija od podłoża. Hl2 chce być realistyczny aż do bólu. To powoduje, że najpierw jesteś w szoku jak nieźle oddają mimikę twarzy (tej panienki z filmików) by zaraz po tym być zawiedzionym jej nierealnymi ruchami przy obrotach. Zupełnie jakby miała włączoną akcelerację. Wiem, że to bardzo trudno zrobić, ale być może dlatego powinno się w grze takich sytuacji unikać by nie popsuć poprzedniego wrażenia.
W d3 na aż taki realizm się nie silą. Wydaje się przez to, że te wszystkie nierealne postacie poruszają się tak jak powinny. W d3 jest element zaskoczenia i strachu. W hl2 - przynajmniej na tych filimkach - tego nie ma. To duży minus.
Przypomnijcie sobie jakie nadzieje wiązano z grą Red Faction i zastosowanym w niej silnikiem geo-mode? Gra okazała się klapą. Nie tylko z powodu odnalezionych bugów. Te przecież można usunąć patchami. Brakowało jej klimaciku.
D3 będzie ściskał nas za jaja i powodował dziwne uczucie gdzieś na dnie żołądka. D3 będzie starał się wpływać na naszą psychikę. Będziemy uważać na to co się dookoła nas dzieje. W hl2 uważać będziemy również, ale tylko dlatego by unikać częstego ładowania ostatnio zapisanego stanu gry. Bać tam się nie ma czego, ot czysta kalkulacja, że za chwilę pojawi się kolejny wróg.
Nasuneło mi się jeszcze jedno spostrzeżenie. W końcówce teasera d3 mamy fragment gry - rozwalanie gości w wąskim korytarzu. Tam wszysko wydaje się nam bliskie i namacalne. W hl2 patrząć na fragmenty gry odnosiłem wrażenie, że oglądam bardziej jakiś reportaż z walk w mieście niż rzeczywiście w nich uczestniczę.
Na zakończenie, chciałbym dodać, że już wiele "fajnych" gierek ukazało się po q3 i counter strike'u. Jednak nie stały się tak rewolucyjne i wciągające. ut2002 miał być taką gwiazdą. Niezdołał jednak przekonać do siebie nawet samych graczy jego poprzednika.


NA MARGINESIE.
Do wszystkich mądrali z długimi sygnami.
Skoro jesteście już takimi filozofami to starajcie się chociaż by wasze posty były co najmniej tak długie i wciągające jak podpisy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2003 17:33
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Ja obejrzałem ten filmik D3 z E3. I uważam że HL2 będzie lepszy niż D3.
Przedewszystkim fizyka gry.
A także klimat w D3. Postacie są takie plastikowe, sztucze. To że czasami jest ciemno. Ale nie jest strasznie. HL2 ma klimacik takie post-nuklearnej przyszłości.
I mi się podoba bardziej, jak będe mogł przyjebać dla typka z kaloryfera niż jak będe ciągle strzelał do niego.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2003 17:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Hm... musze zobaczyc ten filmik z HL ale jak na razie widzialam dooma 3 demo i hu hu bylo dosc porazajaco
Moze wiekszosc z was ma nerwy ze stali ale ja sie tam trzeslam przy kazdym odglosie prawie, jak na razie po prostu mnie zmasakrowalo

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2003 17:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
[...]
Moze wiekszosc z was ma nerwy ze stali ale ja sie tam trzeslam przy kazdym odglosie prawie, jak na razie po prostu mnie zmasakrowalo



To ja chyba widzialem inny filmik. Ja nic przerazajacego nie widzialem

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2003 18:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:27.    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions