Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Geneza nick00f
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
tec.monti
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: cafe :)

hmm
moja ksywka powstala jakies 5-6 lat temu ale poczatkowa miala zdeszcka inna pisownie a mianwicie MonTheR (jak gralem w qw)
(pozniej wam napisze jak powstala), ale stwierdzilem ze jest oblesna(bo jest!) to zmienialem na taka jaka wszyscy sie domnie sie zwracali tzn monti )(ta mi sie jeszcze podoba)

Oki wracaja do histori powstania ksywki
Dawno dawno temu..
Kiedys jak bylem glupi i jarale (zielone ) , ciachalem kwasy i pilem jabcoki a kdys sie tak zdazylo ze to wszystko naraz (hoh do dzis jestem zakrecony ) sobie zazucilem , postanowlem wymeslec ksywe ale jakos mi to nie wychodzilo ,a bylem z kumplami to mi pomogli (wem ze zwlekam z powiedzeniem jak to powstalo ),a minowice siedzielm na takich betonowych plytach (?) i szla sobie taka piekan laseczka no i niestety ZAMONTOWALEM sie jej w tylek(tzn oczyma, nie myslec ze czyms innynm ) no i wlasnie wtedy powiedzieli ze zalpalem monterke i tak powstla ksywa monter (wsadzilem w nia H zeby ladniej wygladala )

to tyle

P.S sorks za bledy ortograficzne

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2002 23:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tec.monti Znajdź więcej post'ów przez  tec.monti Dodaj tec.monti do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ns3int
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: warszawa

a muj nick to !ns3int niewiem jak wam ale mi sie podoba!
jezeli ktos wie kto to jest Inseint to bravo!a jak nie to powiem! mojm zdaniem najlepszy polski dj !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2002 21:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ns3int Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ns3int Znajdź więcej post'ów przez  !ns3int Dodaj !ns3int do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ns3int prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jotemi
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking prawda

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
LOL
Kazdy ma nicka jakiego chce... Nie musi on byc zwiazany z dana osoba!! Swoj nick powienien sie podobac nam samym, a reszcie nic do tego..



Prawda ja mam na imie Michał a mam nika Jotemi.
Niejest on zemna zwiazany innym sie on zabardzo niepodoba ale wwedlug mnie jest super.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2002 23:18
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

Prawda ja mam na imie Max a mam nika Maslav.
Niejest on zemna zwiazany innym sie on zabardzo niepodoba ale wwedlug mnie jest super.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2002 22:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
brns@pwr
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Wrocław

Huh moj nick to bArMaN! Historia? Jest to naglupsza jakam oze byc . Wiec mam go od 4lat jeszcze przed cs - czasy playa i tekkena - record brn . Wiec nick powstal od:
mojego imia Bartek - BARtek. I drugi czlon (nie smiac sie) od tych bohaterow - superMAN xMAN. i Tak bylo BARMAN a ze to sztywno wyglada to zmienilem na bArMaN! Wiem ze jakis kolo z iPortu ma taki nick ale on nie stesy nie byl 1szy tera jest jeszcze drugi - barman z [BK] co ma swoj serw. Ale niewazne. Dlatego przez tych 2 zmienilem pozniej na bArMaNu$! i tak pykalem. Nastepnie powstal skrot od tego BaRmaNuS = BRNS. Ale po pewnym czasie mi sie znudzil i teraz gram znowu jako bArMaN! ale planuje zmiane na BrtndR <- z ang. Bartender = barman
Wiem ze dlugie i jak telenowela

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-12-2002 11:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil brns@pwr Kliknij tutaj by wysłać e-maila do brns@pwr Znajdź więcej post'ów przez  brns@pwr Dodaj brns@pwr do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać brns@pwr prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mloody
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Chicago

Ja osobiście od samego początku (od kiedy miałem neta) miałem nick Mloody. Wszyscy mnie nazywali młody więc tak zostało (zmieniłem troche bo tak lepiej brzmi [a pozatym ktoś już miał taki na Chacie ]). No i już zostało.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2003 03:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mloody Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mloody Znajdź więcej post'ów przez  Mloody Dodaj Mloody do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mloody prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Grean
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja:

Talking My nick

Hmm... moj nick wzial sie od jednego z moich ulubionych kolorow, czyli zielonego (po ang. Green jakby ktos nie wiedzial ), zmienilem troche pisownie i jest Grean...
PS: O historii nick'a nie bede pisal bo mam ten nick od niedawna, a wczesniej co tydzien mialem nowy nick

__________________
GG: 1652185
Tlen_ID: gr34n
E-mail: [email protected]
Site: www.grean.prv.pl
SoGamed: Grean@SoGamed

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2003 10:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Grean Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Grean Znajdź więcej post'ów przez  Grean Dodaj Grean do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Grean prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:31.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions