Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > Hardware/Software > Windows 2003 server
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
RAFINERIA
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Koziegłowy

Angry Windows 2003 server

Czy ktoś wie czy są jakieś upgradey lub opis usprawnienia systemu windows 2003 server?
Generalnie mam problem z niektórymi sterownikami...
Np. od sb audigy, po zainstalowaniu, których system mi się straszeni długo uruchamia...
Albo inny, chyba po zaisntlaowaniu drukarki albo czegoś innego system powoli działa, np. jak otwieram okno to chwila trzeba poczekać a w tym czasie dysk pracuje.
Z góry dzięki za wszelka pomoc.

__________________
RAFINERIA

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2003 11:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RAFINERIA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RAFINERIA Znajdź więcej post'ów przez  RAFINERIA Dodaj RAFINERIA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RAFINERIA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

Moze zadam nieco glupie pytanie, ale jaki masz sprzet?

I jakich sterownikow uzywasz?

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2003 12:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:


http://infojama.pl/
Tam szukaj.

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2003 12:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RAFINERIA
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Koziegłowy

quote:
Napisane oryginalnie przez Lipas
Moze zadam nieco glupie pytanie, ale jaki masz sprzet?

I jakich sterownikow uzywasz?



Mam pIII 750 256mb ram 133, winfast gforce4 mx a170 ddr t

płyta głowna abit bx133-raid be6-II

Sterowniki do audigy to instalowalem z plyty z oprogramowaniem bo korzystam a naalogowego trybu 5.1 wiec musze miec oprogramowanie.

do drukarki sciagnolem sterowniki do xp bo ze sterownikami z wina cos nei chcala dzilac, to jest canon bjc 2000
Reszta to sterowniki od xp

__________________
RAFINERIA

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2003 12:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RAFINERIA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RAFINERIA Znajdź więcej post'ów przez  RAFINERIA Dodaj RAFINERIA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RAFINERIA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

mistrzu - no nie wiem czy instalowanie 2003 to byl taki swietny pomysl... toz to jest system nie desktopowy a serwerowy ! (i afik nie ma wersji ktora moglaby byc desktopem- jak np w windzie 2000)

http://www.winxp.com.pl/art/windows_2003.html

warto przeczytac - szczegolnie 3-cia strone

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2003 14:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Ino w2k3 można przerobić na desktopa ;-)
a PIII 750 to za mało na to.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2003 01:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Heh - ja mam plytke W2k3 gdzie sa 3 wersje na raz - Enterprise, Web i jeszcze jedna. Plyta 3 w jednym

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2003 09:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RAFINERIA
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Koziegłowy

quote:
Napisane oryginalnie przez Lucas
Heh - ja mam plytke W2k3 gdzie sa 3 wersje na raz - Enterprise, Web i jeszcze jedna. Plyta 3 w jednym



Też mam ta płytke

Pytanie co zrobić, żeby po zainstalowaniu oprogramwoania do Audigy, sysyem po restarcie nei uruchamiał mi się 5 minut...
Prubowałem ze sterownikami kx ale niemoge ustawić, żeby działały mi tylnie głośniki w trybie stereo (tz. np w trakcie słuchania mp3)

__________________
RAFINERIA

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2003 12:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RAFINERIA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RAFINERIA Znajdź więcej post'ów przez  RAFINERIA Dodaj RAFINERIA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RAFINERIA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RAFINERIA
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Koziegłowy

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]bizonek
Ino w2k3 można przerobić na desktopa ;-)
a PIII 750 to za mało na to.



?
A jaki musiałbym mieć soprzęt, żeby go udomowić???
Wystarczy samo zwiekszenie ramu???

__________________
RAFINERIA

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2003 12:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RAFINERIA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RAFINERIA Znajdź więcej post'ów przez  RAFINERIA Dodaj RAFINERIA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RAFINERIA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

a przeczytales artykul pod linkiem ktory zapodalem ? wyraznie chlopaki pisza ze poki co jest mnostwo rzeczy ktore nie chodza lub chodza zle - wiec nie dziw sie jak cos jest nie tak...

ja w kazdym razie nie pakowalbym sie w w2k3... wlasnie wyszedl sp4 do 2000 - mysle ze to jest o wiele lepsze rozwiazanie...

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2003 14:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RAFINERIA
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Koziegłowy

quote:
Napisane oryginalnie przez LoveBeer
a przeczytales artykul pod linkiem ktory zapodalem ? wyraznie chlopaki pisza ze poki co jest mnostwo rzeczy ktore nie chodza lub chodza zle - wiec nie dziw sie jak cos jest nie tak...

ja w kazdym razie nie pakowalbym sie w w2k3... wlasnie wyszedl sp4 do 2000 - mysle ze to jest o wiele lepsze rozwiazanie...




OK thx
a co myślisz o xp???
Ja tak wogule mialem 98 i chciałem zaisntalować xp, no i nieszlo
Wogule jak upgradowałem to mi na końcu się pojawiło, że instalacja przerwana bo spowodowała by uszkodzenie komputera czy coś w tym stylu, i usuneło mi całą partycje;(((
Potem utworzyłem i chciałęm na czystym dysku.
I tu pojawił się tensam problem jeżeli chciałem instlaować na facie, a jak na ntfs to wogule niechciał mi mi formatować na końcu poajwiało się, że dysk uszkodzony i niemoże formatować...
Nawet partition magic niemoże bo po formacie na ntfs nie daje litery dysku. Jednak win 2003 server normalnie formatuje na ntfsa i i taksamo bez problemowo sie isntaluje...
Wie ktoś może dlaczego się tak dzieje??
Ktoś mówił, że to przez płyte na bx i gf4 ale włożyłem inna karte i nic nie pomogło

__________________
RAFINERIA

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2003 14:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RAFINERIA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RAFINERIA Znajdź więcej post'ów przez  RAFINERIA Dodaj RAFINERIA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RAFINERIA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez RAFINERIA
Też mam ta płytke

Pytanie co zrobić, żeby po zainstalowaniu oprogramwoania do Audigy, sysyem po restarcie nei uruchamiał mi się 5 minut...
Prubowałem ze sterownikami kx ale niemoge ustawić, żeby działały mi tylnie głośniki w trybie stereo (tz. np w trakcie słuchania mp3)


2 dni temu nowe stery do audigy wyszly...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2003 18:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]bizonek
[...]
a PIII 750 to za mało na to.



Nie przesadzalbym

Taki kompik, to w zupelnosci wystarczy ...

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-06-2003 19:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:02.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions