Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Help z Divixem
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Lo_fatt
Iron Fist



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

Question Help z Divixem

mam problem mianowicie nie moge wczytawac tekstu do filmu w formacie divix uzywalem chyba wszystkich playerow i na kazdym mam blad winshita kernel32 co powoduje zwieche systemu divixa mam 4.01 final i win98se , pliz help me

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2001 19:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lo_fatt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lo_fatt Znajdź więcej post'ów przez  Lo_fatt Dodaj Lo_fatt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lo_fatt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

wiesz co ja zawsze robie w podobnych przypadkach?
format c:
i reinstall windy

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2001 20:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mazoor
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

moze poprostu masz zle napisy ?
zrob format c: , reinstaluj winde i sciagnij inne

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2001 20:18
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

najpierw sciagnij inne napisy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2001 20:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

Napisy do jakiego progsa masz ? MicroDVD czy Vplayer? Bo się znacząco różnią zapisem czasu wyświetlania txt. Po drugie bodajrze vplayer2000 czasem "gubił" wyświetlany tekst, przynajmniej u mnie czasem było tak iż nagle txt wcieło. Przyczyn może być wiele. Podaj dokładnie jaki film, jakie txt masz do tego i jakimi programami odtwarzasz to nam pomoże Tobie pomóc.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-10-2001 00:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CE3RDE
Just do it.



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Lodz

A jak nie uda nam sie pomoc to format c: proponuje

__________________
"Jak tu żyć w mieście, które jest z tego znane, że wszystko, co się dzieje z góry jest ukartowane Tam, gdzie dominują poszlaki, a nie fakty i żeby coś osiągnąć ***** musisz mieć kontakty. Prawdziwe życie bez imaginacji, koniec bredni, chleb powszedni, bogaci biedni -tak było, będzie, musi być- umiesz z tym żyć?" WWO

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-10-2001 08:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CE3RDE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CE3RDE Znajdź więcej post'ów przez  CE3RDE Dodaj CE3RDE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CE3RDE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez CE3RDE
A jak nie uda nam sie pomoc to format c: proponuje


Sciagnij nowe napisy, jak nie pomoze - przylooz jakis doozy magnes do twardziela (i zostaw na kilka dni) - zawsze pomaga

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-10-2001 09:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lo_fatt
Iron Fist



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

problem w tym ze niechodzi mi o jakis szegolny film ale o wszystkie jaki by nie byl player i tak txt nie wczyta
musze chyba zrobic ten format i od razu XP

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-10-2001 10:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lo_fatt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lo_fatt Znajdź więcej post'ów przez  Lo_fatt Dodaj Lo_fatt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lo_fatt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CE3RDE
Just do it.



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Lodz

albo ogladac filmy bez napisow

__________________
"Jak tu żyć w mieście, które jest z tego znane, że wszystko, co się dzieje z góry jest ukartowane Tam, gdzie dominują poszlaki, a nie fakty i żeby coś osiągnąć ***** musisz mieć kontakty. Prawdziwe życie bez imaginacji, koniec bredni, chleb powszedni, bogaci biedni -tak było, będzie, musi być- umiesz z tym żyć?" WWO

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-10-2001 14:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CE3RDE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CE3RDE Znajdź więcej post'ów przez  CE3RDE Dodaj CE3RDE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CE3RDE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

A co jak koles sobie sciagnie wegierski film w wersji oryginalnej?

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-10-2001 14:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

Ta albo z chińskimi, jak mój Jurassic Park 3

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-10-2001 15:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lo_fatt
Iron Fist



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

Unhappy

sformatowalem dysk , zainstalowalem winde i jest to samo
. Napisy sa wporzadku i playery tez bo u innych dzialaja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-10-2001 18:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lo_fatt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lo_fatt Znajdź więcej post'ów przez  Lo_fatt Dodaj Lo_fatt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lo_fatt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SUN]Lis3n
-=[SUN] POWER !!=-



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

to ja juz nie wiem czemu 1

__________________
No matter how hard you try you can't stop [SUN] now

nie ma to jak panienki z Bulowic

mail me : [email protected]
give me a sign GG : 1454393

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-10-2001 18:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SUN]Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SUN]Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  [SUN]Lis3n Dodaj [SUN]Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SUN]Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Neo
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Trzebnica City

Re: Help z Divixem

quote:
Napisane oryginalnie przez Lo_fatt
mam problem mianowicie nie moge wczytawac tekstu do filmu w formacie divix uzywalem chyba wszystkich playerow i na kazdym mam blad winshita kernel32 co powoduje zwieche systemu divixa mam 4.01 final i win98se , pliz help me


wniosek prosty: win9x sux

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-10-2001 13:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Neo Znajdź więcej post'ów przez  Neo Dodaj Neo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Neo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

sam jestes sux...
ja mam 98se i filmy i napisy chodza normalnie...bez problemow...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-10-2001 14:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

Podaj mi konkretnie jakie programy używasz jak skonfigurowane. Jakie masz kodeki konkretnie do DivX, jaki film, jaki txt do niego jest. Jaki Directx, jaki mediaplayer jest zainstalowany, ile ramu jaki procek, jaka płyta itp. Konkretnie podaj sprzęt a nie ogólniki że wszystkie playery używasz i nie chodzi. Pozwól sobie pomóc.

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-10-2001 14:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lo_fatt
Iron Fist



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

mam Wmp 7.01 , directX 6.1 kodeki nAvi Vx3 MPEG-4 CODEC , Divix 4.01, 128 ram , celeron 633 , riva 32 m64 , plyta intel BX.
Nie chodzi mi o konkretny film czy tekst bo kazdy z nich powoduje zwieche w takich programach jak np. V player ,Best player, Cinus.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-10-2001 17:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lo_fatt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lo_fatt Znajdź więcej post'ów przez  Lo_fatt Dodaj Lo_fatt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lo_fatt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Neo
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Trzebnica City

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen
sam jestes sux...
ja mam 98se i filmy i napisy chodza normalnie...bez problemow...



kto jest to jest
niebieski ekran [via XP rzadzi!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-10-2001 20:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Neo Znajdź więcej post'ów przez  Neo Dodaj Neo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Neo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lo_fatt
Iron Fist



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

chcialem powiedziec ze juz dziala

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-09-2007 16:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lo_fatt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lo_fatt Znajdź więcej post'ów przez  Lo_fatt Dodaj Lo_fatt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lo_fatt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

No to trochę się z tym męczyłeś

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-09-2007 10:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 20:17.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions