Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Serwery
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
!THC!Pain
THE HEROIC CLAN



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Łódź

A teraz powstał nowy serverek !THC! Server FFA A oto jego IP 62.89.68.153 server stoi w godzinach 18.00-9.00 a w weekend 24h i mozna siepać miłego giercowania

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-04-2002 21:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !THC!Pain Znajdź więcej post'ów przez  !THC!Pain Dodaj !THC!Pain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !THC!Pain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]Falek
www.kmh-clan.prv.pl



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawka :)

Talking KmH server

jak by co to server klanu KmH jest na 1.31 ip: (żeby ludziom było łatwiej ) www.miechow.com.pl:27960 jest haslo

__________________
[KmH] 4 ever!!!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 20:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]Falek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [KmH]Falek Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]Falek Dodaj [KmH]Falek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]Falek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rudolf H.SS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Stuttgart

Poczebuje mala pomoc

Czesc Chlopaki!

Od wczoraj mam DSL-Router w domu ! z mysla ze moge bez Problemu stawiac Serv Wolfa! Lecz tak latwo nie ma!
Jak postawie Serv nie widac go w Eye! Albo sie nie da zalogowac!
W consoli Wolf sie laczy z Routerem Czyli IP 192.168.X.X!
Czemu Router nie wysla dalej danych nie wiem!
Kto sie zna troche na Routerach i moze pomudz byl bym bardzo wdzieczny orzaz caly Klan DA

Pozdrowienia

Rudi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2002 00:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rudolf H.SS Znajdź więcej post'ów przez  Rudolf H.SS Dodaj Rudolf H.SS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rudolf H.SS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

Mam przyjemnosc powiadomisc, ze Clan PL Hunter ma swoj drugi server a jego IP to: 217.98.25.187

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2002 15:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
spanzik
fear the newbie



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wuwua

server BiA zmienil port w tej chwili adres IP wyglada nastepujaco toadie.eu.org:27962 - server dostal nowa maszyne wiec miejmy nadzieje ze lagi przestana byc tak dokuczliwe jak do tej pory zobaczymy narazie prowadzimy proby obciazeniowe wiec serv jest na 20 osob zapraszam na testy

__________________
Newbie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-05-2002 12:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil spanzik Znajdź więcej post'ów przez  spanzik Dodaj spanzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać spanzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[POISON]Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

mam pytanie i prosbe zarazem:

- kiedy wszyscy admini ulubionych naszych polskich serwerow zamierzaja przejsc na patch 1.32?

- (prosba) czy wyzej zapytani mogli by w tym topiku nadmienic ze ich ukochane maszynki juz sa spatchowane?

Nie chce mi sie wpisywac ciagle ip w obu moich instalkach Wolfa zeby sprawdzic czy dany serwer jest juz po patchu - moze jest jakis inny sposob ale nie to jest najwazniejsze - z tego co wiem nie znaleziono chyba jakis powaznych buggow w nowym patchu (jesli ktos wie cos innego - prosze o sprostowanie), tak wiec warto bylo by zmienic wersje chociazby po to zebysmy grali na takiej jaka jest obecnie ustawiona na wiekszosci serwerow na swiecie.

(dzisiejsze moje wyniki przegladania w oryginalnym Wolfie - 1.31 - 264 serwery, 1.32 - 491 serwerow)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 19:31
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[=||=]FarSight
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Mazio
Nie chce mi sie wpisywac ciagle ip w obu moich instalkach Wolfa zeby sprawdzic czy dany serwer jest juz po patchu

W All-Seeing Eye widac na jakiej wersji chodzi server... z polskich bardziej znanych chyba tylko Hunter i TC sa jeszcze na 1.31...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 07:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [=||=]FarSight Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [=||=]FarSight Znajdź więcej post'ów przez  [=||=]FarSight Dodaj [=||=]FarSight do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [=||=]FarSight prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
spanzik
fear the newbie



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wuwua

tylko ze ten TC pomimo dobrego lacza i pingow ciagle stoi zahaslowany i nikt na nim nie gra nawet samo TC bzdyra jakas

__________________
Newbie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-06-2002 00:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil spanzik Znajdź więcej post'ów przez  spanzik Dodaj spanzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać spanzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Mazio zacznij uzwac all seying eye i all clear..... po co sobie komplikowac zycie browserem wolfa

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-06-2002 08:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SOLAR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Inowrocław

Wuja SOLAR zaprasza na serw TVKNet oto jego IP:

217.96.13.221 port 27960

Oczwyscie mozna wchodzic bez CD-KEYA.

Serwer stoi na Linuksie. Serdecznie zapraszam i prosze o nadsylanie uwag co do jego finkcjnowania.

__________________
BLUE SOLAR
[UTP]SOLAR PL
http://www.utp.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2002 16:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SOLAR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SOLAR Znajdź więcej post'ów przez  SOLAR Dodaj SOLAR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SOLAR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
adi
poprostu adi :>



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez !THC!Pain
A teraz powstał nowy serverek !THC! Server FFA A oto jego IP 62.89.68.153 server stoi w godzinach 18.00-9.00 a w weekend 24h i mozna siepać miłego giercowania



nikt nie gra na tym serwerze nawet jak dziala

__________________
"Widzę, widzę, widzę Więcej Wiem więcej....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2002 11:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do adi Znajdź więcej post'ów przez  adi Dodaj adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]Dyzio
Dyziowiec pospolity



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Lenino

Unhappy

quote:
Napisane oryginalnie przez MASTER_DYKTATOR
LOL


Normalnie pokazales swoj kunszt pisarski... taka masz madra siaostre i nie nauczyla cie pisac chciaz po dwie linijki? Zasmiecanie boarda i tyle...

Pozdrawiam,
[AGD]Dyzio

__________________
[AGD]Dyzio
http://agd.clan.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 21:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]Dyzio Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]Dyzio Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]Dyzio Dodaj [AGD]Dyzio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]Dyzio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MASTER_DYKTATOR
Team killer :)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Dyzio wybacz za mojego poprzedniego posta ale to nie ja napisalem (tak to jest jak kolege na chwile sam na sam z kompem zostawisz)

__________________
Worship the Immortal Dyktator

For without Me you are Nothing

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 22:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MASTER_DYKTATOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MASTER_DYKTATOR Znajdź więcej post'ów przez  MASTER_DYKTATOR Dodaj MASTER_DYKTATOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MASTER_DYKTATOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

kto jest adminem serva PL HUnter najlepeij gg by mi sie przydało jakby ktoś wiedział to prosze o podanie nawet na priv albo CL hunterów tez mi sie przyda

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 02:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Szukasz sobie domowej stronki Hunter'ow w necie wchodzisz do dzialu squad i masz nr gg do CL , podpowiem ze cl sa Kristo i Gibi sa oni chyba tez adminami

P.s jakims dziwnym trafem znalazlem ta stronke prosze nie dziekuj http://www.plhunter.prv.pl/

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 14:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rudolf H.SS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Stuttgart

Strona nie dziala miszczu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 15:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rudolf H.SS Znajdź więcej post'ów przez  Rudolf H.SS Dodaj Rudolf H.SS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rudolf H.SS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

fakt faktem że ten link nie działa

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 17:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

dziala czy nie dziala ?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 17:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

wam cos nie dziala bo mi dziala wlasnie spr i wszytko ok

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 18:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rudolf H.SS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Stuttgart

nie wiem co ci dziala ale mi nie dziala

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 19:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rudolf H.SS Znajdź więcej post'ów przez  Rudolf H.SS Dodaj Rudolf H.SS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rudolf H.SS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

strona stoi na civ.pl, ktory mial ostatnio problemy z alczem i czasami nie dzialalo

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 19:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Stoi serwer klanu ThorN pod nazwa alaska
IP 157.158.191.137:27960
Osp v 0,22
Narazie nie ma pass

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2002 12:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Pingi byly lipne bo to serwer z akademika akurat teraz juz jest po sesji wiec akademik jest prawie ze pusty lacze 3 mbit Narazie mamy drobna awarje i nie moge admina zlapac zeby mi dal rcona a wtedy juz nie bedzie tam bicza tak popularnego

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2002 01:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Thumbs up Popularna niepopularność ? Oby

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin
zeby mi dal rcona a wtedy juz nie bedzie tam bicza tak popularnego


...za to Twoja reakcja odnośnie mp_suki jest niepopularna ... ale akurat pomysł jest bardzo bardzo w dechę ; mp_beach no more ? v586

Może inni pójdą w Twoje ślady [ to by byłó spełnienie marzeń eheheh ]

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2002 03:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Re: Popularna niepopularność ? Oby

quote:
Napisane oryginalnie przez Xceed


...za to Twoja reakcja odnośnie mp_suki jest niepopularna ... ale akurat pomysł jest bardzo bardzo w dechę ; mp_beach no more ? v586

Może inni pójdą w Twoje ślady [ to by byłó spełnienie marzeń eheheh ]



bicz tam bedzie ale tylko na sparingi i na treningi w ffa jakos sie dowiem jak zrobic by go nie bylo chyba go wywale z dostepnych map i jak bedzie trzeba to go bede wrzucal

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2002 15:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

tak bedzie stopwatch napewno rotacja tez ale tak po 6-8 rundach postaram sie o wkrecenie tam nowego mappacka i klka new mapek

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-07-2002 16:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Nie zesmiecajcie TEGO topica i edytujcie swoje poprzednie wypowiedzi dotyczace jakiegos serwa. Ktos chce se poczytac o serwach a widzie zdania typu LOL i daj mi rcona - zalosne.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2002 23:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Jest nowy serwer [P]Stronghold 195.216.96.150:27961 - zapraszamy do grania

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-07-2002 13:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Podaje swoją listę serwerów cracked

Od ostaniego czasu gdy podawałem swoją listę, część serwerów zniknęła znalazłem parę nowych, to podaje całą listę

Serwery cracked

212.244.147.194:27960 - Poison Byry - haslo mp40
217.97.140.194 - Serwer klanu PL Hunter - haslo haslo
195.216.96.150:27961 - Stronghold Serwer klanu Poison
195.114.173.143 - Serwer klanu C4
195.114.173.143:27961 - Serwer klanu Bia
213.192.76.6 - Serwer klanu PGR
80.48.12.203:27960 - Serwer kawiarenki Eloko
217.96.13.221 - Tvknet
195.216.96.9 - Serwer klanu Iron Cross
150.254.65.142:27960 - Serwer klanu FF (Bajkowe)
213.77.113.42:27960 - Serwer klanu ICP (rzadko działa)
217.11.141.215 - Serwer BK Sako
157.158.191.137:27960 - Serwer kalnu Thorn
62.233.210.34 - Zlotynet - wersja 1.31


212.125.219.43:27960 - Waster1 - Norwegia
212.125.219.37:27960 - Waster2 - Norwegia
217.8.140.110:27960 - Elwolfie.com - Norwegia
rtcw.efterlyst.org:27960 - Efterlyst - Szwecja
ass.kicks-ass.org:27960 - AssAssaultUnit - Szwecja - haslo
rtcw.groggvirke.net:27960 Groggvirke - Szwecja - haslo
194.87.13.139:27960 - Wolf.demos.su. - Rosja"
195.34.0.75 - BaYda Wolf - Rosja - ver 1.00
195.50.194.24:27960 - Serwer klanu Tempest - Estonia
134.103.192.39:27960 - MonsterKiller - Niemcy
217.9.96.39:27960 - gLK Frag Center - Niemcy - ver 1.32
212.33.32.156:27961 - LiWest - Austria
195.130.132.153:27960 - Telenet - Belgia
212.69.230.38:27960 - Merlin - Uk
212.69.230.70:27960 - New Merlin (Gandalf) - Uk
195.38.96.81:27960 - All Star - Wegry"
217.75.192.6:27975:27975 Lol - Bosnia - ver 1.31"
wolf.sanane.com:27960 - Snn inc - Turcja



202.39.48.93:27960 - Blue Word 2 - Taiwan"
202.39.48.91:27960 - Blue Word - Taiwan"
200.83.0.100:30000 - lb-clan.cjb.net - Chile"
200.51.255.4:27960 - 3Dgames.com.ar - Argentyna"

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 17:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sp4
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: wawa

no tak, wlasnie szukalem tych tajwanskich serwerow.... jeszcze ten w chile i argentynie ma spoko ping... jakby co, to znajdziemy dodatkowo kilka w krolestwie bhutanu i kataru, laos juz czeka w kolejce

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2002 03:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sp4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sp4 Znajdź więcej post'ów przez  sp4 Dodaj sp4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sp4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:15.    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions