Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > Quake3 +Linux RH9 +myszka
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Darth
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Unhappy Quake3 +Linux RH9 +myszka

Zainstalowalem łatke dla Linuksa i nie działa mi myszka znaczy działają tylko klawisze!!! Co zrobić??? Słyszałem że nie którzy też mają ten problem Prosze o Odpowiedz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2003 17:49
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

pod linuxem tez uzywasz polskich liter?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2003 22:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Re: Quake3 +Linux RH9 +myszka

quote:
Napisane oryginalnie przez Darth
Zainstalowalem łatke dla Linuksa i nie działa mi myszka znaczy działają tylko klawisze!!! Co zrobić??? Słyszałem że nie którzy też mają ten problem Prosze o Odpowiedz

Mapisz to jeszcze raz bez polskich liter, moze wtedy ktos zrozumie...

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2003 08:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Blue
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Heh ja to odszyfrowalem bez problemu,ale pomoc nie umiem ;/

__________________
1361524

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2003 08:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Blue Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Blue Znajdź więcej post'ów przez  Blue Dodaj Blue do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Blue prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Darth
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen
pod linuxem tez uzywasz polskich liter?

pewnie ze tak ale teraz dla ciebie nie pisze ich a czemu to nie mam polskie. chodzi mi o to ze pod linuksem w quake3 ktorego spathowalem nie dzila mi myszka tylko same klawisze. Help!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2003 09:41
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ShreQ
Ik@r #2822



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Linux podobno działa w dwóch trybach: tekstowym i graficznym. Może używasz tego tekstowego, który zresztą może mieć wyłączoną obsługę myszy. Jeśli się mylę to sprawdź w configu czy jest włączona mysz bo q3 czasami świruje trochę. Mogły też się pojawić problemy po kompilacji q3 na linuxa, może ten Red Hat 9 jest jakiś zmaszczony.
Ja nie zabardzo się orientuję w tematyce Linuxa ponieważ go nigdy nie miałem zainstalowanego mam jednak nadzieję, że jakoś ci pomogłem

__________________
Boroweq HomePage PST



My stock Alfa Romeo 145 *sports suspension *TSW HockenHeim R wheel range *Dunlop SP Sport 2020E 195/50R15 tyres *Zender BodyKit

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2003 12:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ShreQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ShreQ Znajdź więcej post'ów przez  ShreQ Dodaj ShreQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ShreQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

Ja mialem jakis czas temu q3 pod linuksem i stwierdzam, ze on sie najlepiej nadaje jako serwer a nie do grania.

Ale problemu z mycha nie mialem!

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2003 17:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

A ja nie mam linuxa - wiec tez nie pomoge...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2003 07:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-->JuiCe<--
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: 3city

Arrow Re: Quake3 +Linux RH9 +myszka

Jeżeli chodzi o linucha to raczej jestem noob ale być może musisz edytować XF86config-4 w /etx/X11 bodajże - dobra lepiej się nie wypowiadam bo mnie jakoś guru zlinczuje zaraz

Może http://www.icculus.org/lgfaq/ ci pomoże

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2003 00:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -->JuiCe<-- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -->JuiCe<-- Znajdź więcej post'ów przez  -->JuiCe<-- Dodaj -->JuiCe<-- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -->JuiCe<-- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gothic
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Poznań-->Rataje

przy takiej ilosci inforamcji ktora podales trudno cos doradzic, powodow moze byc naprawde wiele, jezeli mysz chodzi ok pod X-ami to z Q3 nie powinno byc problemu, mozesz sporobwac ustawic ja jako standardowe urzadzenie tzn. bez rolki itp. choc nie wiem jak to sie w RH robi, sproboj zapytac na formu dotyczacym Q3 pod linux'em, nie pamietam adresu ale jest gdzies w dokumentacji patcha aha i IMO granie w Q3 na lnx jest gorsze nie ze wzgledu na grafe czy wydajnosc (choc z tym akurat jest podobnie jak w win) tylko przez czulosc myszy i jej zachownie ktore jest inne niz w win

__________________
Global War Against Capitalism

"...In 666 ways I love You and
I hope You feel the same..."

for My dear Magda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2003 19:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gothic Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gothic Znajdź więcej post'ów przez  Gothic Dodaj Gothic do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gothic prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hadron
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Smile Mych w Q3 LinuX RH9

Trzeba sciagnac pointa 1.32b.Mialem taki sam problem i point 1.32b rozwiazal

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-05-2003 21:06
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:13.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions