Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Nowa beta 3.0 nadzieje i rozczarowania!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
CoVBoY
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Wieden:-)

Lightbulb Nowa beta 3.0 nadzieje i rozczarowania!!

Wiem ze jeszcze 4 dni zostaly do ukazania sie nowej bety jednak jest to chyba najlepszy czas na rozpoczecie jakiejkolwiek dyskusji o tym temacie kazdy by chcial aby byla ona inna jedni chca poprawic bugi innym przeszkadzaja respowny :/ wlasciwie nie da sie zrobic bety idealnej dla wszystkich. Poczatek dyskusji to nasze plany jaka chcielibysmy ja widziec, bardziej ten temat rozgorzeje gdy juz ukarze sie nowa beta. hmmm zatem co ona nam przyniesie nadzieje ze mod bedzie bardziej sie nam podobal czy zupelnie zawiedzie nasze nadzieje:?? :]

__________________
CoVBoY
Kto nie maszeruje ten ginie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-08-2003 14:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CoVBoY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CoVBoY Znajdź więcej post'ów przez  CoVBoY Dodaj CoVBoY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CoVBoY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Teraz to juz i tak za pozno na sugestie bo beta jest juz pewnie skonczona :> Mozemy sobie ewentualnie pogdybac ...

Ja najbardziej bede sie cieszyl z tego iz medyk nie bedzie juz musial wyrzucac apteczki,zeby zostac uleczonym na maxa. Nieraz mi sie zdarzaly sytuacje, ze wyrzucalem apteczke i gosc ja podnosil i ..... uciekał ,albo wyleczyl ale nie oddawał i tez uciekal itp.

Reszta mnie w gruncie rzeczy zgrzewa, choc nowe sr8 prezentuje sie calkiem ładnie.
(I nowe G36 tez :> -------> http://dgames.tkdami.net/ :> )

Martwi mnie jednak to ze doszly mnie "sluchy" , ze NEGEV jest zdeko przegiety :O Mam tylko nadzieje ze nie bedzie to drugi spas a`la beta 2.6 . NO coz, na temat tego Negeva musial by sie wypowiedziec ktorys z testerow .....

Z bomb mode pewnie bedzie jak z CTF`em :/
Raz na wielki dzwon sie w to zagra jedna mapke i to by bylo na tyle.Sytuacja moze wygladac lepiej jesli scalator zdecyduje sie postawic osobny serwer tylko pod bomb-mode , mysle ze to najlepiej bedzie sprzyjalo promocji tego nowego trybu...

A reszta ? wyjdzie w praniu i mysle ze nie ma co zbytnio sie nad tym zastanawiac :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-08-2003 15:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-=BzN=-M[]nar
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Kraków

Talking ja mysle ze..

Typ boby bendzie wypas bo jooz mi sie nudzi TS po tak dłoogim graniu przynajmniej cos nowego nowe taktyki jazzzzdaaa w CB to mi sie podoba bendzie co robić...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-08-2003 16:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -=BzN=-M[]nar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -=BzN=-M[]nar Znajdź więcej post'ów przez  -=BzN=-M[]nar Dodaj -=BzN=-M[]nar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -=BzN=-M[]nar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dr@gon_Master
Terminator



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Bomb-Mode moglby stac sie u nas popularny tylko wtedy gdy Admini zmusza nas do grania w niego.Czyli ustalaja map cycle i brak vota na zmiane mapy. W Polsce jest trudno przyjac nowe pomysly.Zazwyczaj jak jest jakas niestandardowa mapa w map cyclu to ludzie odrazu daja vota na zmiane.Tak samo bedzie z Bomb Mode jesli admini nas nie zmusza do grania w niego

__________________
Jestem coraz lepszy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-08-2003 08:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dr@gon_Master Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dr@gon_Master Znajdź więcej post'ów przez  Dr@gon_Master Dodaj Dr@gon_Master do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dr@gon_Master prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-=BzN=-M[]nar
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Dr@gon_Master
Bomb-Mode moglby stac sie u nas popularny tylko wtedy gdy Admini zmusza nas do grania w niego.Czyli ustalaja map cycle i brak vota na zmiane mapy. W Polsce jest trudno przyjac nowe pomysly.Zazwyczaj jak jest jakas niestandardowa mapa w map cyclu to ludzie odrazu daja vota na zmiane.Tak samo bedzie z Bomb Mode jesli admini nas nie zmusza do grania w niego

To wiec admini zmooshajcie nas!!! tylko bez przesady..

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-08-2003 14:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -=BzN=-M[]nar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -=BzN=-M[]nar Znajdź więcej post'ów przez  -=BzN=-M[]nar Dodaj -=BzN=-M[]nar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -=BzN=-M[]nar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaxiM
r3surrected



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Kraków

No niestety, stawianie osobnego serwera w ramach promocji nowego trybu mija sie z celem, kazda taka proba owocowala pustym serwerem, jedynie wrzucenie nie "votowalnych" mapek z BM moze odniec jako taki skutek. Jesli nie, to coz, znow trzeba bedzie olac polska scene i grac z mniej zacofanymi ludzmi z zachodu.

Co do moich oczekiwan to oczekuje poprostu grywalnosci (no i zajebistego G36), ale juz na wstepie jestem rozczarowany pozostawieniem tych MEGA ***jowych modeli postaci, pewnie im nawet kciukow nie przyprawili, no ale mysle ze kiedys te modele wkoncu znikna.

__________________
« r3surrection team - www.r3surrection.net »

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-08-2003 13:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaxiM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaxiM Znajdź więcej post'ów przez  MaxiM Dodaj MaxiM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaxiM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dr@gon_Master
Terminator



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Jesli chodzi i beta 3.0 to glownie licze na:
-wyeliminowanie bugow
-ulepszone mapki(ciekawe czy przerzucanie HE na casie bedzie mozliwe :/)
-nowy net code

I to chyba wszystko

__________________
Jestem coraz lepszy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2003 10:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dr@gon_Master Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dr@gon_Master Znajdź więcej post'ów przez  Dr@gon_Master Dodaj Dr@gon_Master do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dr@gon_Master prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Post

a ja to bym chcial zeby problem lagerow i warperow zostal zniwelowany najbardziej jak to tylko mozliwe bo jak spora czesc z was wie dla mnie to byla najgorsza rzecz jak grac z ludzmi ktorzy sie teleportuja no a poza tym chcialbym zeby nie bylo juz takich lucky shotow jak do tej pory oraz zeby kula dokladnie trafiala tam gdzie celujesz , oraz wszelkie bugi typu medic bug czy wlasnie he przez dachy.

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2003 12:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CoVBoY
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Wieden:-)

Talking Ehh to juz tuz tuz

Juz jutro wychodz nowa beta chyba ze sid sie rozmysli mysle ze wtedy dyskusja bardziej rozgorzeje ... Byleby tylko bylo jak najmniej negatywnych opinii po ostatniej becie bardzo wielu ludzikow zrezygnowalo z gry w Urt ciekawe jak bedzie teraz:O

__________________
CoVBoY
Kto nie maszeruje ten ginie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2003 12:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CoVBoY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CoVBoY Znajdź więcej post'ów przez  CoVBoY Dodaj CoVBoY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CoVBoY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Re: Ehh to juz tuz tuz

quote:
Napisane oryginalnie przez CoVBoY
Juz jutro wychodz nowa beta chyba ze sid sie rozmysli mysle ze wtedy dyskusja bardziej rozgorzeje ... Byleby tylko bylo jak najmniej negatywnych opinii po ostatniej becie bardzo wielu ludzikow zrezygnowalo z gry w Urt ciekawe jak bedzie teraz:O


zrezygnuje tyle samo albo wiecej, bo beta nie sprosta oczeiwaniom wiekszosci ludzi i bedzie ****nia z grzybnia
po za tym to sie ciesze ze nie bedzie necka, fleshy, rakietnicy zrobionej z HE.
A nie ciesze sie z tego ze jest brzydki lagometer , negev bedzie pewnie duzo za mocny, albo bedize kom-letny szajs jak spas
bomb mode bedzie lepszy od ctfa

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2003 13:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CoVBoY
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Wieden:-)

Talking Jeszcze pare godzinek...

I bedzie wszystko jasne wtedy tu powinno wrzec!!

__________________
CoVBoY
Kto nie maszeruje ten ginie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2003 17:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CoVBoY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CoVBoY Znajdź więcej post'ów przez  CoVBoY Dodaj CoVBoY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CoVBoY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CoVBoY
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Wieden:-)

Angry Ehh

Co ja moge duzo powiedziec ogromne pingi spadki fps chlopaki od sida sie popisali co prawda nie ma warpow ale za to niezle lagi:/// oczekuje innych bugow....

__________________
CoVBoY
Kto nie maszeruje ten ginie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2003 08:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CoVBoY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CoVBoY Znajdź więcej post'ów przez  CoVBoY Dodaj CoVBoY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CoVBoY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dr@gon_Master
Terminator



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Ja mam lepsze pingi niz wczesniej ....

__________________
Jestem coraz lepszy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2003 13:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dr@gon_Master Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dr@gon_Master Znajdź więcej post'ów przez  Dr@gon_Master Dodaj Dr@gon_Master do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dr@gon_Master prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaxiM
r3surrected



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Kraków

No coz, jestem jednym z tych szczesliwcow u ktorych UrT 3.0 dziala pod kazdym wzgledem lepiej niz dotychczas
Nowy kod sieciowy rzadzi!

__________________
« r3surrection team - www.r3surrection.net »

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2003 16:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaxiM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaxiM Znajdź więcej post'ów przez  MaxiM Dodaj MaxiM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaxiM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Talking tak to wyglada

mi sie tez podoba widze ze gra jest duzo lepsza ogolnie chociaz gralem na nie swoim kompie przy 20 fps i wszystko na low a i tak widze ze jest lepsza od 2.6a pod kazdym wzgledem.
jezeli ktos ma dobrego kompa to bedzie zadowolony a jezeli ktos ma ****owego i ciezko mu juz bylo w 2.6a to lepiej niech se daruje i znajdzie sobie inna gre.

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2003 17:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CoVBoY
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Wieden:-)

Thumbs down Re: tak to wyglada

quote:
Napisane oryginalnie przez capone
mi sie tez podoba widze ze gra jest duzo lepsza ogolnie chociaz gralem na nie swoim kompie przy 20 fps i wszystko na low a i tak widze ze jest lepsza od 2.6a pod kazdym wzgledem.
jezeli ktos ma dobrego kompa to bedzie zadowolony a jezeli ktos ma ****owego i ciezko mu juz bylo w 2.6a to lepiej niech se daruje i znajdzie sobie inna gre.



Super skubi tylko zauwaz jedno ze wiekszosc ma raczej slabsze kompy ja teraz gralem z laptopa tylko a to jest pentium 1.8 z karta ati raczej nie super maszyna w domu mam pentium 2.4 i grafe gforce ti4600 wiec pewnie tez nie bede narzekal i wyciagne te 125 fpsow ale jednak wiekszosc ma slabsze kompy bez dopalow i ci dostana po tylkach stac na to dzieciaki na zachodzie ale w polsce kroluje inna rzeczywistosc wiec pewnie naprawde duzo graczy zrezygnuje z UrT bo jak juz slyszalem opinie "na 10 fpsach to ja taka gre ******************* "i cala litania

__________________
CoVBoY
Kto nie maszeruje ten ginie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2003 18:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CoVBoY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CoVBoY Znajdź więcej post'ów przez  CoVBoY Dodaj CoVBoY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CoVBoY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Najwyzszy czas zmienic kompa , a urt 3.0 spokojnie hula na GF2 MX 400 wzwyz ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2003 19:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
+Dugi+
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Ruda Slaska

dokladnie... na GF2MX zasuwa w 1024x768x16 przy ok. 100fps. tylko jak jest zadyma to spada troszku OC karta podkrecona ile sie da i athlonek tesh

__________________
'Nie ma co rozpaczac nad gasnacym sloncem,
Poczatek byl ciemnoscia, ciemnosc bedzie koncem...'

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2003 20:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil +Dugi+ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do +Dugi+ Znajdź więcej post'ów przez  +Dugi+ Dodaj +Dugi+ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać +Dugi+ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Post rzeczywistosc

covboy ale to nie moja wina.
tak bedzie sie zdarzac coraz czesciej wychodza co i raz to nowsze gry ktorych wymagania rosna i tak juz bedzie bo programisci daza do jak najwierniejszego odwzorowania wszystkich szczegolow zeby jak najbardziej to przypominalo rzeczywistosc a to z zalozenia wymaga wysokiej klasy sprzetu , wiec jedyne rozwiazanie do zmienic sprzet na lepszy niestety.
moze bedzie jakas dotacja z UE jak prostytutki wegierskie maja ja dostac to czemu nie polscy ubodzy gracze

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2003 23:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
hell
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

mi UrT3.0 chodzi dobrze na win me, bo na xp mam 30fps mniej,a kompa mam rozpadline ze ledwo to chodzi (p3 866, gf2mx, 256mb ram)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-08-2003 13:43
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oferma
TheFartIsStrongWithThis1



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WaWa

hmm .. .dziwne
u mnie smiga jak zloto
fakt - 43fps i czasem spadnie do 35-38, ale zasadniczo nie moge narzekac
p3-850, 384ram, gf3ti200
moze cos cfg zwalony?

__________________
"Niech CO Krwawy Hegemon?!"
Paulinus/AEonFlux aka zboojcesh Oferma =]
C4 clan n00b member :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2003 16:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oferma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do oferma Znajdź więcej post'ów przez  oferma Dodaj oferma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oferma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez oferma
hmm .. .dziwne
u mnie smiga jak zloto
fakt - 43fps i czasem spadnie do 35-38, ale zasadniczo nie moge narzekac
p3-850, 384ram, gf3ti200
moze cos cfg zwalony?



moim zdaniem na gf3 powinno byc kapke wiecej fps , ok 50-60

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2003 17:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

normalna gra zaczyna sie dopiero od 85-90 stalych fps tak jak zalockowali ci z id software.

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2003 20:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

100 fps i mozna pograc ! ... tyle mi wyciaga na gf2mx ... tylko pojawia sie maly problem potem :<< nagle potrafia spasc do 25 na 2 sekundy :< wtedy koniec akci i wachanie kwiatkow od dolu :<< we wczesniejszej becie tego nie bylo .... ale tak jak piszecie ... swiat idzie do przodu a nie sie cofa ... nowe gry = nowe komputery ...

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2003 11:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

U mnie na gf 2 mx 400 trzyma sie 90 , ew. 70 ,natomiast jak wybucha granat badz jak ktos rzuci "smołka" spada do 20 :>

A nad problemem naglych spadkow fps pracuja goscie z SId i w nowym paczu powinno byc to lekko poprawione ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2003 19:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

help me ;-)

zanim sam znajde jakies porady, minie ciudek czasu, moj stary dobry cfg odchodzi do lamucha, bo jak tylko w 3.0 coś sie dzieje (nie daj panie ktoś oprócz mnie strzela), to spadek jest z 80 do 25. Ja za stary jestem na taką ****o**!!!! Od razu zero aima. Mam Ath 1333/GF3/256 ramu. na oko powinno byc lepiej, za chwile pogrzebie w biosie, cfg i gdzie sie da, ale obwaiam sie ze uzyskam extra 5 FPS i ...wrzody na żołądq ;-). Oczywiście przyjmuje Waszą propozycję, że w mojej obecności, z szacunku dla łyso-siwej głowy, nie BEZDZIECIE strzelali, ma sie rozumieć tylko po to, żeby mi FPS nie spadau ;-). A ja Wam obiecuje że wtedy Wam włos z głowy nie spadnie (pozostanie razem z nią, ....gdzies w pobliżu ;-)))

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2003 16:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

posiadam Bartona 2.5, 512ddr,GF2pro,winxp

Gram w urt na stalych 125fps, nic mi nie spada, picmip 0, full detale, luski, krew. Taka gra mi pasuje, ciesze sie ze moge wszystko wlaczyc, wszystko widziec takim jakim jest i jednoczesnie chodzi to na duzej ilosci fps. Grafe musialem ciac juz nawet nie ze wzgledu na zwiekszenie widocznosci ale wlasnie na fps w RTCW, tu rozkoszuje sie tym co fabryka dala . Czasem nie moge patrzec na te puste biale ryje z picmip 5 w rtcw.
Moja konfiguracja sprzetowa nie jest czyms nadzwyczajnym, takie minimum chcac sensownie pograc w wolfa, mowie tu o chociaz 90-80fps - w timedemo. Nie patrzylem ile mam w urt, ktora mapka najbardziej ssie fps?
To takie typowe: quakeowcy (ze juz nie wspomne o CSowcach) to taka odmiana graczy - dodaj jakis bajer w grafice, zwieksz mape, zmodernizuj engine graficzny i juz maja 20fps na swoich MXach. Nie no, ile mozna grac na sprzecie z przed 3lat? Albo sie gra w nowe gry i mienia karte graficzna albo sie gra tylko w gry z przed 3lat.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2003 20:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

..

Nie ma to jak powiew zdrowego rozsadku. Jak wam nie pasuja fpsy to wroccie sobie do glquake.exe...
Moze czas zastanowic sie jak zarobic/wyprosic te pare zlotych i zainwestowac w sprzet.
Jesli cale wakacje sie wypoczywalo, to nie dziwne ze sie nei ma kasy, na rynko bylo mnostwo ofert prac krotkoterminowych
A teraz zeby was do konca zdenerwowac powiem ze moim sprzecie (ath 1800XP, radeon 9500) mam stale 125 fps i nowa beta mi sie podoba, choc na razie jeszcze nie polubilem Bomb Mode.

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-08-2003 22:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Re: ..

quote:
Napisane oryginalnie przez AnImAtE
nowa beta mi sie podoba, choc na razie jeszcze nie polubilem Bomb Mode.


W ogole SG jakos nie polubilo bomb mode :> takie odnosze wraznie :p
A tryb jest przeciez taki fajny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2003 00:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:29.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions