Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > USatwienia broni na niekturych serwerach
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Cnotek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

USatwienia broni na niekturych serwerach

Od wersji 3.2 czy 3.3 na niekturych serwerach i na lanie niemoge zmieniac sobie primary weapon (broni podstawowej) . Wlączam Weapon gear select (chyba to sie tak pisze) klikam na primary weapon i okienko sie zamyka. Wie ktos moze czym to jest spowodowane?? pistolety i secendary moge zmieniac.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2004 14:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cnotek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cnotek Znajdź więcej post'ów przez  Cnotek Dodaj Cnotek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cnotek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sh4tter
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Warszawa

Re: USatwienia broni na niekturych serwerach

quote:
Napisane oryginalnie przez Cnotek
Od wersji 3.2 czy 3.3 na niekturych serwerach i na lanie niemoge zmieniac sobie primary weapon (broni podstawowej) . Wlączam Weapon gear select (chyba to sie tak pisze) klikam na primary weapon i okienko sie zamyka. Wie ktos moze czym to jest spowodowane?? pistolety i secendary moge zmieniac.


Zamyka? Jezeli jest zablokowana 1 bron na serwie to ja mogłem wybrać ją ale mi się nie pokazywała (w przypadku ze byla snajperka zablokowana), ale skoro teraz nie mozesz zadnej to moze jest cała 1 bron zablokowana. A na poczatku normalnie masz jaks bron tylko jej zmienic nei mozesz? Inni mogą?

__________________
Shatter was here

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2004 07:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sh4tter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sh4tter Znajdź więcej post'ów przez  Sh4tter Dodaj Sh4tter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sh4tter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cnotek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

bron nie ejst zablokowana zadna inni graja czym chca a ja musze grac z tym z czym wejde na serw jezeli wczesniej gralem na innym serwie z lr300 to tu tez musze grac lr300

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2004 11:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cnotek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cnotek Znajdź więcej post'ów przez  Cnotek Dodaj Cnotek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cnotek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sh4tter
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Cnotek
bron nie ejst zablokowana zadna inni graja czym chca a ja musze grac z tym z czym wejde na serw jezeli wczesniej gralem na innym serwie z lr300 to tu tez musze grac lr300


Ja nie mam zielonego pojęcia, niedługo pewnie na ten temat looknie forever albo darki oni sie na tym znaja.
P.S. Wspólczucia przy nagevie i granatniku :>

__________________
Shatter was here

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2004 14:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sh4tter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sh4tter Znajdź więcej post'ów przez  Sh4tter Dodaj Sh4tter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sh4tter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cnotek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

grr

wraz z wyjsciem bety 3.4 na lanie i na niekturych serwerach typu :
Turban Error Server|114ms|82.165.30.213:27966

niemoge zmieniac broni primary ani tez niewidze tabeli z wynikami.... plzzz helllllppppppp!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2004 13:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cnotek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cnotek Znajdź więcej post'ów przez  Cnotek Dodaj Cnotek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cnotek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sh4tter
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Warszawa

Re: grr

quote:
Napisane oryginalnie przez Cnotek
wraz z wyjsciem bety 3.4 na lanie i na niekturych serwerach typu :
Turban Error Server|114ms|82.165.30.213:27966

niemoge zmieniac broni primary ani tez niewidze tabeli z wynikami.... plzzz helllllppppppp!


moze oni mają coś zrąbanego? Poźniej zobacze czy u mnie to samo. Jak bedziesz szedł grać to daj mi znać na gg

__________________
Shatter was here

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2004 17:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sh4tter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sh4tter Znajdź więcej post'ów przez  Sh4tter Dodaj Sh4tter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sh4tter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

shatter po jakiego ch... piszesz jesli nie masz nic do powiedzenia konstruktywnego? powodujesz tylko ze forum staje sie mniej czytelne, czyli mniej funkcjonalne. Przestan. I nie odpowiadaj na mojego posta, po to tylko zeby cos napisac...

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2004 12:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sh4tter
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: grr

quote:
Napisane oryginalnie przez Sh4tter
moze oni mają coś zrąbanego? Poźniej zobacze czy u mnie to samo. Jak bedziesz szedł grać to daj mi znać na gg

Nie odpowiem na Twojego tylko na swój, byłem patrzyłem u mnie jest OK

__________________
Shatter was here

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2004 13:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sh4tter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sh4tter Znajdź więcej post'ów przez  Sh4tter Dodaj Sh4tter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sh4tter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Re: Re: grr

quote:
Napisane oryginalnie przez Sh4tter
Nie odpowiem na Twojego tylko na swój, byłem patrzyłem u mnie jest OK


u mnie tez, u kogo jeszcze?

koniecznie wklejcie mojego posta i dopiszcie "u mnie tez"!

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2004 17:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sh4tter
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: Re: Re: grr

quote:
Napisane oryginalnie przez AnImAtE
u mnie tez, u kogo jeszcze?

koniecznie wklejcie mojego posta i dopiszcie "u mnie tez"!


No co może to coś z serwerem? Probuje pomóc a nie sie tylko czepiać

__________________
Shatter was here

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2004 18:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sh4tter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sh4tter Znajdź więcej post'ów przez  Sh4tter Dodaj Sh4tter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sh4tter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rombi
Jah is rEaL!!!



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Tychy

Re: Re: Re: Re: Re: grr

quote:
Napisane oryginalnie przez Sh4tter
Probuje pomóc


Animate chce Ci tylko uświadomić, że to nie jest Irc/Gg/itp./itd. i tu nie piszesz to co MYŚLISZ, tylko raczej to co PRZEMYŚLAŁEŚ i wniesie cokolwiek do dyskusji.

quote:
Napisane oryginalnie przez AnImAtE
powodujesz tylko ze forum staje sie mniej czytelne


Z tym się jak najbardziej zgodze, bo co innego jak napiszesz JEDEN post w stylu "sprawdzilem na servie u mnie było ok moze reinstalka urt pomoze" niż piętnaście "bede musial to sprawdzic", "zaraz sprawdze", "sprawdziłem i u mnie tego nie ma"... odrazu tworzy się swojego rodzaju chaos...

__________________
If You find a few minutes to pray, i know Jah will show You the way....



Właśnie słucham:

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2004 22:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rombi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rombi Znajdź więcej post'ów przez  Rombi Dodaj Rombi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rombi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Talking pajace

niektore typy tak maja bo nie maja nic innego do roboty i zawsze beda p-i-e-r-d-o-l-i-c glupoty.

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2004 23:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

albo udawac ze nie rozumieja, albo ze chodzilo im o cos innego.
ech... :/

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2004 21:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: Re: Re: Re: grr

quote:
Napisane oryginalnie przez AnImAtE
u mnie tez, u kogo jeszcze?

koniecznie wklejcie mojego posta i dopiszcie "u mnie tez"!


u mnie też

:>>>>>>>>>>>>>

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2004 12:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:51.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions