Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Jedi Knight > Blad Przy Multiplayerze
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
tacka
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: polska

Angry Blad Przy Multiplayerze

Mam wersje 1.04 JD2. Gdy zaloze serwer lub sie z takowym polacze po paru minutach gry wychodzi mi do menu wuyswietlajac nastepujacy omunikat:

CL_ParsePacketEntities:end of message

Nie mam pojecia co to oznacza. Dodam ze na lanie tez tak jest.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-07-2003 19:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tacka Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tacka Znajdź więcej post'ów przez  tacka Dodaj tacka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tacka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
serpico
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: DM6

Spotykam sie pierwszy raz z tym bledem ale narazie moge poradzic ci tylko abys:
- sprubowal przeinstalowac gre i odpoczatku zmodyfikowac cfg... chyba ze masz wlasny tylko z podstawowymi komendami..
- sprubuj zakladac serwer pzy pomocy server dedicated- to jest tylko jedna aplikacja latwa w opsludze i dziala zarowno na necie jak i lanie...
- jezeli toniepomoze to podejzewam ze masz problem z przesylaniem pakieow, czyli cos na sieci nie ak lub ktrys protoko nawala, trudno powiedziec, tylko podejzewam... a jak grasz z botami to tez ci sie tak dzieje ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-07-2003 20:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil serpico Kliknij tutaj by wysłać e-maila do serpico Znajdź więcej post'ów przez  serpico Dodaj serpico do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać serpico prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tacka
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: polska

Tak gdy gram z botami rowniez do tego dochodzi, dodam że wczesniej bylo wszystko ok, a w konfiguracji zbinodwalem jedynie klawisz t.

p.s dzieki za szybką reakcje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2003 08:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tacka Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tacka Znajdź więcej post'ów przez  tacka Dodaj tacka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tacka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tacka
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: polska

Lightbulb

Chcialbym jeszcze dodać, że przechwilą chcialem pograc w wolfa na multi, podlaczam sie do serwa a tu wyskakuje ten sam blad co w przypadku jd2:jo tyle ze z dopiskiem ze nie mam jakiegos OST.
Ściagnalem to i jest OK.

O ile wiem te gry dzialaja na silniku Q3 (ale nie jestem w 100% pewien).

Może do Jedi Knight potrzebuje jakiegoś moda lub dodatkowego programiku żeby grać dobrze po sieci????

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2003 15:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tacka Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tacka Znajdź więcej post'ów przez  tacka Dodaj tacka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tacka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
serpico
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: DM6

tzn. mody czy patche sa potrzebne aby sie polaczyc z serwerami w necie ale niepotrzebne zeby grac samemu z botami... sprobuj zainstalowac patcha 1.04 jak nic nieda to sprubuj zreinsalowac jk2... prubuj grac bez modow i opserwuj czy tez sie tak dzieje... tak jk2 jak i wolf sa na enginie q3 tylko ze sa troszeczke modyfikowane...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2003 15:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil serpico Kliknij tutaj by wysłać e-maila do serpico Znajdź więcej post'ów przez  serpico Dodaj serpico do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać serpico prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tacka
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: polska

Dzisiaj próbowałem grać również z kolegą przez LAN. Udostępniłem mu mój CD-ROM i zainstalował gre. Póżniej jeszcze tylko crack i juz gra jest odpalona u niego. Ma zupełnie inna konfiguracje sprzętu, a wyskakuje mu ten sam błąd... nie wiem może chodzi o naszą sieć (jest założona przez profesjonalną firme - mamy ponad 100 userów). Dodam, że grając w countera nie mamy żadnych problemów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2003 21:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tacka Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tacka Znajdź więcej post'ów przez  tacka Dodaj tacka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tacka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Helmtoron
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Adam czemu ty zawsze gadasz nie na temat??? Zawsze zmieniasz tematy. Poza tym dziwi mnie twoj serwies jk2.mods bo odwiedzin jest ok. 50 dziennie to bardzo malo, tandetne klany tyle maja. Poza tym to co jk2mods robi za ****a nie jest znane chocby movie battles ma od****a bledow (oczywiscie powiesz co innego). Z MB stoi jeden staly serw i w dodatku Polski, Ramirez niemiecki stoi ale są lagi ze sie nie da wlazic. Wiec moim zdaniem Lem ma duzo wieksza popularnosc a gdyby serwis bylby po ang. to napewno bylby bardziej popularny na swiecie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2003 22:00
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tacka
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: polska

Question Co jest kuna?

Heh nie chce nic mówić (może to jakieś porachunki gangsterskie), ale co to ma wspólnego z moim problemem???
Jakieś mody, wejscia, pierdoły - nie wiem o co kommon - może ktoś mnie oświeci? Oczywiście nie chce nikogo urażać, ale jak macie do pogadania to wyślij mu maila albo coś.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2003 22:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tacka Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tacka Znajdź więcej post'ów przez  tacka Dodaj tacka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tacka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hery
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Problem nie jest raczej [ raczej ] zwiazany z sama gra.

Wariant 1: CL_ParsePacketEntities jest bledem zwiazanym z grami opartymi na engine q2 i q3 [ cs, wolf, jk2 ]. Przyczyna tego bledu jest zwiazana z jakoscia polaczenia. Jezeli masz windows xp zrob wszelkie updejty i sciagnij nowe drivery do sieciowki.

Wariant 2: Prawdopodbnie nie w sieci, lecz w twojej grze jest ukryty problem . Pewnie uzywasz no-cd cracka. Jk2 podobno nie lubi jezeli uzywa sie scrackowanych exekow. Mozesz sprobowac poszukac innego no-cd cracka [ dzialajacego ], lub skopiowac sobie plytke.

Wariant 2 jest w 99% prawdziwa przyczyna bledu. W FaQ na stronie RaVenSoftu jest wzmianka na temat tego bledu.

edit:
"Adam czemu ty zawsze gadasz nie na temat???... <cut>"

Jezeli ci sie nie podoba movie battles to zrob wlasnego moda i napisz kod jetpacka. Czekam na twoja produkcje.

Jak komus sie nie podoba MB to niech nie gra i tyle. MB jest modem dla osob ktore lubia robic cos innego niz ciachac sie czerwonym stylem na CloudSharku... Nic wiecej powiedziec nie mozna tak wlasnie wyglada polska scena ;/ Wszyscy by tylko grali duele na jednej mapie podniecajac sie przy tym jacy oni mocni i dobrzy.
Ciesze sie ze powstal polski serwer [ nie wiem komu mam skladac gratulacje ]. Jestem ciekaw co sie z nim stalo bo wczoraj upadl i nie wstal ;/.

Pozdrawiam, Hery

Edytowane przez dnia 19-07-2003 o godz. 12:15

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2003 12:02
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tacka
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: polska

Smile

Wielke dzięki za fachową pomoc ... Mam Windowsa XP i wszystkie updatey instalują się automatycznie. Dzisiaj wieczorkiem robie format C i może pożniej napisze czy to coś dało (płytke też wykombinuje) i spróbuje bez nocd cracka.

WIELKIE THX dla WSZYSTKICH, którzy wypowiadali się w moim topicu!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2003 14:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tacka Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tacka Znajdź więcej post'ów przez  tacka Dodaj tacka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tacka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

hery: juz dawno scena taka nie jest... weszlo ostatnio w mode na narzekanie na monotomnosci i kazdy powtarza slowa dawno powiedziane przez pewne osoby... scena rusza sie, ostatnio mniej osob gra, bo sie znudzily duele, a tylko jak cos nowego wchodzi to od razu server caly czas zajety... planujemy stawianie serverow pod innymi modami jak duelers mod basic, force mod, xmod, ale nie wiemy czy sie uda [ten duelers mod basic juz mial byc]

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2003 14:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:05.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions