Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Jakie scrypty
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

A na witanie się to też mam.......ale to jest bind a nie skrypt...

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2002 19:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Partyzant
Partyzancik



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bydzia

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
A na witanie się to też mam.......ale to jest bind a nie skrypt...

a co ja powiedzialem??

__________________

MoJa DoMoWa PaGiNa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2002 20:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Partyzant Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Partyzant Znajdź więcej post'ów przez  Partyzant Dodaj Partyzant do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Partyzant prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AMDom®
hands up u bitch !



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: WARSZAWA

Ja mam skrypty na witanie sie ,na smileye , i na zegnanie sie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2002 20:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AMDom® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AMDom® Znajdź więcej post'ów przez  AMDom® Dodaj AMDom® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AMDom® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez AMDom®
Ja mam skrypty na witanie sie ,na smileye , i na zegnanie sie


hehe a ja mam na podcieranie tylka na militi jako terro w toalecie )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2002 21:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis


hehe a ja mam na podcieranie tylka na militi jako terro w toalecie )

taaaaaa?
A mi qrna nie dzialal ten skrypcik, wes tutaj go wklej.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2002 21:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AMDom®
hands up u bitch !



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: WARSZAWA

a wiecie co bo ja ma mten legendacny skrypt na BH , buahahha lae wam nei dam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2002 22:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AMDom® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AMDom® Znajdź więcej post'ów przez  AMDom® Dodaj AMDom® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AMDom® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX
taaaaaa?
A mi qrna nie dzialal ten skrypcik, wes tutaj go wklej.



Heh nie bo to tajne. A pozatym nie warto sie przyzwyczjac bo w CS 1.4 ma go juz nie byc jak kilku innych . A co do BH to umiem je robic bez skryptu czasami sobie pogrywam jeszcze w 1.1 ne jakies boty i bh sie gites robi (gralo sie kiedys w tego ten tego tamtego quejka czy tam q3 )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2002 22:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Skrypty na bh są dla lamek. Zresztą z tym zawsze było sporo problemów np. trudno się strzelało z wyskoku z pistoletów. Tak więc nigdy ich nie używałem...

Manstis, a umiesz może przelecieć dusta (od respu do respu) w 13 sek. (CS 1.1)? Nie wiem czy wiecie, ale w 1.3 też da się robić bh np. takie pateny jak wskakiwanie na vertigo na drabinkę bez podstadzania czy przeskakiwanie przepaści na duście.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2002 22:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez Squall
Skrypty na bh są dla lamek. Zresztą z tym zawsze było sporo problemów np. trudno się strzelało z wyskoku z pistoletów. Tak więc nigdy ich nie używałem...

Manstis, a umiesz może przelecieć dusta (od respu do respu) w 13 sek. (CS 1.1)? Nie wiem czy wiecie, ale w 1.3 też da się robić bh np. takie pateny jak wskakiwanie na vertigo na drabinkę bez podstadzania czy przeskakiwanie przepaści na duście.



NIgdy tego nie mierzylem ale niezla predkosc da sie uzyskac. A co do 1.3 to BH sa troche drewniane nie daja juz takiego kopa ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2002 02:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AMDom®
hands up u bitch !



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: WARSZAWA

quote:
Napisane oryginalnie przez Squall
Skrypty na bh są dla lamek. Zresztą z tym zawsze było sporo problemów np. trudno się strzelało z wyskoku z pistoletów. Tak więc nigdy ich nie używałem...

Manstis, a umiesz może przelecieć dusta (od respu do respu) w 13 sek. (CS 1.1)? Nie wiem czy wiecie, ale w 1.3 też da się robić bh np. takie pateny jak wskakiwanie na vertigo na drabinkę bez podstadzania czy przeskakiwanie przepaści na duście.



ty losiu , nigdy nei bylo zadnego skryptu na BH ...
to byl joke ..i glupi mit zrobienie skryptu na BH bylo niemozliwe.
moze i mailes cos co sie nazywalo BH script , ale napewno ne idzialalo.

BTW BH na duscie ownz , portafilem dobiec jako terro do CT jak oni dopiero wychodzili z respa przez ta brame .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2002 10:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AMDom® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AMDom® Znajdź więcej post'ów przez  AMDom® Dodaj AMDom® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AMDom® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Przykro mi Amdom, ale to działało! Może nie do końca tak, jak trzeba, ale "pseudo-bh" z tego wychodziło...

"BTW BH na duscie ownz , portafilem dobiec jako terro do CT jak oni dopiero wychodzili z respa przez ta brame."
Ja dokładnie tak samo, świetne bh jeszcze wychodziło na siege'u i na dust2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2002 11:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]KaLoH
cs.kaloh.pl H@



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Słupsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Squall
Przykro mi Amdom, ale to działało! Może nie do końca tak, jak trzeba, ale "pseudo-bh" z tego wychodziło...

"BTW BH na duscie ownz , portafilem dobiec jako terro do CT jak oni dopiero wychodzili z respa przez ta brame."
Ja dokładnie tak samo, świetne bh jeszcze wychodziło na siege'u i na dust2.



--==[) LOL (]==-- Sorki za pytanko, ale co to jest wlasciwie to BH ?

__________________
F·P·P · C·S | www.kaloh.pl | http://cs.kaloh.pl
[email protected] | GG 1418354

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2002 11:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]KaLoH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]KaLoH Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]KaLoH Dodaj [FPP]KaLoH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]KaLoH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

też sie niedawno dowiedziałem. To jest skok z przykucnięciem i strafem. I o wiele dalszy (coś jak strafe jump w quaku). Ja zeby go wykonać chyba będe musiał se zbindować sam skok z kucnięciem bo klawisze mam tak ustawione, ze nie dam rady go wykonać ręcznie wciskają wszyskiego...brakuje mi palca jednego... musiałbym mieć minimum 6 bo space mam skok "c" kucnięcie" "a" i "d"' strafy więc za cholere nie dam rady. Bo jednym palcem musze trzymać "w" drugim "d" lub"a" trzecim "c" 4 spacje a piąty palec (en mały) jest nieurzywany i nie funkconajlny...nadaje sie tylko do dłubania w nosie...

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2002 12:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
też sie niedawno dowiedziałem. To jest skok z przykucnięciem i strafem. I o wiele dalszy (coś jak strafe jump w quaku). Ja zeby go wykonać chyba będe musiał se zbindować sam skok z kucnięciem bo klawisze mam tak ustawione, ze nie dam rady go wykonać ręcznie wciskają wszyskiego...brakuje mi palca jednego... musiałbym mieć minimum 6 bo space mam skok "c" kucnięcie" "a" i "d"' strafy więc za cholere nie dam rady. Bo jednym palcem musze trzymać "w" drugim "d" lub"a" trzecim "c" 4 spacje a piąty palec (en mały) jest nieurzywany i nie funkconajlny...nadaje sie tylko do dłubania w nosie...


Widze ze masz naprawde wygodnie zrobiony konfig i do tego masz pojecie o BH bez obrazy alienek ale do BH nie trzeba kucac mozna ale nie trzeba.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2002 12:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

no wiesz...jak pisałem dopiero sie niedawno dowiedziałem.....więc niekoniecznie muze od razu wszystko wiedzieć...ale thx za info..

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2002 13:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Partyzant
Partyzancik



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bydzia

hehe sory za to lamerskie pytanie ale co to BH????? ;d

__________________

MoJa DoMoWa PaGiNa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2002 13:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Partyzant Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Partyzant Znajdź więcej post'ów przez  Partyzant Dodaj Partyzant do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Partyzant prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

BH to tzn. bunny hopy, czyli rozpędzasz się do niesamowitych prędkości skacząc jak królik. Kucać można i nawet fajniej to wyglądało. Cały patent opiera się na odpowiednim odbijaniu się od ziemi - trzeba baaaardzo dokładnie wyczuć moment lub ustawić sobie bind mwheeldown "+jump" (większość robi na mwheelup, ja tak nie umiem). To oczywiście w 1.1 i wcześniejszych. W 1.3 jest już troszeczkę inaczej i bh prawie wcale nie przyspiesza. Ale tak jak już mówiłem, parę trików da się tym zrobić.

P.S. Amdom, i właśnie ten skok na scrollu da się zasymulować skryptem, jednak skakanie nadal wymaga dużych umiejętności.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2002 13:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaTa!
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: -

ja mam normalne 1.3

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2002 10:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaTa! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DaTa! Znajdź więcej post'ów przez  DaTa! Dodaj DaTa! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaTa! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Też kręce rolke w doł (w góre nie potrafie )

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2002 12:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

lepiej jak byly bh bo sobie mozna bylo polatac A w 1.4 to bedzie trza biegac, bez zadnych skokow

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2002 15:01
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
lepiej jak byly bh bo sobie mozna bylo polatac A w 1.4 to bedzie trza biegac, bez zadnych skokow



...może to i odbrze.... tak sobie myslalem... moze to zwalnianie przy skoku doda CSowi troche uroku... Dojdzie kolejny element odróżniajacy go od quaka czy inneg syfu... teraz wszyscy na to zarzekaja... zobaczymy jak bedzie po premerze...

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2002 15:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Grałeś w DoD'a?

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2002 15:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AMDom®
hands up u bitch !



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: WARSZAWA

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis


Widze ze masz naprawde wygodnie zrobiony konfig i do tego masz pojecie o BH bez obrazy alienek ale do BH nie trzeba kucac mozna ale nie trzeba.




buehehehhe
z kucanie msa od niedawna od kiedy sie nie da robic normalnych BH
(z kucaniem - DuckJump , o wiele wolniej niz BH)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2002 18:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AMDom® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AMDom® Znajdź więcej post'ów przez  AMDom® Dodaj AMDom® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AMDom® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Configi sa do tego a by w nich grzebac, wiec niewiem o co wam chodzi. Moj cfg ma prawie 40 kb, z tego duza czesc idzie na teamsaye [prawie 10], ktore sa nie zbedne do klanowek itp.
Bez buyscriptow tez bym sobie poradzil, ale po co kupowac recznie jak mozna 'zamowic'
Pozatym mozna stowrzyc jeszcze full pozytecznych skryptyw ala NET changer. Czyli zmiana ustawien sieciowych aby zmiejszyc lagi.
No i za kazdym razem robic buzke tez mi sie nie chce, wiec lepiej zbindowac sobie z 20 roznych na jeden klawisz i luz

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2002 12:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AMDom®
hands up u bitch !



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: WARSZAWA

o jaki len

joke tez mam pare smilow pod 1 klawiszem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2002 13:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AMDom® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AMDom® Znajdź więcej post'ów przez  AMDom® Dodaj AMDom® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AMDom® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:01.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions