Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Filmowe lato kaszany.... przepraszam...grozy :P
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Filmowe lato kaszany.... przepraszam...grozy :P

Od pewnego czasu w miastach zauwazyc mozna bylo wielkie billboardy reklamujace moze niezbyt inteligentna ale przynajmniej straszna rozrywke w kinach pod tytulem "lato grozy"

Nie wiem czy widzieliscie owe reklamowane filmy - ja widzialam juz dwa z trzech "Resident Evil" oraz "Smakosz". Na szczescie obejrzalam to w domu na divx'ie .... nie wydalam niepotrzebnie 15 zeta na kino

Oba filmy zapowiadaja sie ciekawie - poczatek Residenta jest intrygujacy poniewaz nie wiadomo o co chodzi. Ten drugi zas zaczyna sie naprawde strasznie - w pewnym momencie chcialam wyjsc z pokoju i dalej nie ogladac ale powstrzymano mnie stwierdzeniem ze mozna wlaczyc swiatlo... nie wiem czy na szczescie czy nie zostalam

No nic... nie bede opwiadac tych "dziel" - jak bedziecie chcieli to zobaczycie.. jak nie to nie. Ja tak pisze tylko dla przestrogi (co do trzeciego z serii filmu czytalam w recenzjach ze tez jest kiepski)..

A moze komus sie podobalo?
Jak ktos zna jakies ciekawe horrorki (madre i straszne) to piszcie

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 23:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Nie ma dobrych Horrorow

Calkiem "przyzwoicie" prezentuje sie "13 Duchow"

Z innych filmow polecam

"Full Metal Jacket" (Kubrick'a), co prawda opowiada o oklepanej juz wonie w wietnamie, ale w dosc ciekawy sposob

"Enemy at the Gate" - film bardzo fajny, ale ma jedna wade, nie ten co trzeba wygrywa (wygrywa glopi rusek - wiem wiem, rasizm). Film trwa lekko ponad 2h, z czego polowe czasu kolesie kampuja ale ogolnie film mozna zaliczyc do ciekawych

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 00:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

Nie jestem pewien, ale z tego co mi kumpel mowil, Jeepers Creepers (Smakosz) zostal najlepszym horrorem ostatnich lat.
2x bardziej podobal mi sie Final Destination (Oszukac Przeznaczenie)... Hardkorofcom polecam Crossroads, nie ogladalem, ale ponoc mocna rzecz...
A tak na serio to warto (wg mnie) poczekac na The House Of 1000 Corpses, horrorek Roba Zombie (rezyseria i scnariusz). W kinach w 2003 roku.

w tle: Fenomen ~ Teksty

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 03:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

Blair Witch Project (pierwsza i 2-ga część), Candyman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 10:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler


"Full Metal Jacket" (Kubrick'a), co prawda opowiada o oklepanej juz wonie w wietnamie, ale w dosc ciekawy sposob






do tego warto dodac Platoon i Czas Apokalipsy.
co Residenta to ten patent z szatkowaniem kolesi to z Cuba sciongnienty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 10:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV




do tego warto dodac Platoon i Czas Apokalipsy.
co Residenta to ten patent z szatkowaniem kolesi to z Cuba sciongnienty


Ha.
A ja mam Łowce Jeleni i Nieśmiertelnego

w tle Turnau - Po żarcie

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 11:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Filmowe lato kaszany.... przepraszam...grozy :P

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Od pewnego czasu w miastach zauwazyc mozna bylo wielkie billboardy reklamujace moze niezbyt inteligentna ale przynajmniej straszna rozrywke w kinach pod tytulem "lato grozy"
Nie wiem czy widzieliscie owe reklamowane filmy - ja widzialam juz dwa z trzech "Resident Evil" oraz "Smakosz". Na szczescie obejrzalam to w domu na divx'ie .... nie wydalam niepotrzebnie 15 zeta na kino



residenta tez widzialem na divx.. coz.. ciekawie sie zaczyna ale pozniej troche dziwne to bylo..
na smakoszu nie bylem.. ale poszedlem na trzeci film z tej serii do kina... Reka Boga.. i prawie zasnalem.. nudny... nie polecam....

quote:

Calkiem "przyzwoicie" prezentuje sie "13 Duchow"



z tego wyszedlem z lekka ulga ze juz koniec ) poprostu w kinie panuje klimat grozy a to za sprawa.. dzwieku.. polecam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 11:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Filmowe lato kaszany.... przepraszam...grozy :P

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Od pewnego czasu w miastach zauwazyc mozna bylo wielkie billboardy reklamujace moze niezbyt inteligentna ale przynajmniej straszna rozrywke w kinach pod tytulem "lato grozy"
Nie wiem czy widzieliscie owe reklamowane filmy - ja widzialam juz dwa z trzech "Resident Evil" oraz "Smakosz". Na szczescie obejrzalam to w domu na divx'ie .... nie wydalam niepotrzebnie 15 zeta na kino



residenta tez widzialem na divx.. coz.. ciekawie sie zaczyna ale pozniej troche dziwne to bylo..
na smakoszu nie bylem.. ale poszedlem na trzeci film z tej serii do kina... Reka Boga.. i prawie zasnalem.. nudny... nie polecam....

quote:

Calkiem "przyzwoicie" prezentuje sie "13 Duchow"



z tego wyszedlem z lekka ulga ze juz koniec ) poprostu w kinie panuje klimat grozy a to za sprawa.. dzwieku.. polecam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 11:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Wink

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
Residenta to ten patent z szatkowaniem kolesi to z Cuba sciongnienty


Residenta widzialem tylko kawalek, tzn tak sobie przegladalem. Nie wiem czy obejrze, bo pani z plakatu (na plakacie wyglada ladnie) w samym filmnie prezentuje sie malo ciekawie :o

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 12:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

jak to? a ten kadr w wannie byl boski

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 12:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Nie ma osatatnio horrorów, które by wgniatały w fotel i człowiek by się bał jak do domu idzie z kina.

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 12:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

hehe najlepsze dzielo tego typu to wg. mnie "the Thing"
obecne kino porarza sztucznosciom... bo wszyscy wiemy ze ten potwor to render

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 12:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Jesli chodzi o horrory to ja polecam .. moze nie jest to horror w pelnym tego slowa znaczeniu ale napewno film grozy - INNI... klimacik super, swietnie zagrana rola przez Nicole Kidman i w ogole miodzik
Oczywiscie jesli sie lubi filmy straszace dziwnym nastrojem a nie z latajacymi po ekranie facetami z nozem czy potworkami

Deimoss - taaa... widzialam wlasnie kilka opinii na ten temat podobnch ale naprawde trudno mi uwiezyc ze to sie moglo komukolwiek podobac. Ten film od poczatku do konca nie trzyma sie kupy, jak obejrzysz to i nie pomyslisz nad tym to sie mozesz przyczepic do wielu rzeczy...jak pomyslisz..mozesz przyczepic sie praktycznie do wszystkiego. A moze kumpel zemdlal po kilkunastu minutach i obudzil sie pod koniec filmu? Wtedy to rozumiem - na poczatku rzeczywiscie byl straszny a pozniej to byla zaloba

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 13:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
Nie ma dobrych Horrorow :)

Calkiem "przyzwoicie" prezentuje sie "13 Duchow" :)
bla bla bla ...



Nie. Niepodobał mi się całkowicie. Początek może w miare był, ale potem to już coraz słabiej i słabiej, a końcówkę to oglądałem z musu już tak nagięta, że szok. A oglądałem film o 2giej w nocy, kiedy to się ogląda mocne filmy i wgniatają w fotel :P

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 13:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Jesli chodzi o horrory to ja polecam .. moze nie jest to horror w pelnym tego slowa znaczeniu ale napewno film grozy - INNI... klimacik super, swietnie zagrana rola przez Nicole Kidman i w ogole miodzik


Ta, ogladalem 2 dni temu Moze byc, aczkolwiek do najlepszych nie nalezal Za to koncowka miazdzy!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 13:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ex00
Pan Prezes :S



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Bydgoszcz

Dobra moze to nie film grozy ale polecam ogladniecie wszystkich czesci Ojca Chrzestnego z naciskiem na pierwsza i druga.

__________________
Nie szukaj drogi, znajdziesz ją w sercu, smutna jest knajpa byłych morderców... Niech Cie nie trwożą gdy do niej wkroczysz, płonące w mroku morderców oczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 14:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ex00 Znajdź więcej post'ów przez  Ex00 Dodaj Ex00 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ex00 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Venotom
twardy_chomik



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Thumbs up

Ja poczekam aż te filmy będą na DVD i obejrzę je sobie na porządnym zestawie kina domowego, a nie w jakimś kinie, w którym co chwila słuchać mlaski. Divx też nie cieszy, bo nie ma co porównywać 17" z porządnym telewizorem i jakość DVD z rozdzielczością divx.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 14:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Venotom Znajdź więcej post'ów przez  Venotom Dodaj Venotom do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Venotom prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Dobry jest tez film "Dark City". Troche matrix'owaty, z tym ze Matrix powstal rok po DC Film Godny uwagi

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 14:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Venotom
Ja poczekam aż te filmy będą na DVD i obejrzę je sobie na porządnym zestawie kina domowego, a nie w jakimś kinie, w którym co chwila słuchać mlaski. Divx też nie cieszy, bo nie ma co porównywać 17" z porządnym telewizorem i jakość DVD z rozdzielczością divx.


Tak tak, w swojej kochanej izolatce ;> TV i cały sprzęt będzie wmontowany w ściane za grubą i miekką szybą, tylko nie wiem, czy Ci płyty dadzą, bo se jeszcze krzywde zrobisz ;>

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 14:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Ale nie ma tak zjechanej fabuly jak Matrix?

Szczerze mowiac nie wiem czym sie tak ludzie podniecaja... dla mnie Masmix byl kiepski... :o

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 14:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez Venotom
Ja poczekam aż te filmy będą na DVD i obejrzę je sobie na porządnym zestawie kina domowego, a nie w jakimś kinie, w którym co chwila słuchać mlaski. Divx też nie cieszy, bo nie ma co porównywać 17" z porządnym telewizorem i jakość DVD z rozdzielczością divx.

Krótki rachunek
Telewizor płaski, 29" - 3000zł
DVD Player - 1000zł
Ampliturer 1000zł
Zestaw głośników 5.1 - 1500zł
W sumie: 6500zł

Fajo conie ? :->

Ja tam wole DivX póki co.
A i tak tego szmelcu nie mam gdzie wpakować, kasy nie ma, a rodzice nie kupują nowego stuffu dopóki się stary nie zepsuje.

w tle Clint Mansell & Kronos Quartet - Lux Aeterna

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 14:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ex00
Pan Prezes :S



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Bydgoszcz

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]bizonek

Krótki rachunek
Telewizor płaski, 29" - 3000zł
DVD Player - 1000zł
Ampliturer 1000zł
Zestaw głośników 5.1 - 1500zł
W sumie: 6500zł

Fajo conie ? :->

Ja tam wole DivX póki co.
A i tak tego szmelcu nie mam gdzie wpakować, kasy nie ma, a rodzice nie kupują nowego stuffu dopóki się stary nie zepsuje.

w tle Clint Mansell & Kronos Quartet - Lux Aeterna


mihn wymog kina domowego to telewizor najnowszej generacji 100 hz powyzej 30 cali czyli jakies kolo 10000 najntanszy model

__________________
Nie szukaj drogi, znajdziesz ją w sercu, smutna jest knajpa byłych morderców... Niech Cie nie trwożą gdy do niej wkroczysz, płonące w mroku morderców oczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 14:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ex00 Znajdź więcej post'ów przez  Ex00 Dodaj Ex00 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ex00 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Ex00

mihn wymog kina domowego to telewizor najnowszej generacji 100 hz powyzej 30 cali czyli jakies kolo 10000 najntanszy model



Moi starsi widzieli ostatnio fajny telewizor chyba 48" i to w promocji ... zamiast 15000 kosztowal tylko 10000... ale to tez troche za duzo )

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 14:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ex00
Pan Prezes :S



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Bydgoszcz

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari


Moi starsi widzieli ostatnio fajny telewizor chyba 48" i to w promocji ... zamiast 15000 kosztowal tylko 10000... ale to tez troche za duzo )


48' ? To byl chyba telewizor projekcyjny, ale ponoc szybko sie psuja :/

__________________
Nie szukaj drogi, znajdziesz ją w sercu, smutna jest knajpa byłych morderców... Niech Cie nie trwożą gdy do niej wkroczysz, płonące w mroku morderców oczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 14:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ex00 Znajdź więcej post'ów przez  Ex00 Dodaj Ex00 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ex00 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Koras
jestem zajebisty



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Nowhere

a o obcym nikt nie wspomnial... kaszana bo kaszana ale w paru momentach mozna sie wystraszyc (szczegolnie 3 czesc)

__________________
tu ---> (o tak tu) <---- jest miejsce na twoja reklame

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 14:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Koras Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Koras Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Koras Dodaj [SPECNAZ]Koras do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Koras prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

LOL sygna :>

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 14:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]bizonek

Krótki rachunek
Telewizor płaski, 29" - 3000zł
DVD Player - 1000zł
Ampliturer 1000zł
Zestaw głośników 5.1 - 1500zł
[b]W sumie: 6500zł




Do mojego zestawu kina domowego wystarczył normalny telewizor 29" i podlaczony pod niego komputer dzieki czemu mogę oglądać dvd-ripy dobrej jakosci na TV... no i do tego podlaczony zostal system 6-ciu glosnikow bo tak naprawde w kinie domowym liczy sie dobry dzwiek

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 15:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
[...]
Calkiem "przyzwoicie" prezentuje sie "13 Duchow"

Z innych filmow polecam
[...]



1) 13 Duchow - roxx
2) Wlamanie na sniadanie - calkiem zwalowa produkcja

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 17:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 20:55.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions