Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Moderatorzy o_niczym_konkretnym :(
Co zrobic z aktualnymi moderatorami "O niczym konkretnym"
You do not have permission to vote on this poll.
Saari nie powinna moderowac tego forum 4 15.38%
Glan nie powinien moderowac tego forum 2 7.69%
Oboje nie powinni moderowac tego forum 7 26.92%
Oboje dobrze pelnia swoja funkcje 13 50.00%
W sumie: 26 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

Moderatorzy o_niczym_konkretnym :(

Dlugo sie zastanawialem czy ktos ma pdobny poglad na ta sprawe, ale wydaje mi sie ze zniknal obiektywizm niektorych moderatorow tutaj i zaczeli dosc MASOWO zamykac topiki, co jest dosc smutne imho i nie na miejscu. Jednak aby uniknac takiej sytuacji wypadaloby zapytac wszystkich czy sadza ze ci moderatorzy dalej powinni pelnic swoja funkcje. Mam nadzieje ze ta ankieta zostanie potraktowana powaznie, i ktos po zebraniu glosow sie tym zajmie.

Dodam tylko reakcje Saari na moja i Infinite wypowiedz na ircu:
[12:33:48] <Saari|aw> lol ..
[12:33:53] <Saari|aw> bawcie sie sami
[12:34:00] <Saari|aw> jak nie umiecie nic sensownego zrobic
[12:34:06] * Saari|aw ([email protected]) has left #fpp.pl

/me no comment

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 11:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alka
alk(oholiczk)a



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: never land

rzeczywiście sprawa przykra z tymi zamykaniami topiców...

__________________
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 12:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alka Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alka Znajdź więcej post'ów przez  alka Dodaj alka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Saari to moja przyjaciolka
znam ja dlugo i zawsze sobie nawzajem pomagalismy
jednak sprawa prawidlowego moderowania boarda jest poza tymi wieziami i nasze relacje nie maja wplywu na moja opinie o Saari jako moda w tym dziale

moim zdaniem jej ostatnie zachowanie jest nieprawidlowe i powinna zostac odsunieta od pelnienia funkcji moda - przynajmniej tymczasowo

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 12:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

Re: Moderatorzy o_niczym_konkretnym :(

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Fausto
Dlugo sie zastanawialem czy ktos ma pdobny poglad na ta sprawe, ale wydaje mi sie ze zniknal obiektywizm niektorych moderatorow tutaj i zaczeli dosc MASOWO zamykac topiki, co jest dosc smutne imho i nie na miejscu.

chwila, czy mowimy w ogole o tych samych topicach? zamkniecie przez saari trzech bylo w/g mnie jak najbardziej uzasadnione... w koncu ile mozna gadac o dupie maryni...
quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Fausto
Jednak aby uniknac takiej sytuacji wypadaloby zapytac wszystkich czy sadza ze ci moderatorzy dalej powinni pelnic swoja funkcje. Mam nadzieje ze ta ankieta zostanie potraktowana powaznie, i ktos po zebraniu glosow sie tym zajmie.

moze jeszcze bedziesz uzurpowal sobie prawo do administrowania boardem? ty, o ktorym jestes tu krocej o conajmniej rok od wszystkich obecnie udzielajacych sie... imho nie przysluguje ci prawo do takich osadow
quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Fausto
Dodam tylko reakcje Saari na moja i Infinite wypowiedz na ircu:
[12:33:48] <Saari|aw> lol ..
[12:33:53] <Saari|aw> bawcie sie sami
[12:34:00] <Saari|aw> jak nie umiecie nic sensownego zrobic
[12:34:06] * Saari|aw ([email protected]) has left #fpp.pl

/me no comment


12:29:01 <+JW_Fucksto> kurwa saari zdurniala do reszty
12:29:05 <+JW_Fucksto> zeby pozamykac te topici
12:29:07 <+JW_Fucksto> ja pierdole

ciekawe, czy na jej miejscu bylbys taki skory do dyskusji...

cala sprawa wydaje mi sie byc o tyle glupia, ze sam w rozmowie z saari wspomnialem o prywacie w offtopicu pytajac, czy by nie zrobilaby porzadku... jak widzisz, nie jest to wcale jej wymysl i sa inne osoby, ktorym to przeszkadza

co do glana, trudno mi sie z toba nie zgodzic... pojawil sie rowniez calkiem niedawno, nie wiadomo kiedy zostal tu moderatorem, z dnia na dzien zaczal wpraszac sie ze swoimi niekoniecznie calkiem slusznymi decyzjami
imho wszyscy skorzystaliby, gdyby nie byl tu moderatorem

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 12:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Ja chce moją moderke spowrotem :P

A tak poważniej, wg mnie Saari słusznie wprowadza porządek tutaj zamykając bzdurne topic`y.

To jest o niczym konkretnym ..., ale bardziej w odniesieniu do pozostałych działów. Farmazony to sobie można w koszu odfrandzalać. Tutaj przydało by się, aby poziom dyskusji był w miarę zachowany.

Hasło na dziś : burdel do kosza :P

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 12:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

Re: Re: Moderatorzy o_niczym_konkretnym :(

quote:
Napisane oryginalnie przez weirdo
chwila, czy mowimy w ogole o tych samych topicach? zamkniecie przez saari trzech bylo w/g mnie jak najbardziej uzasadnione... w koncu ile mozna gadac o dupie maryni...


Nie wszystkie mialy wspolny temat, a wlasciwie to jakbys je chociaz przeczytal to bys wiedzial ze sie od siebie sporo roznily.
quote:

moze jeszcze bedziesz uzurpowal sobie prawo do administrowania boardem? ty, o ktorym jestes tu krocej o conajmniej rok od wszystkich obecnie udzielajacych sie... imho nie przysluguje ci prawo do takich osadow


Nie chce byc moderatorem tego borda, juz? A i nie jestem tu ROK krocej od kazdego, nie mowiac o tym ze bylem w fz, z czego pozniej sie ludzie przeniesli do fpp.pl a niektorzy se w ogole darowali
quote:

cala sprawa wydaje mi sie byc o tyle glupia, ze sam w rozmowie z saari wspomnialem o prywacie w offtopicu pytajac, czy by nie zrobilaby porzadku... jak widzisz, nie jest to wcale jej wymysl i sa inne osoby, ktorym to przeszkadza



Chyba sama potrafi najlepiej osadzic? A moze juz nie potrafi podejmowac samodzielnych decyzji? Ja do saari nic nie mam, [w przeciwienstwie do ciebie bo widze ze ciagle na cos liczysz jescze] ale moim zdaniem [do ktorego mam chyba prawo? czy jednak nie, bo jestem tu za krotko? gg] nie powinna pelnic dalej tej funkcji.

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 12:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

powiem tylko tyle ze przyjrzyjcie sie uwaznie topicom zamknietym...

od czasu jak mam moderke czyli od zlotu zostaly [pol roku] zamkniete przeze mnie 5 topicow:
- 1 zostal otworzony bo niesluszna moja decyzja za co przeprosilem [mod tez czlowiek moze sie pomylic]
- 2 topici wisniowego [chyba nie musze tlumaczyc?]
- 2 topici w ktorych nie bylo niczego innego niz klotnia miedzy uzytkownikami....

jesli zle moderuje to prosze bardzo...

nie bede glosowal w ankiecie bo imho bezsensu wtedy bedzie.
jak zdecydujecie tak bedzie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 12:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

/vote 4

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 12:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Moderatorzy o_niczym_konkretnym :(

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Fausto
Nie wszystkie mialy wspolny temat, a wlasciwie to jakbys je chociaz przeczytal to bys wiedzial ze sie od siebie sporo roznily.

nie mowimy o tym, czy sie roznily (w jednym klepano farmazony o krowie, w drugim wklejano zdjecia czolgow), tylko czy ich poziom byl odpowiedni dla dzialu offtopic

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Fausto
Nie chce byc moderatorem tego borda, juz? A i nie jestem tu ROK krocej od kazdego, nie mowiac o tym ze bylem w fz, z czego pozniej sie ludzie przeniesli do fpp.pl a niektorzy se w ogole darowali

co nie zmienia faktu, ze twoj wklad w ten board jest raczej niewielki i jest conajmniej zastanawiajace, skad u ciebie ochota na tego typu wyskoki

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Fausto
Chyba sama potrafi najlepiej osadzic? A moze juz nie potrafi podejmowac samodzielnych decyzji?

z tego co pamietam, to saari nie bywala na boardzie od jakiegos czasu, napomknalem, zeby zerknela do tego dzialu... nie wiem, co w tym takiego niezwyklego i dlaczego robisz taki wielki problem

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Fausto
Ja do saari nic nie mam, [w przeciwienstwie do ciebie bo widze ze ciagle na cos liczysz jescze

wywlekanie tego na board jest conajmniej zalosne, nie spodziewalbym sie nawet po tobie, sheesh...

w obecnej sytuacji bronilbym kazdego, nawet nieszczesnego glan'a... nie masz zadnych konstruktywnych argumentow i posuwasz sie do takich zalosnych chwytow?
quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Fausto
ale moim zdaniem [do ktorego mam chyba prawo? czy jednak nie, bo jestem tu za krotko? gg] nie powinna pelnic dalej tej funkcji.

znajdzie sie wiele osob z pozniejsza od twojej data rejestracji, ktore jednak wniosly cos na to forum w czasach, kiedy nie bylo tu takiej wolnej amerykanki... oczywiscie poza nieuzasadnionym poczuciem krzywdy

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 13:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan

- 2 topici w ktorych nie bylo niczego innego niz klotnia miedzy uzytkownikami....




No z klutni potrafi wyniknac cos bardzo dobrego czasem na koniec, a przerywajac ja w srodku zazwyczaj nic nie uzyskujemy, a nawet tracimy czas. Pozatym nie widzialem jakiejs zasady ze klutnie sa zakazane. A i czasem milo poczytac klutnie. Mniej wiecej o ten brak obiektywizmu mi chodzi, reszta topicow byla slysznie przez ciebie zamknieta.

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 13:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

Re: Re: Re: Re: Moderatorzy o_niczym_konkretnym :(

quote:
Napisane oryginalnie przez weirdo

[*******enie o niczym]



No ale co ja wiecej zrobilem niz zakwestionowanie moderowania? Co w tym zlego? kazdy ma do tego prawo jesli mu nie pasuje. Mi nie pasuje i jak widzisz nie tylko mi. Jak tobie pasuje to masz taka opcje do zaglosowania, a dalej nie ma co o tym mowic. A bzdury typu "malo wniosles wiec nie masz prawa glosu" zachowaj dla siebie. Pozatym mowie co mysle, a nie uzywam jakichs zalosnych chwytow jak to nazwales, najwidoczniej tak to odebrales czyli mialem racje.

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 13:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

To wszystko jest po prostu smieszne. Myslalam ze mam do czynienia z chocby troche logicznymi ludzmi. A tu zamiast normalniec od jakiegos czasu tylko bardziej wam odpierdala... jak nie podoba wam sie to ze zamykam tematy ktore nie maja sie nic do dyskutowania a nadaja sie tylko do zamkniecia to prosze bardzo zabierzcie mi moderatora. W sumie to zaden zaszczyt ani wladza tylko problem bo o wszystko sie drzecie jak male dzieci ktorym zabrano zabawke.

Robicie juz nawet nie obore a chlew z tego forum ale ja wiecej do tego reki nie przyloze. Babrajcie sie z tym sami.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 14:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

te 3 topici to jak dla mnie słusznie zamknięte. Nie mam nic do modow i o ile siegam pamięcią to raz coś tam sie ździwiłem ze Saari coś zamknęła, ale juz nawet nie pamietam osohosiło...
/vote 4
[edit]
aha.. no i ten topic co Glan zamknął o matrixie :> tez niepotrzebni - ale otworzył

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 15:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Wink

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
te 3 topici to jak dla mnie słusznie zamknięte. Nie mam nic do modow i o ile siegam pamięcią to raz coś tam sie ździwiłem ze Saari coś zamknęła, ale juz nawet nie pamietam osohosiło...
/vote 4
[edit]
aha.. no i ten topic co Glan zamknął o matrixie :> tez niepotrzebni - ale otworzył



Moze pozyczyc Ci troszke wazeliny

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 15:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło


Serio mówie :> mnie nie zamknęli topica zadnego niech se moderują dalej ;D

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 16:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Panie i panowie Czemu prowadzicie ta 'dyskusje' w formie 'politycznej pysqfki'?

Zamiast spokojnie powiedziec co komu nie pasuje... jedni drugich obrzucaja blotem. Jedni sie na drugich "obrazaja" itp. To do niczego nie prowadzi. Spokojnie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 16:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

vote 4 i nie mam zamiaru pisac dlaczego

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 16:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

/vote 3

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 17:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Fausto
No z klutni potrafi wyniknac cos bardzo dobrego czasem na koniec, a przerywajac ja w srodku zazwyczaj nic nie uzyskujemy, a nawet tracimy czas. Pozatym nie widzialem jakiejs zasady ze klutnie sa zakazane. A i czasem milo poczytac klutnie. Mniej wiecej o ten brak obiektywizmu mi chodzi, reszta topicow byla slysznie przez ciebie zamknieta.


eee... z klotni przebiegajacej w sposob nastepujacy: kretyn! -> palant! -> debil! itp itd tez ma cos wyniknac? oj panie fausto nie wydaje mi sie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 17:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ex00
Pan Prezes :S



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Bydgoszcz

Ogolnie rzecz biorac

Ogolnie rzecz biorac, to jakbym mial tu moderatora to bym zamknal ten topic i bede prosil kogo z moderatorow o zamkniecie tego topicu, a przynajmniej tej calej smiesznej ankietki, ktora de facto nie ma najmniejszego sensu, chyba ze ktos sie czuje nie dowartosciowanym uzytkownikiem (a na pewno ktos sie czuje, bo stad ten pomysl tego topicu). Moim zdaniem Saari miala absolutne prawo zamknac te 3 topici. Chocby z zasad sensownosci dzialania tego boarda. No dajcie spokoj, przypatrzcie sie tym trzem topicom. Nic one sensownego i konkretnego nie wniosly na lamy o niczym. Powiem wiecej, zachaczaja one chyba o pewna granice topicow, ktore w ogole powinny sie pojawic w o niczym o granice absurdu. Panowie, Fausto i reszta ... zrozumcie na tym boardzie nie panuje zasada, co nie jest zakazane jest dozwolone. Dzialanie tego boarda opiera sie raczej na korelacji uzytkownikow z moderatorami, wiec przestancie sie pluc na lewo i na prawo ze moderator zablokowal wam 3 topici, nie patrzcie na ilosc tylko na jakosc tych topicow. I nagle sprawa stanie sie jasna...

I podsumowujac jak to ladnie ujal rcube...

quote:
Ogolnie rzecz biorac poziom dyskusji w Koszu > "o niczym konkretnym"

__________________
Nie szukaj drogi, znajdziesz ją w sercu, smutna jest knajpa byłych morderców... Niech Cie nie trwożą gdy do niej wkroczysz, płonące w mroku morderców oczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 17:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ex00 Znajdź więcej post'ów przez  Ex00 Dodaj Ex00 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ex00 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Re: Ogolnie rzecz biorac

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Ex00
Dzialanie tego boarda opiera sie raczej na korelacji uzytkownikow z moderatorami.


Nie. Board opiera sie na wymianie informacji. Moderatorzy sa na potrzeby uzytkownikow, a nie odwrotnie
Ja sie nie wypowiadam bo uwazam ze wina jest po obu stronach (poprawnosc polityczna)

Topic niech pozostanie otwarty. I piszcie co zrobic zeby bylo lepiej, a nie rzucacie argumentami w strone przeciwna

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 17:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alienzero
KOSZ




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: racja

hmm... ale pomyslmy sensownie, ludzie - kiedys juz byla taka faza na zamykanie topicow i tez byla burza z tego...

a wspomnijmy taki temat 'sticky topicow' - jakze to nie podobne? co komu przeszkadza ze jakis topic jest i w nim sie bluzgaja ludzie? jeden sensowny powod prosze? ze co? miejsce zajmuje? obiza prestiz? zle wyglada? sticky tez zle wyglada, zajmuje miejsce i wciaz jest na topie

zastanowmy sie po co jest moderowanie... po to zeby zamykac topici? takie ktore sie nie podobaja coniektorym? a mi sie nie podoba topic o kawie, bo nie lubie kawy tylko herbate :o zamknac prosze... nie!

moderowanie jest po to zeby usuwac spam, tematy ponizej akceptacji spolecznej [rasizm, jakas hardporno czy cos...], blokowac spamerow i chronic przed pojawieniem sie 100 takich samych topicow...

a NIE po to, zeby zamykac glupie/smieszne topici... bo to jest offtopic, on caly jest smieszny, zawsze byl i bedzie, a inteligentne gadki zawsze byly i beda rodzynkami w tym glupim ciescie OT...

nic z tego nie wynika ze zamknieto topic o wojnie z krowa, topic z pytaniem o krowe i jakis tam... a, o psychice i boardzie... no dlaczego, kuwa dlaczego? czy ktos kto nie chcial tam pisac byl do tego zmuszany? czy ty saari bylas pod presja by to czytac, pisac czy cokolwiek?

kurwa, ludzie, opanujcie sie, bo ostatnio jestescie strasznie nerwowi...

A CO DO MODERATOROW: mi jest obojetnie [ i szkoda ze nie ma takiego punktu ], imho robia swoje i niech robia dalej, ale nie bojmy sie dyskutowac o tym jak mozna robic lepiej/bezpieczniej/milej
fausto zwrocil uwage dosyc kulturalnie, wiec nie wiem skad te bluzgi i pomysly zamykania [sic!] tego topicu :/

bez nerwow, tylko bez nerwow...

__________________
plemnik.com[/size]

Edytowane przez [Kosz]Krowa dnia 07-07-1977 o godz. 07:07

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 17:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alienzero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alienzero Znajdź więcej post'ów przez  alienzero Dodaj alienzero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alienzero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Re: Re: Ogolnie rzecz biorac

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
[.....]

Topic niech pozostanie otwarty. I piszcie co zrobic zeby bylo lepiej, a nie rzucacie argumentami w strone przeciwna



No przede wszystkim trzeba jakos sciagnac tutaj nowych userow, bo najogolniej rzecz biorac wszyscy soba jestesmy jush znudzeni Zagladamy na board i nabijamy posty z przyzwyczajenia ot taki nawyk. Jest moze fajnie ale moglo by byc lepiej

Jak sciagnac nowych boardowiczow? Nie wiem Moze jakis lancuszek na gg

Prawda jest taka ze nowi nabijacze nie przyjda tutaj tylko i wylacznie dla dzialu "w oniczym konkretnym". Mnie np. sciagnelo tutaj rtcw. Teraz jak sie lazi po dzialach forum to poza CS, moze q3, i jeszcze moze jeden gdzies tam dzial ale tak to pustka - wymarle Ludziom sie znudzio? Nowi jush nie graja?
Stworzyla sie szansa ze wraz pojawieniem sie rtcw:Et i Call of Duty przybeda rowniez nowe tramy, zimzumy, shoolery, wiadra i inne. Nic takiego nie mialo miejsca. Ale jednak ludzie chca pogadac o ET lub COD wszedzie byle nie na boardzie
Podobnie z innymi nowymi grami na boardzie

Najstarszy (chyba najstarszy co nie? ) nie tylko board o grach fpp ale takze (chyba) najstarsze forum wogole o grach przezywa kryzys

Jak ktos wie jak temu zaradzic niech mowi i dziala
Ja na poczatek proponuje zmienic linki na wszsytkich stronach *.fpp.pl do boarda. Wcale stamdat nie jest latwo trafic tutaj, ludzie ogolnie na board mowia forum a my nadal board Dac linki na gorze z jakims bigsajzem do board.fpp.pl

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 18:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez 1_Al!EN_0
zastanowmy sie po co jest moderowanie... po to zeby zamykac topici? takie ktore sie nie podobaja coniektorym? a mi sie nie podoba topic o kawie, bo nie lubie kawy tylko herbate :o zamknac prosze... nie!


a widzisz zebysmy zamykali topici ktore sa sensowne, maja jakas dziwna wymiane informacji itp itd?

tego tez tematu nikt nie ma zamiaru zamykac..


zamknac im 3 topici i juz sa przerazliwieni.. dajcie se ludzie na luz.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 18:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alienzero
KOSZ




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: racja

no przecieaz o tym mowie... na looz...

__________________
plemnik.com[/size]

Edytowane przez [Kosz]Krowa dnia 07-07-1977 o godz. 07:07

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 18:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alienzero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alienzero Znajdź więcej post'ów przez  alienzero Dodaj alienzero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alienzero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

No dodam ze alien0 w tym drugim poscie ma najwiecej racji - no bo wlasnie takie jest i moze zdanie [i zasada na innych forach] - moderatorzy zamykaja topici SKRAJNIE BEZ SENSU I SPAM - pod tym pojeciem podam przyklad pewnego topicu na forum osiedlowym w ktorym robilem lana: "jestescie pojebani" - tresc postu "wypierdalac". O ile pojecie bezsensu moze byc dosc szerokie, o tyle te topici nawet nie dochodzily do tgo poziomu.


Ponadto Ex00 jak zwykle sam sobie zaprzeczyl, pomine odpowiedz na jego post, pozwole sobie tylko wkleic moment, w ktorym to zrobil, mam nadzieje ze wystarczy:
Panowie, Fausto i reszta ... zrozumcie na tym boardzie nie panuje zasada, co nie jest zakazane jest dozwolone.

A skad sie wzial w ogole taki topic? No wiec wyobrazcie sobie ze klikam sobie rano na board.fpp.pl, otwieram pierwszy topic od dolu nie przeczytany, czytam, chce cos dopisac - ZAMKNIETE. Otwieram nastepny, czytam... ZAMKNIETE, Trzeci juz tylko sprawdzilem co napisala na koniec, bo zauwazylem ze zamkniety :E:E - a tu tak perfidnie jeszcze ponumerowala. A ze i wczesniej zamykala topici, w ktorych dyskusja mogla byc ciekawa, niekoniecznie uprzejma, to pomyslalem ze dam ankiete.


A i chcialem pogratulowac Ex00, ktory utwierdzil mnie w przekonaniu ze jednak jest w czolowce debili z tego borda, piszac ze najlepiej bedzie zamknac ten topic i wywalic ta ankiete :> wielkie jol

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 18:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Hm...
Imo niektorzy popadli w paranoje, i probuja panicznie utrzymac wysoki poziom dyskusji, niewiadomo po co. Board przezywa jeden ze swoich kryzysus jak zwykle o tej porze, przejdzie nam wszystkim kiedy tylko wyjdzie slonce. Nie rozumiem tego masywnego zamykania glupich topickow. Sa takie, i sa madrzejsze, ale jesli bede tylko madre to poumieramy z nudow.
Poza tym nie zadna nowosc, ze sie zgadzam z Faustusem.
A co do samej postaci Saari to bardzo slodko sie zachowuje. Moze zamiast sie obrazac by porozmawiala z nami jak rozwiazac problem, i zmienic zasady modernki? Nie, lepiej powiedziec, ze sie chcialo dobrze, ale nie wyszlo, teraz My niewdziecznicy mowimy, ze jestes 'be', i najlepiej z nami nie dyskutowac. Coz za dojrzale podejscie. :E

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 19:18
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ex00
Pan Prezes :S



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Bydgoszcz

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Fausto
Ponadto Ex00 jak zwykle sam sobie zaprzeczyl, pomine odpowiedz na jego post, pozwole sobie tylko wkleic moment, w ktorym to zrobil, mam nadzieje ze wystarczy:
Panowie, Fausto i reszta ... zrozumcie na tym boardzie nie panuje zasada, co nie jest zakazane jest dozwolone. [/b]

Niby gdzie sobie w tym zdaniu zaprzeczylem? . Nie panuje taka zasada ... a zasada jest Co nie jest zakazane jest dozwolone <- ona nie panuje. I gdzue tu sobie przecze?
quote:
A i chcialem pogratulowac Ex00, ktory utwierdzil mnie w przekonaniu ze jednak jest w czolowce debili z tego borda, piszac ze najlepiej bedzie zamknac ten topic i wywalic ta ankiete :> wielkie jol [/B]

Bardzo mi przykro, ze przejechalem po twoim wielkim ego i musiales tak arogancko to napisac

__________________
Nie szukaj drogi, znajdziesz ją w sercu, smutna jest knajpa byłych morderców... Niech Cie nie trwożą gdy do niej wkroczysz, płonące w mroku morderców oczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 21:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ex00 Znajdź więcej post'ów przez  Ex00 Dodaj Ex00 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ex00 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

Dalej nie rozumiesz? chciales by zamknac TEN topic, mimo ze tu nie ma dyskusji bez sensu. A i moderatorzy nie sa od tego by zamykac topici ktore im nie pasuja. A ty piszesz zeby zamknac i to, i ankiete wyjebac - no jaki w tym sens? ze chcialem zobaczyc co inni o tym sadza to zle? mam nadzieje ze ty nie zostaniesz tu moderatorem, i innym nie zycze zebys gdziekolwiek zostal.

A po moim ego nie pojechales jeszcze. Zasmucasz poziomem wypowiedzi typu "zamknijmy ten topic bo jest bez sensu" i nie przedstawiasz konstruktywnych argumentow czy jakiejs madrzejszej krytyki niz "bo nie" albo "bo mi sie nie podoba" - odpowiedz moja masz ze w sumie sie tego po tobie mozna spodziewac.

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 21:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Zamknąć TEN topic, głosowanie przegłosowane.

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 21:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:23.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions