Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > sesja sux
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (11): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

Talking sesja sux

hej zbliza sie nasza kochana sesja egzaminacyjna
chcialbym sie dowiedziec jak tam wam boardowcow/studentom ida przygotowania i ile egzaminow musicie sobie zaliczyc ?

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 17:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
astral
księciunio [ownz]



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań/Inowrocław

Mam w sesji 4 egzaminy z analizy matematycznej (teoria i zadania), z algebry, i z fizyki. A przygotawania na razie nie idą, z każdym dniem mam nadzieje, że zaczne się uczyć, ale jakoś to odwlekam i odwlekam. BTW czy zna ktoś jakiś sposób na to żeby nauka nie była aż tak bolesna. Ech, żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce to było by wszystko na jak najlepszej drodze.

__________________
...the spice is vital to space travel. Travel without moving.
Gruszki - zdecydowanie nie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 18:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil astral Znajdź więcej post'ów przez  astral Dodaj astral do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Wink

No ja mam egzaminy tylko z logiki (dwa) i informatyki (sama teoria). Przygotowania podobnie i mi nie idq wcale bo mam jeszcze pelno kolokwii wiec sie nie da nauczyc wszystkiego naraz. Bleeee... dzis mialem kolo z logiki ale chyba zalicze .
Ja mam sposob na szybkq nauke... skupic sie i zmusic, tq godzinke posiedziec, a potem pograc w CSa .

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 19:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

ja mam jutro zaliczonko z integracji europejskiej i przygotowanie tez mi jakos nie za bardzo no ale cos tam niby umiem, najwyzej sie bede ostrzeliwywal

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 21:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

zycze wszystkim boardowcom-studentom gl na sesjach

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 02:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

And gl to you - sesja not sux
Jest od cholery duzo wolnego czasu - mozna grac caly czas - zadnych zajec
No, co jakis czas treba sie pouczyc ale ogolnie jest ql

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 16:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

Ja już jestem po Wyniki od 9 lutego, ale mam nadzieję, że nie oblałem.

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 16:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

Tak pozno - dopiero 9?? ja do 5 musze zdac index zeby stypendium dostac

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 16:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Neo
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Trzebnica City

ja mam na sesji anala+informa [teoria]

za to w przyszlym semestrze dochodza mi magnesy(!!!)+fizyka+anal2
bede mial przerabane totalnie, zreszta jush mam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 18:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Neo Znajdź więcej post'ów przez  Neo Dodaj Neo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Neo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
astral
księciunio [ownz]



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań/Inowrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez killertowa
Ja już jestem po


Szczęściarz. Też bym chciałbyć po, u mnie się jeszcze nie zaczęło.

quote:
Napisane oryginalnie przez killertowa
Wyniki od 9 lutego, ale mam nadzieję, że nie oblałem.



Jeśli dobrze umiałeś to raczej nie oblałeś, a po ogłoszeniu wyników powiesz GG.

__________________
...the spice is vital to space travel. Travel without moving.
Gruszki - zdecydowanie nie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 18:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil astral Znajdź więcej post'ów przez  astral Dodaj astral do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ya.
neony oslepiaja mnie



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

tAAAAAAAAAka prosba :)

semestr sie skonczyl (no juz prawie) matura tuz tuz coraz wiecej osob stawia mi pytanie gdzie zamierzam studiowac...
wiem ze to nieodpowiedzilane ale jeszcze nie mam pojecia
na feriach skocze po jakis index szkol ale wiem dobrze ze bardziej obiektywne sa informacje od ludzi z danej uczelni niz z jakiejs ksiazki heh jezeli mozecie opiszcie mi wiec sytuacje w miastach w ktorych studiujecie... szukam jakies w miare normalnej uczelni o kierunku informatycznym( lub pokrewnym) najlepiej o niskich wymaganiach tz braku baaardzo dobrego swiadectwa... po prostu czegos na miare moich wynikow
przewidywana srednia: 3.5
przewidywane wyniki z maturki
polski pisemnie 4 /polski ustnie 3 /historia ustnie 3 /historia pisemnie 4 /niemiecki ustnie 3
podane wyzej wynik sa jedynie moja optymistyczna wizja mogaca uledz dosc wyraznym zmianom

za jakiekolwiek informacje bylbym naprawde bardzo wdzieczny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 18:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ya. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ya. Znajdź więcej post'ów przez  ya. Dodaj ya. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ya. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Neo
ja mam na sesji anala[teoria]



ty stary do jakiej budy chodzisz? mam nadzieję że wykładowca jest płci pięknej
dobrze, że to tylko teoria

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 19:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Neo
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Trzebnica City

quote:
Napisane oryginalnie przez killertowa

ty stary do jakiej budy chodzisz? mam nadzieję że wykładowca jest płci pięknej
dobrze, że to tylko teoria



anal=analiza mat.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 11:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Neo Znajdź więcej post'ów przez  Neo Dodaj Neo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Neo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

ROTFL
lol

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 14:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Neo


anal=analiza mat.


domyślałem się, że chodzi o analizę
ale pisz ostrożnie bo w tych tematach nigdy nie ma lekko i trzeba ratować się ucieczką

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 15:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

gry i zabawy studenckie - koles z warsztatow tv stwierdzil wczoraj ze nie tylko grupa ktora wybrala tv ma miec u niego zaliczenie, ale calosc, na szczescie lata gry w kwaki, unreale i inne csy i rtcw nie poszly na marne, sfragowalem go, niestety okopal sie w sekretariacie, dzialania okrazajace trwaja, tymczasem w poniedzialek bede rushowal na polityce spolecznej, co to bedzie, o co chodzilo na tych wykladach ... aaaaaaaaa

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 22:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ya.
neony oslepiaja mnie



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

moja prosba jest juz nieaktualna wiec nie musicie sie wysilac...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 10:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ya. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ya. Znajdź więcej post'ów przez  ya. Dodaj ya. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ya. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
astral
księciunio [ownz]



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań/Inowrocław

Uff, połowa sesji za mną. Teraz czeka mnie trudniejsza część - teoria z analizy matematycznej i fizyka (ostatnio kolo z fizy oblał 50% ludzi z roku). Wish mi GL! (będzie potrzebne). A po sesji czeka mnie jeszcze jedna sesja, tym razem przyjemniejsza - sesja w Q2 mam nadzieje, że kumple się nie rozmyślą.

__________________
...the spice is vital to space travel. Travel without moving.
Gruszki - zdecydowanie nie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 22:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil astral Znajdź więcej post'ów przez  astral Dodaj astral do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sud
sudden death



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: boat town

quote:
Napisane oryginalnie przez ya.
moja prosba jest juz nieaktualna wiec nie musicie sie wysilac...

To chociaz powiedz co wybrales.
Btw. ze wzgledu na pogode juz mam pierwsze w tym roku wakacje... bo egzamy za mna. Yes!

__________________
"...los nas ustawił na różnych polach szachownicy - ołowiane żołnierzyki i Prawdziwi Zawodnicy"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 22:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sud Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sud Znajdź więcej post'ów przez  sud Dodaj sud do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sud prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ya.
neony oslepiaja mnie



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

quote:
Napisane oryginalnie przez sud

To chociaz powiedz co wybrales.
Btw. ze wzgledu na pogode juz mam pierwsze w tym roku wakacje... bo egzamy za mna. Yes!


nic, za jakies 2/3 tygodnie wynosze sie stad wiec mam problem z glowy
passs

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2002 00:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ya. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ya. Znajdź więcej post'ów przez  ya. Dodaj ya. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ya. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaGranda
Masta of Dizasta



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Poznań

Ja mam 9 lutego teorie polityki (pisemny), 10 lutego filozofie (ustny) i 16 encyklopedie prawa (pisemny). Chyba jutro zaczne sie uczyć . IV rok sux. BTW - jeszcze nigdy nie mialem poprawki wiec powinno byc spox. Wczesniej mialem juz egzaminy ze statystyki, teorii polityki (zaliczenie) i samorzadu terytorialnego + 12 egzaminow w pracy (przygotowanie do urzedasa panstwowego). Tu czeka mnie jeszcze praca do napisania i obrona przed komisja. Jednym slowem - przeje......ne . Jeszcze jakos mi sie zyje i mam nadzieje, ze nie padne na ryj . Nie wspomne tu jeszcze o innych obowiazkach ktore mam.

__________________
Yoo! madafaka. All your base belong to LaGranda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2002 06:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaGranda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaGranda Znajdź więcej post'ów przez  LaGranda Dodaj LaGranda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaGranda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

Ja ostatni examin mialem 28 we wtorek
i teraz jestem juz po sesji
i caly wolny czas moges poswiecic graniu w Urban terror i RA3 hehe

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2002 19:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

pozwolilem sobie odgrzac kotlecika
gdyz znowu zbliza sie nasza kochana sesja egzaminacyjna

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2004 23:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

No mi jeszcze zostaly tylko egzamin z algebry liniowej, bo z anala mam zwolnienie \o/, z podstaw ukladow logicznych orala, bo tez mialem w **** punkciorow, z informy egzamin bo sie nie mozna bylo zwalniac, z ekonomii [o***** tego sie boje bo nie udalo mi sie jeszcze nie zasnac na wykladzie] i z... filozofii :E ale tez oral...

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2004 23:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Mi sie zaczyna w czwartek egzaminem z matmy.
Pouczyłbym sie do tego, ale jutro kolos i kilka rysunków budowlanych musze oddac :> w srode kolos z hydrologii z wykładów (dzisiaj miałem z ćwiczen). piątek wolny i to chwilowo koniec. Ale potem 9 lutego egzam z biologi i 11 chemii
A żeby nie było za łatwo to na 10 zapisałem sie na egzamin z prawka

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2004 23:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Ja dzisiaj mialem pierwszy examin tej sesji. Psychologia Ogolna W sumie nie wiem jak mi poszlo, ale nie najlepiej. Troche trudne bylo no ale fakt, nie uczylem sie to tego egzaminu za wiele

Za tydzien psychologia spoleczna... pikus

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2004 23:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

no ja mam tylko logikę z examow
no i zaliczenie anala i fizy
o PI nie mowi bo to pryszcz ;D

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2004 03:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

kfik...
jutro egzam z fizy, potem ustny w piatek (nie ma zwolnien z ustnego)
potem algebra (taki sam komplet ale nie wiem jak ze zwolnieniami bo jeszcze koles nie oddal kolosow ostatnich i nie wiadomo co kto ma na koniec )
no i analna iza juz jest na sesje poprawkowa.. nie zaliczylem przedmiotu ;/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2004 06:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

ja najblizszy egzam mam w sobote
historia bleht!

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2004 08:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Trzeba wszystko zaliczyc bo inaczej itn

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2004 10:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:25.    Strony (11): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions