Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > Konta @fpp.pl
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[h4n3k]
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Poznan

Konta @fpp.pl

Czesc - jak widzicie znowu wrocilem na boarda Ale teraz mam pytanie ktore juz kiedys zadalem, a wy odpowiedzieliscie mi ze w przyszlosci byc moze... chodzi o to, czy przewidujecie konta, albo aliasy pocztowe w domenach @fpp.pl - to napewno zwiekszylo by popularnosc serwisu... (ale takze go z deczko obciazylo...) Wiec jak?

__________________
------------------------ [h4n3k] -------------------
www --> http://dragonball.muflon.org
www --> http://rtb.mynet.pl
e-mail --> [email protected]
--------------- gadu-gadu: 1230396 -----------

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 10:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [h4n3k] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [h4n3k] Znajdź więcej post'ów przez  [h4n3k] Dodaj [h4n3k] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [h4n3k] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

Uważasz, że ten serwis jest mało popularny? LOL! Zobacz, ile osób się rejestruje każdego dnia, a potem zakładają 10 topic'ów o Świętach (MajeS ) Po co takie konta dla osób, które nic nie zrobiły dla fpp.pl (nie mam na myśli Ciebie, bo nie wiem, czy nic nie zrobiłeś ). Dla szpanu?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 10:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Re: Konta @fpp.pl

quote:
Napisane oryginalnie przez [h4n3k]
w domenach @fpp.pl


@fpp.pl jest dla "strony technicznej" servisu Jak juz to @poczta.fpp.pl ale to niech sie MajeSy, Xen0my albo LucaSy wypowiedza (a moze raczej Raptory?)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 10:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[h4n3k]
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Poznan

No niby tak... ale wiesz... sa swieta moga przyjsc i za rok A tak swoja droga to ostatnio nie moge jush na q3 patrzec... znudzil mi sie troche - nie myslalem kiedys ze to powiem

__________________
------------------------ [h4n3k] -------------------
www --> http://dragonball.muflon.org
www --> http://rtb.mynet.pl
e-mail --> [email protected]
--------------- gadu-gadu: 1230396 -----------

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 10:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [h4n3k] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [h4n3k] Znajdź więcej post'ów przez  [h4n3k] Dodaj [h4n3k] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [h4n3k] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

Re: Re: Konta @fpp.pl

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler


@fpp.pl jest dla "strony technicznej" servisu Jak juz to @poczta.fpp.pl ale to niech sie MajeSy, Xen0my albo LucaSy wypowiedza (a moze raczej Raptory?)


ja to tam nic do gadania nie mam

ale @fpp.pl napewno nie bedzie dla zwyklych ziomkow... to tak jak by np. xsr dawalo @xsreality.com. a @poczta.fpp.pl to mozna....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 11:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

jak juz to poczta.fpp.pl - ale o ile wiem na razie nie planujemy tego... co nie oznacza ze nie mamy tego w planach...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 12:17
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

Thumbs up

Nie planujecie ale macie w planach... Ciekawe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 12:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

quote:
Napisane oryginalnie przez S4i1or
Nie planujecie ale macie w planach... Ciekawe


Dokladnie
W dzialach INNE czy cos takiego, jezeli istnieje , trzeba zalozyc topic dobre hasla, to jet pierwsze

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 12:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

ownujesz Majesq

nie planujemy ale w planach mamy

(c) pierwsza klasa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 13:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

dzial "o niczym konkretnym w sumie" jest juz od ho ho ho ho tylko musisz troche przewinac w dol na glownej stronie boarda
Tam juz byl topic (c) ale sie troche zamknal

A co do poczty - hmmm .. ja jeszcze nie mam a pisze dla tego serwisu wiec zwykli odwiedzacze chyba jeszcze dluugo poczekaja

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 13:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS
jak juz to poczta.fpp.pl - ale o ile wiem na razie nie planujemy tego... co nie oznacza ze nie mamy tego w planach...

majes ownz

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 13:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

MajeS rzezniku

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 14:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

lol, teraz tak to czytam i nie wiem o co mi chodzilo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 14:58
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

konta na @fpp.pl sux
musze jeszcze moje podlaczyc a cos nie idzie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 17:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Krypton
konta na @fpp.pl sux



bo nie umiesz skonfigurowac outlooka...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 18:10
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS


bo nie umiesz skonfigurowac outlooka...



hm, raczej to wykluczam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 18:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari
dzial "o niczym konkretnym w sumie" jest juz od ho ho ho ho tylko musisz troche przewinac w dol na glownej stronie boarda
Tam juz byl topic (c) ale sie troche zamknal

A co do poczty - hmmm .. ja jeszcze nie mam a pisze dla tego serwisu wiec zwykli odwiedzacze chyba jeszcze dluugo poczekaja




ja mam ale nie dziala, wiec jest tak jakby go nei bylo ))
jednak wciaz pracuje nad nim

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 18:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ukojenie
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Płock

i tak wszyscy maja konta w jakis onetach czy interiach to po wuj im kolejne

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 18:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ukojenie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ukojenie Znajdź więcej post'ów przez  ukojenie Dodaj ukojenie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ukojenie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Ja mam dwa na fpp.pl i jedno na poczta.wprost.pl i wszystkie trzy dzialaja idealnie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 19:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

ja mam jedno na interii i mi styka

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 19:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

a nie wolalbys miec na @kafe-slizg.pl ?

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 20:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

ja juz wszystkiego probowalem i wciaz konto nie dziala

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 20:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 21:28
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS


bo nie umiesz skonfigurowac outlooka...


outlook to sux jeszcze bardziej niz win no moze nie az tak bardzo ale napewno nie jest to najlepszy prog...

imho the bat rul i nic lepszego nie ma

a moje konto na fpp dziala zupa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 01:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m

imho the bat rul i nic lepszego nie ma



No a mi The Bat dziala zajebiscie w jedna strone Tzn tylko wysyla poczte bo za cholere nie chcial jej sprawdzac

(btw xen0m daj linka skad moge jakos nowsza wersje tego sciagnac )

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 08:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m

imho the bat rul i nic lepszego nie ma



swojego czasu z tego korzystalem ale jakos nie przypadlo mi to do gustu...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 09:02
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

wyzszosc the bata nad outlookiem wedlog mnie:

- selektywne pobieranie wiadomosci (nie trzeba sciagac wszystkich maili na dysk tylko pokazuje sie lista ktore aktualnie sa na servie i mozna albo odebrac/skasowac/zostawic na servie.... imho najlepsza opcja

- lidzba opcji... 10x wiecej niz w ms outlook

- mozliwosci ustawiania templates... dla kazdej mozliwosci (mail,odpowiedz,forward itd.) mozna sobie ustawic inny template. i w kazdym jest masa zmiennych typu %OFromName, %OFromAddr... wiec mozna sobie swietne "male skrypty" samemu pisac

i jeszcze kilkanascie mniejszych o ktorych aktualnie zapomnialem

Shool: link zaraz znajde i zapodam...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 13:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

http://download.thebat.pl/pub/the_bat/the_bat.exe

najnowsza wersja 1.53d...

sciagnij cracka (30 dniowa) i lec...

i imho nie warto sciagac "internation packa"... niby jest pl ale jakis on czerstwy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 13:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ukojenie
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Płock

wiecie moze skad mozna sciagnac najnowsza wersje internet explorera pl?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 15:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ukojenie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ukojenie Znajdź więcej post'ów przez  ukojenie Dodaj ukojenie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ukojenie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

tucows.icm.edu.pl?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 16:08
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:36.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions