Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Nowa edycja ligi
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[PGr] Iscariot
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Gdańsk

Talking Nowa edycja ligi

Witam. mam pytanko: czy ktos wie kiedy sie rozpocznie druga edycja ligi polskich klanow Wolfa? Z tego co wiem, trwaja play offy pierwszej odslony. Czy bedzie w ogole 2 edycja???? Ja bym byl za!

__________________
Pozdrowił

[PGr] Iscariot

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-03-2002 00:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [PGr] Iscariot Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [PGr] Iscariot Znajdź więcej post'ów przez  [PGr] Iscariot Dodaj [PGr] Iscariot do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [PGr] Iscariot prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowa edycja ligi

quote:
Napisane oryginalnie przez [PGr] Iscariot
Witam. mam pytanko: czy ktos wie kiedy sie rozpocznie druga edycja ligi polskich klanow Wolfa? Z tego co wiem, trwaja play offy pierwszej odslony. Czy bedzie w ogole 2 edycja???? Ja bym byl za!


Zobaczymy jak sie rozwinie sytuacja mozliwosc jest w ramach Cyber Wars PL: Q3 CS, StarCraft, mialo byc RTCW. W tej chwili jednak nie wiem, czy mamy odpowiednie klany i ich ilosc, zeby powazna lige rozegrac, kulturalna i bez szopek. PRL ma swoje doswiadczenia, pytanie czy gracze umieja wyciagnac swoje wnioski? ja troche watpie. Jesli juz to wystartuje zaraz po tej edycji tak jak Cyber Wars PL.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-03-2002 06:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[PGr] Iscariot
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Re: Nowa edycja ligi

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide


Zobaczymy jak sie rozwinie sytuacja mozliwosc jest w ramach Cyber Wars PL: Q3 CS, StarCraft, mialo byc RTCW. W tej chwili jednak nie wiem, czy mamy odpowiednie klany i ich ilosc, zeby powazna lige rozegrac, kulturalna i bez szopek. PRL ma swoje doswiadczenia, pytanie czy gracze umieja wyciagnac swoje wnioski? ja troche watpie. Jesli juz to wystartuje zaraz po tej edycji tak jak Cyber Wars PL.



Mozesz napisac cos wiecej o tych cyber wars???

__________________
Pozdrowił

[PGr] Iscariot

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-03-2002 09:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [PGr] Iscariot Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [PGr] Iscariot Znajdź więcej post'ów przez  [PGr] Iscariot Dodaj [PGr] Iscariot do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [PGr] Iscariot prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:29.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions