Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > nOvy jestem :)
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
danielek123
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

nOvy jestem :)

siemka, bardzo podoba mi sie Q3 ale jak kazdy nowy mam do niego troche watpliwosci i pytan a wiec...

1. Duzo mowi sie tutaj o CPMA(CPM) i VQ3 a ja zupelnie nie wiem co to takiego wiec jezeli ktos moglby mi dokladnie wytlumaczyc na czym to polega to byl bym bardzo wdzieczny ( tylko tak zebym juz na serio wiedzial o co w tym chodiz )
2. Czy na piracie mozna grac na normalnych serverach ? bez zadnych ograniczen ? Jezeli tak to co ewentualnie musze do niego sciagnac zeby sobie pograc (jakies pathy, cracki poprawki itp.)
3. Gdzie ewentualnie moge zakupic orginal Q3 z nieuzywanym cdkejem i orginalnie zapakowany , nieuzywany

Bede bardzo wdzieczy jezeli mi pomozecie z gory dzieki i pozdro dla wszystkich zapalencow Quake'a

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-05-2006 21:56
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
danielek123
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

to jak pomozecie mi ...? :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2006 21:22
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

Re: nOvy jestem :)

quote:
Napisane oryginalnie przez danielek123
siemka, bardzo podoba mi sie Q3 ale jak kazdy nowy mam do niego troche watpliwosci i pytan a wiec...

1. Duzo mowi sie tutaj o CPMA(CPM) i VQ3 a ja zupelnie nie wiem co to takiego wiec jezeli ktos moglby mi dokladnie wytlumaczyc na czym to polega to byl bym bardzo wdzieczny ( tylko tak zebym juz na serio wiedzial o co w tym chodiz )
2. Czy na piracie mozna grac na normalnych serverach ? bez zadnych ograniczen ? Jezeli tak to co ewentualnie musze do niego sciagnac zeby sobie pograc (jakies pathy, cracki poprawki itp.)
3. Gdzie ewentualnie moge zakupic orginal Q3 z nieuzywanym cdkejem i orginalnie zapakowany , nieuzywany

Bede bardzo wdzieczy jezeli mi pomozecie z gory dzieki i pozdro dla wszystkich zapalencow Quake'a


1. cpm(a) - challenge promode (arena) - modyfikacja
vq3 - q3 bez modyfikacji
dokładniejsze info na googlach znajdziesz

2. jeżeli znajdziesz dobrego cdkeya to oczywiscie ze mozesz

3. allegro.pl, ebay,com ... moze nie bedzie oryginalne zapakowany, ale powinno być ok (ta gra ma 7 lat przecież)

i wystarczył jeden post a nie dwa...

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2006 15:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:56.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions