Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Na wschód od Wisły.........
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

Na wschód od Wisły.........

Przeglądając posty zauważyłem że większość graczy pochodzi z Wa-wy, Poznania, Krakowa itd. A co z Polską B? Jest tu ktoś z Lublina, Zamościa czy Chełma ?. Chyba jestem w mniejszości

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 11:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FF_ZOh1w2
[VAL]po dupie przeciwnika



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Looblin

Talking

Chyba nie jest tak źle, ja też za wielką wodą mieszkam a dokładnie w Lublinie.

__________________
Jam ran Waszych nie godzien całować - powiedział medyk i nikogo nie wyleczył
GG: 1394962
Co do ocen na boardzie ... jedynki mile widziane

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 12:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FF_ZOh1w2 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FF_ZOh1w2 Znajdź więcej post'ów przez  FF_ZOh1w2 Dodaj FF_ZOh1w2 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FF_ZOh1w2 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kwapi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: wawa

Tak gwoli dokkuadnosci powiem she ja tesh mieshkam na wschod od wisly wshak Brodno jak i cala praga jest po prawej jej stronie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 02:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kwapi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kwapi Znajdź więcej post'ów przez  Kwapi Dodaj Kwapi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kwapi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
zaraza
Vae! Puto deus fio!



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Konin

No wiecie im dalej na wschód,tym mniej electricity,a więcej stepówJak mówią Polska dąży do uzyskania podobnego poziomu gospodarczego jaki jest na zachodzie.

__________________
"...I ujrzałem: oto koń trupio blady, a imię siedzącego na nim Śmierć, i Otchłań mu towarzyszyła..." - Jan Apostoł

"Dogde this" - Trinity

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 08:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil zaraza Kliknij tutaj by wysłać e-maila do zaraza Znajdź więcej post'ów przez  zaraza Dodaj zaraza do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać zaraza prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FF_ZOh1w2
[VAL]po dupie przeciwnika



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Looblin

To co tylko dwie osoby mieszkają na wschodzie ??

__________________
Jam ran Waszych nie godzien całować - powiedział medyk i nikogo nie wyleczył
GG: 1394962
Co do ocen na boardzie ... jedynki mile widziane

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 16:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FF_ZOh1w2 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FF_ZOh1w2 Znajdź więcej post'ów przez  FF_ZOh1w2 Dodaj FF_ZOh1w2 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FF_ZOh1w2 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[POISON]Maziomir
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Wink

ja co prawda z Wawy ale za to z tej prawobrzeznej - z Tarchomina. Dla co "poniektorych" ekstremistow lokalnych to tez jak zza Buga. Czy ja sie tez zaliczam?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 16:26
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

Jest nas tylko (aż) dwóch czyli jesteśmy w elicie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 17:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pacek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Lublin

Smile

Dawno juz nic nie pisalem a tu ciekawy poscik powstal. Zglaszam sie rowniez jako mieszkaniec wschodniej Polski a dokladniej Lublina. Blisko mnie mieszka nawet niejaki ZOh1w2

__________________
This Is Your Life, Good To The Last Drop - It Doesn't Get Any Better Than This.
This Is Your Life, And It's Ending One Minute At The Time.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 19:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pacek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pacek Znajdź więcej post'ów przez  Pacek Dodaj Pacek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pacek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SzYbKi
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking

A ja mieszkam w Chełmie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 19:18
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

:evil10:

quote:
Napisane oryginalnie przez SzYbKi
A ja mieszkam w Chełmie




a ja mieszkam w kasq

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 20:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

Talking No to jestem jednym z niewielu

też jestem z Lublina

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 20:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kalaf10r
Mastahh Warzyffko



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WArszaWA

Kwapi ty z brodna?? powiedz dokladnie skad ulice podaj. chello SDI czy moze ACN ??

__________________
Where would we be without our rights??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 23:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kalaf10r Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kalaf10r Znajdź więcej post'ów przez  Kalaf10r Dodaj Kalaf10r do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kalaf10r prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kwapi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: wawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Kalaf10r
Kwapi ty z brodna?? powiedz dokladnie skad ulice podaj. chello SDI czy moze ACN ??


NIOM Z BRODNA A DOKUADNIEJ Z wYSHOGRODZKIEJ
ups sorka za capsa ale wuasnie w wolfa gralem co do lacza to chello

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 01:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kwapi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kwapi Znajdź więcej post'ów przez  Kwapi Dodaj Kwapi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kwapi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oferma
TheFartIsStrongWithThis1



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WaWa

no dopsh .. tez sie przyznam :}
jak i Kwapi jestem z broodna
pasqdna okolica ale jakos sie do niej przywiazalem :>
of corz chello, ktore od wczoraj nie dziala :FFF
wiec i Kwapi i ja i Junioor (majne broder ) lacza nie mamy :/
jakas faken koparka dokopala sie do naszego swiatlowodu :///
pozdrawiam

__________________
"Niech CO Krwawy Hegemon?!"
Paulinus/AEonFlux aka zboojcesh Oferma =]
C4 clan n00b member :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 07:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oferma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do oferma Znajdź więcej post'ów przez  oferma Dodaj oferma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oferma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kalaf10r
Mastahh Warzyffko



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WArszaWA

chello to i mi sie yebie co jakis czas a czasami pingi sa taakie ze hoo hoo. fakt bródno to osiedle dresuff i nic wiecej ja z krasnobrodzkiej.....

__________________
Where would we be without our rights??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 08:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kalaf10r Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kalaf10r Znajdź więcej post'ów przez  Kalaf10r Dodaj Kalaf10r do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kalaf10r prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Na wschód to tam chyba same PFy mieszkają

zartuje LOL

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 11:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Baal 17thSS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Cool

A ja mieszkam w Szczecinie
I dla mnie wszyscy mieszkacie na wschodzie (ode mnie )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 13:05
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zoltan
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Heh ... a ja mieszkam najdalej na wschod

__________________

www.bkrieg.prv.pl
[BK] BlitzKrieg, IRCnet #wolfpl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2002 12:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zoltan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zoltan Znajdź więcej post'ów przez  Zoltan Dodaj Zoltan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zoltan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

jakbyscie chcieli wiedziec tez jestem z loooobleeeeeeeeena

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2002 00:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

Talking

Wschód rośnie w siłę
Może zrobimy meczyk kiedyś zachód vs wschód ( albo północ vs południe ) Ciekawie by było

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2002 15:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[PGr]ch
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Talking no nie wiem czy najdalej :)

quote:
Napisane oryginalnie przez Zoltan
Heh ... a ja mieszkam najdalej na wschod


O ile tego tam wiem - to Hajnowka ? W PGr - mimo zesmy tymczasowo zamieszkali w Gdansku to 3 osoby z Gizycka, 1 z Grajewa, 1 z Sokolki - no i.... Sejny - jesli ktos wie gdzie to jest, a jak nie wie to lama jest i tyle - byc moze jeszcze wiecej jest ktorych niechcacy pominalem

W Gdansku tak sie nieszczesliwie zlozylo ze mieszkamy na zachod od Wisly ;( - ale to jak pisalem tymczasowe, sercem, duchem - ze Wschodu - bujta sie tych hord ze stepow akremanskich ;D

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 00:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [PGr]ch Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [PGr]ch Znajdź więcej post'ów przez  [PGr]ch Dodaj [PGr]ch do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [PGr]ch prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

Mecz wschód - zachód czy północ vs. południe to całkiem dobry pomysł. Trzeba ustalic kryteria podziału czyli kto łapie sie na wschód a kto na zachód lub północ - południe. Może poczekamy do końca ligi. Wielu z nas moze nie mieć czasu teraz na ten mecz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 08:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MeG
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Baal 17thSS
A ja mieszkam w Szczecinie
I dla mnie wszyscy mieszkacie na wschodzie (ode mnie )





Ja mieszkam w KÖLN (Kolonia) niemcy i tak mam do was najdalej!!!!!!!!

__________________
MeG

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2002 08:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MeG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MeG Znajdź więcej post'ów przez  MeG Dodaj MeG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MeG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:12.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions