Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Brothers in Arms > Negatywne BIA
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Ocelot
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2005
Lokalizacja: Inworocław City

Negatywne BIA

W tym temacie możecie napisać to, co najbardziej się wam nie podoba w całej serii Brothers in Arms. Ja zaczne może od celowania, które jest hamsko utrudnione. Ciężko opanować karabin, a czasami strzelam do niemca z 10 metrów Thompsonem a on nie dostaje... ehh zgroza.

__________________
These mist covered mountains
Are a home now for me
But my home is the lowlands
And always will be
Some day you’ll return to
Your valleys and your farms
And you’ll no longer burn
To be brothers in arms

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2006 18:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ocelot Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ocelot Znajdź więcej post'ów przez  Ocelot Dodaj Ocelot do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ocelot prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Pioti
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2005
Lokalizacja: Dzierzgoń

I to jest doskonały przykład na to, że gry nie mogą być całkowicie realistyczne. Po prostu ustrudnia to rozgrywkę. A celowanie jest utrudnione, ale realistyczne .


Mi osobiście nie podobała się AI. Nie narzekam za bardzo na to w grach, ale tutaj miała być rewolucja. Wyszło średnio. Bardzo średnio...

__________________
GG: 1137310 V ICQ: 202962108 / leave the msg.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2006 19:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Pioti Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Pioti Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Pioti Dodaj [FPP]Pioti do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Pioti prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Uncle Blues
Rifleman



Zarejestrowany: Sep 2005
Lokalizacja: Warszawa, Bielany/Bemowo

trzeba mowic czy chodzi o RtH30 czy o EiB, bo jest ogromna roznica. W RtH30 Ai mnie denerwowalo tak gdzies w 3/4 gry. W EiB Niemcy zachowuja się nieprzewidywalnie prawie - AI bardzo dobre. Choc fakt zawsze moze byc lepsze. Lepsze bedzie w Hells' Highway.

Co mnie denerwowalo? W EiB:
Że niektorych misji nie da sie kurna przejsc na realistycznym poziomie! Za cholere nie daję rady...

Nieskonczonosc amunicji. Twoi kompani moga sobie strzelac do woli i nigdy im sie nie konczy amunicja. W eEiB bylo to jeszcze bardziej denerwujace - ty tez miales nieskonczonosc amunicji. Brakowalo? Podchodziles do kumpla i brales sobie do pelna z jego niewyczerpalnych zapasow... :/

Że nie moglem odwdzieczyc sie niemcom moździerzem! (W BiA:HH juz bede mogl )

Za molo non-fight momentow w ktorych mozesz sam uczestniczyc. Pogadac, pochodzic. W BiA:HH to juz bedzie!

Wracamy po czesci do tego mozdzierza. Denerwowalo mnie to, ze mialem swiadomosc, ze II wojna oferowala caly wachlarz rozwiazan: bazzoki, artylerie, wsparcie lotnictwa, mozdzierze, miotacze ognia, pole minowe, wsparcie CKMow, mozna wymieniac... a ja mam tylko granaty reczne i bron osobista... :/ W HH to tez ma byc rozwiniete.


Kuran nie moge sie doczekac tego HH!


EDIT:
Ocelot: jak ty strzelales z tego Thompsona ze nie mogels trafic z 10 m? JA tam jakos zawsze trafialem

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-04-2006 21:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Uncle Blues Znajdź więcej post'ów przez  Uncle Blues Dodaj Uncle Blues do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Uncle Blues prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ocelot
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2005
Lokalizacja: Inworocław City

Chłopie ja ci radze nie ekscytować się tak tym HH Bo może się okazać bardzo przeciętną grą bez wielu elementów, które twórcy zapowiadali... napalasz się a potem bedziesz załamany A co do tego Thompsona, to nieraz oflankuje sobie stanowisko MG 42, podchodze od boku gościu sie wychyla, ja dostaje 2 strzały i leże :/ Czasami podchodze zupełnie od tyłu, strzelam i strzelam a gościu nie dostaje... "ja nie wiem ja chyba ślepakami strzelam" (ktoś kiedyś gdzieś napisał to mądre zdanie o ile dobrze pamiętam ).

__________________
These mist covered mountains
Are a home now for me
But my home is the lowlands
And always will be
Some day you’ll return to
Your valleys and your farms
And you’ll no longer burn
To be brothers in arms

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2006 05:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ocelot Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ocelot Znajdź więcej post'ów przez  Ocelot Dodaj Ocelot do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ocelot prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:29.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions