Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Medal of Honor: Allied Assault > Jak zainstalować patcha
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
neot
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Jak zainstalować patha

Mam patha do medala 1.11 UK&US only ale niemoge go zainstalowac bo niewykrywa mi pierwotnej wersji gry, chociaz mam ją zainstalowaną.
Pomużcie bo inaczej niepogram sobie na Spearhedzie!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2003 14:43
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]SvgMarine
moh.fpp.pl
moh.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Crackoov, PL

Ze względu na to, że problem ten dotyczy części posiadaczy oryginalnych gier MoH:AA (głównie tych, którzy kupili sobie medala np. na aukcji za granicą), napiszę tutaj rozwiązanie:

1. Zapisz plik, który dołączyłem, na dysku.
2. Zmień mu rozszerzenie z .txt na .reg
3. Uruchom go. Na ewentualne pytanie odpowiedz "Tak"
4. Zainstaluj patcha 1.11

Aby nikt już o to nie pytał, post przyklejam :-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2003 15:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]SvgMarine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]SvgMarine Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]SvgMarine Dodaj [FPP]SvgMarine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]SvgMarine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rzodkiew
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

sorry ze tak dopytuje ale mogl bys mi to dokladnie wylumaczyc dzieki z gory

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2003 13:32
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
college
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Bełchatów

Exclamation Dalej nie chce się zainstalowac

Robie wszystko tak jak jest to opisane w 2 poscie, mam wersje gry UK a po mimo to zawsze przy próbie instalacji wyskakuje mi napis że nie znaleziono wersji US lub UK

POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

__________________
[CzG] Hans Klos

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2003 17:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil college Kliknij tutaj by wysłać e-maila do college Znajdź więcej post'ów przez  college Dodaj college do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać college prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]McCout
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

1.11 vs. 1.0

Jezeli macie wersję MoH:AA 1.11 to możecie łączyć się z serwerami tylko na tej wersji a o 1.0 już zapomnijcie, chyba że reinstal (uninstall a potem install )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2003 09:20
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
college
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Bełchatów

Ja sie nie moge połączyć z żadnym serwerem ani 1.11 ani 1.00 !!

__________________
[CzG] Hans Klos

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2003 22:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil college Kliknij tutaj by wysłać e-maila do college Znajdź więcej post'ów przez  college Dodaj college do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać college prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Szubert
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Unhappy sorry ale ja nic nie kumam

mozecie to jakos wytłumaczyć prościej bo ja nic nie kumam.nieznam się tak dobrze na komputerach jak wy więc prosze was o pomoc. ja zrobic ten wpis do rejestru i wogole co zrobic krok po kroku żeby uruchomic tego MOHS?? błagam pomóż

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2003 02:02
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Szubert
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Smile dzięki !!!!!!!!!!!!1

poczytałem kilka razy co i jak , ustawiłem ,włączyłem ,zainstalowałem i działa !!!!!!!!!!!! wielkie dzięki za pomoc i wszystkie wskazówki !!!!!!!!!!!!! jesteście genialni !!!!!!!!1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2003 02:24
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Painmaker
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja:

żeby zainstalować patcha 1.11, w windowsie bierzesz 'uruchom' i wpisujesz regedit. w lewym okienku wybierasz HKEY LOCAL MACHINE/SOFTWARE/EA GAMES/Medal of honor allied assault i tam będziesz miał zdaje się dwa katalogi: jeden będzie 1.1.12.130 a drugi się nazywa 1.1.12 coś tam (nie pamiętam ostatniej liczby bo ja już mam to zmienione). Możliwe też że będzie tylko jeden katalog 1.1.12.130. Zmieniasz nazwę tego drugiego katalogu na 1.1.12.200 (jeśli masz tylko jeden katalog 1.1.12.130 to w tym katalogu zmieniasz 130 na 200). potem bierzesz na górze plik/zakończ i patch uk&us się zainstaluje.

Edytowane przez Painmaker dnia 05-08-2003 o godz. 16:05

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-08-2003 18:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Painmaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Painmaker Znajdź więcej post'ów przez  Painmaker Dodaj Painmaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Painmaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oliverus13
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Bialystok

Ja mam inny problem:
Chce zainstalowac patch 1,11 a mam wersje po polsku co robic?

__________________
[fpp]Oberleutnant Krafft

"Si vis pacem para bellum"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2003 11:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oliverus13 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do oliverus13 Znajdź więcej post'ów przez  oliverus13 Dodaj oliverus13 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oliverus13 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]SvgMarine
moh.fpp.pl
moh.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Crackoov, PL

quote:
Napisane oryginalnie przez oliverus13
Ja mam inny problem:
Chce zainstalowac patch 1,11 a mam wersje po polsku co robic?


Nie mogłeś mieć od początku wersji polskiej, bo takiej nie ma w sklepach. Musisz zainstalować patch odpowiedniego dla wersji, którą miałeś "na początku". Lokalizacja niczego nie zmienia.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-09-2003 20:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]SvgMarine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]SvgMarine Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]SvgMarine Dodaj [FPP]SvgMarine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]SvgMarine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TECHNIAWA
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Jak zainstalować patcha

a jak jest 1.2.1.100

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2003 15:30
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]SvgMarine
moh.fpp.pl
moh.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Crackoov, PL

Ten plik w poście na początku właśnie zmienia wersję na "właściwą".

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2003 15:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]SvgMarine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]SvgMarine Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]SvgMarine Dodaj [FPP]SvgMarine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]SvgMarine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jakobs
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SvgMarine
Ze względu na to, że problem ten dotyczy części posiadaczy oryginalnych gier MoH:AA (głównie tych, którzy kupili sobie medala np. na aukcji za granicą), napiszę tutaj rozwiązanie:

1. Zapisz plik, który dołączyłem, na dysku.
2. Zmień mu rozszerzenie z .txt na .reg
3. Uruchom go. Na ewentualne pytanie odpowiedz "Tak"
4. Zainstaluj patcha 1.11

Aby nikt już o to nie pytał, post przyklejam :-)




6, chyba zapomniales dodac tego pilku. na ktory czekamy ! dzieki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2003 03:56
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]SvgMarine
moh.fpp.pl
moh.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Crackoov, PL

quote:
Napisane oryginalnie przez Jakobs
6, chyba zapomniales dodac tego pilku. na ktory czekamy ! dzieki


Painmaker opisal zawartosc tego pliku...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2003 16:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]SvgMarine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]SvgMarine Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]SvgMarine Dodaj [FPP]SvgMarine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]SvgMarine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
jojo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

patch 1.11

ludzie kiedy chce zainstalowac patcha 1.11 to cos mi gada warning ze moje save games sa jakies zle czy cos takiego i mi sie niehce zainstaowawac mam tego cracka i te drugie plis pomuscia nr gg 3464254

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2004 18:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil jojo Znajdź więcej post'ów przez  jojo Dodaj jojo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać jojo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
jojo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

1.1.12.130 i 200

ludzie nie moge zamieniec pliku windowsie 1.1.12.130 na 200 i odwrotnie wyskakuje mi cos o kluczu pomoscie plis gg 3464254 lub na forum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2004 18:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil jojo Znajdź więcej post'ów przez  jojo Dodaj jojo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać jojo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dubinskileszek
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Thumbs up

Witam
Chciałem tylko napisać ze jesteś spoko gosc, i jako jedyny znasz sie na rzeczy!!!!!. Tak trzymaj i Wszystkiego najlepszego

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2005 14:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
suchy20121989
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Malbork

chcialem zrobic jak podales ale...

ale wlasnie ja niemma tych plikow dwoch a nie jednego jak podales tylko jakis inny ;/
pomozcie mi bo niewiem co mam zrobic niemoge zainstalowac tego patcha;/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2005 20:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil suchy20121989 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do suchy20121989 Znajdź więcej post'ów przez  suchy20121989 Dodaj suchy20121989 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać suchy20121989 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja: Lubin

Co wy tak komplikujecie sprawe??? Porostu wersja MOHAA 1.11 US & UK jest tylko dla nglików i austrailików musisz poszukać innej wersji bo ta ci nie wejdzie...
Pooszukaj je gdzieś ale nazwa musi być poprostu MOHAA PATCH 1.11 żadne UK & US!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2005 22:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomy Znajdź więcej post'ów przez  Tomy Dodaj Tomy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rafał
The best men.



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja: Lubin

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomy
Co wy tak komplikujecie sprawe??? Porostu wersja MOHAA 1.11 US & UK jest tylko dla nglików i austrailików musisz poszukać innej wersji bo ta ci nie wejdzie...
Pooszukaj je gdzieś ale nazwa musi być poprostu MOHAA PATCH 1.11 żadne UK & US!


Troche bym zmienił twoje zdanie. Poszukajcie versji MOHAA PATCH 1.11 DE (czyli niemiecka) i jeżeli ktoś ma piracką versje no to robi cracka lub go ściaga...

Ps. Versje MOHAA PATCH US & UK jest tylko dla Amerykanów i dla Brytyjczyków. A nam Polaką działa versja Niemiecka.

__________________
Rafał is the best.
- ={BzW}= Klan
- POLMDM
My mods:

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2005 09:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rafał Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rafał Znajdź więcej post'ów przez  Rafał Dodaj Rafał do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rafał prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rafał
The best men.



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja: Lubin

Przeczytałem to wszytko ponownie. Pan [FPP]SvgMarine
niepomógł ludzią bo im odpowiada bez sęsownie. Mało kto tu ma orginał i gadasz jakieś no powiedzmy BZDURY. Ludzie musicie ściagnąć versje (niezależnie od tego czy macie pirata czy orginał) 1.11 niemiecką - "patch 1.11 DE only" - działa dla polskich graczy.

__________________
Rafał is the best.
- ={BzW}= Klan
- POLMDM
My mods:

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-03-2005 16:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rafał Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rafał Znajdź więcej post'ów przez  Rafał Dodaj Rafał do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rafał prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
miki_miki
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Rafał
Troche bym zmienił twoje zdanie. Poszukajcie versji MOHAA PATCH 1.11 DE (czyli niemiecka) i jeżeli ktoś ma piracką versje no to robi cracka lub go ściaga...

Ps. Versje MOHAA PATCH US & UK jest tylko dla Amerykanów i dla Brytyjczyków. A nam Polaką działa versja Niemiecka.




a może ktoś podać link'a skąd można ściągnąć crack'a???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-10-2005 12:37
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
catek
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Unhappy

Siemka!
Jak zrobic zeby grac w Medal of Honor AA po sieci. Czy moglby mi ktos wszystko po kolei wytłumaczyc, moze moderator strony, plis. Niech Pan mi pomoze tak jak ten wlasciciel pomogl mi z multiplayerem do GTA, tak i ja oczekuje na Panska pomoc. To ten link co koles tyle pisal dla wszystkich:


http://forum.gtasite.pl/viewtopic.php?t=10860



Prosze o pomoc taka jak mi pomogl ten facet!! plis

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2006 20:50
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blabla
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

mam problem zrobiłem wszystko zgodnie z instruukcją wszystko było ok ale gdy chciałem uruchomić grę pokazywało mi się że jest zła płyta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2006 07:33
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Fenix91
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2005
Lokalizacja: Landsberg

Cool

Te patche zależa chyba od wersji gry, np. patch do gry piraci z karaibów w wersji oryginalnej ang. nieznalazł mi gry na kompie, a jak mam wersje polską to bezproblemu znalazł, więc trzeba poszukac odpowiedzniego patch.POzDraWiaM!

__________________
Veni, vidi, vici.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2006 11:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Fenix91 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Fenix91 Znajdź więcej post'ów przez  Fenix91 Dodaj Fenix91 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Fenix91 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
catek
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Smile catek

hurra jak juz wspominalem gram w Medala po sieci i udalo mi sie, trzeba o tak zrobic:

1. wpis do rejestru jak juz sie sciagnie to rozpakowywujemy i klikamy na niego 2 razy.
2. Patch 1.11 (jak sie nie myle) i instalujemy go, u niektorych moze byc błąd i cos w zdaniu pisac UK, spowodowane to jest tym ze nie klikalismy na wpis do rejestru.
3. Na koncu cracka chyba kazdy wie jak sie to robi w wkleja do katalogu z grą.

PS. Moze to nie na temat ale chcialbym wstąpic do jakiegos klanu ale jak to zrobic, jakas strona, plis pomozcie! pozdro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2006 15:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Matias
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Mar 2006
Lokalizacja: Mława

Patch

JAkby co to walic do mnie moje gg 2525029 mam juz wpis do rejestru gotowy Wystarczy kliknac 2 razy i ok Pisać do mnie na gg to poprzesyłam ten wpis no i podmienny plik MOHAA.exe zeby patch działał.

__________________
To my ludzie honoru...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2006 10:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Matias Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Matias Znajdź więcej post'ów przez  Matias Dodaj Matias do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Matias prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kuba16
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking problem

a jakiego mam zainstalować Pacza do wersij gry Angielskiej ;>??? prosze pisać

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-04-2006 19:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:30.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions