Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Czy wolfa umiera??
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[BSM] Eladamari
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Gdańsk

Unhappy Czy wolfa umiera??

No inaczej tego nie moge nazwac ale raczej chodzi o to czy wolf dotrwa do ET a dlaczego takie drastyczne stwierdzenie: Wczoraj uruchomilem eyea i widze pingi rzedu 300-400 (takie mam przewaznie)
-No trudno sie mowi pogram w cos na singlu - Powiedzialal Eladamari ale cos go podkusilo i kliknol na ikone CSa (do ktorego jeszcze nie wpisal cd-keya mimo iz ma orginalnego a gra u niego na dysku lezy od wielu miechow) i to co zobaczyl go oszolomilo
- o Qurwa!! - Wydal spontanicznie. To co zobaczyl przeroslo wszystkie jego oczekiwania, jakby niedosc ze serverow w porownianiu z wolfem bylo 20x wiecej to jeszcze w pierwsze 30 pokazywalo mu ze ma ping 50-80. Zaskoczony przelecial na inna gre mp ktora mial zainstalowana : Medal of Honor (grywa w niego na singlu) i znowu galy na wierzch wywalil i wzroku oderwac nie moze: pingi niskie servery sie nie mieszcza trzeba scrolowac w dol zeby wszystkie przejrzec. Nasz bohater w tym momencie zwatpil we wszystko poniewaz uwazal MOHa za gre beznadziejna z hu**** grafika i wogule niezdatna do gry
I teraz mi powiedzcie jak mamy nie narzekac skoro serverow nie ma ( w porowniau z innymi grami MP) jest JEDNA mapa, klanow etz nie ma (wejdzcie na counter-strike.pl i przejrzyjcie liste klanow a potem niech mi ktos powie ze u nas jest ich duzo, a nawet te ca sa to skupiaja najlepszych kontrolujac reszte sceny wolfa)
Teraz pytanie 2: Jak nasz bohater ma niezmienic zdania ze jego ukochany wolf est gra prowincjonalna przy calej reszcie??
3. Jak mamy sciagnac graczy na kilka serverow (i to nie najlepszych) z jedna mapa, wysokimi pingami, brakiem dobrych servisow (przejrzyjcie materialy do CSa: mapy sa opsiane i do sciagniecia z zwyklych stron a nie jak u nas jak jakis klan da u siebie na www, sporo skinow i ogolem jest lepsza organizacja).
Zakoncze to tak: Wolf umiera i nie trzeba radzic jak go uratowac ale jak zorganizowac wszystko co by ET nie podzielilo losow RTCW: tzn na poczatku sporo ludzi doszlo do nas ale potem cala masa uciekla
Przemyslcie to i przyjrzyjcie sie dokladnie temu co sie u nas dzieje
Ps Sorry ze tak pesymistycznie ale no coz poradze. Jak ktos jendak bedzie twierdzil ze da sie uratowa RTCW to mam pare rad:
1.Pogadac z adminami zrbic im jakies stowarzyszenie i dawac dyrektywy odgornie (np rotacja, wszycsy kasuja plaze ...)
2. Polaczcie sily i z 3 servisow o RTCW zrobice jeden (mowie o xgamer, rtcw.fpp.pl, tym czym nas parowa straszy)
3. Skoro juz jakies CD-action patronuje D-day to dogadac sie z nimi (chyba najpopularniejsza gazeta w pl moim zdaniem mimo iz juz nie zbieram zadnych magazynow o grach) i przeprowadzic akcje reklamowa, tyle zeby nipokazywac pudelka RTCW z cena 99.99 a dac serie artykolow o zaletach tej gry na mp
Moze jeszcze na cos wpadne

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2002 09:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BSM] Eladamari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BSM] Eladamari Znajdź więcej post'ów przez  [BSM] Eladamari Dodaj [BSM] Eladamari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BSM] Eladamari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Po kolei:

- czy umiera? niedawno tez mialem dolek - wakacje, te sprawy... - mimo to Wolf jest juz dla mnie gra kultowa! Napewno jedni odejda, inni dolacza.. mysle ze RTCW ma juz ugruntowana pozycje i jeszcze jakis czas (1 rok?) - bedzie liderem wsrod FPSow z gatunku WW2. (nie wroze Battlefield 1942 wielkiego sukcesu - bedzie w nim pustawo na te wielkie mapy i tony ciezkiego sprzetu - obym sie mylil)

- pingi: wspolczuje Ci ale np. moj Eye nawet w najgorszych godzinach wylapuje kilkanascie (kilkadziesiat) serwerow z pingiem ponizej 100. Lacze mam przez TV kablowa AsterCity, zadna rewelka za sto paredziesiat zl. miesiecznie. CS jesli chodzi o ilosc graczy dluuuuuugo nie bedzie do pobicia z roznych przyczyn - jest w tej kwestii mistrzem, ale i tak Wolfik jest w czolowce jesli chodzi ilosc graczy w multiplayer na swiecie

- serwerow jest do bolu jajec, niestety brak oryginalnego RTCW mocno podcina skrzydla... Ja dla Wolfa zrobilem kiedys poswiecenie i nabylem droga kupna oryginal (listopad 2001) i jakos nigdy nie narzekam na brak miejsca do grania, czasem nawet milej jest pograc na "zachodzie" niz na naszej malej, kochanej i smierdzacej scenie RTCW - niestety


podsumowywujac: USZY DO GORY!!! kazdy ma czasami dolek i pomimo wielu slusznych uwag w Twoim poscie, mysle ze RTCW ma to cos co nas tu bedzie jeszcze dlugo przyciagac!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2002 09:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

Half Life 21851 servers, 58042 players

Unreal Tournament 3357 servers, 1835 players

Quake 3: Arena 2776 servers, 2579 players

Medal of Honor Allied Assault 1204 servers, 3085 players

Return to Castle Wolfenstein 1140 servers, 1635 players

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2002 10:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JHamer
Sniper



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Szczecin

hi,
- ...pingi: też wspolczuję , u mnie conajmniej 20 servów z pingiem poniżej 100...czasami jest gorzej, ale raczej net pada a nie wolf

- ...serwerow jest do bolu jajec, niestety brak oryginalnego RTCW mocno podcina skrzydla... racja, niestety trza wydłubać parę złotych by nie mieć problemów z wej¶ciem na servy

- ...czasem nawet milej jest pograc na "zachodzie" niz na naszej malej, kochanej i smierdzacej scenie RTCW - dokładnie !!! nie pamiętam kiedy grałem na polskim servie
cu

__________________
JHamer - sniper as usual...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2002 11:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JHamer Znajdź więcej post'ów przez  JHamer Dodaj JHamer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać JHamer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

Czy te 1140 serwerów to mało ?? Jeśli jest tak źle to moze trzeba było dawno zakończyć swoj wolfowy zywot. Imho nie ma aktualnie lepszej gry lepszej gry on-line.
Brać się do roboty i gry a nie zaczynać kolejny dołujący topic.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2002 11:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BSM] Eladamari
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Gdańsk

Wiem ze RTCW jest super ale wytlumacz to tym co graja w moha albo inne gry. Mazio ja mowie o pl scenie RTCW bo to co sie dzieje na zachodzie mnie malo obchodzi (na zachodzie bo na wschodzie nie wiedza co to prad a co dopiero wolf )
Do wszystkich:wyedytowalem od razu post i podalem kilka sposobow ktore moim zdaniem pomoga tej grze sie utrzymac do czasu ET a moze i nawet rozrosnac sie. Podobne rozwiazania byly chyba wprowadzane w innych grach FPP i dzialaly
Co do moich pingow to chodzilo mi o porownanie serverow z wolfa i CSa, ich mozliwosci. Obecnie (wakacje) moge grac ale jak ludzie wruca do domow to bedzie zle (w roku szkolnym zadko mam ponizej 600 )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2002 13:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BSM] Eladamari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BSM] Eladamari Znajdź więcej post'ów przez  [BSM] Eladamari Dodaj [BSM] Eladamari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BSM] Eladamari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

LoL

quote:
Napisane oryginalnie przez [BSM] Eladamari
Wiem ze RTCW jest super ale wytlumacz to tym co graja w moha albo inne gry. Mazio ja mowie o pl scenie RTCW bo to co sie dzieje na zachodzie mnie malo obchodzi (na zachodzie bo na wschodzie nie wiedza co to prad a co dopiero wolf )
Do wszystkich:wyedytowalem od razu post i podalem kilka sposobow ktore moim zdaniem pomoga tej grze sie utrzymac do czasu ET a moze i nawet rozrosnac sie. Podobne rozwiazania byly chyba wprowadzane w innych grach FPP i dzialaly
Co do moich pingow to chodzilo mi o porownanie serverow z wolfa i CSa, ich mozliwosci. Obecnie (wakacje) moge grac ale jak ludzie wruca do domow to bedzie zle (w roku szkolnym zadko mam ponizej 600 )



Z tymi co grają w MoH-a to nie ma sensu gadać. Wolf to gra z kręgu ID Software i jakby niepatrzeć sporo ludzi przeszło do Wolfa z innych gier ID (Q1 Q2 Q3 np. Ja). No oczywiście jest też duża grupa ex Cs-owoców i tym ludziom bardzo łatwo wytłumaczyć dlaczego Wolf jest dobry.

Jeśli chodzi o umieranie gier to chyba żadna gra z kręgu ID nie umrze szybko. Nie dlatego że jest firmowana przez tych panów tylko że każda jest fenomenalna w multiplayer porównując z innymi. Np. ostatnio na nowo odżywa zainteresowanie Quake 1.
Jak se poczytasz np board Q3 to też tam mają takie pesymistyczne wizje.

Dla mnei nie ma problemu czy umrze, tylko jest problem większego lub mniejszego zainteresowania. O tym juz pisaliśmy w topicach na tym boardzie, tak więc twój tekst jest któryms z kolei i mój też na ten sam temat chociażby w takim
http://board.fpp.pl/showthread.phps...p;threadid=7564 Bertiego z =||= zostało napisane wiele rzeczy co zrobić aby było lepiej.

Co do porównań co Cs-a to Cs jest bezkonkurencyjny jeśli chodzi o poularność.
Po pierwsze Wolf istnieje na dobre od pół roku a Cs od lat.
Po drugie Cs nie ma takich wymagań sprzętowych bo jest starą grą i każdy kto ma jakiegoś kompa trupa mozę se w to pograć


BTW całkiem niedawno grałem z kafejki internetowej gdzie działa chyba nawet kilka klanów Cs-a. Jak odpaliłem Wolfa to jeden z gości grających w Cs-a spytał się co to jest za gra ?

Jeśli chodzi o ping to nie mam i nie miałem żadnych problemów porównując Kwaki i Wolf-a.

Mnie akurat obchodzi to co sie dzieje na zachodzie. Bo z tamtej strony idą trendy, nowości itp. rzeczyw w Wolfie.

Co do wschodu , to nie wiem który kraj masz na myśli. Bo na wschód od nas leża też Estonia i Finlandia. Biorać pod uwagę wielkość ilość ludności itp. tych krajów, to szczególnie Finlandia jest potęgą we wszelkie gry fpp.

A jeśli pod pojęciem wschodu rozumiemy kraje byłego ZSRR to tam też działają serwery na których gra więcej ludzi niż w Polsce i przynajmniej beach nie leci cały dzień.

Przy okazji ludzie w Niemczech też myślą może podobnie o Polsce jak Ty o wschodzie - "Tam nie mają prądu"

Jeśli chodzi o mapy to ja czegoś nie rozumiem. Walczymy o niestandardowe mapy a ludzie nawet niechcą grać na mniej popularnych standardach typu sub czy village na których IMHO rozgrywka należy do bardzo ciekawych.

Nie wiem czy większość graczy w Wolf-a to **** jakieś lenie/o cienkie dupy/ lamerzy którym nie chce się / nie potrafią poznawać nowych map albo bezmózgowcy ślepo wciskający F2 kiedy leci vote na mape a grają na beach, albo wciskający F1 kiedy grają na jakiejkolwiek mapie a leci vote na beach.

Bo Wolf to nie Kwaki gdzie bez względu na wersje gra sie na 1, 2 lub max 3 mapach.

BTW wypowiedz jednego szacownego członka nie mniej szaconwego klanu na Irc-u o pomysłach niekótrych ludzi z Tvknet o mapach niestandardowych. Niestety nie mam zapisanego tak więc moge coś przekręcić w cytacie.

"Q...wa chcą wprowadzić customy a jak q..wa mowie im sub village a oni szeroko rozchylają japy i pytają się .. sub ... village - jakieś nowe mapy ?"


Tak że nawet najlpesze opisy map nic nie dadzą. Jak ktoś ma problemy ze znajmością map to niech zerknie na stronę
http://home.pi.be/~pin11470/wolf.htm gdzie każdy przeciętnie inteligentny czlowiek umiejący czytać nie wiem np. plany miast plany budynków itp. bardzo szybko załapie dzieki tej stronce lokacje na mapie.

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2002 16:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BSM] Eladamari
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Gdańsk

Nie chodzi mi o mapy podstawowe (jak ktos nie zna to wstyd i chanba) ale o nowe customy. Jestem za powstaniem jednego duzego servisu poniewaz tworzylo by go duzo ludzii ktos moglby je sprawdzac opisywac i gdzies zamieszczac (pl servery a nie zachodnie mirrory). Co do wschodu to nie wiem czy zauwazyles usmieszek przy tej wypowiedzi a jesli zauwazyles to podpowiem ci iz ona miala oznaczac ze zartowalem a jesli ci to dalej nic nie mowi to przepraszam wiecej z nich zartowac nie bede . Jakie trendu z zachodu masz na mysli?? TV i radio: ROTFL a moze my sami nie wiemy jak zrobic lige badz na czym powinnismy grac: ROTFL. Wiem ze topicow o tym temacie bylo wiele ale zniknely one a nie bede ich szukal po calym bordzie, o tym trzeba mowic i zaczac dzialac bo sytuacja jest zla, przynajmniej w polsce a to ze gdzies w angli maja zajeboza servy z mapami innymi niz beach malo mnie obchodzi z jednego powodu: Jesli chcemy miec wlasna lige to powinnismy miec wlasne servy i jakis system komunikaji (jak zniknie do konca pl scena to przypuszczam ze i ten board upadnie). Chcecie do konca zycia grac z szwabami albo angolami prosze bardzo ale ja wtedy wole pograc w Moha (nie glupi plan ta gra suxx) albo CSa
Ps. jak myslisz ile osob zna taka strone z screnshotami, planami... Takie rzeczy powinny byc dostepne dla mas ludzi z poza tego boardu jesli chcemy miec napyw swiezej krwi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2002 17:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BSM] Eladamari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BSM] Eladamari Znajdź więcej post'ów przez  [BSM] Eladamari Dodaj [BSM] Eladamari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BSM] Eladamari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Question

Ja to sie dziwie jednej rzeczy jesli chodzi o nowe mapy:

czy w wiekszosci polskich graczy w RTCW nie ma wrodzonej ciekawosci?

ja jak pojawia sie nowa mapka na ktoryms z zach. serwisow Wolfa to odrazu ja lykam i zaraz po sciagnieciu odpalam sobie "create server" coby ja obejrzec! Lubie Wolfa i interesuje mnie wszystko z nim zwiazane, nie moglbym wiec odpuscic sobie spaceru po nowych terenach!

wydawalo mi sie ze nie roznie sie zbytnio od innych graczy ale widac z tego ze jednak spora czesc to raczej warzywa jesli chodzi o poziom ciekawosci! nie jest wiec dziwne ze potem jesli dochodzi do vote na serwerze i taka lamka widzi nie znana mu nazwe mapy - to kliknie ofkz F2 (moze lamy maja problem kopytem trafic w F!? )

ps. wlasnie niedawno sciagnalem fajna mapke ktora ma zajebisty klimacik - nazywa sie Guns of Damorone albo mp.islands2.zip (jako plik) - szkoda ze pewno z Wami w nia nie pogram...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2002 18:09
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

powody dla ktorych ludzie wciskaja f2 opisalem w innym topicu, i naprawde po co ciagle to samo pisac, mozna sobie pisac i pisac i wciaz to samo, jeszcze wam sie narzekanie nie znudzilo?
juz byl map-cycle i nikt grac za bardzo nie chcial na customach, jesli to sie zmienilo to prosze bardzo, ustalic z adminami ktory chetny dac 1 serw na customy i sie okaze czy sa chetni do grania

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2002 18:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

Pare dni temu wpadłem na zdaniem niektórych glupi pomysl z turniejem na customach. Na razie zainteresowanie mizerne. Regulamin jest już prawie gotowy i mam nadzieje ze niedługo ujrzy swiatło dzienne
Proponuje skończyć jęczenie o upadku sceny, beach itp.
Chcecie zagrać w island, tank czy river ? No problem. Jesli znajdzie się odpowiednia ilość osób mozemy zagrać i w market garden.

Po cholere dogadywać się adminami o rotacjach i customach ?? Taki serwer już stoi i czeka na chętnych. Jest na nim większość nowych map. Island zdaje się też. W tej chwili chyba padł bo go nie widze [ UT]TVKNet IP:217.96.13.221 port: 27960

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2002 18:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DOKTOR
doktorek :P



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Augustów

Jakby co mogę pomóc
Mam rcona na serwer Tvknet i jakby była bicz to zgłoscie sie do mnie na GG 2066921 a od razu zmienie lub wrzucą jakąś custom

__________________
d0ktOr
www.ridclan.prv.pl

Jest jedna rzecz dla której warto żyć........ HIP-HOP i nie zmienia sie nic
Peja- rocznik 1976

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2002 19:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DOKTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DOKTOR Znajdź więcej post'ów przez  DOKTOR Dodaj DOKTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DOKTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Misiek07
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Brzesko

quote:
Napisane oryginalnie przez Mazio
Ja to sie dziwie jednej rzeczy jesli chodzi o nowe mapy:

czy w wiekszosci polskich graczy w RTCW nie ma wrodzonej ciekawosci?

ja jak pojawia sie nowa mapka na ktoryms z zach. serwisow Wolfa to odrazu ja lykam i zaraz po sciagnieciu odpalam sobie "create server" coby ja obejrzec! Lubie Wolfa i interesuje mnie wszystko z nim zwiazane, nie moglbym wiec odpuscic sobie spaceru po nowych terenach!

wydawalo mi sie ze nie roznie sie zbytnio od innych graczy ale widac z tego ze jednak spora czesc to raczej warzywa jesli chodzi o poziom ciekawosci! nie jest wiec dziwne ze potem jesli dochodzi do vote na serwerze i taka lamka widzi nie znana mu nazwe mapy - to kliknie ofkz F2 (moze lamy maja problem kopytem trafic w F!? )

ps. wlasnie niedawno sciagnalem fajna mapke ktora ma zajebisty klimacik - nazywa sie Guns of Damorone albo mp.islands2.zip (jako plik) - szkoda ze pewno z Wami w nia nie pogram...




Mazio robilem kiedys tak jak ty zobaczylem sciagalem i ogladalem ale po pewnym czasie zaprzestalem tego poniewaz jak sami widzicie w polsce klepie sie non stop bicz lub asfalta.
Ja tez jestem za polaczeniem serwisow o wolfie w jeden powstal by jeden dobrze opracujacy serwis wkoncu.
I tak na koniec do adminow serwerow ustawcie nie wiem co jakas blokade czy cos takiego zeby nie dalo sie wojtowac na bicz i asfalt i wgrajcie jakies fajne costumy i of cors ROTACJA.

__________________
"Będziemy Walczyć na plażach, Będziemy walczyć na morzu i lądzie.
Będziemy walczyć na polach, na ulicach i w górach.
Nigdy sie nie poddamy!"
Winston Churchill

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2002 19:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Misiek07 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Misiek07 Znajdź więcej post'ów przez  Misiek07 Dodaj Misiek07 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Misiek07 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Scarab
Windows sux ;=)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Gliwice

:(

Mi sie z dnia na dzien wydaje , ze ja sam umieram coraz czesciej grajac w wofla, a poza tym to uwazam , ze jest ok i nie ma sie co przejmowac.

__________________
"intrasta et vulpes, morieris ut leo, regnis ut conis"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2002 20:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Scarab Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Scarab Znajdź więcej post'ów przez  Scarab Dodaj Scarab do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Scarab prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ha3m




Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

a ja od dzisiaj gram w Wolfa w przerwach pomiedzy sesjami CSka DD

khie khie

fajny Wolf ale mam pirata i kicha jest ale mi wystarczy..

wystarczy mi 5 serwow z pingiem 60 (mam SDI) po tym, co przeżyłem w czasie instalki

__________________
Od roku chodzę z fantastyczną dziewczyną. Miesiąc temu postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Niestety, byłem tak podniecony, że po chwili pieszczot, zanim doszło do zbliżenia, byłem już "po". Bardzo mnie to zdenerwowało. Co robić?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2002 20:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ha3m Znajdź więcej post'ów przez  ha3m Dodaj ha3m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ha3m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

blurp

Mysle ze trzeba brac pod uwage ze dla znacznej czesci klanow grajacych powaznie tj, ligowo etc, najlepiej jest grac na oryg mapach bo w sumie na nich tocza najwazniejsze mecze. A treningu nigdy dosc. Tak samo na zachodzie graja w defaultowe mapki jak i u nas. Milo jest pograc w customy ale to na dluzsza mete jest only 4 fun. Inna sprawa to nowi gracze ktorzy ledwo znaja czesc map RTCW i GOTY, a co dopiero tony custom.
To moja teoria prawdopobodnej przyczyny gry na base beach ass ciagle.

Co do reszty to : mamy 2 ligi, zaraz pewnie 3cia czy 4 bedzie,,, to maly ruch? ? I wakacje wiadomo ludzie wyjezdzaja etc.

Na pazdziernik pisze art o RTCW do SGK moze uda sie troche ludzi zachecic

Serwis RTCW, fakt jest kiepskawo, ale z dobrze poinformowanych zrodel wiem ze do konca wakacji ma byc serwis dla nas z prawie wszystkim czego dusza zapragnie. Mialem pobiezny wglad i na starcie widze ze przebije dotychczasowe produkcje krajowe dot. RTCW.

Tak wiec sadze ze jednak scena zyje i nie jest tak zle. Jedno co mnie zastanawia to znikomy ruch na CB PL, gdzie mamy ladder dla nas samych i kazdy klan moglby grac mecze, ktore sa best treningiem i zrodlem doswiadczen... ale odwaznych jest niewielu, glosnych znacznie wiecej. Liczac ok 30 klanow RTCW PL. Tu uwaga do CS policz ktos ila ta scena ma lat... Rozumiem porownania do MOH:AA sceny pod katem ilosci graczy klanow etc to ma sens jeszcze.

To tyle z krainy zielonych szpiegow

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2002 21:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Wywalic beach Hmmm

Oczywiście chodzi o wywalenie beach na jakiś czas bo beach jakby niepatrzeć to należy di najlpeszych map.
Gdyby zdażył się cud i wszyscy nagle zaczęliby grać na customach lub mniej popularnych standardach to po pewnym czasie każdyby się stęsknił do beach, nawet najtwardsi zwollenicy customów.

Jak narazie nie ma żadnego narzędzia które umożliwiałoby zablokowanie wybotu danej mapy. Oczywiście dzięki OSP jest możliwość włączenie rotacji bez wyłączanai głosowania na inne rzeczy, ale rotacja nie każdemu (nawet tym co lubią grać na róźnych mapach) nie przypadnie do gustu.
Oczywiście w naszych warunkach gdzie gra się na 1-2 mapach a przeważnie tylko na jednej to rotacja wprowadzona PRZEZ WSZYSTKICH adminów serwerów. Oczywiście rotacja nie może być wiecznie na wszystkich serwerach. Chodzi tylko o kilku lub kilkunasto dniową terapię którą można powtarzać co jakiśczas.
W ten sposób lamki,twardogłowych, beton czy jak tam zwał zmusi się do zapoznania z innymi mapami i grą na nich.

Ci co wykażą odrobinę dobrej woli to poznają uroki grania na innych mapach i jak już się wyłączy rotację to częściej bedą wciskali F1 jak będzie vote na jakąś fajną niestandardową mapkę.

Reszta śmieci którzy graliby tylko na beach i czasami na base albo assault odpadnie z korzyścią dla wszystkich.
Nawiązując **** do słów Franza "Chwasty trzeba wyrwać".
Porównująć wprowadzenie rotacji do terapi, można powiedzieć że zlikwidujemy w ten sposób członki ciała zarażone gangreną lub rakiem dzięki czemu nie przeniesie sie ona na reszte ciała.

Można zamiast terapii zwykłej zastosować terapie bardzo wstrząsową. O ile na serwerach z rotacją w map rotation zwykle znajduje się beach to w terapii bardzo wstrząsowej można wykasować (albo przenieść gdzie indziej) na serwerach z mp_pak0.pk3 /maps/mp_beach.bsp
i w ten sposób całkowicie wywalimy beach z Wolf-a. Nie wiem jak się zachowa wtedy Punk Buster gdy gracz u siebie nie zrobi tego samego, jeszcze nie testowałem.


Co do customów to podbnie jak Misiek też swego czasu ściągałem ich masę. Ale ponieważ w Polsce głównie gram a na zachodzie ze względu na ping oglądam tylko jak inni grają to ze zrozumiałych względów zaprzestałem już bawić się w ściąganie i poznawanie nowych map skoro w ponad 90 % z nich nigdy nie będzie dane mi zagrać w Polsce.

Do BluesDriver:

Co do turnieju na customach to nie uważam tego za najlepszy pomysł. Zresztą pisałem już w tym temacie. Natomiast customy w FFA jak najbardziej pożądane. A wczesniej to należaloby przekonać jeszcze ludzi do gry na standardach typu village czy sub. Bo jeśli ktoś tam nie chce grać to już wogóle nie ma sensu przekonywanie go do customów.


Do Mazio

Ja też się bardzo dziwię. W Quekach głownie grało się na kilku standardach dlatego że te standardy były bardzo dobrymi mapami. Ale również grało się od czasu do czasu w dobre customy.

W Wolfie na początku myślałem że WolfPlayerzy jeszcze chętniej będą poznawać custom mapy jak to miało miejsce w innych grach. Jak widać bardzo się myliłem.

Też tak samo dziwię się że ludzie nie mają chęci do poznawania nowości. Ciekawość jest motorem postępu. Jesli czegoś szukamy to wsród śmieci możemy znaleść jakąś perełkę.
Jakby wszyscy ludzie byli tak bardzo konserwatywni i niereformowalni jak co poniektórzy gracze w Wolfa to jeszcze żylibyśmy w epoce kamienia łupanego.


Do Eladamari

z Serwisem trzeba coś zrobić. Popatrzmy na to co się dzieje ostatnio na rtcw.fpp.pl - totalne dno. Wsród redaktorów nie ma żadnego zaawansowanego Wolfplayera. Ktoś wyjechał na wakcje i niby największy polski serwis o rtcw stoi od dłuższego czasu w miejscu. Dobrze że DarkXero kombinuje coś z nowym serwisem ale nadal uważam że miejsce serwisu nr.1 powinno być w domenie fpp.pl

Jedyne i najlepsze miejsce do którego zaglądam na tym serwisie to board. Tylko że board nie powinien być najlepszy i najciekawszy, ale aktualne newsy, artykuły, recenzje, poradniki itp.

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2002 21:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: Wywalic beach Hmmm

quote:
Napisane oryginalnie przez Swiety
Dobrze że DarkXero kombinuje coś z nowym serwisem ale nadal uważam że miejsce serwisu nr.1 powinno być w domenie fpp.pl



Nic nie kombinuje , zastanawia mnie dlaczego na fpp.pl? moze pomysl czemu ekipa jakos sie tu super nie czula na rtcw.fpp.pl imho bardzo kontrowersyjne stwierdzenie. Serwis jest tam gdzie jest aktualnie best proste prawo rynku.

Ale ja nie o tym chcialem, mozna zrobic tak: niech sobie bedzie juz ten beach or nie,, starczy zwykly map cycle i 1 runda SW na mape: czyli 2 rundy w sumie, gram tak czesto na zachodzie i jest bardzo milo rozne mapy co chwile inna i tak lecisz x razy cykl, nie nudzi sie

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2002 22:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

customy? nie nie i jeszcze raz nie. chyba ze na jakims nie granym lub gorszym serku np byry, sako imho.
kiedys mialem ta 'ciekawosc'. ale to bylo szmat czasu temu stary. sciagalem generator, silos cosam jeszcze od marko. kazda mapa byla maxymalnie do dupy. powoli obrzydzilem sobie customy. obecnie calkowicie je zlewam.
lamatorskie mapy sa: niegrywalne, maja zle rozwiazane respawny, maja bugi, szansa ze ktorys team bedzie mial przewage poprzez zle zaprojektowana mape, trzeba je sciagac , nie sa tak ladne jak oficjalne , sa nieoficjalne czyli grajac na nich tracisz czas bo w zadnej klanowie np na CB tam nie pykniesz , trzeba je poznawac (tzn musisz tracic czas grajac z lamerami piszacymi nagolnym: co tu sie robi? gdzie mam isc?), moge tak wyliczac.
jest masa map oficjalnych.
i jest masa graczy z 'niby klanow' ktorzy np gubia sie na village, nie wiedza ze moga dac allied side spawn zeby bronic ciezarowke itp. sa zwyklymi lamerami ktorzy maja wykuty beach (ale to tylko dzieki test1/2) a reszte map traktuja w kategori: fajna, syfna.
server ffa mazenie:
16/16, osp, zero lamatorskich map, ze standardowych map (wszystkich) usunal bym trench toast i chyba tram i oczywiscie depot. ustawilbym perm SW, rotacje (w tym destruction -server zmienia automatycznie spowrotem na SW po tej mapie), 4 meczyki i nastepna. bez jakiegos ulepszania na sile wolfa, bez lamerskiego przestawiania g_soliderChargeTime, bez limitu zyc itp
i zeby jeszcze gracze wiedzieli ze jak tylko wejda na server (w oczach reszty ich ping -1 lub 999 zejdzie na jakis tam aktywny) to daja /ready i czekaja na tych z 64ram nie /readyteam i pozniej jakies bezsensowne restart match itp

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-08-2002 00:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Jeszcze coś o customach

Nie wiem Bel czy czytaleś kilka topików w których sporo osób i ja też pisałem na temat customów.

Pierwsze mapy custom to rzeczywiście był szajs.
Podany przez ciebie Marko chociaż robi dużo map to robi słabo. Ostanio widać poprawę i moze chłopina stworzy nareszcie jakiś przebój.

Po drugie map do Wolfa jest chyba ponad 200 z tego kilkanaście reprezentuje poziom porównywalny lub lepszy od standardów.
Jest też kilkadziesiąt grywalnych map ale ich poziom jest niższy niż standardy.
Do tego większość najlepszych customów nie nadaje się do gry 6/6. Stworzone są do dużej ilości gracyz jak np. MarketGarden czy Tank. Jak na razie nie ma w Polsce serwera który moze przyjac większą ilość klientów lub może ale jest ustawione maxplayers na 16 albo 20.

Po trzecie też uważam za pomysł grania customów w ligach za bezsensowny o czy już nie raz pisałem.

To, ze ludzie nie wiedzą o możliwości wyboru miejsca respawnu to jest całkowicie inna sprawa. Jakby ktoś stworzył jakiś dział na popularnym serwisie poświęcony właśnie takim sprawom w Wolfie ... Ale co ja bedę gadał ja i inni pisali o tym na tym forum nie raz. Nie ma sensu powtarzac w co drugim temacie tych samych tekstów.

Jeśli chodzi o ustawienia g_soldierchargetime.
Ci co znają mnie trochę lepiej doskonale wiedzą jaki mam stosunek do pf-a. Ja poprostu uwielbiam grac tą bronią. Ale z drugiej strony zdaje sobie sprawę jak w niektórych przypadkach pf może obrzydzić grę innym ludziom o czym czasami świadczą bluzgi ludzi pod moim adresem. Wcale się nie dziwię.

W FFA jestem za pozostawieniem niektórcyh serwerów z g_soldierchargetime na 99999. Równie dobrze gra mi się na Hunter gdzie Pf ładuje się 157366298 lat jak i na serwerach gdzie pf ładuje się normalnie.

Przy okazji: ustawianie ładowania pf-a na czas dużo większy niż wynosi okres respawnu jest bez sensu bo zawsze można dac kill-a i ponownie wystrzelić z pancera.

Co innego w poważnych meczach. Na Base Sub lub Keep Pf jest podstawową bronią bez której po prostu nie da się przejść lub utrzymać niektórych lokacji. Nie będę już wspominał o koszeniu respawnów na beach.

Swoją drogą to więcej zależy od ludzi niż czasu ładowania pf-a. Ostatnio któregoś dnia gdzie na Hunter ktoś przez pomyłkę zostawił po jakimś sparringu g_soldierchargetime 20000, grane były mapy keep i bridge. W pewnym momencie chyba wszyscy z allies i axis mieli pancery. Aż smiać mi się chciało gdy widziałem nicki które dotychczas nie skalały się grą pf-em, brały ochoczo panzer rure do rączek.

W pewnym momencie przestała to być normalna gra ale pojedynek pf-ów. Oczywiście na początku to jest zabawą ale bardzo szybko się nudzi bo Wolf to nie jest jakaś rocket arena z Quake.

__________________
Swięty

Edytowane przez Swiety dnia 13-08-2002 o godz. 03:44

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-08-2002 02:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Cool

belhifet:

- nie chce sie juz rozwodzic na temat customow - jedna uwaga:

podpisuje sie pod tym co pisze Swiety - poziom map custom jest b. zroznicowany. wiekszosc tak jak piszesz jest do dupy albo nawet tam nie pasuje. jest jednak garstka map, ktore moim zdaniem bija na glowe oryginalne i jesli chodzi o wykonanie, pomysl jak i grywalnosc!!! (forrest blitzkrieg, marketgarden i inne) zraziles sie, masz do tego prawo - ten jednak mechanizm powoduje ze tak trudno jest wrzucic cos nowego! a przeciez powinniscie rozumiec, ze jesli nie bedziemy dorzucac do naszej gry "paliwka" w postaci swiezych nowinek raz na jakis czas - zapal nawet najtwardszych zacznie przemijac!

- znajomosc map standard: duzo racji, sa tacy co g. wiedza o tajnikach, ale ....... sa ludzie i taborety, jak ktos tu na boardzie zauwazyl. nie to jest istotne dla sprawy.

Edytowane przez dnia 13-08-2002 o godz. 05:38

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-08-2002 04:42
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ufoq
Doom Hammer



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Treptow an Rega

quote:
Napisane oryginalnie przez belhifet
customy? nie nie i jeszcze raz nie. chyba ze na jakims nie granym lub gorszym serku np byry,


Sam jesteś nie grany i gorszy Bedziesz chcial kiedys pozyczyc to przeprosisz Byrego

__________________
I'm awake, I'm awake.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-08-2002 07:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ufoq Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ufoq Znajdź więcej post'ów przez  Ufoq Dodaj Ufoq do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ufoq prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BSM] Eladamari
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Gdańsk

No chociaz ktos zaglada tu i toczy sie jakas dyskuscja to juz +
Swiety: Ja rowniez uwazam ze gdyby byly grane WSZYSTKIE podstawowe i GOTY to nie potrzeba nam customow ale tak niestety nie jest
belhifet: Sa b dobre customy np Tundra na byry kiedy bylo jeszcze popularne i ludzie z przymusu raz na niej zagrali to mapa ta byla wieksza plaga od bicza po prostu w nic innego nie dalo sie zagrac
Co do rtcw.fpp.pl: Moimk zdaniem jest w tym serisie kilka dobrych osob ktore moga cos zdzialac i maja jerdna zalete: Adres (host fpp.pl moim zdaniem duzo znaczy i nie powinno byc sytuacji gdzie servis ten nic nie bedzie znaczyl). Problem z fpp polega na tym ze na X-gamerze sa lepsze newsy (aktualne swieze...) i dobry duzy download (szkoda ze spora czesc to mirrory ale zawsze). Jak zwykle powolam sie na CSa poniewaz tam przez pare lat wypracowano pozadna organizacje (counter-strike.pl - przyjrzyjcie sie ile dziennie wychodzi newsow, jak dobrze zorganizowany jest download- wlasny sev+ mirrory + podzielon kategoriami itd), ludzie ktorzy prowadza servery znaja sie i dzieki temu latwiej jest cos ustalic (np rotacje, customy etc) a co najwazniejszegracze znaja inna mape niz dust (jak gralem to bl odpowiednik naszego bicza tzn najpopularniejszy tyle ze tam gralo sie jeszcze w cos innego)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-08-2002 10:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BSM] Eladamari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BSM] Eladamari Znajdź więcej post'ów przez  [BSM] Eladamari Dodaj [BSM] Eladamari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BSM] Eladamari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
adi
poprostu adi :>



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków

Unhappy

ja ostatnio gram duzo w counter strike'a w wolfie mam pingi 200-500 a w "CS" od 50 w gore

__________________
"Widzę, widzę, widzę Więcej Wiem więcej....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-08-2002 15:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do adi Znajdź więcej post'ów przez  adi Dodaj adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Killah
www.ideabasket.prv.pl



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez adi
ja ostatnio gram duzo w counter strike'a w wolfie mam pingi 200-500 a w "CS" od 50 w gore

A myslalem ze w SOF 2 Szybko gierki zmieniasz

__________________
Killah

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-08-2002 21:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Killah Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Killah Znajdź więcej post'ów przez  Killah Dodaj Killah do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Killah prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BSM] Eladamari
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Gdańsk

mniejsza o to jak czesto zmienia gry ale w kazdym razie adi zauwazyl to co ja: Servery w Csa maja duzo wieksza wydajnosc i da sie tam grac na wiecej osob bez lagow

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-08-2002 16:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BSM] Eladamari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BSM] Eladamari Znajdź więcej post'ów przez  [BSM] Eladamari Dodaj [BSM] Eladamari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BSM] Eladamari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Boshe

Cs to stara gra. A wymagania co do wydajności sprzętu i wydajności sieciowej z roku na rok w najnowszych gierach rosną.

Jakbym miał patrzeć tylko na ping, szybkośc serwerów itp. to grałbym tylko w Quake1.

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-08-2002 18:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:30.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions