Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > help
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

Post help

Jak ustawic server w LANie na modzie CPMA z takimi ustawieniami?:
-By mnie własne strzały nie raniły
-By nie tracił życia przy skoku z duzej wysokości
-By były wszystkie bronie na start, nieskończonośc ammunicji lub by jej było dużo, też by było odrazu arrmora na 200 ( full )
-By nie było obiaktów na mapie takich jak healthy, armory i quad damage'y

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2004 14:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ziel1na
z1



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Skwierzyna

ale checsz sam biegac, robic triki czy jak?!
bo jesli tak to trzeba wlaczyc niesmiertelnosc
sv_cheats 1
devmap q3dm1 - na przyklad
i terez god i giveall

a jesli chcesz grac z przeciwnikami to daj
/callvote mode ca lub da
z tym ze tutaj sa tury :/

albo pograj sobie w Rocket Arene (z wlaczonym PM?!) ale z tym to juz do t0da

__________________
everybody from the eFPiPi put you motherfuckin' hands up and follow me...
click!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2004 15:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ziel1na Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ziel1na Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ziel1na Dodaj [FPP]ziel1na do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ziel1na prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ziel1na

albo pograj sobie w Rocket Arene (z wlaczonym PM?!) ale z tym to juz do t0da



pan mnie wzywal? jezeli sobie chcesz tylko poskakac to RA3 sie nie oplaca sciagac (130Mega wkoncu piechota nie chodzi)

jezeli chcesz na CPMa pograc na LAN'ie to tworzysz plik np: serwer_lan.bat w ktorym umieszczasz cos takiego:
code:
cd .. quake3.exe +set fs_game cpma +set sv_pure 1 +set sv_punkbuster 1 +set dedicated 0 +exec server_lan.cfg


jak zapewne zauwazyles na koncu jest tajemniczy plik server_lan.cfg - musisz go utworzyc i umiescic w nim:

code:
set mode_start "DA" set armor "200" set fallingdamage "0" set selfdamage "0" set startweapons "1020" set teamdamage "0"


jak ustawic ammo nie wiem - jezeli cos nie dziala to nie do mnie bo ja nie znam sie na cpma (ja tylko manuala przeczytalem a czy to cos bedzie dzialac to juz inna historia )

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2004 17:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

Post

t0d:
jak robie rocket jumpy to mi armor zabiera, a jak sie skonczy armor to hp nie zabiera

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2004 18:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

w dokumentacji jest

selfdamage <0-3>
Controls your ability to hurt yourself
0 - None
1 - Health only
2 - Armor only
3 - Health and armor

takze ja juz tego nie rozumiem (sprobuj po zaladowaniu mapy \callvote selfdamage 0

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2004 21:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

a jak w rocket arenie ustawic:
bym nie tracił armora przy rocket jumpach
by była zmiana broni jak w pro mode
???
t0d ja licze na tfojom pomoc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2004 12:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

z traceniem armoru juz wiem a mma jeszcze jedno:
czemu nie moge w ra3 lightinig gunem strzelac ? jak ruszam przy strzale to on strzela we wszystkie strony

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2004 16:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

ojjjj albo wytlumaczysz jakos sensowniej. albo to bug

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2004 23:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

quote:
Napisane oryginalnie przez Totem6
z traceniem armoru juz wiem a mma jeszcze jedno:
czemu nie moge w ra3 lightinig gunem strzelac ? jak ruszam przy strzale to on strzela we wszystkie strony



jezeli masz ra3 to :
\cg_oldTrueLightning 1
\cg_trueLightning 1

i powinno dzialac

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2004 07:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:42.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions