Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > SW:BattleFront > Witamy
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

Witamy

http://swbf.fpp.pl <- Zapraszamy i MTFBW

__________________
And as soon as I belong, than It's time I dissapear

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2004 19:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Proto_FC
ARC Trooper



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Krakow

Exclamation Witamy

Witamy i do postowania zapraszamy .

Jesli tylko macie jakies problemy z gra, tu na pewno znajdziecie rozwiazanie.

Jesli chcecie podzielic sie czyms z innymi, walcie smialo.

Jesli macie sugestie na temat strony swbf.fpp.pl, to jest wlasciwe miejsce do przedstwiania ich redakcji.

Jednym slowem tylko od Was zalezy jak preznie rozwijac sie bedzie polska scena Star Wars Battlefront .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2004 19:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Proto_FC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Proto_FC Znajdź więcej post'ów przez  Proto_FC Dodaj Proto_FC do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Proto_FC prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Odysion
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

No no nooo!! Nareszcie jakieś fajne forum o StarWars Battlefront ;D Podoba mi się. Mam nadzieję że niedługo zajrzy tu więcej ludzi

Niech Moc będzie z Wami!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2004 20:48
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Publo
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Kraków

Witamy, witamy

Mam nadzieje, ze niedlugo bedzie nas tutaj wiecej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2004 21:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Publo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Publo Znajdź więcej post'ów przez  Publo Dodaj Publo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Publo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
.qam
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja:

Witam

Siema all
Thx za info na swbf.fpp.pl

Mam nadzieje ze to forum i kolejne strony które mam nadzieje sie pojawią pomoga w rozwoju sceny w polsce ;d

Niech moc bedzie z nami ;-)

__________________
....:::: www.sw-bf.info ::::....
Polskie Centrum BattleFronta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2004 15:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil .qam Kliknij tutaj by wysłać e-maila do .qam Znajdź więcej post'ów przez  .qam Dodaj .qam do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać .qam prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Strike
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Barak

Talking

Witam wszystkich i cieszę się dołączyłem do wspólnoty ludzi grających w SWBF i Witam jeszcze raz @LLLL

__________________
"Life is cheap, especially main"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-10-2004 08:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Strike Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Strike Znajdź więcej post'ów przez  Strike Dodaj Strike do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Strike prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
r3van
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja:

Nom ja tez witam
Dlugo czekalem na gre ktora dala by mi zonwu ten dreszczyk emocji co JA po 1 uruchomieniu i BtF co praawda nie pozbawiony wad ale mimo wszytko znakomity zaspokoil te pragnienia.
Czekam na dalszy rozwoj forum i ogolnie sceny Btf w Polsce

__________________
R.3.V Chalange everything

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-10-2004 23:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil r3van Kliknij tutaj by wysłać e-maila do r3van Znajdź więcej post'ów przez  r3van Dodaj r3van do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać r3van prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Strike
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Barak

ja czekam na patha i wreszcie polskie serwy bo mam dosc szwabów krzyczących na mnie niewiadomo co :|

__________________
"Life is cheap, especially main"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2004 19:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Strike Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Strike Znajdź więcej post'ów przez  Strike Dodaj Strike do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Strike prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Siemka Wszystkim.

PS.
Pierwszy raz slysze o tej grze

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2004 10:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BimberMan
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Smile Witam!!!

Witam, jestem BimberMan i wreszcie znalazlem jakies forum o SW:B...Szkoda tylko ze ta gra jest tak malo popularna, ale pewnie z tego powodu ze jest taka droga....Dobra, nie bede wiecej pisal i mam nadzieje ze spotkamy sie na serverach i razem popykamy w ta swietna gre

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2004 19:58
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:02.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions