Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > jak sie podoba 2.5
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
fragi
pif paf ratatata



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Koźmin Wlkp (Dzika Wiocha)

jak sie podoba 2.5

Jak wam sie podba wersja 2.5 ???/ mi bardzo, warto nosic helm, no i wreszcie to gamma, tylko trza czekac az na servach bedzie 2.5 (( zalatwcie cos

__________________
Truje, halucyjnuje, moc reprezentuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-02-2002 12:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fragi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fragi Znajdź więcej post'ów przez  fragi Dodaj fragi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fragi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gobo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kraków

mozecie mi powiedziec o co chodzi bo chcialbym w to zaczac grac i nie zabardzo wiem jak sie do tego zabrac

__________________

G.O.B.O.: Galactic Observation and Bbattle Organism
933743

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-02-2002 22:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gobo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gobo Znajdź więcej post'ów przez  Gobo Dodaj Gobo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gobo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

quote:
Napisane oryginalnie przez Gobo
mozecie mi powiedziec o co chodzi bo chcialbym w to zaczac grac i nie zabardzo wiem jak sie do tego zabrac


dobra.... wiec na poczatek musisz miec kłejka ) i piont relase (chyba tak to sie pisze) 1.31 <------- mozesz sciagnac z www.q3arena.gry.wp.pl . potem jush tylko idziesz na www.q3arena.gry.wp.pl/ut i z dzialu pliki sciagasz full werscie ut beta 2.4 (150 mg) jak dysponujesz slabym laczem radze wszystko sciagac osobno ...... potem jush tylko sciagasz latke 2.5 i postepujesz tak jak w pliku readme ..... jak bys mial jakies inne pytania wal [email protected]

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 07:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[JP]Shadow
***uwka i tyle



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Nowy Targ

2.5 bardzo fajna.Teraz wole g36 niz m4

__________________
Yo yo all!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 07:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [JP]Shadow Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [JP]Shadow Znajdź więcej post'ów przez  [JP]Shadow Dodaj [JP]Shadow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [JP]Shadow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gobo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kraków

te pliki mam do UT ale nie mam niestety Q3 i sam nie wiem czy mam kupic ale przeczytajcie moj temat

__________________

G.O.B.O.: Galactic Observation and Bbattle Organism
933743

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 13:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gobo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gobo Znajdź więcej post'ów przez  Gobo Dodaj Gobo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gobo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Gobo mozesz sciagnac przez Kazaa lub Morpheusa pelna wersje Q3A

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 14:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gobo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kraków

a nie wiesz czy na piracie nie pojdzie jakbym jakiegos key-generatora sciagnal ???

bo bym chcialzaczac grac w ta gre na powaznei czyli krotko mowiac PRO !!!

__________________

G.O.B.O.: Galactic Observation and Bbattle Organism
933743

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 15:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gobo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gobo Znajdź więcej post'ów przez  Gobo Dodaj Gobo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gobo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruChA
ho ho headshot



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Afganistan, Kabul

Post q3

pozycz se od kumpla pirackiego (lub oryginalnego) q3a, instalnij point realese 1.31, rozpakuj urban terrora (150mb) i patcha (beta 2.5) do niego i smigaj ile wlezie
p.s. nie martw sie o cd-key

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 15:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruChA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruChA Znajdź więcej post'ów przez  GruChA Dodaj GruChA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruChA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Fryma
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wrocek

J agram bez cd-key i jest okie kup pirata szkoda kasy nie moja wina ze tworcy qlejka sa tacy tepi countera to juz mam orginal bo tam bez cd-keya ani rusz al i na to sa sposoby (moj qmpel zarabal z kafeji i gra teraz na nim a jak sie okazuje na tym cd-keyu w kawiarence ciagle ktos czituje i gosciu nie moze na zaden porzadny serv wejsc

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 16:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Fryma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Fryma Znajdź więcej post'ów przez  Fryma Dodaj Fryma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Fryma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gobo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kraków

Half lajfa to mam oryginal bo tego akurat nie da sie oszukac ale kleja bede mial piratka jutro i wchodze na serwer i cakly dzien bede klepal i uczyl sie od lepszych

__________________

G.O.B.O.: Galactic Observation and Bbattle Organism
933743

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 17:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gobo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gobo Znajdź więcej post'ów przez  Gobo Dodaj Gobo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gobo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[JP]Shadow
***uwka i tyle



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Nowy Targ

Nom na początku będzie ci ciężko ja jak zacząłem grac to 1 zabijalem a mnei 30 razy i tego 1 to z fuksa
ale reraz jest już inaczej

__________________
Yo yo all!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 17:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [JP]Shadow Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [JP]Shadow Znajdź więcej post'ów przez  [JP]Shadow Dodaj [JP]Shadow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [JP]Shadow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

LoL

Shadow to ty dobry jestes tak patrze ja, ja pierwszym razem to miałem -4i 19 deadów.
Ale teraz poćwiczyłem i popatrz na mój wynik(popatrzcie) może niejste duzy, ale efektywny
Witam GLOBONiech ci sie powiedzie

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 19:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

A ja sadze ze Gobo bedzie gral bardzo dobrze....
W tydzien sie przystosuje do UT i juz bedzie wymiatal, mowie wam....
Pozdrawiam

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 19:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gobo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kraków

ja jak juz pisalem sciagam, wszelkie dobrze ocenione filmiki z gra jakie sie da dobrych graczy zeby sie przystosowac do stylu gry i zeby nie grac jak w csa (chociaz poniekad) tylko zeby poprostu reprezentowac cos juz soba po tam np 3 miechach gry

__________________

G.O.B.O.: Galactic Observation and Bbattle Organism
933743

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 20:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gobo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gobo Znajdź więcej post'ów przez  Gobo Dodaj Gobo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gobo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruChA
ho ho headshot



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Afganistan, Kabul

Re: LoL

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
Shadow to ty dobry jestes tak patrze ja, ja pierwszym razem to miałem -4i 19 deadów.
Ale teraz poćwiczyłem i popatrz na mój wynik(popatrzcie) może niejste duzy, ale efektywny



hahaha to zes sie musial napocic
19 killow masz a przeciwnik 6 deadow (lol??)
jestes masta w nabijaniu wyników
gratuluje wyniku i pingu (rekordzik )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 21:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruChA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruChA Znajdź więcej post'ów przez  GruChA Dodaj GruChA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruChA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[JP]Shadow
***uwka i tyle



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Nowy Targ

Red face tralalala

No całkiem ładnie niestety ja screenów nie robie.I mnie dawanie tego na board nie podnieca jednak moze kiedys coś dam .....

__________________
Yo yo all!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2002 06:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [JP]Shadow Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [JP]Shadow Znajdź więcej post'ów przez  [JP]Shadow Dodaj [JP]Shadow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [JP]Shadow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Mam pytanie ... Ktora bron w becie 2.5 jest lepsza i dlaczego : M4 cze G36 ?

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 19:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
thor.r3
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: przed klawiaturą

:P

m4 rulezz hehe

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 19:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil thor.r3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do thor.r3 Znajdź więcej post'ów przez  thor.r3 Dodaj thor.r3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać thor.r3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
F4+4L
F4+4Lny gość



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Thumbs up

Moim zdanie róznica pomiedzy m4 a g36 jest dość duża. A ktora jest lepsza załeży dla kogo. Ja napszykład łaże z M4 od urodzenia prawie (od 10 miechów) i jakoś się przyzwyczaiłem i nawet po beta.24 i pogorszeniu M$ dalej jestem fanatykiem tej broni. Poprostu umiem tak nakeirować na gościa że rozrzut trafia w heada... (ci co grali wiedzą że trochę tego sypię)
Ale..
G36 należy do broni na większe dystanse, ma przyblizenie i bardzo mały rozrzut. Mimo wszytko ma mniejszą siłę rażenia niż M4. Wydaje mi się że każdy musi poprubowac troche tego troche tego i wybrać samemu gdyż tak nie da się ocenić która broń jest lepsza.

Ja i tak lubie sobie postrzelać z UMP45 ale cii

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 19:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil F4+4L Kliknij tutaj by wysłać e-maila do F4+4L Znajdź więcej post'ów przez  F4+4L Dodaj F4+4L do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać F4+4L prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
F4+4L
F4+4Lny gość



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Talking

O ty thor ja miałem 1 odpowiedzieć skubany mnie wyprzedził o pare sekund no ta zniewaga krwi wymaga

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 19:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil F4+4L Kliknij tutaj by wysłać e-maila do F4+4L Znajdź więcej post'ów przez  F4+4L Dodaj F4+4L do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać F4+4L prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

F4+4L zgadzam sie M4 rooles ja gram od 3 mc i juz zdazylem polubic ta gre Dla mnie G36 jest za wolnostrzelny
W 2.3 latalem caly czas ze SPAS, teraz stwierdzam ze w 2.5(i 2.4) sie nie oplaca, UMP45 albo to drugie (zapomnialem nazwy heh ) jest lepsze i w sumie wymiata tak samo jak m4

PS. Do pelni szczescia w 2.3 brakowalo tlumika do SPASA

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 19:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

quote:
Napisane oryginalnie przez LaM4
F4+4L zgadzam sie M4 rooles ja gram od 3 mc i juz zdazylem polubic ta gre Dla mnie G36 jest za wolnostrzelny
W 2.3 latalem caly czas ze SPAS, teraz stwierdzam ze w 2.5(i 2.4) sie nie oplaca, UMP45 albo to drugie (zapomnialem nazwy heh ) jest lepsze i w sumie wymiata tak samo jak m4

PS. Do pelni szczescia w 2.3 brakowalo tlumika do SPASA



tak samo byly sugestie zeby zrobili rocjet launchera

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 19:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

no nieeee
To dopiero by bylo przegiecie
A potem raila, bfg i pile drivera (chyba tak sie nazywal-ten do strzelania przez sciany) LOL

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 20:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[JP]Shadow
***uwka i tyle



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Nowy Targ

Hmm jak dla mnie więcej bardziej "ludzkich" maszynek!

__________________
Yo yo all!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 21:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [JP]Shadow Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [JP]Shadow Znajdź więcej post'ów przez  [JP]Shadow Dodaj [JP]Shadow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [JP]Shadow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

quote:
Napisane oryginalnie przez [JP]Shadow
Hmm jak dla mnie więcej bardziej "ludzkich" maszynek!


np. bicie sie zamiast na noze to rękami ze zwłok kolego z teamu?

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2002 23:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[JP]Shadow
***uwka i tyle



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Nowy Targ

No to by było dobre

__________________
Yo yo all!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2002 23:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [JP]Shadow Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [JP]Shadow Znajdź więcej post'ów przez  [JP]Shadow Dodaj [JP]Shadow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [JP]Shadow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:48.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions