Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Soldier Of Fortune > Ankieta co do ligi
Czy uważasz że:
Ta ankieta została zakończona.
klany które przegięły w przeszłości nie mają praw grać w lidze 0 0%
każdy klan ma prawo startu w lidze (z opcją wykopania za grzechy (przyszłe ) 12 100.00%
Wisi mnie to i powiewa na wichrach z którymi przemija .... 0 0%
W sumie: 12 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

Ankieta co do ligi

Mam pytanie do ogółu graczy SoF 2 w Polsce
Z informacji które mnie dochodzą wynika, że zapowiada się powstanie drugiej ligi SoF2 firmowanej przez Coldgoda.
Rozłam w światku (o świeci trudno mówić ze względu na wymierne liczby graczy) SoF2 jest spowodowany jakimś kretyńskimi konfliktami na polu decyzji o regulaminie i dopuszczeniu klanów do gry w lidze .
Przed chwilą byłem świadkiem dyskusji na ten temat ... nie powiem żeby był to miły widok, raczej było to zejście do najniższych ludzkich instynktów agresji i walki o "stwierdzenie wyższości w kompleksie długości ". Nie kumam takich akcji i mi się one nie podobają ....
Dlatego ma pytanie -
czy popieracie niedopuszczenie niektórych klanów do rozgrywek ligowych ze względu na ich wcześniejsze występki (obrażanie, bluzgi, chamstwo zawodników i CL, ora zinne pomniejsze grzeszki)
czy może (przyznam - podbnie jak ja) jesteście zwolennikami pełnego i swobodnego dostępu do ligi na zasadach regulaminu. Oczywiście przystępując do ligi klan zgadza się na podporządkowanie się tym zasadom (które nie śa jeszcze w pełni określone i nadal podlegają dysksji - o ile sie orientuję!)

Nie jest to ankieta związana z liga, gdyż ja nie jestem z nią związany. Publikuję ja tu ze względu na szybszy transfer niż na strony ligi. Proszę jedynie o wyrażenie opini - może Wasza (graczy) opinie wpłynie na postawę ludzi którzy się w tej kwesti kłocą.
Postarm sie linki do tego topika wszadzić na strony związane z SoF 2 w Polsce.

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2002 20:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

chcialbym miec mozliwosc zagrania z wszystkimi klanami bo..i tu lol dla mnie ...
..jakis frajerek wyskoczy po turnieju/lidze ze to on jest najlepszy i gdyby gral to by wygral blablabla
a tak to wyjdzie w praniu
chociaz niektore klany(narazie zczailem 1) to niezle przyglupy i campuja w demowych beczkach ile sie da lamerzy i tyle beczki beda zabronione w demie (chyba ze piwa) i wtedy zobaczymy czy sa dobrymi lamami czy calkiem be lamami lol
c

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2002 20:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
El_Mariachi
Gitarzysta



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Sosnowiec

Zasadniczo się sprawa tak składa nie mam nic przeciwko tym klanom które siębluzgają bo jak gośtek dostanie z M203 w twarz albo inca pod nogi to go i beczka nie obroni a potem nie będzie się rzucał, że jest lepszy a nie mógł grać. Ale jakieś moderactwo być powinno, że się jak wyczai jakiegoś kampera to ban dla niego i ostrzeżenia dla klanu - jeszcze jedna taka akcja i klan fiuuuu fiuuuuu fiuuuuu odleciał z ligi.

__________________
Jesteśmy tylko małymi pakietami w tym Internecie życia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2002 21:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil El_Mariachi Znajdź więcej post'ów przez  El_Mariachi Dodaj El_Mariachi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać El_Mariachi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ARES
Bóg Wojny



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja:

Moje zdanie :

Liga (każda) jest "organizacją/instytucją" ponadklonową, której kierownictwo NIE MOŻE zarządzać przez pryzmat własnych emocji. Liga powinna być dostępna dla wszystkich chętnych, niezależnie od ich niechlubnej przeszłości. ALE złamanie regulaminu ( klęcie i zachowanie gówniarskie) powinno równać się wyrzuceniem z Ligi danego klanu NATYCHMIASTOWYM !!!

Liga jest miejscem kulturalnej rozrywki i zdrowego współzawodnictwa to nie miejsce na teksty o paniach luźnych obyczajów, czy zgadywanie co robi czyja matka... takie teksty to na podwórku lub w domu a nie wsród kulturalnych graczy...

Ponadto lepiej chyba scalać i tak ledwo trzymającą się scenę gry w polsce niż ją bardziej rozdzielać....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2002 21:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ARES Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ARES Znajdź więcej post'ów przez  ARES Dodaj ARES do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ARES prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
El_Mariachi
Gitarzysta



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Sosnowiec

racja racja racja

__________________
Jesteśmy tylko małymi pakietami w tym Internecie życia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2002 21:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil El_Mariachi Znajdź więcej post'ów przez  El_Mariachi Dodaj El_Mariachi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać El_Mariachi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

I stąd właśnie ten wątek - chodzi o opinie graczy na temat tego czy w ramach takiej inicjatywy jak liga można kogoś wykopać i powiedzięć żę jest "be" na starcie, czy może dać szanse wszyskim graczom. A co do 2 lig - mam nadziję że to tylko moja fanatazja i pijacki urojenia (choć wiem,że są osoby skłonne do takiego rozłamu ... )

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2002 21:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

hmm
moja opinia jest taka ze liga powinna byc przedsiewzieciem nie tylko 1 czy kilku teamow ktore sie zachowuja kuturalnie caly czas ale powinna byc przedsiewzieciem ponad wszelkimi podzialami
uwazam ze NIE MOGA BYC TOLEROWANE jakiekolwiek ekscesy zarowno podczas gry w rozgrywkach ligowych jak i poza nimi tak jak nie moze byc tolerowane wykozystywanie bug'ow gry
to jak sie dany klan zawodnik danego klanu zachowywal nie koniecznie musi wiedziec kazdy gracz w polsce to jak sie zachowa gdy wejdzie do ligi to juz inna historia w tym momecie powinien jesli chce uczestniczyc w rozgrywkach zachowywac sie odpowiednio

liga jest tworzona chyba dla graczy a nie dla WYBRANYCH graczy liga chyba nie ma byc KLANEM a organizacja skupiajaca graczy w celu gry
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2002 10:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

Kulla chodzi ci o poinie graczy tylko ze ci ktporzy wchodza na te forum to sludzie ktorych ten temat nie dotyczy a lamki wola posiedziec w beczce niz przyjsc na forum
a jakbys chcial dowiedziec sie o opini graczy na ten temat to musial bys zaprosic przynajmniej polowe z nich tutaj a nie tylko 5 czy 8 osob ktore odpowie na ankiete to jest chyba tylko 1/10 graczy i 1/4 sceny polskiej tak mi sie wydaje przynajmniej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2002 17:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

Ech ... i tak upadają wilkie idee
Starałem się rozpuścić wici o tym wątku na stronach klanowych, ale coś nie daje to efektów ... kiepawo
Ale przynajmniej wszyscy wypowiadający się poparli moją tezę.
Może da to jakiś efekt ...

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2002 17:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

hmm liga powinna byc kulturalna ale i zarazem dostepna..
moze zamiast blokady calosciowej na przyszlosc dla klanu zrobic tak ze klan ten dostaje nie wykopany z ligi ale chocby bardzo chcial i mial predyspozycje, prowadzil w meczu ale zachowywal sie powiedzmy sobie nieparlamentarnie (ale to gupie slowo i tak wszyscy wiedza o co chodzi poprostu ten mecz przegral do 0...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2002 19:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

albo ustalic cennik za przeklinanie -3pkt za kamperstwo -6pkt za aimboty kick ban i wygnanie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2002 20:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
b7ade
...Silent Killer...



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Szczecin

Hmmm, ja rzadko sie wypowiadam na forumach różnych masi ale na ten temat musialem cosik napisac. Ja jestem zdania, że może nie którym to kickowanie za przeklinanie i inne takie coś uświadomiły. Sądze, że mozna "wyczyscic konta" WSZYSTKIM klanom i graczom, bo mam nadzieję, że nastąpiła w nich jakaś przemiana (gadam jak jakis proboszcz). Jest wysoce prawdopobobne, że jak beda uczestniczyc lige to beda zachowywać chociaż cześć kultury. Hehe polonista ze mnie nie bedzie, ale myśle, że wszyscy zrozumieli o co mi chodzi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2002 20:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil b7ade Kliknij tutaj by wysłać e-maila do b7ade Znajdź więcej post'ów przez  b7ade Dodaj b7ade do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać b7ade prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

ludzie to jest przerazajace jakas monotonia jak narazie na 8 os ktore sie wypowiedzialy w ankiecie panuje 100% zgodnosc co do rozwiazania tego problemu
mam prosbe do wszystkich ktorzy to czytaja jesli maja znajomych ktorzy grywaja w sof2 moze zaprosza ich do przegladniecia tego topicku i wypowiedzenia sie
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2002 23:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rebelyell
exeq7or



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 100lica

Jako osoba prywatna i jako lider klanu uważam, iż wystartować powinni wszyscy. Czy wszyscy skończą to już regulamin i odpowiednie władze ligi rozstrzygną. Nawet taka mała liga jak polska liga sof’a to jednak forma zawodów sportowych a nie obrady sejmu. W ostatecznym rozrachunku zdecydują umiejętności pojedynczych graczy i całych drużyn, a nie umiejętności krasomówcze i znajomość anatomii czy też genealogii przeciwnika.

__________________
Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas, and za
każdym cornerem czai się danger ;-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2002 12:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rebelyell Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rebelyell Znajdź więcej post'ów przez  Rebelyell Dodaj Rebelyell do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rebelyell prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
El_Mariachi
Gitarzysta



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Sosnowiec

No ta ale jak gostki cały czas mięchem rzucają i zarzekają się, żę są najlepsi a coś dostają jak nie wiem co to chyba jednak taki człowiek nie jest zbyt mile widziany w lidze no nie?

__________________
Jesteśmy tylko małymi pakietami w tym Internecie życia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2002 19:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil El_Mariachi Znajdź więcej post'ów przez  El_Mariachi Dodaj El_Mariachi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać El_Mariachi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
b7ade
...Silent Killer...



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Szczecin

mariaci ale chodzi o to ze wszystko wyjdzie podczas ligi czy oni umieja cos czy tylko tak gadaja. Wszystko wyjdzie podczas gry. Ale z drugiej strony dlaczego nie dopuszczac tych ludzi do ligi ? niech pokażą co umieja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2002 19:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil b7ade Kliknij tutaj by wysłać e-maila do b7ade Znajdź więcej post'ów przez  b7ade Dodaj b7ade do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać b7ade prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

hmm mariachi moze nie milo widzany ale tolerowany ale napewno nie tolerowany w momencie w ktorym zachowuje sie tak jak do tej pory sie zachowywal wiec miesko rozpatrywanie czyis drzew genealogicznych itp
sporo osob ktore gra w te gre jest bardzo niekulturalnych moze to kwestja wychowania przez rodzine ale chyba nie byc moze prze taka wlasnie lige sie czegos naucza (osobiscie watpie) ale probowac mozna chyba
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2002 20:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
El_Mariachi
Gitarzysta



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Sosnowiec

No to właśnie mówię, że można ich dopuścić ale jak przesadzą to ban na ligę PP

__________________
Jesteśmy tylko małymi pakietami w tym Internecie życia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2002 22:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil El_Mariachi Znajdź więcej post'ów przez  El_Mariachi Dodaj El_Mariachi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać El_Mariachi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ARES
Bóg Wojny



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja:

takie jest właśnie założenie Oficjalnej Ligi SOF2 : ponieważ kultura na scenie jest bardzo często odkładana na bok i dzieją się Dantejskie sceny. Regulamin Ligi uwzględnił wszystkie te wykroczenia i nadał im charakter priorytetowy. Za takie występki klan ma zostać wyproszony z uczestnictwa w Lidze, aż do następnego jej sezonu. Ponowne przyjęcie takie klanu będzie zależało od decyzji innych uczestniczących klanów i decyzji Kierownictwa Ligi.

Liga : www.liga-sof2.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2002 07:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ARES Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ARES Znajdź więcej post'ów przez  ARES Dodaj ARES do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ARES prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
El_Mariachi
Gitarzysta



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Sosnowiec

To sezony będą PP Zasadniczo mam nadzieję, że się ludziom to nie znudzi...

__________________
Jesteśmy tylko małymi pakietami w tym Internecie życia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2002 18:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil El_Mariachi Znajdź więcej post'ów przez  El_Mariachi Dodaj El_Mariachi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać El_Mariachi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez El_Mariachi
To sezony będą PP Zasadniczo mam nadzieję, że się ludziom to nie znudzi...

zasadniczo to po co tworzyc cos co ma istniec przez 2 tygodnie czy 1 miesiac nie wiem jak inni ale ja mam zamiar jeszcze pograc troszke w te gre
pozdrawiam
ps
widac ze ten topick odwiedzilo sporo osob ale niewiele glosuje

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-09-2002 12:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
El_Mariachi
Gitarzysta



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Sosnowiec

juziu spox ja też ale wiesz polska scena SOF jest krucha i wszystko sięmoże zdarzyć, ja nie móię, że będę w SODa grał dwa dtygodnie czy coś ale inni wiesz, różnie moiże to być.

__________________
Jesteśmy tylko małymi pakietami w tym Internecie życia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-09-2002 16:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil El_Mariachi Znajdź więcej post'ów przez  El_Mariachi Dodaj El_Mariachi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać El_Mariachi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

quote:
Napisane oryginalnie przez El_Mariachi
juziu spox ja też ale wiesz polska scena SOF jest krucha i wszystko sięmoże zdarzyć, ja nie móię, że będę w SODa grał dwa dtygodnie czy coś ale inni wiesz, różnie moiże to być.

Coś Ty pił? (palił) ?
heh... dziwnie coś piszesz ostatnio ... czyzby początek roku tak na Ciebie wpływał Gitarzysto ?

(to żart był oczywiście )

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-09-2002 16:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

za rok to tu zostanie tylko garstka zapalencow

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-09-2002 18:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

cholipa.. to ja dosc dlugo trwam na posterunku jak widze ja gram w sofa od 1 czesci gry czyli kilka to juz bedzie latek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-09-2002 18:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rebelyell
exeq7or



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 100lica

quote:
Napisane oryginalnie przez Atari
za rok to tu zostanie tylko garstka zapalencow


patrząc na to ile osób tutaj coś pisze to ja śmiem twierdzić że to już nastąpiło

__________________
Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas, and za
każdym cornerem czai się danger ;-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-09-2002 22:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rebelyell Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rebelyell Znajdź więcej post'ów przez  Rebelyell Dodaj Rebelyell do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rebelyell prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Rebelyell


patrząc na to ile osób tutaj coś pisze to ja śmiem twierdzić że to już nastąpiło



tutaj malo osob zawsze pisauo ;(

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-09-2002 22:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
El_Mariachi
Gitarzysta



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Sosnowiec

quote:
Napisane oryginalnie przez KuLLa

Coś Ty pił? (palił) ?
heh... dziwnie coś piszesz ostatnio ... czyzby początek roku tak na Ciebie wpływał Gitarzysto ?

(to żart był oczywiście )




Nie piję ani nie palę juzeqq, dobrze o tym wiesz
A co do SOFa to zasadniczo prawda - było mało i jest mało ale jest więcej niż kiedys. SOF miał premierę przed wakacjami a teraz już jest październik a ludziksa tu coś ciągle piszą. Mało bo mało ale jednak....

__________________
Jesteśmy tylko małymi pakietami w tym Internecie życia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-09-2002 23:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil El_Mariachi Znajdź więcej post'ów przez  El_Mariachi Dodaj El_Mariachi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać El_Mariachi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez El_Mariachi



Nie piję ani nie palę juzeqq, dobrze o tym wiesz
A co do SOFa to zasadniczo prawda - było mało i jest mało ale jest więcej niż kiedys. SOF miał premierę przed wakacjami a teraz już jest październik a ludziksa tu coś ciągle piszą. Mało bo mało ale jednak....


o nie gitarzysto od juzqa prosze sie w kwesti palenia odczepic co do picia rowniez ja z natury jestem osobiscie grzeczna persona i nie pije anie nie pale zwlaszcza takich rzeczy ktore wtak strasznie wplywaja na to co czlowiek wygaduje/pisze
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2002 00:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
b7ade
...Silent Killer...



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Szczecin

Hehe wy to macie o lidze gadac a nie o piciu i paleniu. Dojdzie do tego ze zaczniecie kłucic sie które fajki lepsze a które gorsze.
hehe ja codziennie ten topic odwiedzam i widze tych cos pisza stale wiec tez cos musialem napisac zeby potwierdzic ze jestem

A tak wracajac do tematu to kiepsko widze lige(i) poniewaz cold nie jest do konca zorganizowany a do aresa wpisaly sie tylko 4 klany:| cos tu mi nie gra

ZEby ruszyla liga to MUSZA byc jakies klanY!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2002 06:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil b7ade Kliknij tutaj by wysłać e-maila do b7ade Znajdź więcej post'ów przez  b7ade Dodaj b7ade do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać b7ade prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:43.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions