Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > turniej we wrocku
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « First ... « 3 4 [5] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

No jednak stwierdzilem, ze nie uploaduje Jutro beda na Challenge.TV to se sciagniecie Ze 189 dem wybralem 97 z czego 17 to MVD.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-06-2002 18:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Goth1c
CPMA "4 fun" player



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Chodzież

sweep powiedz ktore demka sa najlepsze bo ja niektore bede z chaty sciagal a reszte to z cafe

__________________
Nigdy nie wiem kiedy wiem ze wiem za duzo..
gg:208793

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-06-2002 20:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Goth1c Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Goth1c Znajdź więcej post'ów przez  Goth1c Dodaj Goth1c do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Goth1c prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
steef
aka Liroy



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Zawiercie

polecam demko roz_fragman na cpm3 , this demo ownz !!

Infi pokaz jakies oznaki zycia Czyzby leni sie z toba podzielił browcem ze sie nic nie odzywasz ??

__________________
Mydło wszytko umyje nawet uszy i szyje ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-06-2002 20:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil steef Kliknij tutaj by wysłać e-maila do steef Znajdź więcej post'ów przez  steef Dodaj steef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać steef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

juz wytrzezwialem
bedziemy w kontakcie
w koncu jest sporo rzeczy do obgadania:>

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-06-2002 21:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR
No jednak stwierdzilem, ze nie uploaduje Jutro beda na Challenge.TV to se sciagniecie Ze 189 dem wybralem 97 z czego 17 to MVD.

o ktorej jutro beda?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-06-2002 21:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Ale zescie sie ludzie napalili Nie wiem o ktorej beda - nie ode mnie to zalezy. Ja je wgrywam na ftp challenge.tv a dk je dodaje na strone do sciagania. simple. Ja wgram demka gdzies tak do godziny 3:00, a kiedy on to doda to juz sam jeden dk raczy wiedziec

Wlasnie, infi, wbiliscie sie tam na ten zjazd orga do cyberlandu z lenarem czy nie? Bo cos nie ma wzmianki o was na stronie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-06-2002 22:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

no to niech mi dK wrzuci to z duzym opoznieniem oj bedzie zle

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-06-2002 22:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
roz
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

dema

Wy czekacie az dema pojawia sie na necie, a ja czekam, az mi przysla cd z demkami, a to wszystko przez moja glupote... jeszcze powiem tylko, ze mialem przeogromnego farta na tym turnieju, polecam demko ja vs Frg

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-06-2002 23:29
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

ja na nie od wczoraj czekam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-06-2002 23:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

roz: sorx, dzisiaj nie mialem za bardzo jak ci wyslac. Jutro na 100% pojde na poczte i wysle.

Demka leza jud oz 3 w nocy na CHTV, ale oto co rano uslyszalem (przeczytalem):

[11:24] <dK|chtv> i just noticed the demos are up already but guess what
[11:24] <dK|chtv> i'm leaving soon
[11:24] <dK|chtv>
[11:24] <dK|chtv> will have to ul the demos l8r

Heh... Narazie go nie widze na ircu Ale dzisiaj w nocy powinny juz byc. Takze dostalem juz na mejla kilka zdjec, pewnie je zaraz wrzuce na stronke.

Mamy tylko maly rpbolem bo jak sie okazuje wcielo nam drabinke Jest tylko czesc z drugiego dnia, same finaly. Wrzuce ja takze zaraz.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2002 17:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Re: dema

quote:
Napisane oryginalnie przez roz
jeszcze powiem tylko, ze mialem przeogromnego farta na tym turnieju


But luck is a skill

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2002 17:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

http://www.challenge-tv.com/demos/?event=283

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2002 20:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR
http://www.challenge-tv.com/demos/?event=283

Git...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2002 21:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

zupa! dzieki wielkie Sweep

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2002 23:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PizzaDriver
Już za rok matura!



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: wawa

ech

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
zupa! dzieki wielkie Sweep


1. mialo byc cpm1b - dlaczego niema?
2. mvd w cpma to nie to ,co w mqwcl :/
nie da sie uploadowac najwazniejszych meczy w "normalnym" formacie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2002 10:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PizzaDriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PizzaDriver Znajdź więcej post'ów przez  PizzaDriver Dodaj PizzaDriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PizzaDriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Re: ech

quote:
Napisane oryginalnie przez PizzaDriver
1. mialo byc cpm1b - dlaczego niema?


Ben'eK pokrzyzowal moje plany... i wrzucil polskie cpm1a na wszystkie kompy w zwiazku z czym ludzie mogli sobie ta mape vote'owac...

quote:
nie da sie uploadowac najwazniejszych meczy w "normalnym" formacie?


Po co skoro jest MVD?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2002 18:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

MVD jest zayebiste mozna ogladac i tego fajtera i tego fajtera

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2002 23:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR

Wlasnie, infi, wbiliscie sie tam na ten zjazd orga do cyberlandu z lenarem czy nie? Bo cos nie ma wzmianki o was na stronie



ta wbilismy sie
ale posiedzielismy z 1.5h i trza bylo spadac
autobus do domnioo mialem

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2002 23:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CiaPeQ
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Faerun

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
juz wytrzezwialem



ty pijany
o widze ze chlopaki we wrocku cie wkoncu rozdziewiczyli,
moze sie jeszcze czegos nauczysz jak bendziesz tam czesciej jezdzil.

"Heineken SUX" >> (c) infinite

__________________
awatar dla wtaiwniczonych

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2002 14:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CiaPeQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CiaPeQ Znajdź więcej post'ów przez  CiaPeQ Dodaj CiaPeQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CiaPeQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
G.mbit
kawoHolik



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Chodzież

Talking

Turniej w sumie był git nie ma co nażekac za wiele
No może facet co robił drabinkę dał plamę w jednym przypadku

Dema są i tylko nie ma czasu aby je zassać z sieci
A Sweeper co z innymi fotami obiecałeś, że cos jeszcze załatwisz !!

__________________
"Nie śpiesz się z ujawnianiem swojego sądu. Skryty osąd czasem bywa potężniejszy. Może wywołać reakcje, których skutki ujawnią się dopiero wtedy, kiedy jest już zbyt późno, by im zapobiec" - Dune
|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2002 22:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil G.mbit Znajdź więcej post'ów przez  G.mbit Dodaj G.mbit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać G.mbit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Ej kurde... juz to chyba z 20 razy tlumaczylem....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-07-2002 12:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
primek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Włocławek

Ja tam zaluje, ze mnie nie bylo...ale chyba zadna matka nie puscilaby 12-latka na turniej tak "drastycznej" gry ...to cud, ze ja w to wogole moge grac

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-07-2002 12:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil primek Znajdź więcej post'ów przez  primek Dodaj primek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać primek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
G.mbit
kawoHolik



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Chodzież

Cool Loozz

Nie denerwuj się Dałem tylko komentarz. Jak bym chciał być upierdliwy to znalazł bym inny sposób

__________________
"Nie śpiesz się z ujawnianiem swojego sądu. Skryty osąd czasem bywa potężniejszy. Może wywołać reakcje, których skutki ujawnią się dopiero wtedy, kiedy jest już zbyt późno, by im zapobiec" - Dune
|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-07-2002 21:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil G.mbit Znajdź więcej post'ów przez  G.mbit Dodaj G.mbit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać G.mbit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 02:55.    Strony (5): « First ... « 3 4 [5] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions